PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Харесвам я, но тя мен дали ? :(



K-Maro
10-21-2006, 18:21
Здравейте на всички!:) Проблема е следния- от моя клас има едно момиче, в което съм влюбен, но не смея да разкрия чувствата си! Чувствам някаква апатия от неина страна, незаинтересованост към мен :( , а тя е различна от останалите, не е фенка на материалното и просташкото, печена е и романтична! Какво да направя, как да подходя? Знам че трябва да се рискува, но просто не знам, нещо ми казва че ше ме резне, а тя не си пада по свалките(май)! Много ви благодаря!

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

iiirish
10-21-2006, 18:36
стани нейн приятел и опора на която винаги може да разчита ;) останалото е лесно

bawarec
10-21-2006, 18:47
Ами според мен трябва да се сближите да станете едни много добри праители и след това ако тя те хареса за повече от приател ще се уредиш ако ли не "Живи и здрави" момичета бол колкото искаш \:D/

TaKe_SmILeS
10-21-2006, 18:54
Az mislq,4e predi da pravi6 vajnite stupki,opitai se da te opoznae,davai i suveti,karai q da se smee/tova e mn efektivno/ i nai-ve4e-bude estestven,budi sebe si.Sled koeto ve4e moje6 da po4uvstva6 kak 6te ti otvurne tq :) KUSMET

Bloodlust
10-21-2006, 18:58
Мисля, че тя трябва да е наясно с чуствата ти. Защото после, ако разбере, че си бил с нея, само за да я свалиш, ще стане лошо. Мисля, че ако си напълно честен, тя ще го оцени. Успех :mrgreen:

ssiimmoonna
10-22-2006, 06:34
prosto i kjai 4e q haresva6 i q popitai tq kakvo misi ako e tolkova pe4ena za kolkoto q predstavq6 nqma da kaje na nikoi i nqma da ti se podigrae po nqkakuv na4in
:smt023

teenkopele
10-22-2006, 07:46
Здравейте на всички!:) Проблема е следния- от моя клас има едно момиче, в което съм влюбен, но не смея да разкрия чувствата си! Чувствам някаква апатия от неина страна, незаинтересованост към мен :( , а тя е различна от останалите, не е фенка на материалното и просташкото, печена е и романтична! Какво да направя, как да подходя? Знам че трябва да се рискува, но просто не знам, нещо ми казва че ше ме резне, а тя не си пада по свалките(май)! Много ви благодаря!

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

След като не е фенка на материалното, покажи й какъв си отвътре, кой си ти. Да се надяваме, че ще те хареса.
Успех. :wink:

white_chik
10-22-2006, 10:26
стани нейн приятел и опора на която винаги може да разчита ;) останалото е лесно
Аз ще ти препоръчам точно това да не правиш.Какъв е смисълът да станете много добри приятели,ти да й признаеш,че я харесваш и тя да ти каже,че иска да сте само приятели,а ти вече ще си се привързал много и ще ти е много по-криво отсега.Не знам де,така си мисля,че ще стане.Опитай се да прекараш повече време с нея.Ако изпитва апатия,както казваш,значи ще ти е доста трудно да я омаеш,ама се опитай.Щом сте в едни клас би трябвало да знаеш горе-долу какви са и интересите и така се сближи с нея и като вече усетиш,че апатията е изчезнала и кажи какво чувстваш,ако те одреже - е,поне ще си пробвал