PDA

View Full Version : METAL



~Munika
10-22-2006, 08:31
здр. от скоро слушам метал и искам да ми кажете на каде да се насо4а защото не мога още да се ориентирам.Аз от одавно харесвам този стил,но при приятели 99% 4алгари е малко трудно. ](*,) Голяма фенка сьм на Linkin Park но се интересувам от по сериозен метал.....Така4е МОЛЯ ВИ МЕТАЛИ ПОМАГАИТЕ да стана една от вас [-o< [-o< [-o< [-o<

RoyTheReaper
10-22-2006, 08:42
1. линкин парк не са метъл.
2. не разбрах какво означава "да те насочим" - да ти кажем групи, които да прослушаш?

Boot
10-22-2006, 08:46
Хващаш първия метъл-форум/метъл-сайт/метъл-ебахмумайкатакакво и чуваш възможно най-много неща на възможно най-много групи. Което ти хареса - чуваш още.
После идваш тук с няколко групи и ние ти казваме подобни на тях, които може да ти харесат.

ЛП съкс.

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-22-2006, 08:49
hahahha linkin park naistina ne sa metul :lol: :lol: :lol: ii pone kaji kakuv stil gi iskash ..

AliceSw
10-22-2006, 08:50
абе писна ми ве4е :evil:
1. пише се МЕТЪЛ
2. Линкин Парк са минали покрай метъла, ама са го заобиколили много
3. кво ти пука 4е приятелите ти са 4алгари не могат да ти казват ква музика да слушаш
4. то метъл не се става ей тъй - почваш да слушаш 3-4 групи и си метълка ве4е
5. я стига си пускала тъпи теми, каквито има още поне 10-15 такива

~Munika
10-22-2006, 08:53
Ако не смятате да помагате що изобщо отговаряте...................помол х за помощ а не за упреци.................. :smt011 :smt019

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-22-2006, 08:58
Ако не смятате да помагате що изобщо отговаряте...................помол х за помощ а не за упреци.................. :smt011 :smt019

hubavo shte ti pomognem eto .. ama ne mislq 4e shte ti haresat shtom slu6ash i se kefish na linkin park davam ti samo imenata na grupite kato te kefi tolkova toq metAL hahaha ..

Apocalyptica
Cannibal Corpse
Children Of Bodom
Death
Destruction

aide za sq tolkova.. ako ti haresat v koeto se sumnqvam :smt017 kaji

AliceSw
10-22-2006, 09:07
добре де, казвам някои от любимите си групи към тея от предния пост:
Accept, Blind Guardian, Cradle Of Filth, Enigma, Hammerfall, Helloween, Iron Maiden, Kamelot, Rammstein, Soilwork, Sonata Arctica - ето ти да си избереш, ако ти понасят де :twisted:

MauMyHkaTa
10-22-2006, 09:07
Признавам си че не съм много запозната с видовете метъл, но предполагам че това по което лично аз си падам е Black Metal, пак казвам - не съм сигурна! Мразя песните, в които само се "дере" някаква китара през цялото време! [-( Ето някои песнички, които аз харесвам като метъл:
1.3 Doors Down - Here without you; Away from the sun; Behind those eyes
2.Aerosmith - I don`t want to miss a thing
3.Guns`n`Roses - Don`t cry; Knocking on haven`s door, Sweet child o`mine
4.HIM - Gone with the sun; Heartache every moment; Join me (тази бива долу-горе...)
5.Iron Maiden - Fear of the Dark
6.Korn - Alone I Break
7.Limp Bizkit-Behind blue eyes(за тази не знам дали изобщо е метал, но ми харесва)
8.На Metallica - Nothing else matters, One и The Unforgiven са ми любимите
9.Nick Cave & Kylie Minouge - Were The Wild Roses Grow
10.Nightwish - Sleeping Sun, The Carpenter, Nemo, Astral Romance, Tutankhamen, Over the hills and far away, MOONDANCE(СТРАШНА песен ей, мега яко ме надъхва тая!!! :smt036 :smt035 :-D ) и мн. др.
11.Evanescence - My Immortal, Bring me to life,
12.Scorpions - Daddy`s Girl, Send me an angel, Wind of change, Still loving you
13.System of A Down - Lonely day, Hypnotize
Това е в общи линии, което слушам аз. Пак казвам - не съм на "ти" със различните му стилове, но това е, което ми допада лично на мен. Аз не мога да ти се налагам поради простата причина, че това си е моя личен вкус! Дадох ти само примери, вече ти можеш ко искаш да изслушаш тези песни, и ако ти харесат сама да избереш какво ще слушаш-било то музика като тази или друга, зависи от теб самата - какъв човек си, много зависи и от настроението ти! Човек сам си определя каква музика ще слуша, така че ти желая успех в избора! Като изслушаш може да се каже по няколко песни от всеки вид метъл, сама ще прецениш кое наистина ти допада! Успех ;) :smt006

~Munika
10-22-2006, 09:31
мн.мн.мн. ви благодаря имаите в предвит че повечето ги знам и ви благодаря за, тези които не ги знам и сега ми ги казахте.Все пак не съм съвсем зле значи :D :) а и сори че реагирах малко кофти одеве..... 8-[ :smt060

Boot
10-22-2006, 09:45
Кажи после кфо ти е харесало от това, което ти предложиха.

die_die_my_darling
10-22-2006, 09:47
lp sa veliki vapreki 4e sega slu6am cradle of filth anathema burzum necrosluts i drugi az o6te pomnq 4e sam po4nala ot tqh nqkoi zabravqt ot kade sa tragnali...
:arrow: po temata mi ako iska6 slu6ai rammstein,evanescence ...koito grupi ti haresvat

~Munika
10-22-2006, 10:00
ми значи аз осжен лп сам слушала и:rammstein,evanescence ,3 Doors Down (които ми приличат на рок),Aerosmith ,Iron Maiden ,Limp Bizkit,знам на Scorpions само една песен дето е добра,Nightwish -малко не ми допадат но и те имат добти песни,а HIM също,Metallica ,Apocalyptica тжа са тези които ги знам сега слъ6ами търся дръгите-Cannibal Corpse
Children Of Bodom
Death
Destruction, Soilwork, Sonata Arctica

RoyTheReaper
10-22-2006, 10:02
не ми отговори на въпроса, но все пак ми стана ясно какво търсиш. сега ще ти изброя някои от групите които слушам и техни песни които смятам за ключови:

Children of Bodom - Towards Dead End, Downfall, Needled 24/7, Northern Comfort, etc..
Dimmu Borgir - Vredesbyrd, Alt Lys Er Svunnet Hen, Kings of the Carnival Creation, Puritania;
Darkseed - My Burden, Endless Night, Disbeliever
Tarot - Pyre of Gods
Norther - Victorious One, Endless War, Darkest Time
Epica - Feint, Sensorium, Solitary Ground, Blank Infinity, Mother of Light, Facade of Reality, etc..
Manowar - Swords in the Wind, Hail and Kill, Warriors of the World United, The Crown and the Ring
Stratovarius - Eagleheart, Learning to Fly
Rhapsody - Emerald Sword
Helloween - if I Coud Fly, Tale that wasn't Right
Whitesnake - Here I Go Again
Lacuna Coil - Swamped, Unspoken, The Ghost Woman and the Hunter, Comalies
Xandria - Ravenheart, Eversleeping, Now and Forever, In Love with the Darkness

quench
10-22-2006, 10:13
МислЪ,че тука ще е правилната тема:

666-те правила на истинския Блекк МетЪлиссс (гррррх):

1. Не бъди обратен.
2. Бъди "як".
3. Всички металисти, kоито не са "яки", са обратни.
4. Бъди мрачен.
5. Бъди зловещ.
6. Ако можеш, бъди едновременно мрачен и зловещ.
7. Чупи разни неща, докато си мрачен и зловещ.
8. Когато си на концерт, не се забавлявай. Стой мрачно със скръстени ръце.
9. Прави всичко, описано по-горе, като същевременно отричаш организираната религия във всичките й форми.
10. Никога не казвай, че ти харесва само "якия период" на Корозия, ако те питат дали харесваш Корозия. Вокалистът на Корозия се казва Ганьо Куршумов.
11. Не си играй с плюшени неща, освен ако под "играя" не се разбира "изгарям на клада".
12. Никога, никога, при никакви обстоятелства не произнасяй изречението "Ъшър е върха, човече!"
13. Не бъди Димо от П.И.Ф.
14. Когато майка ти те накара да изхвърлиш боклука, отвърни с мрачно достойнство, че истинските метълисти никога не изхвърлят боклука.
15. Ако това не подейства, бягай.
16. Разврати някоя девственица.
17. Развращавай всичко, което не е от мъжки пол.
18. Когато не си сигурен какво да кажеш, казвай "як норвежки блекметъл!"
19. Обръщай всички кръстове, които докопаш.
20. Издавай култово, ъндърграунд, мрачно и зловещо фенско списание. Публикувай само интервюта с групи, за които никой не е чувал, включително и най-яките блекметълисти.
21. Никога, никога, никога не подхождай към нещо без предразсъдъци.
22. Никога не записвай песни, по-къси от 15 минути и с по-малко от 15 прилагателни в заглавието.
23. Боядисвай лицето си в бяло.
24. Броди в гората.
25. Обличай се като трол.
26. Използвай големи количества бодлива тел.
27. Не бъди Стенли (или, припомням, Димо от П.И.Ф.).
28. Не разказвай вицове, на които се смее само майка ти.
29. Изобщо не разказвай вицове.
30. Сат-анален секс. Хъхъхъхъх-ь.
31. Хъхъхъхъхъхъхъ.
32. Когато не си сигурен какво да правиш, гледай намръщено в краката си.
33. Не си купувай албуми, от които не те боли главата. Ако може да се слуша без главоболие, значи не е як блекметъл.
34. Ако не-блекметълист те попита какво представлява якият блекметъл, отговори нещо като "Якият блекметъл е есенцията на чистото зло в човека", така че да си остане в неведение.
35. Накарай някой от групата ти да се самоубие и после започни да твърдиш, че е умрял, защото "мейнстриймът е заразил истинската сцена".
36. Събери се с членовете на старата си група и издай албум с комерсиална цел.
37. След като никой не си купи албума, започни да твърдиш, че това е било нарочно и "яко".
38. Направи си страничен проект. Увери се, че всички в групата ти имат собствени странични проекти.
39. Използвай членовете на собствената си група В страничния си проект като "гостуващи изпълнители".
40. Записвай всичко в едно и също студио, със същите инструменти и продуцент.
41. Обложката на албума ти може да съдържа най-много три цвята. (Позволени цветове: сиво, черно и бяло.)
42. Ако това е възможно, избери заглавието на албума си по такъв начин, че да съдържа три думи, които нямат абсолютно никаква връзка помежду си. Поучи се от великите Диму Боргир (Enthrone Darkness Triumphant, Spritual Black Dimensions, Puritanical Euphoric Misanthropia).
43. Защо в заглавието на албума ти още няма думата "Северен"? Заеми си веднага! Аматьор...
44. Познаването на правописа не е нито мрачно, нито зловещо.
45. Обяви публично, че групата ти няма религиозна ориентация, а после използвай думата "сатана" повече от 400 пъти в албума си, като внимаваш самият той да не е над 30 минути.
46. Ако пееш на концерт, винаги изръмжавай имената на песните, така че никой да не разбере за коя става въпрос. Така няма да забележат, че пееш едно парче, а групата ти свири друго.
47. 3а да направиш записите на групата си по-неразбираеми и следователно по-култови, избери вокалист, който има съвсем повърхностни познания по езика, на който пее. (Позволени езици: норвежки, латински, оркски)
48. Настоявай, че музиката никога не трябва да се развива и трябва да звучи така, както преди десет лайняни години.
49. Никога не казвай "лайняни".
50. "Хайл" е единственият възможен поздрав между яките блекметълисти.
51. Ако срещнеш някой особено як блекметълист, пробвай с "Адски Хайл!"
52. На обложката задължително трябва да присъства нечетлив готически шрифт, обърнат кръст и/или пентаграма. Това правило не подлежи на обсъждане.
53. Когато говорищ за секс с яка блекметълистка, винаги използвай изрази като "обругах портите на девствеността й с могъщия си боздуган".
54. Бъди фен на Приятели.
55. Чакай... това последното го задраскай (Виж 1-ва точка).
56. Никога не разкривай на непосветени точната дата, на която Адското Копито ще Възвести Края на Историята. Вместо това ги увери, че постоянно трябва да имат готовност да засмучат мазния Кур на Черния Господар.
57. Използвай фразата "да засмучеш мазния К*р на Черния Господар" колкото е възможно по-често.
58. Притежавай стотици блекметъл албуми, демо-записи и нелегално записани концерти. Слушай често приблизително 8 от тях.
59. Независимо къде си роден, преструвай се, че си от Слатина, следователно "як".
60. Не бъди Димо от П.И.Ф. (Мисля, че вече изяснихме този въпрос)
61. Всички домашни любимци, които притежаваш към момента, отсега нататък ще се наричат "Демона". Всички бъдещи домашни любимци, които би могъл да притежаваш, също ще се наричат "Демона".
62. Обяви публично, че мрачните ти текстове са повлияни от великите творби на могъщия Толкин, свещените сатанински писания и древното езическо минало на Норвегия. Преструвай се, че тези три факта имат нещо общо помежду си.
63. Притежавай голям брой култови като ада Т-шърти на групи, чиито албуми никога не си виждал и чувал.
64. Използвай израза "Култов като ада" колкото е възможно по-често.
65. Използвай Т-шъртите колко то се може по-често.
666. И знаеш ли какво? Защо ти е да седиш и четеш тези дивотии, когато можеше да си гримиран в бяло и да бродиш из горите, нахлузил широка черна роба? Засрами се!

Метъл рулззз форевер!

dani4ka
10-22-2006, 10:27
:smt005 ti tuku 6to savsem otkaza momi4eto da stava met1lka :smt005

quench
10-22-2006, 10:28
Адски хайл! :twisted:

ErinEverly
10-22-2006, 10:37
Пф... Кво сте почнали да му казвате хубави рок песни? Според мен човекът иска метъл, а не хеви метъл. Както и да е.

От сичко, което каза, стигнах до решението, че ти не го правиш, защото харесваш метъла. Ти и няма как да го харесваш, след като една група незнаеш. Метъла си идва така, отвътре, както и другите типове музика. Помисли добре първо. Аз за да стигна до това вманиачение, съм преминала през такива мисли: "Къф е тоя шум?'. Може да се каже че нарочно прослушах, но не съвсем.

~Munika
10-22-2006, 10:59
pravi mi fpe4atlenie 4e ne me razbirate(ili pine nqkoi xora)az sly6am rock i metul ot izvestno vreme zna4i az sma na 16 (ot okolo 2 god) no ot tipa na LP kakto kazax i na 3 doors down, Evanescence i t.n. iskax da mi kajete drygi grypi i izpalniteli koito pravqt po qk i tvard metal taka da se kaje............kakto vijdam vie ste mi dali nqkoi za koeto pak blagodarq :smt008

die_die_my_darling
10-22-2006, 11:19
etva za black metala me radva

scion_of_Storm
10-22-2006, 15:39
Хубаво е да почнеш от по-леките неща, защото ако хванеш някоя по-хард или блек група няма да разбереш всичките й послания....Започни с да речем:
Камелот, Sonata arctica, Helloween, Hammerfall, Children of Bodom, Blind guardian, Bloodbound, Rhapsody... Такива неща, ти сам(а) трябва да си разшириш кръгозора, това си е твой избор. :)

quench
10-22-2006, 17:38
Кво леко бе?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dimmu Borgir (blekk)
Burzum (blek psihopat)
Cradle of Filth (доколкото и те са блек метъл)
Satyricon (блекккк)

Нещо леко:

Ikubus Sukkubus
Lacuna Coil
Moonspell
Paradise lost

Епа я си падаме малко изврек и затва давам ет тия групи (ако си зле със сърцето,не си ги пускай):

Carcass
Cannibal Corpse
Haemmorhage
Morbid Angel
Mortician
PANAKA (ако не ги намериш,кажи,ще ти ги пратя по нещо си)

. Marto.cool . .
10-22-2006, 19:16
Amii mislq 4e moga da ti pomogna kato ti kaja grupite koito slu6am i mislq 4e sa dobri i 6te ti haresat.. : Bullet for my valentine, Coal chamber, Static-x, Ill nino, Flaw, Disturbed, Drowing pool, Within temptation, Nightwish, System of a down, Korn, Mudvayne, Slip Knot, HIM, Marilyn Manson (makar 4e e rock), Godsmack, Tokio hotel, Cradle of filth, Pain, Staing, Enigma, Limp bizkit, Soil.. i o6te znam ama ne gi slu6am mn :)
Nadqvam se da sum ti pomognal ima raznoobrazie i moje6 mn da izbira6 :) USPEH

Мързи ме да се лог
10-22-2006, 19:53
ХАХАХАХАХАХХХХААА :smt005

Признавам си че не съм много запозната с видовете метъл, но предполагам че това по което лично аз си падам е Black Metal, ......
.3 Doors Down - Here without you; Away from the sun; Behind those eyes
Хахахахахахахахаха не,не,не признвам си така никога не съм се смяла и никога не съм чела по-налудничаво нещо :mrgreen:
Еей,начи ... ми като сте почнали от каЛинкин Парк си ги слушайте .. бахти не се научихте че тия лигави педали не са метъл. Колко теми имаше,колко се говореше,колко се спореше .. ама от дума не разбират и това е!
Тъъ.. като се кефи автора не тамата на LP, да си свали HIM, Evanescence,P.O.D пък може и LB да ти харесат :smt005 :mrgreen:
Вие какво тръгнахте да предлагате различните му там рок легенди като Judas Priest, Iron Maiden, Deep Purple, Led Zeppelin или пък яки (наистина) метъл банди като Dimmu Borgir, Burzum, Satyricon, Children of Bodom, Cannibal Corpse, Morbid Angel и прочие ... то така не става от лигави бози да минеш на качествен метъл =; :mrgreen: :smt019

LostDemon`
10-22-2006, 20:10
пфф.. много метАли се навъдиха бе.. ](*,) Всеки втори по улицата се ебава с метълите.. а сега самите ламери дет се ебават с нас искат да го прослушат.. НА КЪДЕ ВЪРВИ ТОЗИ ШИБАН СВЯТ

Shadow_Walker
10-22-2006, 20:21
Признавам си че не съм много запозната с видовете метъл, но предполагам че това по което лично аз си падам е Black Metal, пак казвам - не съм сигурна! Мразя песните, в които само се "дере" някаква китара през цялото време! [-( Ето някои песнички, които аз харесвам като метъл:
1.3 Doors Down - Here without you; Away from the sun; Behind those eyes
2.Aerosmith - I don`t want to miss a thing
3.Guns`n`Roses - Don`t cry; Knocking on haven`s door, Sweet child o`mine
4.HIM - Gone with the sun; Heartache every moment; Join me (тази бива долу-горе...)
5.Iron Maiden - Fear of the Dark
6.Korn - Alone I Break
7.Limp Bizkit-Behind blue eyes(за тази не знам дали изобщо е метал, но ми харесва)
8.На Metallica - Nothing else matters, One и The Unforgiven са ми любимите
9.Nick Cave & Kylie Minouge - Were The Wild Roses Grow
10.Nightwish - Sleeping Sun, The Carpenter, Nemo, Astral Romance, Tutankhamen, Over the hills and far away, MOONDANCE(СТРАШНА песен ей, мега яко ме надъхва тая!!! :smt036 :smt035 :-D ) и мн. др.
11.Evanescence - My Immortal, Bring me to life,
12.Scorpions - Daddy`s Girl, Send me an angel, Wind of change, Still loving you
13.System of A Down - Lonely day, Hypnotize
Значи тука виждам метъл - Metallica, Korn, Iorn Maiden, но повечето работи които си писала са рок, а пък да казваш че тази песен на кайли миноуг е блек метъл :lol:
Отностно LP - всеки както ги възприема пък :twisted: аз ги въприемам както се водят - нео-метъл. Evanescence също са метъл, макар да не са някакъв зверски. :twisted: та на първо време можеш да си дръпнеш нещо тяхно.

LostTempler
10-22-2006, 20:27
Да не ви омръзна чалгата ,MTV ,BG рапа и останалите тинейджърски жанрове та изведнъж всички решихте да ставате скинари ,метали и тн.
Скоро сигурно Амор и Дъбъл Вижън ще се прекръстят по модата на АРМАГЕДОН и Сейтънс Сенкчуери.
Чудя се кога ли българинът ще почне да мисли сам.

Shadow_Walker
10-22-2006, 20:41
Да не ви омръзна чалгата ,MTV ,BG рапа и останалите тинейджърски жанрове та изведнъж всички решихте да ставате скинари ,метали и тн.

Ми...то всичко омръзва :lol: Явно новата мода е да си метъл, което всъщност е странно, защото не може изведнъж всички да станат бутнари, различни...защото ако всички станат различни от нормата (ако мога така да се изразя) то пак всички ще са еднакви и смисъла на това да си метъл ще изчезне...

LostTempler
10-22-2006, 23:00
Това имах в предвид ](*,)

10-22-2006, 23:52
Признавам си че не съм много запозната с видовете метъл, но предполагам че това по което лично аз си падам е Black Metal, пак казвам - не съм сигурна! Мразя песните, в които само се "дере" някаква китара през цялото време! [-( Ето някои песнички, които аз харесвам като метъл:
1.3 Doors Down - Here without you; Away from the sun; Behind those eyes
2.Aerosmith - I don`t want to miss a thing
3.Guns`n`Roses - Don`t cry; Knocking on haven`s door, Sweet child o`mine
4.HIM - Gone with the sun; Heartache every moment; Join me (тази бива долу-горе...)
5.Iron Maiden - Fear of the Dark
6.Korn - Alone I Break
7.Limp Bizkit-Behind blue eyes(за тази не знам дали изобщо е метал, но ми харесва)
8.На Metallica - Nothing else matters, One и The Unforgiven са ми любимите
9.Nick Cave & Kylie Minouge - Were The Wild Roses Grow
10.Nightwish - Sleeping Sun, The Carpenter, Nemo, Astral Romance, Tutankhamen, Over the hills and far away, MOONDANCE(СТРАШНА песен ей, мега яко ме надъхва тая!!! :smt036 :smt035 :-D ) и мн. др.
11.Evanescence - My Immortal, Bring me to life,
12.Scorpions - Daddy`s Girl, Send me an angel, Wind of change, Still loving you
13.System of A Down - Lonely day, Hypnotize


Хахахахаха :smt005
Леле кви бруталии слушаш бе момиче.Баш си блек метъл. :lol:
Особено Кайлито Миноуг и 3 Дорс Даун... #-o А пък ХИМ и Еванесънс те според мен са дет,не мислиш ли :lol: ?! ](*,)
БТУ,ти да не си няква сатанистка бе...? :smt005 :smt005
Докъде стигна науката само... :-s :-#

i'm so excited!
10-23-2006, 00:29
абе вие се радвайте, че момичето иска да се насочи към по-добра музика, вместо да стане поредната проста чалгарка. поне има желание, оставете настрана че линкин парк не са метъл, нали все отнякъде се тръгва. вместо да й се хилите тъпо и препоръчайте свястна музика.

Sweet_Kaulitz
10-23-2006, 06:23
Аз препоръчвам тази песен Ville Valo Feat Lauri Ylonen Feat Apocalyptica - Bittersweet :!: Страхотна е :!: Гледай и клипа
И слушай Мерилин Менсън - има хубави песни

scion_of_Storm
10-23-2006, 06:35
ХАхахахахахаххаа :mrgreen: Не, вие ме убивате бавно :D
Корн-блек?Обичаш блек? С Ивансеотнесе и подобните???Стига бе :mrgreen: :smt005
Ако наистина искаш блек и мислиш, че ще си паднеш по него, ето ти няколко групи, ама ме съмнява като те гледам.
Carpathian Forest, Nokturnal Mortum, Burzum, Mayhem, Emperor, Satyricon, Catamenia, Dissection, Arcturus до някаква степен, Diabolical Masquerade, Behemoth, Hell-Born, Akercocke, Rotting christ...тези земи.

quench
10-23-2006, 07:07
Вижте,аз почнах с Диму Боргир,което си е леко. Така по-бързо изрдоясваш. Изрдоия из гуд фор йор хелтххх!!!

~Munika
10-23-2006, 17:47
лелел мн. ви благодаря наистина научих доста,като например:
LINKIN PARK НЕ СА МЕТАЛ(нео метал)Слушах повечето групи и изпалнители и горе доло се ориентирах......Много ви благодаря :smt008 :smt008 :smt007 :smt049 :smt060

~Munika
10-23-2006, 17:57
Аааа и имам няколко въпросчета,метъл ли са:Whitesnake и red hot chilli peppers (за тях определено имам съмнение)?Ааа и някои беше написал Токио Хотел е те са мн зле изобщо не ми харесват [-(

maldini
10-23-2006, 18:01
я пиши в скайп да видим колко си научила... ника ми е същия като тука. :lol:
След няколко дни размишления и общи усилия момичето успя да разбере,че ЛП не са метъл. :lol:

scion_of_Storm
10-23-2006, 18:10
^Е че и това си е напредък, някои знаеш ли колко време трябва да го осъзнаят :D

10-24-2006, 18:09
Понеже "проходих" с лекия метъл (neometal) и затова харесвам ЛП.Но с времето се запалих повече по по-твърдия метъл като Soulfly, Sepultura, SlupKnoT (koito se razpadnaha po moi svedeniq ;( ),i KoRn su6to de.Preporu4vam na po vlub4uvite-ne HIM a Bullet for my Valentine!A do klkoto 4e vsi4ki priqteli sa ti 4algadjii- spoko 6te si nameri6 metali !

~Munika
10-24-2006, 18:22
mi az si namerix dosta fr metali pak i priqtelq mi e metal tak4e ve4e ne6tata sa gore dolo ok(pak i az gledam 4oveka a ne kva myzika sly6a,za men tva ne e pokazatel) :D

10-25-2006, 20:05
mi az li4no sam fenka na 4algata i ne mislq 4e metala e po dobriq izbor i taka4e posly6ai tvoite fren4eta za6toto 4algarite kakto gi nari4ate pone sa no svestni ot metalite...........

Shadow_Walker
10-25-2006, 20:20
Няма значение каква музика слушаш и това дали си свестен, умен или нещо такова.
Освен това момичето си е решило, че и се слуша метъл и ще си го слуша.
И какво им е лошото на метълите-представите, че не се къпят, само пият и се дрогират са от предното хилядолетие (ама то си е така всъщност :lol: )

lidekeep
10-25-2006, 20:29
sonata arctica 4ever

Nightwish_fen
10-25-2006, 23:34
eto i 4ast ot moite lubimi pestni
1.Slipknot-wait and bleed
2.Evanescence - Bring Me To Life
3.Godsmack - I Stand Alone
4.Sonata Arctica-San Sebastian
5.Limp Bizkit-Faith
6.Rammstein-Asche zu asche
7.Rammstein-Adios
Se6tam se i za demoto kum noviq album na Linkin Park-Qwerty.

Cherno_Kote
12-06-2006, 10:52
1.3 Doors Down - Here without you; Away from the sun; Behind those eyes

9.Nick Cave & Kylie Minouge - Were The Wild Roses Grow
:smt006
:shock: ot koga Kylie Minouge e metal tva za parvi pat go 4uvam
a po temata :arrow: az li4no si padam po grupi kato Godsmack, Disturbed, Soil, Guano Apes, Korn, Static X, Exilia... men me kefqt a btw za LP naistina ne sa metal vapreki 4e gi vodqt za neo (li4noto mi mnenie 4e pove4eto pozirat s LP gledm neprekasnato takiva "metal4eta" okolo men (po4ti cqloto daskalo))

scion_of_Storm
12-06-2006, 13:07
А ти с Дистърбд и Корн си тру метъл, нали :) :roll:

nikinkaaa
12-06-2006, 13:24
1.3 Doors Down - Here without you; Away from the sun; Behind those eyes

9.Nick Cave & Kylie Minouge - Were The Wild Roses Grow
:smt006
:shock: ot koga Kylie Minouge e metal tva za parvi pat go 4uvam
a po temata :arrow: az li4no si padam po grupi kato Godsmack, Disturbed, Soil, Guano Apes, Korn, Static X, Exilia... men me kefqt a btw za LP naistina ne sa metal vapreki 4e gi vodqt za neo (li4noto mi mnenie 4e pove4eto pozirat s LP gledm neprekasnato takiva "metal4eta" okolo men (po4ti cqloto daskalo))
Хахаха лелел Кайли-метъл :smt005 Т`ва беше най-голямата простотия която бях чела :smt005

quench
12-06-2006, 13:32
Слушал съм парчето - малко мяза,ама не баш

Cherno_Kote
12-06-2006, 14:47
А ти с Дистърбд и Корн си тру метъл, нали :) :roll:naqsno sam 4e te se punk ne slu6am samo metal ...

magesnik
12-06-2006, 15:15
А ти с Дистърбд и Корн си тру метъл, нали :) :roll:naqsno sam 4e te se punk ne slu6am samo metal ...



пфхахфасхфасххафахсххфах :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt044 :smt044 :smt044 ](*,) ](*,) ](*,) :lol: :lol: :smt005 :smt044 :smt044

scion_of_Storm
12-06-2006, 15:19
ПАХАХАХАХААХАХАХАХАХАХАХА ХАХХАХАХАХААААХАХАХАХА..... АХАХХАХАХАХАХХАХАХАХАХХА АХ :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :mrgreen: *пада на земята и се гърчи в агония8 ПАхахаха...не, не , НЕ, ТОВА НЕ Е ИСТИНА!!!! :mrgreen:

Cherno_Kote
12-06-2006, 15:32
:oops: 4ak me e sram 4e se izcepih taka nasoro se smqh na sas6toto izkazvane 4e korm sa punk i sega i az da go kaje... :oops: idemi da se skriq nqkade sajalqvam ne6to si stava i drankam gurosti :---) :-#

AliceSw
12-06-2006, 15:36
пхахахахаххаххааххаха, съжалявам, не мога да се сдържа
^ госпожице, кат не разбираш, по-добре не давай оценки, щот песента Where the wild roses grow е по-близка до метъла, отколкото Дистърбт и Корн до пънка :-s