PDA

View Full Version : Moderated:Ако се мести в друг град дали ще те обича още?



Rush_girl
10-21-2006, 15:19
Ако едно момче(гаджето ти) се мести в друг град,но обещава да ти праща писма,картички и т.н.дали ще те обича още?Знам не го описвам точно,но една приятелка има такъв проблем и аз не мога да и помогна



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

maybelline
10-21-2006, 15:24
Ще те обича,но след време чувствата му ще отслабнат и накрая връската просто ще приключи.

BUBU_to4ka_TO
10-21-2006, 17:11
Ще те обича,но след време чувствата му ще отслабнат и накрая връската просто ще приключи.


mdamm i az mislq taka...liubovta ot razstoqnie e (po4ti) nevyzmojna

koalka
10-21-2006, 17:34
Връзка от разстояние много трудно се поддържа...трябва любовта да е много силна,а неговата явно не е много щом обрича и двамата на болка и особено ако има избор.

iiirish
10-21-2006, 17:36
в началото всеки спазва малко или много обещанията си, но след време колкото и да я е харесвал или обичал, ще хлътне по друго момиче, което винаги ще може да бъде до него и да му дава всичко от което се нуждае

GLeZoRanA
10-21-2006, 17:46
в началото всеки спазва малко или много обещанията си, но след време колкото и да я е харесвал или обичал, ще хлътне по друго момиче, което винаги ще може да бъде до него и да му дава всичко от което се нуждае ахъм
Абе твоите приятелки много проблемни.Само не мога да разбера за кво си тръгнала да им оправяш проблемите... :roll:

TreeHill
10-21-2006, 17:49
Ще те обича,но след време чувствата му ще отслабнат и накрая връската просто ще приключи.


mdamm i az mislq taka...liubovta ot razstoqnie e (po4ti) nevyzmojna


e zakvo da e nevuzmojna ??? tva 4e nqkoi nemogat da q poddurjat ne zna4i 4e q nqma

Smiley_Girl
10-21-2006, 18:07
в началото всеки спазва малко или много обещанията си, но след време колкото и да я е харесвал или обичал, ще хлътне по друго момиче, което винаги ще може да бъде до него и да му дава всичко от което се нуждаеи аз така мисля

maybelline
10-21-2006, 18:31
e zakvo da e nevuzmojna ??? tva 4e nqkoi nemogat da q poddurjat ne zna4i 4e q nqma

Не казвам,че е невъзможна.Ако двамата са влюбени,ако наистина се обичат(което,да си признаем честно,става след 17-18 годишна възраст),любовта им не е невъзможна,но те са вече големи,не са тийнейджъри.А двама тийнейджъри,колкото и да се обичат,като се разделят,в началото пращат писма,пишат e-mail-и,говорят по телефона...и така...докога?След известно време контактите оредяват,двамата порастват,намират си други интереси,други приятели...И в един момент усещат,че няма за какво повече да поддържат връзка,след като не могат да бъдат заедно.Така престават да си пишат и почти забравят един за друг.Сещат се само когато разглеждат някои снимки или разказват на някое ново гадже колко други са имали преди.
Помислете...Наистина ли можеш да обичаш някого дълго време,знаейки,че повече няма да усетиш прегръдката му,повече няма да те гушне,да те целуне...или ще стане 1-2 пъти ако по някаква случайност се видите?Тъжно е,че така се разделят хората...времето обаче лекува...

П.П. Личен опит

miloto_girl_4e
10-21-2006, 18:37
Това дали ще ме обича още зависи само от него...
Но една любов не се поддържа само с писма и картички... :roll: