PDA

View Full Version : Вечния ми проблем



10-21-2006, 23:40
Ami az momi4e na 15 godini i o6te imam problem da govorq s nqkoi mom4eta, imam priqteli, no s tqh nqkaksi sum sviknala.Lesno se spi4am i tova meko kazano adski me drazni.:smt108 Da kajem az i nqkoq moq priqtelka se zapoznavame s nqkoi gotin pi4 i te vednaga namirat nqkvi ob6ti temi,a az samo stoq slu6am gi i se qdostavm na samata sebe si.Tova mi se e slu4vala mnogo puti i e mnogo gadno.Kajete mi nqkoi suvet iskam da se promenq da se osvobodq nqkaksi ot toq sram iskam da se durja estestveno a ne moga. :smt085

Crazy_Element
10-21-2006, 23:43
Хм и аз съм със същия проблем само че съм момче и също съм на 15 години хх ако си от Хасково земи са обади да дойда при тебе да се запознаим и взаимно да се учим да не спичаме ХАХах :0 супер трудно ее гррррр

NaSkO_
10-22-2006, 00:30
Moq suvet e druj se taka vse edno ne ti puka kakvo shte stane.Govori za neshto koeto na teb ti haresvat izkazvai svobodno mnenieto si nezavisimo kakvo e to i za kakvo e.Otna4alo shte ti e mnogo trudno no postepeno sramut shte iz4ezne.
Uspeh,,

GossipGirl89
10-22-2006, 00:56
И аз бях така преди.Просто се отпусни-все едно си говориш с някой приятел.

hforce
10-22-2006, 01:28
vsi4ki sme bili taka spoko, nai-vajnoto e da ne ti dreme, budi samata sebe si i tva e, ostanaloto ve4e ti go kazaha

koalka
10-22-2006, 05:21
Включвай се и ти в разговора,а не седи така...само по този начин можеш да го преодолееш.Сигурно прекалено много ти пука какво ще си помислят да теб и за това се държиш по-дистанцирано.

ssiimmoonna
10-22-2006, 05:55
ami nz kakuv na4in da ti kaja za da se otpusne6 no prosto budi takava kakvato si s vuprosnata priqtelka ne trqbva da ti pravi vpe4atlenie 4e mom4eto go poznava6 pt 1 4as drujh se s nego kakto s vsi4ki svoi poznati otpusni se i budi es testvena :-D

summer_04
10-22-2006, 08:23
emi ne trd a ti dreme kvo 6te stane i prosto budi sebe si!ne se pravi na ne6to,koeto ne si !i da ne ti puka!:)

iiirish
10-22-2006, 08:48
щом един човек е срамежлив по природа, то той не може да се промени. явно нагласата ти е такава, но всичко се оправя с времето. аз също до преди 2 години бях ужасно срамежлива и много се сковавах в присъствието на момчета. но сега дори не могат да ми затворят устата ако ще и сега да ги виждам за пръв път. просто ти трябва време и може би... малко повдигни самочувствието си ;)

delfin4eto
10-22-2006, 12:01
Аз съм , също момиче на 15 и до миналата година имах абсолютно същия проблем.И знаеш ли в едим миг просто ми омръзна това положение, този СРАМ.И реших , казах си , че от него няма никакъв смисъл, само ти пречи .Наложих си , че вече няма да съм срамежлива, и нали знаеш, че с ЖЕЛАНИЕ всичко се постига, и така малко по малко се оттървавам то него.Сега вече ми е мого по- лесно да общувам с други хора и особено с момчетата.ЕЕ не мога да кажа , че съм несрамежлива , защото , може би има малко от онзи срам , но вече не е с предимство(ако мога да се изразя така) :smt016

teardrop
10-22-2006, 12:02
Включвай се и ти в разговора,а не седи така...само по този начин можеш да го преодолееш.Сигурно прекалено много ти пука какво ще си помислят да теб и за това се държиш по-дистанцирано.

Съгласна съм!

TaKe_SmILeS
10-22-2006, 12:08
Sigurno se pritesnqva6,kato si otviri6 ustata da ne kaje6 ne6to tupo i da ne te haresat ili ne6to takova.Az sum bila su6to taka,no prosto doide vremeto,v koeto prestana da mi puka za mnenieto na drugite za men.Ako imam mnenie po vuprosa ili imam ne6to da dobavq v razgovora prosto go kazvam.trqbva napravo da kazva6 tova,koeto misli6,a ne predi da go kaje6 da ti minat prez uma hilqdi vuprosi "dali da kaja ne6to ili da si mul4a..." razbira6 li.Davai napred ! :wink:

Viktoriq_
10-22-2006, 12:15
Ами чесно казана всеки има този проблем с определени хора ...
Да речем аз като сам с едно , единствено момче , никога не знам какво да кажа ...Винаги си мисля , че се дъня в нещо ...
А аз не мисля , че имаш някакав проблем вообще ! Защото пак ако трагнеш да говориш с часове е доста скучно ... Така може да предизвикаш много по - голям интерес ... И то не заради 2 думи , а заради самата теб ;)
Успех все пак ....

die_die_my_darling
10-22-2006, 12:21
mi to ne e lesno da si tap....

assd
10-22-2006, 17:19
аз пък никога не съм се спичал, защото съм непукист и кретен (много ми дреме какво ще стане, дали ще впечатля някоя пача или не, има и други, даже мноооого пдруги)