PDA

View Full Version : да обичаш



iskamTe_vednaga
10-21-2006, 21:51
Понякога едно "обичам те" е достатъчно.Понякога "обичам те" не стига.След всичко, което сме изживели заедно, аз искам да ти кажа, че ти си моето слънце и моята звезда.Моята надежда и моята светлина.Обичам те!Това е достатъчно.Обичам те!Това не стига. Вярвай ми, готова съм на всичко за теб.Сега си мисля за началото на нашата приказка.Плахо пристъпвахме към сладостите на любовта.Мисля си за черно-бял филм, за пожълтяла снимка.Все още съм лудо влюбена в теб.За какво са ми усмивките на другите, когато и твоята ми стига?!? За какво са ми звездите, когато очите ти осветяват нощите ми.За какво ми е слънцето, когато се топля с любовта ти?!? Това е моята изповед. Това е моят живот. Ти си моят живот. Обичам те! Това е достатъчно. Обичам те! Това не стига. Как да ти благодаря за усмивките, които си ми дарил? С любов? Не съм ли ти я дала вече? Как да опиша какво чувствам? Обичам те! Това е достатъчно. Обичам те! Това не стига. Но "обичам те" е всичко, което мога да ти кажа!

10-21-2006, 22:03
Понякога едно "обичам те" е достатъчно.Понякога "обичам те" не стига.След всичко, което сме изживели заедно, аз искам да ти кажа, че ти си моето слънце и моята звезда.Моята надежда и моята светлина.Обичам те!Това е достатъчно.Обичам те!Това не стига. Вярвай ми, готова съм на всичко за теб.Сега си мисля за началото на нашата приказка.Плахо пристъпвахме към сладостите на любовта.Мисля си за черно-бял филм, за пожълтяла снимка.Все още съм лудо влюбена в теб.За какво са ми усмивките на другите, когато и твоята ми стига?!? За какво са ми звездите, когато очите ти осветяват нощите ми.За какво ми е слънцето, когато се топля с любовта ти?!? Това е моята изповед. Това е моят живот. Ти си моят живот. Обичам те! Това е достатъчно. Обичам те! Това не стига. Как да ти благодаря за усмивките, които си ми дарил? С любов? Не съм ли ти я дала вече? Как да опиша какво чувствам? Обичам те! Това е достатъчно. Обичам те! Това не стига. Но "обичам те" е всичко, което мога да ти кажа!
Gotino e!I e mnogo vqrno,az sushto sum v neshto kato tazi situacia,ama kakvo da se pravi,kolkoto i da te boli,kolkoto i da obi4ash tozi 4ovek edimput kazal li e edin ot dvamata krai ,tova zna4i krai ,prosto nikoga pove4e nemojesh da si s tozi 4ovek,apuk dori i da se suberete sred vreme vie ve4e nqma da ste sushtete hora v koito edin v drug ste bili vlubeni.....za sujalenie e taka :-({|=

teardrop
10-21-2006, 22:03
\:D/ много е сладко

Scarabey
10-21-2006, 22:09
Много е хубаво наистина...Даже така се замечтах докато го четох

iskamTe_vednaga
10-21-2006, 22:11
Понякога едно "обичам те" е достатъчно.Понякога "обичам те" не стига.След всичко, което сме изживели заедно, аз искам да ти кажа, че ти си моето слънце и моята звезда.Моята надежда и моята светлина.Обичам те!Това е достатъчно.Обичам те!Това не стига. Вярвай ми, готова съм на всичко за теб.Сега си мисля за началото на нашата приказка.Плахо пристъпвахме към сладостите на любовта.Мисля си за черно-бял филм, за пожълтяла снимка.Все още съм лудо влюбена в теб.За какво са ми усмивките на другите, когато и твоята ми стига?!? За какво са ми звездите, когато очите ти осветяват нощите ми.За какво ми е слънцето, когато се топля с любовта ти?!? Това е моята изповед. Това е моят живот. Ти си моят живот. Обичам те! Това е достатъчно. Обичам те! Това не стига. Как да ти благодаря за усмивките, които си ми дарил? С любов? Не съм ли ти я дала вече? Как да опиша какво чувствам? Обичам те! Това е достатъчно. Обичам те! Това не стига. Но "обичам те" е всичко, което мога да ти кажа!

Gotino e!I e mnogo vqrno,az sushto sum v neshto kato tazi situacia,ama kakvo da se pravi,kolkoto i da te boli,kolkoto i da obi4ash tozi 4ovek edimput kazal li e edin ot dvamata krai ,tova zna4i krai ,prosto nikoga pove4e nemojesh da si s tozi 4ovek,apuk dori i da se suberete sred vreme vie ve4e nqma da ste sushtete hora v koito edin v drug ste bili vlubeni.....za sujalenie e taka :-({|=
ами 1 во аз съм с него от почти 1 год и половина. 2 ро късали сме....но и в момента сме си заедно... :smt008 :smt008 :smt007 обичам си го

Samotnik
10-22-2006, 02:10
Евала много е хубаво.Личи си, че е искрено :smt055

koalka
10-22-2006, 05:18
Браво.Много е хубаво и изразява точно чувствата ви.Радвам се за вас.

iiirish
10-22-2006, 09:10
"Обичам те! Това е достатъчно. Обичам те! Това не стига. Но "обичам те" е всичко, което мога да ти кажа!"


невероятно вярно :D намерила си точните думи! браво!

summer_04
10-22-2006, 09:28
mng e hubavo

die_die_my_darling
10-22-2006, 09:33
ne si padam po takiva ne6ta...ne vqrvam v lubofta ina4e li4i si 4e si se postarala

PerfectStrang3r
10-22-2006, 11:17
Страхотно е :)

tequila
10-22-2006, 11:19
много е готино. и аз пиша ама тва е пффф невероятно

TaKe_SmILeS
10-22-2006, 11:56
Li4i si,4e go obi4a6.Ako ne be6e vlubena i edno takova izre4enie nqma6e da moje6 da izmisli6. Bravo! :wink:

Viktoriq_
10-22-2006, 12:56
много е хубаво ... Вложила си много чувства , дано той да го оценява ...
Но не вярвай толкова Сляпо в любовта ...От нея най - много боли ! (от личен опит )
Уначе желая ти да си много щастлива с него ...

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-22-2006, 13:01
lichi si che mnogo obichash nqkoi zashtoto ako ne obichash ne mojesh da napishesh kakvo chuvstvash i t.n :P pozdravleniq mn e gotino

Smiley_Girl
10-22-2006, 17:14
Чудесно е,че обичаш някого толкова и че той също те обича.Радвай се на моментите ви заедно,защото си голяма щастливка

iskamTe_vednaga
10-22-2006, 18:33
Мерси на всички за милите думи и пожелания :oops: :smt006

lo6a_ako
10-22-2006, 22:53
ami mng e hubavo tfa...bravos mnogo se radvam na takiva 6tastlivo fliubeni pti4ki =D>

Lorraine
10-23-2006, 05:26
Много ми хареса :-)

PocuTy
10-23-2006, 09:18
Браво! O:) Страхотно е и много точно казано!!! :wink:

KiLLeR_InSTiNkT
10-23-2006, 09:37
Личи си, че го обичаш много, защото това, което си написала ти идва отвътре. Много е хубаво...