PDA

View Full Version : Pak na krystopyt ...



AzZzZz
10-21-2006, 19:48
Ima edno momche,koeto si ima priqtelka,ama tq e na drugiq krai na BG.Ta ot dosta vreme mi pokazva,che ima nqkvi chuvsitva.I taq vecher bqh na rd na edna nasha pr i toi beshe tam.I nali gushka ma,az sa dyrpah,ama toi ne sa otkazvashe.Mychi sa nqkolko pyti da me {P},ama az ne mu dadoh.Nakraq kogato si trygvah mu kazah ` chao ` i toi si nadigna glavata kym men i se :smt008 .I taka dobre ama mi e kofti shtoto cqla vecher ni povtarqha `` stiga be .. priqtelkata ti `` ... toi do kolkoto razbiram ot dumite mu ima namerenie za neshto po seriozno s men.Ama nz kakvo da pravq. :-k

No_LiMiTe^f
10-21-2006, 19:52
Ами все пак на първо място трябва да мислиш за себе си!Кво те ебе за оная!Ако ти го харесваш и той има наистина сериозни намерения ъм теб,да зарязва приятелката си и се взимайте!:)

AzZzZz
10-21-2006, 20:14
Eisega govorih s edin negov mn dobar pr i toi kaza,che toi(da go narechem A.) mn bil hlytnal po men.I mnogo sam go kefela i nekvi takiva gi govorel.Apak syshto taka,che ako A. trygnel s men,shtql da zareje gadjeto ... ee ne mi puka za onaq.KOga li mi e pukalo za nqkoq \:D/ :smt016

Da_Bitch
10-21-2006, 20:34
"Говорих с негов приятел" бла бла , много ясно , че като са приятели ше те хвърли на джанката..абе как и да е ;р На момчета вяра да нямаш .. ти сама трябва да се увериш , че има чувства към теб, а не да слушаш кой както ти казва :!:

AzZzZz
10-21-2006, 20:37
Toi e syshto i moi mnogo dobar priqtel.I ne bi me izlygal,shtoto imenno az uredih neshtata s momicheto,koeto haresva.A i e mn svesten ... Em da nqmam golqmo doverie na momchetata .. vinagi si imam edno na um!

No_LiMiTe^f
10-21-2006, 22:07
Ами очевадно нямаш нужда от съвети,щото квото и да ти кажем ти казваш че те харесва,че не ти пука за приятелката му,че ще я зареже заради теб!Я кажи пак какъв точно е проблема?!

Viktoriq_
10-21-2006, 22:16
да бе аз съм 100% сагласна с Мел , ти какво сикаш !
А ми кажи защо е още с нея след като харесва теб ... !? аз ще ти кажа , защото може би тя значи повече за него от теб ... все пак е с нея от много повече време и времето му прекарано с нея би било по - ценно от 1000 часове с теб ...
Това е истината ....

Scarabey
10-21-2006, 22:19
Ако беше толкова хлътнал едва ли още щеше да е с приятелка.

koalka
10-22-2006, 05:24
Ами говори с него,не стой така.Това е супер гадно,което прави,защото той я лъже и й изневерява.Правете нещо,но най-добре да се разделят.Ако има чувства ще го направи.

ssiimmoonna
10-22-2006, 05:48
ami mn opletena situaciq.ami spored men purvo trqbva da razbere6 kakvo sa namereniqta mu kum teb i kum priqtelkata mu za6toto taka na slqpo ni6to ne biva da pravi6 i ako otgovorut mu te udovletvorqva za6toto e qsno 4e ti ima6 4uvstva kum nego i toi kum teb prosto deistvai NO nedei da bude6 prekaleno dover4iva za6toto toi moje vibagi da ti kaje 4e e skusal s neq a da ne e :wink:

summer_04
10-22-2006, 08:25
i tq i az i toi i drugiq!:))))))))))))))govori s nego ,vij za kakvo stava vupros to4no,zaslujava li si ili ne nervite i napajenieto!

iiirish
10-22-2006, 09:01
щом има намерение на нещо по-сериозно с теб, ти също бъди искренна с него и му кажи, че те притеснява факта, че той все още е с приятелката си. ако наистина е решил да бъде с теб, значи ще е само твой, и нямаш намерение да го делиш с друга. нека всички разберат, че ти си тази, с която той иска да бъде!

PerfectStrang3r
10-22-2006, 11:20
ami mn opletena situaciq.ami spored men purvo trqbva da razbere6 kakvo sa namereniqta mu kum teb i kum priqtelkata mu za6toto taka na slqpo ni6to ne biva da pravi6 i ako otgovorut mu te udovletvorqva za6toto e qsno 4e ti ima6 4uvstva kum nego i toi kum teb prosto deistvai NO nedei da bude6 prekaleno dover4iva za6toto toi moje vibagi da ti kaje 4e e skusal s neq a da ne e :wink:

Това мисля и аз :)

TaKe_SmILeS
10-22-2006, 11:53
ami mn opletena situaciq.ami spored men purvo trqbva da razbere6 kakvo sa namereniqta mu kum teb i kum priqtelkata mu za6toto taka na slqpo ni6to ne biva da pravi6 i ako otgovorut mu te udovletvorqva za6toto e qsno 4e ti ima6 4uvstva kum nego i toi kum teb prosto deistvai NO nedei da bude6 prekaleno dover4iva za6toto toi moje vibagi da ti kaje 4e e skusal s neq a da ne e :wink:

Това мисля и аз :)

tova e spored men parvilnotot re6enie :wink:

Smiley_Girl
10-22-2006, 17:18
Първо да скъса с гаджето си и тогава да ти се натиска.