PDA

View Full Version : Да и кажа ли че...



Бали му майката
10-22-2006, 07:08
Хора кво да права начи историята е следната: 1 момиче преди време харесваше най-добрия ми приятел обаче той не я харесваше а харесваше нейната най-добра приятелка и така те си станаха гаджета и той каза на тва другото момиче че не я харесва. Да обаче тва другото момиче в момента харесва мене и си мисли че сме гаджета само че аз нито съм я питал да си станеме гаджета нито тя ме е питала. Та проблема е следния ис аз не я харесвам обаче не знам дали да й го кажа за да не ми се обиди.

cvetityy
10-22-2006, 07:18
така първо темата не е за този раздел, а за Любов!

По темата ми по-добре и кажи защото така нея пак ще я боли, но тази болка ще бъде по-малка, защото няма да се е привързала много към теб. Ако обаче ти не и го кажеш тя ще почне да си прави илюзии и накрая когато ти сложиш край тя ще го приеме доста тежко. А ти сигурен ли си, че не изпшитваш нищо към нея и никога няма да изпитваш? Защото ако мислиш че може би имаш някви чувства към нея по добре помисли преди да и кажеш каквото и да било!

Smiley_Girl
10-22-2006, 17:37
Като не я харесваш - кажи й.Истината винаги е за предпочитане.

unexpected_
10-22-2006, 19:00
Аз ти предлагам да си поиграеш малко с наивното момиченце - карай я да ти купува разни неща да ти пише домашните. Поизползвай я малко и после за разкарай като мръсно куче :-D

In4iTu_
10-22-2006, 19:19
Аз ти предлагам да си поиграеш малко с наивното момиченце - карай я да ти купува разни неща да ти пише домашните. Поизползвай я малко и после за разкарай като мръсно куче :-D

Много тъпо изказване. А по темата - кажи и, че не я харесваш, но бъди деликатен :!:

ProstoAz
10-22-2006, 19:25
Така е като ебеш без предварително да се уточнявате за какво става въпрос...виж какви мисли си е вкарало момичето в главата сега...хахаха... :lol:

Споко, не се спичай - тая не те харесва, чуди се сигурно как да се прави на по-интересна пред приятеля ти...А ако не съм права си режа главата, честно ти казвам!!! :P

koalka
10-22-2006, 20:37
Темата не е за тук,но няма значение...по-добре и кажи,няма смисъл да си мълчиш.Казваш и го в очите,няма да и стане много приятно,но понякога такъв е живота.

LostDemon`
10-22-2006, 21:02
Деца, да ви имам проблемите :lol:

tc tc
10-23-2006, 11:17
ae kak taka ne si razbral 4e ste tr1gnali ve ti da ne si prost ve ???
kakto i da e ...
neznam ko se kolebai6 da ne mu se razs1rdela kaza izroda xaaax dali nqma da i stani po t1po sled vreme da i kaji6 " ae ko hodim az dori ne razbrah 4e sme tr1gnali i nqmam nikvi 4uvstva k1m teb " evala ti si idiot nad k1k1v truden v1pros razmi6lqva6 da i kaji6 ili ne