PDA

View Full Version : За или против стилът "Емо"



Страници : [1] 2 3 4

die_die_my_darling
10-22-2006, 09:53
akvo mislite za emo stila zabelqzah 4e mnogo hora go mrazqt az sam si emo i ne me kefi v daskalo da me so4at s prast samo za6toto kosata mi pokriva 2/5 ot liceto ili da mi kre6tqt depresar...

quench
10-22-2006, 10:14
А кой младеж днес не е поне малко емо?

RedChil
10-22-2006, 10:16
Emo Kids Suck.

priti_kiti
10-22-2006, 10:21
м.. и що да ги мразя?.. щото са с различна прическа и им се носи славата на 'депресанти' ли?.. мне :)
нямам причина да съм против! те така са си избрали - трябва да се уважава правото на избор..
за!

RedChil
10-22-2006, 10:25
Естествено,че всеки си има право на избор.Дори тази анкета е излишна - не може един човек да е против този стил.Може просто да не му харесва.На мен емотата са ми противни и лигави.

dani4ka
10-22-2006, 10:37
Opredeleno ne sam protiv,za6toto vseki ima pravo da izbere bade kakvoto si iska tam.No ne mi haresvat po prostata pri4ina 4e sa slabi sas vsi4kite tiq depresii i opiti za samoubistva koito dokotkoto znam sa neizmenna 4ast ot stila.To vseki ima takiva momenti no v nikakav slu4ai ne trqbva da se prevra6tat v na4in na jivot :!:
Usmihnete se be hora jivota ne e tolkova lo6 :wink:

CrazyWitch
10-22-2006, 10:42
А кой младеж днес не е поне малко емо?
И това го има.

Аз съм За!

die_die_my_darling
10-22-2006, 10:42
Opredeleno ne sam protiv,za6toto vseki ima pravo da izbere bade kakvoto si iska tam.No ne mi haresvat po prostata pri4ina 4e sa slabi sas vsi4kite tiq depresii i opiti za samoubistva koito dokotkoto znam sa neizmenna 4ast ot stila.To vseki ima takiva momenti no v nikakav slu4ai ne trqbva da se prevra6tat v na4in na jivot :!:
Usmihnete se be hora jivota ne e tolkova lo6 :wink:
da ne e tolkova lo6...toi e mnogo mnogo mngo lo6

CrazyWitch
10-22-2006, 10:43
da ne e tolkova lo6...toi e mnogo mnogo mngo lo6

Напротив. За всеки имам както сладост, така и горчилка =)

die_die_my_darling
10-22-2006, 10:47
Ne vsi4ki imat radost v jivota ....

dani4ka
10-22-2006, 10:54
da ne e tolkova lo6...toi e mnogo mnogo mngo lo6
Sajelqvam 4e tvoq do tuk e bil mnogo lo6 no po golqmata 4ast ot nego e pred teb i ne moje vsi4ko da e tolkova 4erno :wink:

Swinkenhoffer
10-22-2006, 11:05
гнусни са ми. не ме интересува дали са депресирани или не, просто са едни от най-противните същества пръквали се някога. http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/ph34r.gif и да, тва е факт!

П.П. живота ми е толкова лош, трябва да стана имооо... пхахахахахах!! тия пък са от най-тъпите индивидиhttp://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/laughing1.gif

die_die_my_darling
10-22-2006, 11:14
are kato mrazite tozi stil kajete za6to ama istinski pri4ini ne ne6to ot roda na -`ligavi sa mi`...

brain_stew
10-22-2006, 11:15
Грррр!Емотата не ме радват!Не ги харесвам.Като видя някое по улиците направо....буаааа!
Познавам само едно що-годе свястно емо и то даже не е емо напълно!Абе не ги харесвам и тва е!

die_die_my_darling
10-22-2006, 11:21
Грррр!Емотата не ме радват!Не ги харесвам.Като видя някое по улиците направо....буаааа!
Познавам само едно що-годе свястно емо и то даже не е емо напълно!Абе не ги харесвам и тва е!

ti ne be6e li fenka na green day? didka li kak se kazva6e...

fake
10-22-2006, 11:34
поузъри.абсолютни.цялата тая история с oh-so-emo дечицата е толкова префърцунена и позьорска, че направо ми се драйфа.добре бе, слушай си музиката, ама що тряя се правиш на клоун?повярвай ми, не е задължително половината ти лице да не се вижда от бритон, да носиш очила с дебели черни рамки и да си режеш вените хоризонтално, за да си фен.

AliceSw
10-22-2006, 11:41
Ne vsi4ki imat radost v jivota ....
ето заради такива изказвания ги мразят :wink:
не можеш да си на 15 години ( или по-малко ) и д казваш 4е нямаш радост в живота, ти не си си изградил ценностна система още пък ще ми говориш за липсата на радост в живота си - някои от типи4ните 4ерти за имото и имотата са пълна позьорщина - рязането на вените, трагичността на живота, абе някои се изживяват като драматични актьори - в музиката им не се пее за самоубийства - пее се най-4есто за любов, имо-бойс не се гримират и не си изправят постоянно косата, не са педали, не се обличат само в 4ерно и розово - тва е образът, изграден от някои музикални медии и който пове4ето фешъни сляпо следват, щот е модерно да си ИМО

:!: :!: :!: поне в 3-4 теми ве4е писах ИМО не Емо - Емо е мъжко име, имо е името на стила :!: :!: :!: а си ИМО

die_die_my_darling
10-22-2006, 11:41
поузъри.абсолютни.цялата тая история с oh-so-emo дечицата е толкова префърцунена и позьорска, че направо ми се драйфа.добре бе, слушай си музиката, ама що тряя се правиш на клоун?повярвай ми, не е задължително половината ти лице да не се вижда от бритон, да носиш очила с дебели черни рамки и да си режеш вените хоризонтално, за да си фен.
i kakvo go barka nqkoi 4e moite veni sa narqzani ili ramkite na o4ilata mi pak za kosata....o6te poi4e

fake
10-22-2006, 11:52
^ позьорка. ако ще се самоубиваш, кво си режеш вените само така повърхностно? кой се опитваш да впечатлиш? косата що си я праиш така?щот си видяла емота на картинки в майспейс и ВФ?и ловя бас, че дори нямаш нужда да носиш очила.

die_die_my_darling
10-22-2006, 11:58
^ позьорка. ако ще се самоубиваш, кво си режеш вените само така повърхностно? кой се опитваш да впечатлиш? косата що си я праиш така?щот си видяла емота на картинки в майспейс и ВФ?и ловя бас, че дори нямаш нужда да носиш очила.

seki ima pravo na izbor i ti ne moje6 da nakara6 si4ki da badat sklopeni du6i4ki kato teb...

Selene
10-22-2006, 12:22
Пф... тъпа работа

die_die_my_darling
10-22-2006, 12:54
Пф... тъпа работа
koee tapa rabota??? omg..... :?

dani4ka
10-22-2006, 13:00
[/quote]
i kakvo go barka nqkoi 4e moite veni sa narqzani ili ramkite na o4ilata mi pak za kosata....o6te poi4e[/quote]
Mi da horata ne gi barka,ti iska6 da gi barka 6tom tarsi6 odobrenie.Tragnala si sama da za6titava6 tvoq stil zna4i ti puka kakvo mislqt drugite,i to mnogo.Nz kakvo iska6 da dokaje6 ili pokaje6 ili moje bi tarsi6 sajalenie :?: NE BADI SLABA [-X

the_destiny
10-22-2006, 13:04
Нямам нищо против този стил, все пак сме свободни да правим какво си искаме (колкото и клиширано да звучи). Нямам никакви допирни точки с емотата и по тази причина не мога да изказвам позитивни или негативни мнения.

А до авторката - защо след всеки отрицателен пост ти се защитаваш или нападаш? Ти сама искаш искаш мненията, а после един вид ги отричаш. :wink:

maldini
10-22-2006, 13:05
Е как може някое дете на 10 години да ми каже,че няма радост в живота като изобщо не е изпитала истинския АД на други хора? Точно позьори са опитват се да приличат на нещо,което не са.Това си е за съжаление.... Искат да предизвикат някакво внимание с това ли какво?Смешни са.....Феновете им пък са още по трагични...

Selene
10-22-2006, 13:32
Пф... тъпа работа
koee tapa rabota??? omg..... :?

Тцтцтц ... 100% си некфо лигаво малко момиченце дет' си има всичко , ама понеже не ти обръщат внимание , и за тфа го праиш

scion_of_Storm
10-22-2006, 14:21
Die emo fuckerz!
Да ти дам причина ли? Ще ти намяткам няколко неща.
Идиотските бретони, да, не е моя работа, обаче изглеждате като зализани клошари. Отношението към живота: О, толкова ми е трудно, днес имах такъв тежък ден- бисквитата ми падна на пода и се почувствах гадно за нея! ИСКАМ ДА СИ ПРЕРЕЖА ВЕНИТЕ(не венците), НЕ МОГА ДА ЖИВЕЯ ПОВЕЧЕ!
Всички имаме проблеми, малко или много. Но не всички избират да парадират постоянно с тях, все едно умират още малко. Ок, и аз имам проблеми, айде да си режа вените и да почвам да се оплаквам на всеки срещнат...Глупави деца. Стигат ли ти тези неща?

IdiOtKa
10-22-2006, 18:41
чесно казано нямам мнение по темата ..нито ми пречат тези хора нито съм трягнала да ги обсъждам ...

acidburn
10-22-2006, 21:52
Emo Kids Suck.

God Damn It , Right ;]

Tokio_Hotelkata
10-22-2006, 22:01
die_die_my_darling iskah da te pitam i vsi4ki ostanali kakvo to4no trqbva da ozna4ava tozi stil emo...?

Tokio_Hotelkata
10-22-2006, 22:31
Mhm mislq,4e razbrah kakvo e emo...i ooo boje nikak ne mi haresva :-# :-&

Tokio_Hotelkata
10-22-2006, 22:48
prosto kato go vidite tva idiot4e...blqk...ne moje da se razbere mom4e ili momi4e e!Boje ujasni sa!Jalko 4e grupata Panic!At the disko sa takiva!
http://www.youtube.com/watch?v=XtVWAlAa16c&mode=related&search=
:-& :-# :-&

Tokio_Hotelkata
10-23-2006, 09:26
Mne,ne moje da bude!Vob6e ne sa takiva :-#

Tokio_Hotelkata
10-23-2006, 10:18
takava mu be6e pri4eskata predo okolo godina,sega ve4e ne izglejda taka! i ne sa emo!!! :smt019 :smt018

brain_stew
10-23-2006, 10:24
takava mu be6e pri4eskata predo okolo godina,sega ve4e ne izglejda taka! i ne sa emo!!! :smt019 :smt018

Райдъре!Бил сега има буйна дълга косица, която оформя в прическа стил "Ела с мен в пещерата!" и се радва на имиджа си на лошо момче, със татуровка звездичка!За тва не е емо!

quench
10-23-2006, 10:31
They are emo and that's that! Ако не се определяте като емо,не се палете!

die_die_my_darling
10-23-2006, 11:09
tokio hotel sa emo...

Slave4You
10-23-2006, 11:13
нямам си и да на идея кво е Емо

In4iTu_
10-23-2006, 11:23
нямам си и да на идея кво е Емо

Да, и аз... :roll:

IdiOtKa
10-23-2006, 11:41
ами да бяхте прочели да разберете .. и маи наистина е имо ..

tedinkata_
10-23-2006, 15:02
az sam ZA

AliceSw
10-23-2006, 16:18
нямам си и да на идея кво е Емо

как така си нямаш идея - Емо е мъжко име!!! :wink:
стилът в музиката е ИМО :smt013 в него са смесени пънк, рок и инди като текстовете са основно свързани с любов или някакви други чувства

Smiley_Girl
10-23-2006, 16:35
Ъм...не знам дали е "емо" или "имо".Свикнах с "емо",затова ще използвам тази дума.ТХ не са емо.Тоя стил ми бърка в здравето :smt013
Визията горе-долу ме кефи.
Музиката - 2 песни,които съм чувала мога да ги слушам и ме кефят малко(Lostprophets-Rooftops и AFI-Miss Murder),останалото - :smt078
Според мен почти всички емо-та са позьори.Малко нашумя тоя стил и изведнъж се навъдиха толкова много.Странно :x И верно парадират с тва,че са депресирани.Просто е тъпа цялата тая работа.Може да си режеш вените и без да си емо... :?

quench
10-23-2006, 16:39
Аз искерно им се кефя,ама не мога да стана emo
1. Имам корем
2. Ходя като метЪл напред с главата,прегърбен,ня пръсти и пети с кубинките
3. Белезите и музкулите биха ме издали като представител на една друга група.
4. Малко съм големичък за emo.

Не че си падам по мъже,ама emo са фрйикс,а аз уважавам всички фрйикс.

SlyN4o`f
10-23-2006, 16:40
НЯмам нищо против емо общността!Но защо повечето емо се представят като депресирани?Това е глупаво според мен!В емото не се пее само за дапресия!Уф не знам,само т'ва нае ми харесва!Иначе съм ЗА!

Tokio_Hotelkata
10-23-2006, 16:41
Ne sa nito emi nito imo!i to4ka :smt019

Selene
10-23-2006, 16:52
Tokio Hotel са "emo" , мн са злее...

die_die_my_darling
10-23-2006, 18:35
Ne sa nito emi nito imo!i to4ka :smt019

ma ti si mnogo zle... :shock:

IdiOtKa
10-23-2006, 19:45
мно янсо че са имо (емо)

die_die_my_darling
10-24-2006, 16:42
bas fa6tam 4e polovinata ne poznavate i 1 emo,no barzate da kajete 4e vi draznqt prosto za da ne mal4ite...

Emocore
10-24-2006, 16:48
:-)

Smiley_Girl
10-24-2006, 16:49
bas fa6tam 4e polovinata ne poznavate i 1 emo,no barzate da kajete 4e vi draznqt prosto za da ne mal4ite...
Познавам 1 емо/имо.Адски,ама адски много ме дразни тоя стил.Чак се учудвам от себе си :shock: Затва,моля те,обясни ми какво и защо ти харесва,защото мнението ми е наистина ужасно и едва ли съм права.
Дразни ме,защото много нашумя и се превърна в мода,което говори,че голяма част са позьори.
Мисля че е супер тъпо,че е част от целия стил тва да си депресиран и да си режеш вените (неуспешно).Мислех,че стила се определя главно от музиката и тва къв си се опрелделя от тва което слушаш...а за да си емо/имо трябва и да си депресиран и да се режеш...а не може ли просто да ме кефи музиката :shock:
Тва за бисексуалните момчета - няма лошо да си пускат езици,стига наистина да са би.
И музиката просто не ме кефи.
Айде някой да опита да ме разубеди,защото едва ли Дяволът е толкова черен.

Emocore
10-24-2006, 16:53
:-) Aз познавам Emocore. :D

znam 4e si gord s tova :-D

die_die_my_darling
10-24-2006, 16:57
bas fa6tam 4e polovinata ne poznavate i 1 emo,no barzate da kajete 4e vi draznqt prosto za da ne mal4ite...
Познавам 1 емо/имо.Адски,ама адски много ме дразни тоя стил.Чак се учудвам от себе си :shock: Затва,моля те,обясни ми какво и защо ти харесва,защото мнението ми е наистина ужасно и едва ли съм права.
Дразни ме,защото много нашумя и се превърна в мода,което говори,че голяма част са позьори.
Мисля че е супер тъпо,че е част от целия стил тва да си депресиран и да си режеш вените (неуспешно).Мислех,че стила се определя главно от музиката и тва къв си се опрелделя от тва което слушаш...а за да си емо/имо трябва и да си депресиран и да се режеш...а не може ли просто да ме кефи музиката :shock:
Тва за бисексуалните момчета - няма лошо да си пускат езици,стига наистина да са би.
И музиката просто не ме кефи.
Айде някой да опита да ме разубеди,защото едва ли Дяволът е толкова черен.

emi 1o za muzikata:tva se pak si e vapros na vkus kakto i pri obli4aneto :) 4e naposledak stilat emo se e prevarnal v moda-da vqrno e plaznaha i mnogo poziori priznavam...no tva 4e 1 e takav ne ozna4ava 4e vsi4kite sme takiva... za mom4etata-pak e vapros na tehen izbor se pak jiveem v 1 svoboden svqt...za venite i t.n.-teb kato ne te kefi ne go pravi...a tva 4e da re4em horata koito slu6at emocore priznavat 4e imat problemi(ne da PARADIRAT s tova) ne e lo6o ...vseki ima nujda ot razbirane taka 4e vmesto da gleda6 na si4ko ot kam gadnata strana prosto se zamisli ne vqrvam da e tolkova trudno..

Smiley_Girl
10-24-2006, 17:00
bas fa6tam 4e polovinata ne poznavate i 1 emo,no barzate da kajete 4e vi draznqt prosto za da ne mal4ite...
Познавам 1 емо/имо.Адски,ама адски много ме дразни тоя стил.Чак се учудвам от себе си :shock: Затва,моля те,обясни ми какво и защо ти харесва,защото мнението ми е наистина ужасно и едва ли съм права.
Дразни ме,защото много нашумя и се превърна в мода,което говори,че голяма част са позьори.
Мисля че е супер тъпо,че е част от целия стил тва да си депресиран и да си режеш вените (неуспешно).Мислех,че стила се определя главно от музиката и тва къв си се опрелделя от тва което слушаш...а за да си емо/имо трябва и да си депресиран и да се режеш...а не може ли просто да ме кефи музиката :shock:
Тва за бисексуалните момчета - няма лошо да си пускат езици,стига наистина да са би.
И музиката просто не ме кефи.
Айде някой да опита да ме разубеди,защото едва ли Дяволът е толкова черен.

emi 1o za muzikata:tva se pak si e vapros na vkus kakto i pri obli4aneto :) 4e naposledak stilat emo se e prevarnal v moda-da vqrno e plaznaha i mnogo poziori priznavam...no tva 4e 1 e takav ne ozna4ava 4e vsi4kite sme takiva... za mom4etata-pak e vapros na tehen izbor se pak jiveem v 1 svoboden svqt...za venite i t.n.-teb kato ne te kefi ne go pravi...a tva 4e da re4em horata koito slu6at emocore priznavat 4e imat problemi(ne da PARADIRAT s tova) ne e lo6o ...vseki ima nujda ot razbirane taka 4e vmesto da gleda6 na si4ko ot kam gadnata strana prosto se zamisli ne vqrvam da e tolkova trudno..
Мерси за дългото обяснение.Няма лошо в стила,само дето има мн поузърс (не че другаде ги няма)

die_die_my_darling
10-24-2006, 17:03
:-) Aз познавам Emocore. :D

znam 4e si gord s tova :-D Toчно обратното :lol:
i za6to obratnoto :-s

scion_of_Storm
10-24-2006, 17:08
Щото сте пичове бе :mrgreen:

die_die_my_darling
10-24-2006, 17:14
Щото сте пичове бе :mrgreen:

ti seriozno li be ?? :-s

scion_of_Storm
10-24-2006, 17:17
Now Ive seen every-fuckin-thing :suicide: :smt005

Tokio_Hotelkata
10-24-2006, 20:30
taka 4e vmesto da gledame na si4ko ot kam gadnata strana prosto da si rejem venite i da se depresirame...za6o ne

priti_kiti
10-24-2006, 20:40
аааа!
и аз познавам Emocore! :lol:

OtherDimension
10-24-2006, 20:50
Tokio_Hotelkata - ti si izvunredno tupo sushtestvo - ne znaesh kvo slushash , ama si golema fenka ... zle si , sry

die_die_my_darling .. dai primeri na bandi koito sa"emo" za neprosvetenite kato me - green day , tokio hotel .. tva li sa ?
demek sichkite poziorcheta deto hodat s vratovruzki i se grimirat ?

Tokio_Hotelkata
10-25-2006, 06:31
Ami po film4etata,koito izgledah emo-tata na nqkvi depresirani ligavi ,revq6ide4ica,bez priqteli!mom4etata sa obratni i nekvi takiva!ako e taka Tokio hotel ne sa takiva!

Tokio_Hotelkata
10-25-2006, 08:37
i ne si rejat venite :smt018 i ne sa obratni est!

Selene
10-25-2006, 11:24
ахахахахаах Токио Хотел са еталон за педерасти бе...

хахахахаххахахах да , съгласна съм :-D

die_die_my_darling
10-25-2006, 11:32
kakvo gi barka `nqkoi` 4e da re4em hodim s vratovrazki...ili pak 4e nqkoe emo iska si prereje venite...nali nqma da reje negovite?!?!?! a pak otnosno tokio hotel :arrow: tokio hotelka ti si mnoooogooo zle...pak i kakito da sa vajnoto e 4e pravqt hubava muzika i imat stil

die_die_my_darling
10-25-2006, 11:36
хахахаха стил...
vapros na vkus i gledna to4ka... :!: :!: :!:

scion_of_Storm
10-25-2006, 13:25
Exploitedteen ftw, човека мисли точно по същия начин като мен хаахха :D
Die_Die_my_darling, момиче, я се замисли малко. КАто се самоубиеш с какво ще си помогнеш?А запитвала ли си се вашите как ще им липсваш например, детето им да се самоубие на 13-14? Ебаси тъпите деца, нямате си идея какво можете да причините с една такава простотия като следване на сляп, малоумен стил, начин на живеене, проповядван от лигави педали. Трябва да си особено зле да посегнеш на живота си на такава възраст...и не ми разправяй, че никой не те разбира. Не е така, просто ти си с такава нагласа към света.

koalka
10-25-2006, 13:33
Честно да си призная наскоро чух,че има такъв стил. :? Но пък защо да съм против?Има си хора,които го слушат и си го харесват.

die_die_my_darling
10-25-2006, 15:17
Exploitedteen ftw, човека мисли точно по същия начин като мен хаахха :D
Die_Die_my_darling, момиче, я се замисли малко. КАто се самоубиеш с какво ще си помогнеш?А запитвала ли си се вашите как ще им липсваш например, детето им да се самоубие на 13-14? Ебаси тъпите деца, нямате си идея какво можете да причините с една такава простотия като следване на сляп, малоумен стил, начин на живеене, проповядван от лигави педали. Трябва да си особено зле да посегнеш на живота си на такава възраст...и не ми разправяй, че никой не те разбира. Не е така, просто ти си с такава нагласа към света.

:arrow: samoubiistvoto e postoqnno re6enie za vremenen problem...i tova 4e imam problemi i nikoi ne me razbira e otdelno.. :smt012

scion_of_Storm
10-25-2006, 15:26
Извинявай, че ти го казвам, но ти си лигла. И то голяма. Кажи ми сега какво не те разбират толквоа другите, и какво можеш да знаеш на 13 години за самоубийството като постоянно решение на някакъв проблем? Айде ми кажи, моля те.

. Marto.cool . .
10-25-2006, 18:11
Az nqmam ni6to protiv 'emo' stila.. :::

xxxаа
10-25-2006, 18:14
Exploitedteen ftw, човека мисли точно по същия начин като мен хаахха :D
Die_Die_my_darling, момиче, я се замисли малко. КАто се самоубиеш с какво ще си помогнеш?А запитвала ли си се вашите как ще им липсваш например, детето им да се самоубие на 13-14? Ебаси тъпите деца, нямате си идея какво можете да причините с една такава простотия като следване на сляп, малоумен стил, начин на живеене, проповядван от лигави педали. Трябва да си особено зле да посегнеш на живота си на такава възраст...и не ми разправяй, че никой не те разбира. Не е така, просто ти си с такава нагласа към света.

:arrow: samoubiistvoto e postoqnno re6enie za vremenen problem...i tova 4e imam problemi i nikoi ne me razbira e otdelno.. :smt012

die_die_my_darling то и аз имам проблеми ама не си режа вените нали? Разбирам сега слушай си музиката, прави се на клоун ама частта със самоубийството не е нужна... сама си противоречиш с предното си мнение: "samoubiistvoto e postoqnno re6enie za vremenen problem". Има ли смисъл да си режеш вените за нещо, което е временен проблем и може да се реши... Никой не те бил разбирал... а ти каза ли на някой за проблемите си... опита ли се да обясниш на някой по такъв начин за тях, че да те разбере... със сигурност не си. Като гледам гледната ти точка разбирам, че си някое 13-14 момиченце, което се чуди как да бъде забелязано... и сега ще кажеш че не е така? Замисли се над това, което написах и ще разбереш колко съм права.

А пък ти Tokio_Hotelka наистина не знаеш какво слушаш. Явно в часовете по музика не си слушала достатъчно. TH са точно представители на emo-тата. Прекалено очевидно е - външния вид и музиката им е точно такава... и ако сега ми противоречиш то най-вероятно си човек без ни най-малка музикална култура.

die_die_my_darling
10-26-2006, 14:08
никой не я разбирал... ай сиктир бе лигня... и мен никой не ме разбира, ама не се правя на путка и само да парадирам с "неразбраната ми, дълбока душевност"... аман от позьорщина...
nikoga ne sam kazala 4e 6te se samoubiq... :? i ne sam ligla...prosto sam razli4na are bez obidi samo pls neka govorim normalno...

sherry
10-26-2006, 14:20
Бе нека си слушат музиката, няма лошо, но и аз не харесвам някой да парадира с това, което е...

scion_of_Storm
10-26-2006, 16:33
prosto sam razli4na
Всеки човек е различен, нормално о.О

хххаа
10-26-2006, 17:29
nikoga ne sam kazala 4e 6te se samoubiq... :? i ne sam ligla...prosto sam razli4na are bez obidi samo pls neka govorim normalno...

Щом няма да се самоубиваш, тогава защо си режеш вените? Ти си точно лигла, която се чуди как да бъде забелязана от другите.

die_die_my_darling
10-26-2006, 17:30
prosto sam razli4na
Всеки човек е различен, нормално о.О
da vseki e razli4en..no za6toto stilat e stanal moderen i nekvi sopolankovci se praqt na emo-ta ne ozna4ava 4e vsi4ki sa takiva... :smt011

scion_of_Storm
10-26-2006, 17:39
Виж сега, действително и аз не мога да разбера някакви идиоти да се правят на идиоти-самоубийци...Малоумно е :P Ама такива си ги има навсякъде, щом си държат пичовете да приличат на педали и да ги наподобяват- техен си проблем бе човек :mrgreen:

Selene
10-26-2006, 19:21
Пак ще кажа : тъпа работа... !!
Ааа и ако ще се самоубиваш го направи , не само да си режеш вените повърхностно :smt011 , защото така става още по-тъпо , и да се самоубиеш неможеш :lol: ( тва важи за всички такива лигьoвци/лигли )

10-26-2006, 19:42
Ко е емо? Че пак не съм разбрал .

midnight...
10-26-2006, 20:22
ЗА стила Емо!
1.емотата не са винаги депресирани! въобще в стила ми харесват повече момчетата честно казано, защото момичетата /които поддържат този стил/ са прекалееено претруфенки
емо стилът не е само бретонче, впити панталони и пиърси!
това си е култура макар и нова
вярно е че сега са се появили някакви позички с изправени коси и ленти за коса на точици ама те са си жалки :lol:
факт е че вече всяко 2ро момче е с емо прическа а дори незнае че е такава :roll:
до скоро всички казваха Имо а не Емо -> факт че като кажеш второто някои те гледат като шемет, но това си е когато не знаеш нещо за даден стил и се хвърлиш на сляпото :mrgreen:

rosskata
10-26-2006, 20:55
:lol: Бахмамаму... Голям спор, голямо нещо. Аз имота не познавам, а и за музиката съм малко индианец. Чела съм за кво става въпрос, и мился че ще ми хареса тая музичка, дасйте някое линкче, някоя група (Моля без My Chemical Romance , 30 Seconds to Mars, Green Day ili Tokio Hotel) Първите ме кефеха по някое време, но след като чух едно изпълнение на живо се отчаях от живота- тоз грачи като гарга. Пък и доколкото знам те се самоопределят като поп. Втората и третата група са приятни за слушане, но въобще не съм впечатлена(а и доколкото знам са минали- заминали покрай имо), а хотелчетата няма кво да ги коментирам, приличат ми на хенсън. Дайте някое линкче на група дето е Имо ама наистина, а не някви пишлегари дето се гримират и затва са фешън.

Emocore
10-27-2006, 04:37
Silverstein - My Heroine (http://www.data.bg/f.php?fid=16161592)

die_die_my_darling
10-27-2006, 08:43
ne razbiram 6to si4ki si go izkarvate na men :? verno 4e sam emo (pi6a go taka kakto se pi6e i na angl) ama ne ozna4ava 4e prez 5 min kre6tq 4e iskam da umra... :shock: i ne sam vinovna 4e ima poziori navsqkade koito sazdavat pogre6no mnenie za stila nito sam emo ot v4era nito ni6to....

midnight...
10-27-2006, 11:11
panic at the disco-i write sins not tragedies strings (http://www.data.bg/f.php?fid=19321970)

die_die_my_darling
10-27-2006, 11:35
да си емо означава да си позьор... а това, че има позьори, които позьорстват позьорско нещо е съвсем ташак (някой разбра ли ме...)

dokolkoto pomnq ve4e izkaza mnenie...za6to prodaljava6 da povtarq6 1 i sa6to za6titi mnenieto si.... http://e.vampirefreaks.com/emotes/spam.gif

die_die_my_darling
10-27-2006, 11:47
доколкото помня и ти изказа мнение... и кфо??? я млъквай депресарче...

hm...mislq 4e ne az imam du6evni problemi a ti...dokolkoto si spomnqm o6te ne sam po4nala da obijdam nikoi... http://e.vampirefreaks.com/emotes/crazy.gif opitai se da za6titi6 mnenieto si kato 4ovek s malko akal v glavata a ne vednaga da obijda6...

scion_of_Storm
10-27-2006, 15:30
Ох дете, Умри_Умри_Миличка, залагам си оная работа, че Експлоитед може доста по-добре да се обоснове и да си защити мнението от 95 % от форума тук, включително и от теб. И е прав на всичкото отгоре ;)

Sweety-Tweety
10-27-2006, 21:12
А пък ти Tokio_Hotelka наистина не знаеш какво слушаш. Явно в часовете по музика не си слушала достатъчно. TH са точно представители на emo-тата. Прекалено очевидно е - външния вид и музиката им е точно такава... и ако сега ми противоречиш то най-вероятно си човек без ни най-малка музикална култура.

Вие всичките сте тъпи.Kак може да се карате!Първо до колкото познавам музиката "емо" тя е вид Метал ,както ТН и няма смисъл да спорите за това.После БИл може да прилича на момиче но това не значи че е педал(аз иначе не му харесвам визията,ама това е факта)Другите от групата не приличат на момичета.Дали са стил емо или не това вкрайна сметка е лична преценка.Хората по различен начин възприемат нещата.

Между другото Тokio_Hotelkata тя свири на пиано и има висока музикална култура.

fake
10-27-2006, 21:44
ТъХъ - имо????
имо=метъл????
АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХАХАХХХА
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Tokio_Hotelkata
10-27-2006, 22:23
](*,) ТН=емо(стр 6,7)
ТН=алтернативен рок
:arrow: емо=алтернативен рок
ПРЕВОД
kids roсk-Детски Рок

Emocore
10-28-2006, 20:07
](*,) ТН=емо(стр 6,7)
ТН=алтернативен рок
:arrow: емо=алтернативен рок
ПРЕВОД
kids roсk-Детски Рок

http://img105.imageshack.us/img105/4921/gtfofl5.jpg

niGGa
10-28-2006, 20:27
ейййй сетих се още една причина...

айпода ми се прецака, докато си пусках една песен от този стил и вече съвсем ги намразих... ахахахаха

Бира.. :lol:

Аз си нямам и на представа какво е това..

Shadow_Walker
10-28-2006, 20:34
Ами...имам си само бегла представа какво е това :-D
(Четох в wikipedia че било поджанр на хард пънка или нещо такова :) ако не е така извинете ме :-D ) И ако е такова - за :-D

BeAsT
10-29-2006, 05:38
http://www.phatpimpclothing.com/hi/phatpimp/images/sm_emolawn.jpg

:wink:

nikinkaaa
10-29-2006, 05:41
Аз съм "за"!
:arrow: Всеки има прво на избор :wink:

n_ivajlova
10-29-2006, 05:50
ЗаАаАаАаАаАаАаАаАаА http://i14.tinypic.com/2d00z0i.gif

die_die_my_darling
10-29-2006, 11:31
are nabiite me 6toto sam emo..... http://e.vampirefreaks.com/emotes/death.gif

die_die_my_darling
10-29-2006, 12:14
are nabiite me 6toto sam emo..... http://e.vampirefreaks.com/emotes/death.gif

направо взе да ми става мъчно...
хахахахаа

самосъжаляваш ли се, а??? :lol:

ne,sajalqvam teb... :-k

RedChil
10-29-2006, 15:13
"Загубих 50% от зрението си,но жертвата си струваше.С този бретон съм истинско имо!!!" :lol:

die_die_my_darling
10-29-2006, 19:12
ужас...

прережи си вените.. :lol:

http://e.vampirefreaks.com/emotes/emo.gif po4nah seriozno da se pritesnqvamza du6evnoto ti zdrave :-k

die_die_my_darling
10-29-2006, 19:41
мммммм притеснявай се...

ще се молиш ли за мен???
ei sega po4vam [-o< :-k ....

Selene
10-30-2006, 05:41
ХАХАХХАХАХАХХАХАхаХХАХАХА ХАХАХАХАХХА die_die_my_darling , по-добре замълчи :lol: :smt005

die_die_my_darling
10-30-2006, 09:17
ХАХАХХАХАХАХХАХАхаХХАХАХА ХАХАХАХАХХА die_die_my_darling , по-добре замълчи :lol: :smt005
koi go kaza...

Shadow_Walker
10-30-2006, 10:04
Да се смея ли или да плача...
Тази тема се превърна в място за нападки вместо да се обсъжда музиката.
Всеки да слуша каквото му е на душата, било то чалга, поп, метъл или пък емо (или както се чете там...)
Но другите също имат право на мнение да не харесват този стил и колкото и да ги обиждаш няма да го харесат.
Аз лично не мога да кажа, че го слушам това, но се кефя на разни алтернативи...

scion_of_Storm
10-30-2006, 12:24
Защото има някои индивиди, които просто трябва да си забранят да се докосват до форуми :mrgreen: Абе каквото и да си говорим, всеки да си слуша квот ще. Дори и тва да е музика, изповядваща самоубийствени сдухарски простотии и гейски външен вид. Ае влачи тегли блъскай.

die_die_my_darling
10-30-2006, 12:38
Защото има някои индивиди, които просто трябва да си забранят да се докосват до форуми :mrgreen: Абе каквото и да си говорим, всеки да си слуша квот ще. Дори и тва да е музика, изповядваща самоубийствени сдухарски простотии и гейски външен вид. Ае влачи тегли блъскай.

taka i ne razbrah az ko sam vinovna 4e ne haresvate stila..ne obijdaite men !!! kompleksari...

scion_of_Storm
10-30-2006, 17:39
^Е ся вече посегнах да си прерязвам вените. Гуудбай крюъл уърлд :smt010

Pe666o
10-30-2006, 17:46
тук в Англия е бyквално бъкано с емо-та...Не ги мразя..и не бих се заяждал с някой за това че е емо...Не са ми приятни..и са ми леко гнусни..не виждам смисъл в тях.

@die die my darling -> в България не съм видял нито едно "емо" което да си струва да се нарече "емо"...не вярвам и ти да си такова :)

Hrisss
10-30-2006, 18:54
AHhaHHAHAHHA E NE!! DIE DIE MY DARLING!! ti si EBAHTI PROSTIQ INDIVID! az slu6am emo ot 2 godini i me kefi super mn..ama vqrvai mi - se o6te ne sym stanala IIIMO(i nqa i da stana 6ot ste 6ibani ligaveta)..e dobre ve 4ovek..slu6ai si muzikata..kefi sa....6o trqa sa prai6 na typa ofca=D i osven tfa nqa 4ovek bez problemi! 6to pyk si misli6,4e ti si nai strada6tata i nai o6tetenata..4e az horata koito poznavam sa imali takia gadni problemi,4e sq naprao trqa6e sa MEEGA IMOTA ;DD pri4inata da pi6a toq comment e,4e tfa det ADSKI ma izdrazni e fakta, 4e sa misli6 za imo i go poftarq6 non stop :\..ae alooo q zemi porasni =S..tfa s labelite e basi typata raota..4e az kakto ne pu6a i ne piq i ne praa promiscuous sex na4i trqa stana straight edge i da hodq s nqkfi X na rycete,6ot taka 6e sym mn cool..e tfa e tipi4noto poziorstvo deba! moe6 prosto da si slu6a6 muzikata i bez da sa prai6 na homo predpolagam :/..

p.s. MY CHEMICAL ROMANCE NE SA EMO!! onq tam emocore fena da si gi mahne ot signature..=/...ebahti 4esno mn ste zle..

OtherDimension
10-30-2006, 19:19
poneje ima mnogo razbirachi , a az ne sum kompetenten ... moje li nqkoi da mi kaje : zaduljitelno li e za da si fen na daden stil muzika da se oblichash kato izpulnitelite i da gi kopirash ?!

Hrisss
10-30-2006, 19:29
heh OtherDimension..samo si pomisli kolko hubaf bi bil svetyt bez mega 4alga fenovete det sa obli4at kat napr sa6ka XDD..a za tfa sym syglasna..mislq 4e moe6 si slu6a6 kfoto iska6 ama da si ima6 sobstven stil na obli4ane..e sq elementyt da kopira6 bandi det ta kefqt si go ima,6ot v taq teen vyzrast si e taka..to tfa ne e moe mnenie,mi daje e dokazan fakt;D be kakto i da go poglednem muzikata si povliqva na stilyt na obli4ane i nqma ni6to lo6o,no vajnoto e da ne prekalqva6..nali znai6..zlatnata sreda;D

OtherDimension
10-30-2006, 19:32
heh OtherDimension..samo si pomisli kolko hubaf bi bil svetyt bez mega 4alga fenovete det sa obli4at kat napr sa6ka XDD..a za tfa sym syglasna..mislq 4e moe6 si slu6a6 kfoto iska6 ama da si ima6 sobstven stil na obli4ane..e sq elementyt da kopira6 bandi det ta kefqt si go ima,6ot v taq teen vyzrast si e taka..to tfa ne e moe mnenie,mi daje e dokazan fakt;D be kakto i da go poglednem muzikata si povliqva na stilyt na obli4ane i nqma ni6to lo6o,no vajnoto e da ne prekalqva6..nali znai6..zlatnata sreda;D

tva za mene e mnogo tupo .. dneska me obviniha che ne sum izglejdal kato fen na prodigy ... sigurno zashtoto nemam desetki obeci i grim i kosata ne mi e v zeleno i lilavo .. bahti idiotshtinata - Keith Flintt me kefi , ama ne mi e idol - nqma da mu podrajavam , az sum si az ....
no tva she go osuznaqt povecheto imitatorcheta sled dosta vreme

P.S. gledaite filma "Fight Club"

do opredeleno vreme neka vi e puteka v jivota .. posle kato se izvisite nad nego - hvurlete go v stenata .. e tva e

Emocore
10-30-2006, 19:35
@ Hriss

mcr heavy metal li sa spored teb ? :lol:

psycho_girl
10-30-2006, 19:40
@ Hriss

mcr heavy metal li sa spored teb ? :lol:
normalen li si beeee, MCR sa si 4ist death

magesnik
10-30-2006, 19:46
@ Hriss

mcr heavy metal li sa spored teb ? :lol:
normalen li si beeee, MCR sa si 4ist death

я не обиждай стила бре. :evil: :lol: :lol:

Hrisss
10-30-2006, 19:47
ae az pak kazvam - nai-mn cenq horata sys sobstven stil,no nqa kak da sa otre4e,4e POVECHETO hora makar i intuitivno se vliqqt ot tfa,koeto slu6at,osobeno ako naistina sa mu adski otdadeni, tyi da go kaja..

Hrisss
10-30-2006, 19:54
otnosno mcr-pfhah ne mislq 4e sa heavy metal("6egi4kata" be6e ploska) ama ne sa emocore ^_-..gerard gi opredelq kato violent pop,ma tfa e dr tema..osobeno pyk nai noviqt im album The Black Parade e mnoo mnoo dale4 ot emo..kat ne ste syglasni-na4ukaite si go :D

Emocore
10-30-2006, 19:55
otnosno mcr-pfhah ne mislq 4e sa heavy metal("6egi4kata" be6e ploska) ama ne sa emocore ^_-..gerard gi opredelq kato violent pop,ma tfa e dr tema..osobeno pyk nai noviqt im album The Black Parade e mnoo mnoo dale4 ot emo..kat ne ste syglasni-na4ukaite si go :D

:wink:

die_die_my_darling
10-31-2006, 11:02
6to ne sprete da se zaqjdate s men da ne sam samo az bee...ama kakto i da e :? i az slu6am emo ot 2 godini i imam pravo da bada kakvato si iskam..a dali tva ne se haresva na NQKOI hora si ostava izcqlo tehen problem..... :smt016

OtherDimension
10-31-2006, 11:09
6to ne sprete da se zaqjdate s men da ne sam samo az bee...ama kakto i da e :? i az slu6am emo ot 2 godini i imam pravo da bada kakvato si iskam..a dali tva ne se haresva na NQKOI hora si ostava izcqlo tehen problem..... :smt016

e ne moga da razbera kak mojesh da slushash taq muzika i da se samosujalqvash i kato si v depresia da se radvash ...
tva e nekvo bahti mazohizma...vmesto da se pokajes kato silen harakter i vuprei nesgodite da produljish napred .. ti mi pusnesh HIM da ti pee vile kolko gaden e jivota i mi se depresirash .. tva e pulna prostotiq

WILD__BOY
10-31-2006, 11:56
Некви депресирани дришльовци!

10-31-2006, 12:26
ДА ВИ ЕБА МАЙКАТА! "Аз слушам emocore от 2 год.", "Аз съм емо", бла-бла.

Живеете в жестока заблуда! My Chemical Romance, 30 Seconds To Mars, Funeral For A Friend и разните им там подобно НЕ СА EMOCORE!!!
Тия хлапета с педерастките прически, многото обеци, бръснарските ножчета и т.н.. не са EMO-та, та те слушат MCR - което е най-голямото доказателство.

Emocore произлиза от hardcore punk-a, типични примери:
One Last Wish, Rites of Spring, Moss Icon и т.н... Все банди, за които повече от вас даже не са и чували.

Да обобщя:
ТОВА ВАЩО НЕ Е EMOCORE, ТОВА ВАЩО Е CHALGACORE

die_die_my_darling
10-31-2006, 16:37
ДА ВИ е** МАЙКАТА! "Аз слушам emocore от 2 год.", "Аз съм емо", бла-бла.

Живеете в жестока заблуда! My Chemical Romance, 30 Seconds To Mars, Funeral For A Friend и разните им там подобно НЕ СА EMOCORE!!!
Тия хлапета с педерастките прически, многото обеци, бръснарските ножчета и т.н.. не са EMO-та, та те слушат MCR - което е най-голямото доказателство.

Emocore произлиза от hardcore punk-a, типични примери:
One Last Wish, Rites of Spring, Moss Icon и т.н... Все банди, за които повече от вас даже не са и чували.

Да обобщя:
ТОВА ВАЩО НЕ Е EMOCORE, ТОВА ВАЩО Е CHALGACORE

a ako nqkoi gi znae tiq grupi i gi slu6a :wink:

Smiley_Girl
10-31-2006, 17:54
Лоша работа стана,die_die_my_darling,почти всички ти се нахвърлихме.А най-тъжното е,че самата ти пусна темата :roll:

die_die_my_darling
10-31-2006, 18:11
Лоша работа стана,die_die_my_darling,почти всички ти се нахвърлихме.А най-тъжното е,че самата ти пусна темата :roll:
da se farlqt ne mi puka za tqh \:D/

10-31-2006, 18:40
da se farlqt ne mi puka za tqh \:D/
Ами като не ти пука, недей да пускаш теми и не влизай повече в тоя форум, бе, овцо.

scion_of_Storm
10-31-2006, 19:23
Ся си ребъл батенце! \m/

Selene
11-01-2006, 19:43
ХАХАХХАХАХАХХАХАхаХХАХАХА ХАХАХАХАХХА die_die_my_darling , по-добре замълчи :lol: :smt005
koi go kaza...

К'во кой го каза бе ?! :smt013 Я ходи да си режеш вените позьорче... На 15 години нямала никакво щастие , я моля ти се... И кво толкова ти се е случило !? Айде като се пишеш за толкова страдаща , разкажи ни или няма да те разберем :lol:

11-02-2006, 06:58
vqrno die my darling kvo tolkova ti se e slu4ilo :?:
Zarqzalo te e gadjeto :twisted:
ili mama i tate ne te razbirat :evil:
otgovori de :smt013
kakvo tolkova ti se e slu4ilo 4e da ne moje da se preodolee :smt019
vseki ima skapani momenti no stava i prodaljava napred :-) ili se priznava za slaboharakteren i otiva da umira =; [-X
q zemi se stegni 8)

die_die_my_darling
11-02-2006, 12:00
vqrno die my darling kvo tolkova ti se e slu4ilo :?:
Zarqzalo te e gadjeto :twisted:
ili mama i tate ne te razbirat :evil:
otgovori de :smt013
kakvo tolkova ti se e slu4ilo 4e da ne moje da se preodolee :smt019
vseki ima skapani momenti no stava i prodaljava napred :-) ili se priznava za slaboharakteren i otiva da umira =; [-X
q zemi se stegni 8)

haha kakvo se e slu4ilo si e moq rabota i opredeleno ne e ne6to t roda na zarqza me gadjeto i na6te da ne me razbirat... :smt012 :smt011 kakvoto se slu4ilo takova nqma da tragna da go obesnqvam na nepoznati q...imam si pri4ina i ne se ligavq :smt011

ivals
11-02-2006, 12:04
Има точно 3 истински имота в България и ти не си от тях....

11-02-2006, 13:41
vuh muh muh,do kude sme q dokarali deiba ](*,) A az ne iskah da povqrvam 4e emoto stanalo moda(kazvam emo 6toto taka sum sviknala i mi e tupo sq da si kriva ezika tuka)Kvi emota ste wee,tupi pozeta,to4no zaradi takiva kato die_die_my_darling si4ki svqstni hora koito ne sa emo kazvat 4e gi mrazqt.Emi est,to i az vi mrazq,ama vsu6tnost slu6am emocore.Ama vi mrazq 6toto vie imam 4uvstvoto 4e ne se kefite na muzikata,a na tva da se praite na interesni kato demonstrirate nqkuf buntarski stil.Az sum emo,ama ne si reja venite i ne sum depresirana ama hi4!!! \:D/ I ne smqtam 4e goreizbroenite ne6ta sa zaduljitelni za da si emo.Da si emocionalen ne zna4i da si depresiran .4estno kazano sum si mislila da se nareja vednuj da vidq kvo e,ama ne 6toto sum depresirana ili gajeto me e zarqzalo,a prosto taka(obi4am kruvta xaxa)I taz vuprosnata devoika tuka emoto...abe skupa kak ne te e sram da se hvali6 s tva 4e se reje6??Iskala da se samoubie...mi za kvo togava se reje6 horizontalno? [-X Kato 6a se samoubivate napravete go kakto trqq.I aide molq molq hora deto slu6at tam TH i MCR da ne mi razpraat kolkosa emo 6toto naprau polodqvam deba.A ina4e az si imam britonka i si se obli4am dosta tipi4no za stila(kato izklu4im mnooooogo vpitite dunki),i go pravq ne za da demonstriram 4e sum emo,a za6toto mi haresva samiq stil i se 4uvstvam dobre..nqkak v unison s men samata e :P :) :P Ta hora molq vi se stiga ste se izlagali tuka i ako ste trugnali da stavate emota pomnete:NE SE U4ETE KAK SE STAVA EMO OT NETA....PO4TI VSI4KO E PREUVILI4ENO I PRESILENO,samo 6te si izgradite gre6na predstava 6to e tui jivotno emoto :DAma to edva li ima nqkude dr otkudeto da razberete...taka 4e prosto po-dobre ne se opitvaite da stavate emota :smt005 :smt005

die_die_my_darling
11-02-2006, 13:45
nikoi ne me poznava za da kaje kakva sam...ako obi4ate komentiraite temata ne men... :smt011

11-02-2006, 14:10
mi da ne te poznavam i se nadqvam ne6to da se ebava6 tuka v toq forum i vsu6tnost da ne misli6 divotiite koito pi6e6.Mn 6te ti se izkefq ako sq si 4ete6 takava i iskreno se zabavlqva6 kak ti se vurzvame.....me4ti me4ti ](*,) ](*,) A kak bihme mogli da ne te obsujdame xaxax to nevuzmojno tva...ama 4estno ti kazvam iskreno me zabavlqva6 ti i horata kato tebe.I samo da kaja 4e az v po-golqma 4ast ot posta vooob6te ne sum govorila za tebe a za stila na horata kato tebe....qvno tva te e podraznilo :D :D I vse pove4e se obejdavam 4e prosto tursi6 vnimanie,aide nameri si drug na4in da se pravi6 na interesna ako obi4a6,aide da ne e 4rez emoto...4algata pove4e 6ti odi \:D/ \:D/ \:D/

die_die_my_darling
11-02-2006, 16:29
mi da ne te poznavam i se nadqvam ne6to da se ebava6 tuka v toq forum i vsu6tnost da ne misli6 divotiite koito pi6e6.Mn 6te ti se izkefq ako sq si 4ete6 takava i iskreno se zabavlqva6 kak ti se vurzvame.....me4ti me4ti ](*,) ](*,) A kak bihme mogli da ne te obsujdame xaxax to nevuzmojno tva...ama 4estno ti kazvam iskreno me zabavlqva6 ti i horata kato tebe.I samo da kaja 4e az v po-golqma 4ast ot posta vooob6te ne sum govorila za tebe a za stila na horata kato tebe....qvno tva te e podraznilo :D :D I vse pove4e se obejdavam 4e prosto tursi6 vnimanie,aide nameri si drug na4in da se pravi6 na interesna ako obi4a6,aide da ne e 4rez emoto...4algata pove4e 6ti odi \:D/ \:D/ \:D/

OMFG!!! http://e.vampirefreaks.com/emotes/haha.gif ako iska6 napravi tema v koqto horata kazvat kakvo mislqt za men a ne da spami6 tuk po princip trqbva da se govori za emo stilat ne za men... :smt016 :smt016 :smt016

Selene
11-02-2006, 16:44
vqrno die my darling kvo tolkova ti se e slu4ilo :?:
Zarqzalo te e gadjeto :twisted:
ili mama i tate ne te razbirat :evil:
otgovori de :smt013
kakvo tolkova ti se e slu4ilo 4e da ne moje da se preodolee :smt019
vseki ima skapani momenti no stava i prodaljava napred :-) ili se priznava za slaboharakteren i otiva da umira =; [-X
q zemi se stegni 8)

haha kakvo se e slu4ilo si e moq rabota i opredeleno ne e ne6to t roda na zarqza me gadjeto i na6te da ne me razbirat... :smt012 :smt011 kakvoto se slu4ilo takova nqma da tragna da go obesnqvam na nepoznati q...imam si pri4ina i ne se ligavq :smt011

Просто не ти се е случило нищо толкова лошо ,преувеличаваш нещата. Ти май незнаеш какво е наистина да ти се случи нещо гадно ! :smt011

die_die_my_darling
11-02-2006, 17:04
vqrno die my darling kvo tolkova ti se e slu4ilo :?:
Zarqzalo te e gadjeto :twisted:
ili mama i tate ne te razbirat :evil:
otgovori de :smt013
kakvo tolkova ti se e slu4ilo 4e da ne moje da se preodolee :smt019
vseki ima skapani momenti no stava i prodaljava napred :-) ili se priznava za slaboharakteren i otiva da umira =; [-X
q zemi se stegni 8)

haha kakvo se e slu4ilo si e moq rabota i opredeleno ne e ne6to t roda na zarqza me gadjeto i na6te da ne me razbirat... :smt012 :smt011 kakvoto se slu4ilo takova nqma da tragna da go obesnqvam na nepoznati q...imam si pri4ina i ne se ligavq :smt011

Просто не ти се е случило нищо толкова лошо ,преувеличаваш нещата. Ти май незнаеш какво е наистина да ти се случи нещо гадно ! :smt011

znam spokoino...prosto ne namiram za nujno da vi spodelqm kakvo mi e

11-02-2006, 17:05
xaxaxxax kvo ma interesuva kvo mislqt horata za teb,vuprosa e 4e i tqh ne gi int kvo mislqt za teb za6toto ti ne gi interesuva6(sigurna sum 4e si4ki me razbrahte :P )Ta izvinqvai no 6te propusna da napravq tema za teb...ama vij ti moje da si napravi6 nakoq ot roda"Aide nqkoi da mi oburne vnimanie nai-nakraq" ili "Ole kajete ne6to s koeto da stana interesna,4e ve4e ne mi se vurzvat horata"ili puk"Ole az ne stavam za ni6to,dori ne mi stiska da se samoubiq"I su6to ne mislq 4e tuk e mqstoto kudeto da obsujdam emo stila prosto 6toto nqma s koi(moje bi 1-2 du6i naistina znaqt za kvo stava vupros)Puk i kvoto i da kaja kato gledam na nikoi mnenieto nqma da promenq-nito tvoeto tvurde pogre6no razbirane za tova 6to e emo,nito tova na horata,koito ne haresvat emoto zaradi takiva kato teb :( Prosto 6te te pomolq da spre6 da se olicetvorqva6 sus emoto, za6toto NE SI EMO,ti dori ne si i pozior4e emo...ti ni6to ne si #-o Aide dano sq ti stane gadno i zemi ve4e se nareji kakto trqq(makar 4e nz dali vob6te se reje6 ili samo taka si napisala za da se prai6)

scion_of_Storm
11-02-2006, 17:40
Абе я гепете един Mother north, тая тема стана за ключ вече. Всички казват, че емотата съксират, ама повече са гласували, че са пичове. Хахахах ебаси цирка :mrgreen:

Selene
11-02-2006, 18:03
vqrno die my darling kvo tolkova ti se e slu4ilo :?:
Zarqzalo te e gadjeto :twisted:
ili mama i tate ne te razbirat :evil:
otgovori de :smt013
kakvo tolkova ti se e slu4ilo 4e da ne moje da se preodolee :smt019
vseki ima skapani momenti no stava i prodaljava napred :-) ili se priznava za slaboharakteren i otiva da umira =; [-X
q zemi se stegni 8)

haha kakvo se e slu4ilo si e moq rabota i opredeleno ne e ne6to t roda na zarqza me gadjeto i na6te da ne me razbirat... :smt012 :smt011 kakvoto se slu4ilo takova nqma da tragna da go obesnqvam na nepoznati q...imam si pri4ina i ne se ligavq :smt011

Просто не ти се е случило нищо толкова лошо ,преувеличаваш нещата. Ти май незнаеш какво е наистина да ти се случи нещо гадно ! :smt011

znam spokoino...prosto ne namiram za nujno da vi spodelqm kakvo mi e

То няма и какво да споделиш . Аз ти казах 100 % си някаква лигла и правиш това само за да ти обърнат внимание ! :smt011

midnight...
11-02-2006, 18:19
дай дай май дарлинг аз немога да разбера защо парадираш с този стил?! познавам сумати хора поддържащи стила които не съм чувала да се хвалят колко са различни, неповторими и уникални :shock: това че някой ти е показал различна музика която иначе не би имало от къде да намериш не значи че трябва да се набиваш на очи :lol:

magesnik
11-02-2006, 18:23
Абе я гепете един Mother north, тая тема стана за ключ вече. Всички казват, че емотата съксират, ама повече са гласували, че са пичове. Хахахах ебаси цирка :mrgreen:

Mother north - united we stand together we walk нечовешка песен. :D

ххаа
11-02-2006, 18:27
vqrno die my darling kvo tolkova ti se e slu4ilo :?:
Zarqzalo te e gadjeto :twisted:
ili mama i tate ne te razbirat :evil:
otgovori de :smt013
kakvo tolkova ti se e slu4ilo 4e da ne moje da se preodolee :smt019
vseki ima skapani momenti no stava i prodaljava napred :-) ili se priznava za slaboharakteren i otiva da umira =; [-X
q zemi se stegni 8)

haha kakvo se e slu4ilo si e moq rabota i opredeleno ne e ne6to t roda na zarqza me gadjeto i na6te da ne me razbirat... :smt012 :smt011 kakvoto se slu4ilo takova nqma da tragna da go obesnqvam na nepoznati q...imam si pri4ina i ne se ligavq :smt011

Просто не ти се е случило нищо толкова лошо ,преувеличаваш нещата. Ти май незнаеш какво е наистина да ти се случи нещо гадно ! :smt011

znam spokoino...prosto ne namiram za nujno da vi spodelqm kakvo mi e


Много си зле миличка, хем казваш, че нямало кой да те разбере и заради това прибягваш до разни методи (рязане на вени), хем май не искаш никой да те разбира и затова не споделяш (за да можеш да си режеш вените неубезпокоявано).

И как моля ти се стигна до извода, че няма кой да те разбере след като дори не си правиш труда да споделиш какво "толкова лошо" ти се е случило.

Лигла! Изчакай поне да ти мине пубертета и тогава говори за живота...

scion_of_Storm
11-02-2006, 18:44
^&^^ Ето ви две напълно подходящи и адекватни мнения по въпроса :P
Phantom north...
Магенсик, аз днес като я слушах песента докато си крачех по Витошка през прехвърчащия сняг да знаеш какво беше :P

magesnik
11-02-2006, 18:49
мене мозъка ми беше толкова спекъл от студ,че само се чудех как да се прибера в нас. :lol:

Selene
11-02-2006, 20:06
муахахаха...

абе то имото станало като чалгата бе... яко фиешан батеееееее...

кравешки погледи, фиешан дрешки, позички, некфи причесчици.. маниерничене...

пфаахахахаха чалгари...

хомобандити такива...

ахахахахха :-D

Poison`Girl
12-16-2006, 15:52
Lelleeee cheta i ne moga da povqrvam kolko ste neinformirani polovinata no si izkazvate mnenieto.1vo kazva se EMO (i se chete na English) za tfa vie my vikate IMO no nqma znachenie.2ro emi malko potursete informaciq ot kade idva tfa EMO i togava govorete kolko vi draznqi tezi taka narechenie emota.Tova e stil myzika vuzniknal dosta predi vie da se rodite.poprincip e milo nqkakuv metul no vokalistite sa zapochnali da pishant chyvstveni tekstove i da pravqt xarakterni izvivki.Dokato na edin koncert nqkoi ne se izvikal : " YOU ARE TOO EMOtional" :arrow: i za tova emotata za chyvstvotelni a ne depresirani kakto gi narichate.I da povecheto sa teen-ove zashtot e normalno v tazi vuzrast da se chyvstvash nerazbran i oburkan :!: I moga da vi kaja che sa super svqstni xora ako se opitate da gi razberete i da pogovorite s tqx priqtelski a ne samo da im vikate che sa geiove i depresanti.Haide sus zdrave i mislete predi da komentirate drug put :?

qwertyu
12-16-2006, 17:44
Lelleeee cheta i ne moga da povqrvam kolko ste neinformirani polovinata no si izkazvate mnenieto.1vo kazva se EMO (i se chete na English) za tfa vie my vikate IMO no nqma znachenie.2ro emi malko potursete informaciq ot kade idva tfa EMO i togava govorete kolko vi draznqi tezi taka narechenie emota.Tova e stil myzika vuzniknal dosta predi vie da se rodite.poprincip e milo nqkakuv metul no vokalistite sa zapochnali da pishant chyvstveni tekstove i da pravqt xarakterni izvivki.Dokato na edin koncert nqkoi ne se izvikal : " YOU ARE TOO EMOtional" :arrow: i za tova emotata za chyvstvotelni a ne depresirani kakto gi narichate.I da povecheto sa teen-ove zashtot e normalno v tazi vuzrast da se chyvstvash nerazbran i oburkan :!: I moga da vi kaja che sa super svqstni xora ako se opitate da gi razberete i da pogovorite s tqx priqtelski a ne samo da im vikate che sa geiove i depresanti.Haide sus zdrave i mislete predi da komentirate drug put :?

purvo se nau4i da 4ete6 na angliiski , vtoro Emocore be6e dal dostatu4no dobra informaciq , ne e nujno da kazva6 su6toto s drugi dumi :smt012

RedChil
12-16-2006, 21:57
Lelleeee cheta i ne moga da povqrvam kolko ste neinformirani polovinata no si izkazvate mnenieto.1vo kazva se EMO (i se chete na English) za tfa vie my vikate IMO no nqma znachenie.2ro emi malko potursete informaciq ot kade idva tfa EMO i togava govorete kolko vi draznqi tezi taka narechenie emota.Tova e stil myzika vuzniknal dosta predi vie da se rodite.poprincip e milo nqkakuv metul no vokalistite sa zapochnali da pishant chyvstveni tekstove i da pravqt xarakterni izvivki.Dokato na edin koncert nqkoi ne se izvikal : " YOU ARE TOO EMOtional" :arrow: i za tova emotata za chyvstvotelni a ne depresirani kakto gi narichate.I da povecheto sa teen-ove zashtot e normalno v tazi vuzrast da se chyvstvash nerazbran i oburkan :!: I moga da vi kaja che sa super svqstni xora ako se opitate da gi razberete i da pogovorite s tqx priqtelski a ne samo da im vikate che sa geiove i depresanti.Haide sus zdrave i mislete predi da komentirate drug put :?
1.Правилно е да се казва "имо".Виж транскрипицията на думата "emotional" и тогава давай уроци - [i'mouʃənəl]
2.Аз примерно не се чувствам "неразбран и объркан".Така се чувстват някои пишлегарчета,щото мама и тате ги пускат навън до 10 часа.За тва се чувстват "неразбрани и объркани".

teenkopele
12-17-2006, 02:49
А кой младеж днес не е поне малко емо?

Добър въпрос.

:arrow: Нямам нищо против. По-скоро съм ЗА. :wink:

evil_lady_in_black
12-17-2006, 05:47
Аз съм ЗА ЗА ЗА ЗА ЗА ЗА - леле обичам гиииииииииииииииииииииии

Shadow_Walker
12-17-2006, 11:21
Хах след толкова дискусии и т.н. реших да видя в гугъл какъв е точно стилът на тея имота.
Еми момчетата с тез момичешки дрехи са смешни...въпреки че прическите им ме кефят донякъде.
Относто музиката-който каквото иска да слуша.Аз не слушам имо...въпреки, че някои от групите, на които имам песни,ги определят и като част от този стил.

01-04-2007, 12:32
Lelleeee cheta i ne moga da povqrvam kolko ste neinformirani polovinata no si izkazvate mnenieto.1vo kazva se EMO (i se chete na English) za tfa vie my vikate IMO no nqma znachenie.2ro emi malko potursete informaciq ot kade idva tfa EMO i togava govorete kolko vi draznqi tezi taka narechenie emota.Tova e stil myzika vuzniknal dosta predi vie da se rodite.poprincip e milo nqkakuv metul no vokalistite sa zapochnali da pishant chyvstveni tekstove i da pravqt xarakterni izvivki.Dokato na edin koncert nqkoi ne se izvikal : " YOU ARE TOO EMOtional" :arrow: i za tova emotata za chyvstvotelni a ne depresirani kakto gi narichate.I da povecheto sa teen-ove zashtot e normalno v tazi vuzrast da se chyvstvash nerazbran i oburkan :!: I moga da vi kaja che sa super svqstni xora ako se opitate da gi razberete i da pogovorite s tqx priqtelski a ne samo da im vikate che sa geiove i depresanti.Haide sus zdrave i mislete predi da komentirate drug put :?


Момичето е много право ....относно това как се чете или пише....... на BG се пише Емо.... просто на English се произнася имо....

:idea: Боже колко мъка има по този свят

01-04-2007, 12:40
Как така преди 5-6 години никой не знаеше какво е това ЕМО? Никакъв метъл не е, ами идва от американския пънк. И емото не е момчета с женски дрехи. Тия дето ги гледате там разни My Chemical Romance и т.н. са смешни позьори. Ако те са чисто емо, значи Green Day са чист пънк, сещате ли се?
http://www.massconcerts.com/graphics/poisonthewellsmallpromo03.jpg
една от първите емокор банди - Poison The Well.
Да виждате някой с грим?

Ludoto_Lape
01-04-2007, 14:03
незнам.....но сякаш съм повече ЗА.Нямам против тях.....даже имат яки прически....готина музика.....има някой които не ме кефят.....абе като цяло съм ЗА


п.п:не съм ЕМО :wink:

evil_lady_in_black
01-04-2007, 14:18
Аз немога да кажа че го мразя но немога да кажа и че ми харесват и определено не съм на мнението на exploitedteenГовориме за стила на пеене а не за стила на обличане а и аз не мисля че фешъните са грозни даже ме радват :-)

bill_schrei
01-04-2007, 20:18
имо имо...хубаво...ей ся слушах некви дечица дет пеят"Бъди такъф какъфто искаш...ляля...не се плаши...живота е пред теб..."...послушайте ги...нямам нищо протиф стила...ама за кфо тряя по форуми и тем подобни да се самоизтъквате...тъжно ти е поплачи си...не се самообивай само щоту някой те е зарязал...има мн др на света...тфа за дрехите верно е банално секи втори да е облечен като хората от картинките ама като на някой му харесва на е редно да го плюят...не сме се научили още да не съдим хората по тфа кфо слушат и кфи са ама се пак опитайте се...не се делете...стига съм ръсила и аз че току-виш ме убили тука...ае по темата нямам нищу протиф имо стила така че съм ЗА

Шишарка
01-04-2007, 20:33
Не ми пука за имотата много ама да си изкажа мнението
нМисля че Имото(наред с чалгата ама айде да не говоря за тва...) разваля децата/тийнейджърите
Дееба за кво ви е да ходите с неква завеса-коса пред очите ви ...да земете да се блъснете в некой стълб,да си внушавате че живота ви е много скапан и сте супер депресирани.Тва води до психически отконения бе хора,мислете за здравето си :lol:
Правите се на много изстрадализрели и т.н. а в същото време се хващате за некви несъществени проблеми и вече айеее да си режем вените,ше се беся ужассс
Направо лошо ми става

П.П. Разбирам да сте обратни ама па и да сте травести вече е прекалено :lol:

xDoWn3Rx
01-04-2007, 20:44
Ами аз съм за,обаче няя да обяснявам защо,по простата причина,че на никой нищо няя му влезе у тиквето :-k Поне с такова впечетление останах от това,което прочетох по горе.

Shadow_Walker
01-04-2007, 21:13
Как така преди 5-6 години никой не знаеше какво е това ЕМО? Никакъв метъл не е, ами идва от американския пънк. И емото не е момчета с женски дрехи. Тия дето ги гледате там разни My Chemical Romance и т.н. са смешни позьори. Ако те са чисто емо, значи Green Day са чист пънк, сещате ли се?
една от първите емокор банди - Poison The Well.
Да виждате някой с грим?
Да, обаче после се появява сегашният стил на имотата-справка
http://en.wikipedia.org/wiki/Emo_%28music%29
( там най-отдолу Backlash където пише)
Иначе тея My Chemical Romance си мязат на позьори...
И да-дрехите не правят музиката.

~sweet~[loverka]
01-05-2007, 15:39
Da ama go nqma na bg,a na angliiski mi e malko trudno da razbera ne6to!I taka i ne razbrah kvo e tva EMO,vseki pi6e razli4no moje li nqkoi da dade to4no opredelenie i primeri za takiva grupi! :?

so_last_summer
01-05-2007, 16:53
Малей..направо ме заболя главата докато прочета тея 13 страниции ..Някои мнения ме изкараха извън нерви] [-X
А сега..по темата...
Първо за спорът дали е `емо` или `имо`...Emo се пише на английски..чете се ИМО,а по простата причина,че дума `ЕМО` няма в българския език ние пишем чуждицата #-o
Аз съм за имо-тата,но против позьорите [-X .Ако някой казва,че е имо /die_die_my_darling или там както беше :roll: / той определено не е [-X Всички явно са си създали погрешна представа за стила от новоизлезлите групички като Паника в дискотеката и тем подобни комерси..Имото няма нищо общо с рязане на вени,разбити сърца,зализани косички,конверски и тясни панталони.Ако знаехте поне няколко истински имо групи щяхте да видите разликата в сравнение със сегашните псевдо-комерси :-({|=
Не се отъждествявам като имо,поради простата причина,че представата за този стил и поддръжниците му е преминала в ново измерение...Да-емоционален човек съм,да-чувствителна съм и да-слушам такава музика..Проблеми имам,но кой ли няма?Животът ми не е лесен,но нито ще тръгна да се оплаквам на някого,нито ще тръгна да си режа вените.Напротив-винаги съм настроена позитивно :D Може би за вас няма да съм `тру`,защото не се обличам като имо,нямам фешън бретонче и не парадирам с музиката,която слушам...но какво пък...
Не ви виня за отрицателните мнения по темата,те са факт..Позьорите превърнаха превърнаха имото в това,което е сега :smt009
Правете си фешън прическите,носете женските панталони,режете си вените,но не парадирайте с това!
бду Keep on listening Green day,Panic!at the disco, и си мислете,че сте `тру`OH SO EMO </3 XD..Модата идва и си заминава,но истинските хора остават :-)
Радвам се на наистина компетентните мнения на някои хора в този форум =D> /exploitedteen/
/Извинете за дългото мнение,което трябваше да прочетете,но просто не мога да остана безгласна/ :oops:

Fr0s7y
01-05-2007, 17:15
Всичките ей такива шибани педераси-изроди на сапун! Не оценявали живота си! Искали да умрат! МИ МРЕТЕ БЕ! Да ви е*а майката да ви е*а! Токио Хотел не били Имо?! АЙ СИКТИР! НЕ ГИ ЛИ ВИЖДАШ КВИ СА ПЕДАЛЧЕТА! Ай да ми се махете от главата с тея простотии!

Super_Keks4e
01-06-2007, 03:02
ne mi e qsno samo 1,kak ot tolkova malki de4icata po4vat da se depresirat.Stegnete se be.Jivota tepurva zapo4va.Ako o6te ot sega sednem da se ot4aivame,da govorim kolko e truden i gaden jivota,mi to natatuka 6te ni tup4at i ma4kat,6toto nai lesno e da se ot4aq6.Ama ne e na4ina i da go izbiva6 to4no v tova.Vqrno...ponqkoga horata sme jestoki i ne vazpriemame razli4nite no i 6tom gi otbluksvame qvno ima za6to.

NiKOLAN
01-06-2007, 03:42
познавам само един Емо, но той се съблича гол и няма нищо общо с темата

scion_of_Storm
01-06-2007, 07:09
Имоушънъл шит съкс май болз.

Shadow_Walker
01-06-2007, 12:14
Абе толкова се изписа в тая тема...изчерпана е вече...Най-добре някой мод да я заключи :-D

Бунтар
01-06-2007, 12:54
Vqrno...ponqkoga horata sme jestoki i ne vazpriemame razli4nite no i 6tom gi otbluksvame qvno ima za6to.

Е това беше АДСКАТА глупост. И аз не мога да изцепя такава, както би казала една колежка.

oTPoBHa
01-06-2007, 13:49
имо е.. произлиза от emotion, което ще рече е е някаква свръхемоционална музика, щом и името на стила произлиза от тая дума. Самата музика не е лоша - това е форма на new rock-а, само че се влага повече значение на отрицателните неща в живота. Но ако си падаш депресар и най-леките прилики на имо в дадена песен ще те сдухват. Ако всичко ти е наред тая музика би те радвала.. В една песен се пее

Yesterday I lost my closest friend
Yesterday I wanted time to end
I wonder if my heart will ever mend
I just let you slip away
4 AM forever

Това ли е депресиращо, че пееш затова как вчера си изгубил най - добрия си приятел? Не съм депресарка, но музиката ми харесва. Не съм и имо, не се обличам като такава. Ами готика? Това според вас не е ли по-близко до депресията вобще? А пък тая работа с рязането на вени по отношение на музиката е като се едно да търсиш общото между Боб Марли и Cradle Of Filth.. и пак казвам, музиката е хубаво нещо и действа положително, стига да умееш да възприемаш както трябва това, което ти поднася.. останолото е преувеличение

sexY_mackA90
01-06-2007, 15:00
За съм!!!

Шишарка
01-06-2007, 22:05
Абе самата имо музика не е толлкова зле - хората си пеят за нещо което им се е сучило,а аз винаги съм с визхищавала на хора които могат да възпеят чувствата си и това ,което става около тях.Няма нищо лошо ,даже аз харесвам тази песен на Lost Prophets - 4 AM forever(аз тях си ги харесвам де.поне предишните албуми. сега от новия само тази и още една песен харесвам).
Обаче имам нещо против имо суб-културата или там квото е.Просто мислля че прекалено навътре приемат нещата имотата/прекалено емоционални са или са си просто attention seekes,тоя последния вид е много нашумял напоследък и е мноу фиешън ама лошото е че от толкова игра започват да си вярват.Те вместо да се разтоварват с музика се разтройват съвсем...

BornFromPain
01-06-2007, 22:31
Абе пълни лайна е тая работа! Губят времето на децата като им обясняват, че вместо да се бориш с проблемите си трябва да станеш имо палячо и да можеш да ревеш и да се оплакваш. И после като пораснат стават някви нормални смотаняци. Неква тийнейджърска субкултура.. Найс!

_sk8mastR_
01-07-2007, 01:17
Emo Kids Suck.Недей така, брат. Нека има толерантност и любов, а който е против - ще яде дървото :twisted:

Emo-то е по-скоро модно течение, но респект за тези, които ще го продължат, така че да не замре напълно както много други са идвали и са си заминавали. Иначе казано - потрайте и ще дойде нещо ново, което още повече да ви дразни.

01-07-2007, 16:03
az sum grozen , az sum metul.

Бунтар
01-07-2007, 16:35
Респект за този, който успее да убеди хората, че никви "модни течения" не им трябват.

bungle
01-07-2007, 17:35
Все ми е тая.

_sk8mastR_
01-07-2007, 19:20
Респект за този, който успее да убеди хората, че никви "модни течения" не им трябват.Може да се почнат един по един, но няколко живота няма да стигнат. А масата трудно се влияе от противоположно на вече общоприетото.

vignete
01-08-2007, 07:49
Много якуу - поне по цял ден можем да се лигавим с другарчетата и да "I'm gonna cuuut myseeelf!!!"...хаха...мен много повече музиката им ме дразни, 'щот пък от друга страна всеки стил в музиката си има и някаква субкултура...хм...мда. Тъпички са...познавам много ](*,) вбесяват ме, ама и много други хора също не харесвам и това не ми е причина да съм против тях.

FeeL_ThE_PaIn:(
05-02-2007, 02:22
zdr na vsi4ki vijte hora(tezi koito ne haresvat emotata) nie ne vi karame da ni haresvate na nas ne 4e ne ni puka za 4ujdoto mnenie prosto ne se vliqem ot nego :smt019 kato seki 4ovek seki si ima razli4en na4in da izrazi tova koeto 4uvstva na nas ni haresva da izrazqvame bolkata i stradanieto i ne sme slabi tova 4e go pokazvame ne zna4i 4e sme slabi tova ni pravi po istinski za6toto seki strada i e stradal i 6te strada takav e jivota prosto horata go izrazqvat po mn na4ini spored mene tva da ti se slu4i ne6to lo6o i da ne go spodeli6 e se 1 da se boi6 ot sobstvenata si sadba nie ne se boim ot bolka ne kazvam 4e sme beztra6ni no opredeleno po 4uvstvitelnite hora sa po silni za6toto ne gi e strah da si izrazqt 4uvstvata te se 4uvstvat dobre taka i ne se kriqt zad maski pokazvat istinskata si sa6nost az ne namiram ni6to lo6o v tova. az samo po4ti na 16 ne sam vidqla mn ne6ta ot jivota :roll: mojebi ako kaja 4e sam prejivqla mn nqma da vi se stori istinsko no e taka :| emo sam ne za6toto iskam da sam razli4na i da me sajali nqkogo i ne se pravq 4e ne me obi4a nikoi no az obi4am sebesi i ovajavam sebesi taka 4e ne mi e nujno drug da me obi4a tova mi stiga [-X btw i kvo tolkova imate sre6tu emo-boys az nz imah gaje koeto be6e emo i ne be6e gei a i mislq 4e jiveem v svobodna darjava kadeto ne trea da se sadim edin drug seki e razle4en po sfoi si na4in :roll:

Disrespect
05-02-2007, 11:29
Даже не го прочетох цялото тва говно. НЕНАВИЖДАМ имо децата. Недейте да си правите труда да ми изнасяте лекций, как на вас не ви пукало за нашето мнение-на мен също не ми пука. На мен ми пука, как само да ви изтребя преди сами да сте се самоубили.

Sidewinder
05-02-2007, 12:08
Даже не го прочетох цялото тва говно. НЕНАВИЖДАМ имо децата. Недейте да си правите труда да ми изнасяте лекций, как на вас не ви пукало за нашето мнение-на мен също не ми пука. На мен ми пука, как само да ви изтребя преди сами да сте се самоубили.

хаха
Ама как го каза само... :roll:
Иначе във живота на всеки има хубави моменти, драмите са излишни, както и "опитите за самоубийство".


90% от имотата днешно време са такива не защото са много емоционални, а защото е модерно. Разберете го, хора, на тоя тип издънки им се вика позьори.
Истински имо (емоционален) човек не би парадирал с това, а те точно така правят.
И така - нека се изясним - аз не съм нито За, нито Против; просто смятам че човек трябва да бъде какъвто е; не какъвто е модерно да бъде.

Cheesy
05-02-2007, 12:54
Грррр!Емотата не ме радват!Не ги харесвам.
На същото мнение.

Disrespect
05-02-2007, 14:51
Даже не го прочетох цялото тва говно. НЕНАВИЖДАМ имо децата. Недейте да си правите труда да ми изнасяте лекций, как на вас не ви пукало за нашето мнение-на мен също не ми пука. На мен ми пука, как само да ви изтребя преди сами да сте се самоубили.

хаха
Ама как го каза само... :roll:
Иначе във живота на всеки има хубави моменти, драмите са излишни, както и "опитите за самоубийство".


90% от имотата днешно време са такива не защото са много емоционални, а защото е модерно. Разберете го, хора, на тоя тип издънки им се вика позьори.
Истински имо (емоционален) човек не би парадирал с това, а те точно така правят.
И така - нека се изясним - аз не съм нито За, нито Против; просто смятам че човек трябва да бъде какъвто е; не какъвто е модерно да бъде.

Точно тях искам да изтребя. Малоумните позьорчета. Които НАИСТИНА "Cry about their made-up problems". Почнала тука да ми опява, че си изразявали болката...ае ееееееей...я си виж богаташкия задник...виж си проблемите...макя ви.........................................еб си как ги мразя.

Sidewinder
05-02-2007, 14:59
Даже не го прочетох цялото тва говно. НЕНАВИЖДАМ имо децата. Недейте да си правите труда да ми изнасяте лекций, как на вас не ви пукало за нашето мнение-на мен също не ми пука. На мен ми пука, как само да ви изтребя преди сами да сте се самоубили.

хаха
Ама как го каза само... :roll:
Иначе във живота на всеки има хубави моменти, драмите са излишни, както и "опитите за самоубийство".


90% от имотата днешно време са такива не защото са много емоционални, а защото е модерно. Разберете го, хора, на тоя тип издънки им се вика позьори.
Истински имо (емоционален) човек не би парадирал с това, а те точно така правят.
И така - нека се изясним - аз не съм нито За, нито Против; просто смятам че човек трябва да бъде какъвто е; не какъвто е модерно да бъде.

Точно тях искам да изтребя. Малоумните позьорчета. Които НАИСТИНА "Cry about their made-up problems". Почнала тука да ми опява, че си изразявали болката...ае ееееееей...я си виж богаташкия задник...виж си проблемите...макя ви.........................................еб си как ги мразя.



Виж сега, разбирам че не са ти приятни, ама така като се ядосваш нищо не става. Не се коси за това че някой си позьор се мисли за голяма работа (нищо че не е) или че прави от мухата слон и вярва че неговите проблеми са най-големи. :-# Глупаво си е, знаем ама нищо не можем да направим по въпроса...за съжаление.

FeeL_ThE_PaIn:(
05-02-2007, 20:44
pfffff a we kvo da vi kaja taka kato vie ne ni razbirate 4e ni haresva da sme emo taka nie ne vi razbirame kak moje da ne go haresvate :!: nito na nas 6te ni zapuka dali ni haresvate nito vie 6te po4nete da ni haresvate ne sam li prava :?:

FeeL_ThE_PaIn:(
05-02-2007, 20:48
samo ne zarazbira6 za6to 6te ni trepete kvo tolkova sme vi napravili pre4im li vi ili kakvo :cry: seki se opitva da si jive jivota po na4inat po koito se 4uvstva nai komfortno i na nas ni haresva tozi stil i az mislq 4e ne pre4im na nikogo :!: znaete li kolko e gadno da otide6 v nqkoe kafe i da te so4at s prast i da te gledat grozno :cry: i posle se zatvarq6 nqkade samo sas sebsi i pla4e6 i pla4e6 i nikoi ne moje da te rezbere :cry: :cry: :cry:

FeeL_ThE_PaIn:(
05-02-2007, 20:50
moje da ne sam emo da horata se promenqt no pak 6te sam si taka emocionalna i 6te sam se taka nerazbrana :cry:

FeeL_ThE_PaIn:(
05-02-2007, 21:03
emi kvo eto ti ne me razbira6 :| imam problemi ti ot kade znae6 4e nqmam znae6 li kolko e lo6 da si samo na 10 i ba6ta ti da prebiva maikati seki den i ti da si svidetel :cry: :cry: :cry: :cry: neznae6 kakvo e nali mn e gadno i tai kato ti ne si minal/a prez tova nz kvo se 4uvstva :cry: normalno e da ne me razbira6 se 1 ti da mi kaje6 az si s4upih kraka ako az ne sam si go 4upila nikoga nqma da razbera ti kakvo 4uvstva6 a dori da si go s4upq pak nqma da 4ustvam sa6toto kato teb za6toto seki go priema po razli4en na4in [-X

peps_from_mars
05-02-2007, 22:35
Ох мамка му , в тоя форум големи разбирачи голямо нещо....аре осъзнайте се бе,на една плюнка живот сме всички....емота (имота) ли,скинари ли,лайняри ли.... :-D ...."..това е то,всички ще умрем.."(тфа че някой си съкращава животеца по отрано вас не ви засяга,нали? :lol: Гледайте си в собствената паничка и си прЪйте кефа...)

Ама и вие сте много странни.....едни казват" ти не си имо,шото нямаш проблеми и не си кълцаш вените..и немаш реални причини да се самоубиеш"...други пък "ти си позьор шото си кълцаш вените и се праеш че имашаш проблеми и т.н.".....(добре ве деба от къде знайте на хората в къщите кфо става,на самите имота кфо им е..)...ебати....праете си изводи от 2-3 кирливи фешъна които ст определили като Емота-позьори......о направо нямам думи.......ама и за кфо са ми....като не ви харесват ЕМОТАТА -не ви харесват.....ок

Emo kids are people too

тааа по темата ЗА emo kids :wink: :wink: :-D :lol: :lol: :lol:

Sidewinder
05-03-2007, 04:17
Ох мамка му , в тоя форум големи разбирачи голямо нещо....аре осъзнайте се бе,на една плюнка живот сме всички....емота (имота) ли,скинари ли,лайняри ли.... :-D ...."..това е то,всички ще умрем.."(тфа че някой си съкращава животеца по отрано вас не ви засяга,нали? :lol: Гледайте си в собствената паничка и си прЪйте кефа...)

Ама и вие сте много странни.....едни казват" ти не си имо,шото нямаш проблеми и не си кълцаш вените..и немаш реални причини да се самоубиеш"...други пък "ти си позьор шото си кълцаш вените и се праеш че имашаш проблеми и т.н.".....(добре ве деба от къде знайте на хората в къщите кфо става,на самите имота кфо им е..)...ебати....праете си изводи от 2-3 кирливи фешъна които ст определили като Емота-позьори......о направо нямам думи.......ама и за кфо са ми....като не ви харесват ЕМОТАТА -не ви харесват.....ок

Emo kids are people too

тааа по темата ЗА emo kids :wink: :wink: :-D :lol: :lol: :lol:



Естествено че са хора, ама ти ако си чел по внимателно някои от предишните постове щеше да разбереш гледните ни точки (сигурно), а не да ни обвиняваш че мислим така.

Бунтар
05-03-2007, 05:23
Аз пък казвам, че емота не съществуват. Също като един приятел, те са масова халюцинация.

peps_from_mars
05-03-2007, 07:47
Ох мамка му , в тоя форум големи разбирачи голямо нещо....аре осъзнайте се бе,на една плюнка живот сме всички....емота (имота) ли,скинари ли,лайняри ли.... :-D ...."..това е то,всички ще умрем.."(тфа че някой си съкращава животеца по отрано вас не ви засяга,нали? :lol: Гледайте си в собствената паничка и си прЪйте кефа...)

Ама и вие сте много странни.....едни казват" ти не си имо,шото нямаш проблеми и не си кълцаш вените..и немаш реални причини да се самоубиеш"...други пък "ти си позьор шото си кълцаш вените и се праеш че имашаш проблеми и т.н.".....(добре ве деба от къде знайте на хората в къщите кфо става,на самите имота кфо им е..)...ебати....праете си изводи от 2-3 кирливи фешъна които ст определили като Емота-позьори......о направо нямам думи.......ама и за кфо са ми....като не ви харесват ЕМОТАТА -не ви харесват.....ок

Emo kids are people too

тааа по темата ЗА emo kids :wink: :wink: :-D :lol: :lol: :lol:



Естествено че са хора, ама ти ако си чел по внимателно някои от предишните постове щеше да разбереш гледните ни точки (сигурно), а не да ни обвиняваш че мислим така.

знам и не го казвам напразно...шото в една от хилядите теми за емотата някой беше се изцепил тфа за вените....^^^^ :-s :-s :-s..което е пълна глупост ама айде.......и другото което НЕ ВИ ОБВИНЯВАМ....просто си кзвам мнението.....

като не ви харесват ЕМОТАТА -не ви харесват.....ок

Violenza
05-03-2007, 08:54
За.

Не са по-малко хора от вас!!!

Sidewinder
05-03-2007, 13:29
:smt011

Dissenter
05-03-2007, 13:35
За.Няма нищо лошо в emo стила,макар че не ми харесва особено...

strange_soul
05-03-2007, 15:15
seki si ima pravo na povedenie, obli4ane i t.n.
taka 4e ne vijdam pri4ina da sum protiv

the_o.c_girl
05-03-2007, 16:38
Не ми харесва.

oTPoBHa
05-03-2007, 17:05
emi kvo eto ti ne me razbira6 :| imam problemi ti ot kade znae6 4e nqmam znae6 li kolko e lo6 da si samo na 10 i ba6ta ti da prebiva maikati seki den i ti da si svidetel :cry: :cry: :cry: :cry: neznae6 kakvo e nali mn e gadno i tai kato ti ne si minal/a prez tova nz kvo se 4uvstva :cry: normalno e da ne me razbira6 se 1 ti da mi kaje6 az si s4upih kraka ako az ne sam si go 4upila nikoga nqma da razbera ti kakvo 4uvstva6 a dori da si go s4upq pak nqma da 4ustvam sa6toto kato teb za6toto seki go priema po razli4en na4in [-X
само щуротии ! :smt013 всеки си има проблеми, просто откакто все та се пръкна тоя стил имо и айде сички си взеха присърце проблемите и почнаха да се вайкат.. тц тц заблуден народ де'а ! или не знаеш каква си и ти, или просто те кефи стилът Имо и почваш нарочно да си взимаш проблемите навътре, защото няма да си тру, или си Л*ЗБИЙКА.
Интересно е само, че откак се появи иМото , отведнъж се появиха отчаяни и депресирани от живота хора . Имам толкова приятели с проблеми в семейството, но нямат нищо общо с имото.. слушат хипхоп, реге, дръм , метъл , рок и какво ли не! По-добре си признай, че го правиш само защото те кефят красивите бритони, които, няма закакво да си кривя душата, як им е стила! и не си въобразявай, че проблемите ти са ОГРОМНИ и НЕРАЗРЕШИМИ. Всеки проблем има решение.. стига да си наясно със себе си ;)

oTPoBHa
05-03-2007, 17:08
emi kvo eto ti ne me razbira6 :| imam problemi ti ot kade znae6 4e nqmam znae6 li kolko e lo6 da si samo na 10 i ba6ta ti da prebiva maikati seki den i ti da si svidetel :cry: :cry: :cry: :cry: neznae6 kakvo e nali mn e gadno i tai kato ti ne si minal/a prez tova nz kvo se 4uvstva :cry: normalno e da ne me razbira6 se 1 ti da mi kaje6 az si s4upih kraka ako az ne sam si go 4upila nikoga nqma da razbera ti kakvo 4uvstva6 a dori da si go s4upq pak nqma da 4ustvam sa6toto kato teb za6toto seki go priema po razli4en na4in [-X
само щуротии ! :smt013 всеки си има проблеми, просто откакто все та се пръкна тоя стил имо и айде сички си взеха присърце проблемите и почнаха да се вайкат.. тц тц заблуден народ де'а ! или не знаеш каква си и ти, или просто те кефи стилът Имо и почваш нарочно да си взимаш проблемите навътре, защото няма да си тру, или си Л*ЗБИЙКА ](*,)
Интересно е само, че откак се появи иМото , отведнъж се появиха отчаяни и депресирани от живота хора . Имам толкова приятели с проблеми в семейството, но нямат нищо общо с имото.. слушат хипхоп, реге, дръм , метъл , рок и какво ли не! По-добре си признай, че го правиш само защото те кефят красивите бритони, които, няма закакво да си кривя душата, як им е стила! и не си въобразявай, че проблемите ти са ОГРОМНИ и НЕРАЗРЕШИМИ. Всеки проблем има решение.. стига да си наясно със себе си ;)

FeeL_ThE_PaIn:(
05-06-2007, 00:33
emi kvo eto ti ne me razbira6 :| imam problemi ti ot kade znae6 4e nqmam znae6 li kolko e lo6 da si samo na 10 i ba6ta ti da prebiva maikati seki den i ti da si svidetel :cry: :cry: :cry: :cry: neznae6 kakvo e nali mn e gadno i tai kato ti ne si minal/a prez tova nz kvo se 4uvstva :cry: normalno e da ne me razbira6 se 1 ti da mi kaje6 az si s4upih kraka ako az ne sam si go 4upila nikoga nqma da razbera ti kakvo 4uvstva6 a dori da si go s4upq pak nqma da 4ustvam sa6toto kato teb za6toto seki go priema po razli4en na4in [-X
само щуротии ! :smt013 всеки си има проблеми, просто откакто все та се пръкна тоя стил имо и айде сички си взеха присърце проблемите и почнаха да се вайкат.. тц тц заблуден народ де'а ! или не знаеш каква си и ти, или просто те кефи стилът Имо и почваш нарочно да си взимаш проблемите навътре, защото няма да си тру, или си Л*ЗБИЙКА ](*,)
Интересно е само, че откак се появи иМото , отведнъж се появиха отчаяни и депресирани от живота хора . Имам толкова приятели с проблеми в семейството, но нямат нищо общо с имото.. слушат хипхоп, реге, дръм , метъл , рок и какво ли не! По-добре си признай, че го правиш само защото те кефят красивите бритони, които, няма закакво да си кривя душата, як им е стила! и не си въобразявай, че проблемите ти са ОГРОМНИ и НЕРАЗРЕШИМИ. Всеки проблем има решение.. стига да си наясно със себе си ;)




:smt011 :smt011 :smt011 ne sam kazala 4e problemite sa mi nerazre6imi :smt011 moga da ti kaja 4e tva go kazah za da se opitate da razberete 4e seki priema ne6tata po razli4en na4in tva 4e ti si misli6 4e az sam emo za6toto me kefqt drehite i tezi ne6ta gre6i6 prosto taka se 4uvstvam :smt011 poprincip 4ovek tragva po tozi pat ne za6toto iska drugite da go zabelejat a za6toto vijda 4e ne go razbirat :smt011

05-06-2007, 00:35
Аз пък казвам, че емота не съществуват. Също като един приятел, те са масова халюцинация.




[-X ako 4ovek ne razbira pone malko ne6to ne bi go vidql za tva ti ne ni vijda6 :smt011 taka ti neznae6 kakvo e da si emo za tva ne ni vijda6 nie neznaem kakvo e radost zatva ne q vijdame nito 4uvstvame

FeeL_ThE_PaIn:(
05-06-2007, 00:37
Аз пък казвам, че емота не съществуват. Също като един приятел, те са масова халюцинация.




[-X ako 4ovek ne razbira pone malko ne6to ne bi go vidql za tva ti ne ni vijda6 :smt011 taka ti neznae6 kakvo e da si emo za tva ne ni vijda6 nie neznaem kakvo e radost zatva ne q vijdame nito 4uvstvame



btw tva e ot mene

anti-social
05-06-2007, 10:19
exploitedteen, след ърбън джъстис тука ли се подвизаваш :-D

Shadow_Walker
05-06-2007, 10:33
Ще кажа само
AFI - Ah, Fuck It :lol:
не ви ли писна от тея теми.....време му е някой да ги заключи....

oTPoBHa
05-06-2007, 17:34
emi kvo eto ti ne me razbira6 :| imam problemi ti ot kade znae6 4e nqmam znae6 li kolko e lo6 da si samo na 10 i ba6ta ti da prebiva maikati seki den i ti da si svidetel :cry: :cry: :cry: :cry: neznae6 kakvo e nali mn e gadno i tai kato ti ne si minal/a prez tova nz kvo se 4uvstva :cry: normalno e da ne me razbira6 se 1 ti da mi kaje6 az si s4upih kraka ako az ne sam si go 4upila nikoga nqma da razbera ti kakvo 4uvstva6 a dori da si go s4upq pak nqma da 4ustvam sa6toto kato teb za6toto seki go priema po razli4en na4in [-X
само щуротии ! :smt013 всеки си има проблеми, просто откакто все та се пръкна тоя стил имо и айде сички си взеха присърце проблемите и почнаха да се вайкат.. тц тц заблуден народ де'а ! или не знаеш каква си и ти, или просто те кефи стилът Имо и почваш нарочно да си взимаш проблемите навътре, защото няма да си тру, или си Л*ЗБИЙКА ](*,)
Интересно е само, че откак се появи иМото , отведнъж се появиха отчаяни и депресирани от живота хора . Имам толкова приятели с проблеми в семейството, но нямат нищо общо с имото.. слушат хипхоп, реге, дръм , метъл , рок и какво ли не! По-добре си признай, че го правиш само защото те кефят красивите бритони, които, няма закакво да си кривя душата, як им е стила! и не си въобразявай, че проблемите ти са ОГРОМНИ и НЕРАЗРЕШИМИ. Всеки проблем има решение.. стига да си наясно със себе си ;)




:smt011 :smt011 :smt011 ne sam kazala 4e problemite sa mi nerazre6imi :smt011 moga da ti kaja 4e tva go kazah za da se opitate da razberete 4e seki priema ne6tata po razli4en na4in tva 4e ti si misli6 4e az sam emo za6toto me kefqt drehite i tezi ne6ta gre6i6 prosto taka se 4uvstvam :smt011 poprincip 4ovek tragva po tozi pat ne za6toto iska drugite da go zabelejat a za6toto vijda 4e ne go razbirat :smt011
ква е разликата между едно Имо и един човек, който се чувства неразбран от останалите и примерно слуша народна музика? отговори ми на ей тоя въпрос и после обясни какъв вобще е смисъла на имо културата :lol: пък и в момента си мислиш, че имаш ебааати зрялото мислене, но след година-две ще си спомниш и ще разбереш закфо говоря.. 8) това че се чувстваш нещастна не те прави Имо, е тфа тре'а да проумееш :smt082

FeeL_ThE_PaIn:(
05-07-2007, 07:19
emi kvo eto ti ne me razbira6 :| imam problemi ti ot kade znae6 4e nqmam znae6 li kolko e lo6 da si samo na 10 i ba6ta ti da prebiva maikati seki den i ti da si svidetel :cry: :cry: :cry: :cry: neznae6 kakvo e nali mn e gadno i tai kato ti ne si minal/a prez tova nz kvo se 4uvstva :cry: normalno e da ne me razbira6 se 1 ti da mi kaje6 az si s4upih kraka ako az ne sam si go 4upila nikoga nqma da razbera ti kakvo 4uvstva6 a dori da si go s4upq pak nqma da 4ustvam sa6toto kato teb za6toto seki go priema po razli4en na4in [-X
само щуротии ! :smt013 всеки си има проблеми, просто откакто все та се пръкна тоя стил имо и айде сички си взеха присърце проблемите и почнаха да се вайкат.. тц тц заблуден народ де'а ! или не знаеш каква си и ти, или просто те кефи стилът Имо и почваш нарочно да си взимаш проблемите навътре, защото няма да си тру, или си Л*ЗБИЙКА ](*,)
Интересно е само, че откак се появи иМото , отведнъж се появиха отчаяни и депресирани от живота хора . Имам толкова приятели с проблеми в семейството, но нямат нищо общо с имото.. слушат хипхоп, реге, дръм , метъл , рок и какво ли не! По-добре си признай, че го правиш само защото те кефят красивите бритони, които, няма закакво да си кривя душата, як им е стила! и не си въобразявай, че проблемите ти са ОГРОМНИ и НЕРАЗРЕШИМИ. Всеки проблем има решение.. стига да си наясно със себе си ;)




:smt011 :smt011 :smt011 ne sam kazala 4e problemite sa mi nerazre6imi :smt011 moga da ti kaja 4e tva go kazah za da se opitate da razberete 4e seki priema ne6tata po razli4en na4in tva 4e ti si misli6 4e az sam emo za6toto me kefqt drehite i tezi ne6ta gre6i6 prosto taka se 4uvstvam :smt011 poprincip 4ovek tragva po tozi pat ne za6toto iska drugite da go zabelejat a za6toto vijda 4e ne go razbirat :smt011
ква е разликата между едно Имо и един човек, който се чувства неразбран от останалите и примерно слуша народна музика? отговори ми на ей тоя въпрос и после обясни какъв вобще е смисъла на имо културата :lol: пък и в момента си мислиш, че имаш ебааати зрялото мислене, но след година-две ще си спомниш и ще разбереш закфо говоря.. 8) това че се чувстваш нещастна не те прави Имо, е тфа тре'а да проумееш :smt082



:-D :-D :-D :-D :-D po tvoita logika mojem da si zadadem sa6tiq vapros za seki edin stil :!: horata sa gi izmislili i 6te gi ima i sled 50 godini nai koito mu haresva da e emo neka da e na koito mu haresva da e metal neka da e seki si re6ava sam za sebesi :!: az sam re6ila 4e taka mi e dobre i taka 6te e seki si goni celite :!: ai ti kato si tolkova golqma na kolko si godini :?:

gold lioness
05-07-2007, 07:48
Protiw - ne se kefq.

oTPoBHa
05-07-2007, 13:22
emi kvo eto ti ne me razbira6 :| imam problemi ti ot kade znae6 4e nqmam znae6 li kolko e lo6 da si samo na 10 i ba6ta ti da prebiva maikati seki den i ti da si svidetel :cry: :cry: :cry: :cry: neznae6 kakvo e nali mn e gadno i tai kato ti ne si minal/a prez tova nz kvo se 4uvstva :cry: normalno e da ne me razbira6 se 1 ti da mi kaje6 az si s4upih kraka ako az ne sam si go 4upila nikoga nqma da razbera ti kakvo 4uvstva6 a dori da si go s4upq pak nqma da 4ustvam sa6toto kato teb za6toto seki go priema po razli4en na4in [-X
само щуротии ! :smt013 всеки си има проблеми, просто откакто все та се пръкна тоя стил имо и айде сички си взеха присърце проблемите и почнаха да се вайкат.. тц тц заблуден народ де'а ! или не знаеш каква си и ти, или просто те кефи стилът Имо и почваш нарочно да си взимаш проблемите навътре, защото няма да си тру, или си Л*ЗБИЙКА ](*,)
Интересно е само, че откак се появи иМото , отведнъж се появиха отчаяни и депресирани от живота хора . Имам толкова приятели с проблеми в семейството, но нямат нищо общо с имото.. слушат хипхоп, реге, дръм , метъл , рок и какво ли не! По-добре си признай, че го правиш само защото те кефят красивите бритони, които, няма закакво да си кривя душата, як им е стила! и не си въобразявай, че проблемите ти са ОГРОМНИ и НЕРАЗРЕШИМИ. Всеки проблем има решение.. стига да си наясно със себе си ;)




:smt011 :smt011 :smt011 ne sam kazala 4e problemite sa mi nerazre6imi :smt011 moga da ti kaja 4e tva go kazah za da se opitate da razberete 4e seki priema ne6tata po razli4en na4in tva 4e ti si misli6 4e az sam emo za6toto me kefqt drehite i tezi ne6ta gre6i6 prosto taka se 4uvstvam :smt011 poprincip 4ovek tragva po tozi pat ne za6toto iska drugite da go zabelejat a za6toto vijda 4e ne go razbirat :smt011
ква е разликата между едно Имо и един човек, който се чувства неразбран от останалите и примерно слуша народна музика? отговори ми на ей тоя въпрос и после обясни какъв вобще е смисъла на имо културата :lol: пък и в момента си мислиш, че имаш ебааати зрялото мислене, но след година-две ще си спомниш и ще разбереш закфо говоря.. 8) това че се чувстваш нещастна не те прави Имо, е тфа тре'а да проумееш :smt082



:-D :-D :-D :-D :-D po tvoita logika mojem da si zadadem sa6tiq vapros za seki edin stil :!: horata sa gi izmislili i 6te gi ima i sled 50 godini nai koito mu haresva da e emo neka da e na koito mu haresva da e metal neka da e seki si re6ava sam za sebesi :!: az sam re6ila 4e taka mi e dobre i taka 6te e seki si goni celite :!: ai ti kato si tolkova golqma na kolko si godini :?:
puhaha ти какво да не намекваш че е имало субкултури в пещерната ера? :lol: ай сиктир неа се занимавам с тебе , ти си безнадежден случай :mrgreen:

FeeL_ThE_PaIn:(
05-09-2007, 05:01
emi kvo eto ti ne me razbira6 :| imam problemi ti ot kade znae6 4e nqmam znae6 li kolko e lo6 da si samo na 10 i ba6ta ti da prebiva maikati seki den i ti da si svidetel :cry: :cry: :cry: :cry: neznae6 kakvo e nali mn e gadno i tai kato ti ne si minal/a prez tova nz kvo se 4uvstva :cry: normalno e da ne me razbira6 se 1 ti da mi kaje6 az si s4upih kraka ako az ne sam si go 4upila nikoga nqma da razbera ti kakvo 4uvstva6 a dori da si go s4upq pak nqma da 4ustvam sa6toto kato teb za6toto seki go priema po razli4en na4in [-X
само щуротии ! :smt013 всеки си има проблеми, просто откакто все та се пръкна тоя стил имо и айде сички си взеха присърце проблемите и почнаха да се вайкат.. тц тц заблуден народ де'а ! или не знаеш каква си и ти, или просто те кефи стилът Имо и почваш нарочно да си взимаш проблемите навътре, защото няма да си тру, или си Л*ЗБИЙКА ](*,)
Интересно е само, че откак се появи иМото , отведнъж се появиха отчаяни и депресирани от живота хора . Имам толкова приятели с проблеми в семейството, но нямат нищо общо с имото.. слушат хипхоп, реге, дръм , метъл , рок и какво ли не! По-добре си признай, че го правиш само защото те кефят красивите бритони, които, няма закакво да си кривя душата, як им е стила! и не си въобразявай, че проблемите ти са ОГРОМНИ и НЕРАЗРЕШИМИ. Всеки проблем има решение.. стига да си наясно със себе си ;)




:smt011 :smt011 :smt011 ne sam kazala 4e problemite sa mi nerazre6imi :smt011 moga da ti kaja 4e tva go kazah za da se opitate da razberete 4e seki priema ne6tata po razli4en na4in tva 4e ti si misli6 4e az sam emo za6toto me kefqt drehite i tezi ne6ta gre6i6 prosto taka se 4uvstvam :smt011 poprincip 4ovek tragva po tozi pat ne za6toto iska drugite da go zabelejat a za6toto vijda 4e ne go razbirat :smt011
ква е разликата между едно Имо и един човек, който се чувства неразбран от останалите и примерно слуша народна музика? отговори ми на ей тоя въпрос и после обясни какъв вобще е смисъла на имо културата :lol: пък и в момента си мислиш, че имаш ебааати зрялото мислене, но след година-две ще си спомниш и ще разбереш закфо говоря.. 8) това че се чувстваш нещастна не те прави Имо, е тфа тре'а да проумееш :smt082



:-D :-D :-D :-D :-D po tvoita logika mojem da si zadadem sa6tiq vapros za seki edin stil :!: horata sa gi izmislili i 6te gi ima i sled 50 godini nai koito mu haresva da e emo neka da e na koito mu haresva da e metal neka da e seki si re6ava sam za sebesi :!: az sam re6ila 4e taka mi e dobre i taka 6te e seki si goni celite :!: ai ti kato si tolkova golqma na kolko si godini :?:
puhaha ти какво да не намекваш че е имало субкултури в пещерната ера? :lol: ай сиктир неа се занимавам с тебе , ти си безнадежден случай :mrgreen:




ahahahhahahahahhahahahahahahahahahhah kolko si sme6na :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Disrespect
05-09-2007, 10:38
Мисля, че емотата са по-смешни.

пп. пиша емо щото на английски се пише emo...не ме ебе как се произнася и бла бла..

bungle
05-09-2007, 10:50
Против!

Communist
05-09-2007, 10:52
Смешни и жалки са...
Против!

BuBsiNka
05-09-2007, 13:14
Твърдо за съм... има много стилове в днешно време.. и различни хора които харесват различни неща... какво като са емо.. ами чалгарите, ами метълите ,ами фешъните.. хаус маняците.. лично аз най харесвам емотата и метълчетата.. и подобни.. но не съм тръгнала да съдя и да опреквам някой фещън или чалгар.. защо бил такъв ,защо мислел така.. ала бала... тва си е негов избор.. всеки сам избира какъв да е..как и какво да мисли.. и не е приятно някой да ти се меша и да те опреква.. след като не се е видял той.. а относно позьорството.. бъкано е с такива.. ама пак ще се повторя.. в такъв свят живеем... =]

Violenza
05-09-2007, 17:24
И да сте за и да сте за против, все ще ги има.

FeeL_ThE_PaIn:(
05-09-2007, 17:27
Твърдо за съм... има много стилове в днешно време.. и различни хора които харесват различни неща... какво като са емо.. ами чалгарите, ами метълите ,ами фешъните.. хаус маняците.. лично аз най харесвам емотата и метълчетата.. и подобни.. но не съм тръгнала да съдя и да опреквам някой фещън или чалгар.. защо бил такъв ,защо мислел така.. ала бала... тва си е негов избор.. всеки сам избира какъв да е..как и какво да мисли.. и не е приятно някой да ти се меша и да те опреква.. след като не се е видял той.. а относно позьорството.. бъкано е с такива.. ама пак ще се повторя.. в такъв свят живеем... =]



mmm da mn si prava :wink: :!: :wink: :wink:

GGT!
05-11-2007, 10:38
Твърдо за съм... има много стилове в днешно време.. и различни хора които харесват различни неща... какво като са емо.. ами чалгарите, ами метълите ,ами фешъните.. хаус маняците.. лично аз най харесвам емотата и метълчетата.. и подобни.. но не съм тръгнала да съдя и да опреквам някой фещън или чалгар.. защо бил такъв ,защо мислел така.. ала бала... тва си е негов избор.. всеки сам избира какъв да е..как и какво да мисли.. и не е приятно някой да ти се меша и да те опреква.. след като не се е видял той.. а относно позьорството.. бъкано е с такива.. ама пак ще се повторя.. в такъв свят живеем... =]



mmm da mn si prava :wink: :!: :wink: :wink:

Мхм браво едно свестно мнение :idea:

quench
05-11-2007, 10:43
а не можете ли да си изберете да не принадлежите към нито една суб-култура?
и да избегнете всички тия глупави спорове

quench
05-11-2007, 10:49
да,ама въпросът ми е тука към всички емота:

ТРЯБВА ЛИ ДА СЪм ЕМО, ЗА ДА СЕ ЧУВСТВАМ ДЕПРЕСИРАН И ДА СЕ ОПИТВАМ ДА СЕ САМОУБИЯ???

Polikarpa
05-11-2007, 12:43
попринцип ако си момче е достатъчно само да си тъп и да си педал :wink:

quench
05-11-2007, 12:55
абе тъпа работа,бате,лигава

05-13-2007, 08:23
emo is my live
:smt007

Polikarpa
05-13-2007, 08:37
emo is my live
:smt007

за жалост когато се самоубиеш няма да убиеш и емо стилът :( пробвай моля теееее моляяяяя :mrgreen:

Disrespect
05-13-2007, 08:43
Ето какво ми показа един приятел...
http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=390097
Мислите ли, че тя е емо? Тя е шибана, гадна, мръсна, долна позьорка. 90% от емотата са такива. Как да не я заколиш?

quench
05-13-2007, 09:20
не знам,аз не бих се сдържал :twisted:

Disrespect
05-13-2007, 09:22
Неее беее...недеееей! Виж ква е сладичка! Много готинка! :smt005

quench
05-13-2007, 09:26
Cannibal Corpse - Meat Hook Sodomy

:twisted:

Disrespect
05-13-2007, 09:52
Гушииииииииииииииииии! :smt007 :smt057 :smt054

молец
05-13-2007, 10:11
http://www.flirt4e.com/viksotoriq
хммммм...
доста е яка :lol:

rebel_kid
05-13-2007, 11:01
http://www.flirt4e.com/viksotoriq
хммммм...
доста е яка :lol:
Aw my godness...
Тази май е от мойто даскало :? *реже си вените*

Shadow_Walker
05-13-2007, 13:26
Ето какво ми показа един приятел...
http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=390097
Мислите ли, че тя е емо? Тя е шибана, гадна, мръсна, долна позьорка. 90% от емотата са такива. Как да не я заколиш?Ако тая е имо аз тряа съм от Нептун....
Ох, абе защо повечето имота са такива позьори *псува звучно*

E404
05-14-2007, 16:20
Не ми пречат. Всеки си има собствен стил и аз уважавам това. "За".

mostwanted
05-14-2007, 16:26
какво да съм му против
само където момчетата и момичетата
са ми леко еднакви и може да се получи объркване [-X

Polikarpa
05-14-2007, 16:38
шшшшшт! да не те чуе някое 'мъжко' емо че ще вземе да да си среже вените със самобръсначката си за крака

Disrespect
05-14-2007, 17:41
Ето какво ми показа един приятел...
http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=390097
Мислите ли, че тя е емо? Тя е шибана, гадна, мръсна, долна позьорка. 90% от емотата са такива. Как да не я заколиш?Ако тая е имо аз тряа съм от Нептун....
Ох, абе защо повечето имота са такива позьори *псува звучно*

Бетер нацистите са...те поне носят кубинки. :smt005

StaSsYy
05-14-2007, 19:46
Леле толкова сте жестоки .Принципно и аз бих се издразнила на някакво малко неориентирано емо ... гледам обаче да сдържам до някаква степен недоволството си просто , защото е нормално в тази възраст полагането на някакъв вид усилия с цел приобщаването към определена суб-култура хах... Ма не ве сериозно , нали тва е целта на побертета все пак... Изключително се дразня на всички тези странни предрасъдъци ! Ако слушам народна музика това означава ли , че съм пенсия !? Въпрос на предпочитание , вкус ... :) Аз например съм едно весело емо ... нито съм депресирана , нито изгарям от желание да си режа каквото и да е било ... просто се определям като емо ,защото ми харесва музиката .... харесва ми визията като цяло :) Естествено е , че приемам проблемите си на сериозно ... проблемите на другите , колкото и да са сериозни , са малоценни за мен именно защото не са мой :) Цифра нормално поведение , което съчетано с общонационалния ни егоизъм ... Странно обаче ни доставя удоволствие да критикуваме всичко което ни заобикаля ,предполагам носи определена доза наслада :) Всички вече мислят толкова повърхностно ... Хора, има много по-важни критерии по които да избирате приятелите и "враговете си" :) Ех олекна ми на душичката като споделих мнението си :) Супеерр \:D/

rebel_kid
05-15-2007, 12:13
Леле толкова сте жестоки .Принципно и аз бих се издразнила на някакво малко неориентирано емо ... гледам обаче да сдържам до някаква степен недоволството си просто , защото е нормално в тази възраст полагането на някакъв вид усилия с цел приобщаването към определена суб-култура хах... Ма не ве сериозно , нали тва е целта на побертета все пак... Изключително се дразня на всички тези странни предрасъдъци ! Ако слушам народна музика това означава ли , че съм пенсия !? Въпрос на предпочитание , вкус ... :) Аз например съм едно весело емо ... нито съм депресирана , нито изгарям от желание да си режа каквото и да е било ... просто се определям като емо ,защото ми харесва музиката .... харесва ми визията като цяло :) Естествено е , че приемам проблемите си на сериозно ... проблемите на другите , колкото и да са сериозни , са малоценни за мен именно защото не са мой :) Цифра нормално поведение , което съчетано с общонационалния ни егоизъм ... Странно обаче ни доставя удоволствие да критикуваме всичко което ни заобикаля ,предполагам носи определена доза наслада :) Всички вече мислят толкова повърхностно ... Хора, има много по-важни критерии по които да избирате приятелите и "враговете си" :) Ех олекна ми на душичката като споделих мнението си :) Супеерр \:D/
Не е достатъчно да слушаш емо, за да си емо, пък и едва ли слушаш... =;

[!p.a.n.i.c !]
05-15-2007, 12:19
ЗА!

Disrespect
05-15-2007, 12:43
Не е достатъчно да слушаш емо, за да си емо, пък и едва ли слушаш... =;

Мда...трябва да е нон стоп депресирана, да реве и да се кълца...ЕМО СЪКС! Майка ви разликавени келемета...

rebel_kid
05-15-2007, 12:55
Не е достатъчно да слушаш емо, за да си емо, пък и едва ли слушаш... =;

Мда...трябва да е нон стоп депресирана, да реве и да се кълца...ЕМО СЪКС! Майка ви разликавени келемета...
Никой не говори за кълцане... :shock:

Disrespect
05-15-2007, 12:57
Не е достатъчно да слушаш емо, за да си емо, пък и едва ли слушаш... =;

Мда...трябва да е нон стоп депресирана, да реве и да се кълца...ЕМО СЪКС! Майка ви разликавени келемета...
Никой не говори за кълцане... :shock:

Ми след като не се кълцаш, значи не си тру. :smt005

quench
05-15-2007, 13:02
сеноскосачката в китката и ухаааааааа

къррррррррррррвввввввв :twisted:

05-16-2007, 13:49
Всички тези емо-та и прочее боклуци са комплексирани дечица на по 13-14 години и различни други с проблеми в детството.
Няма СТИЛ емо. Има емо-мода за гадни малки педалчета - момчета и момичета, които искат да ги шибат тия педалчета, щото са грозни и няма кой друг.
Всички емота приличат на педерасти... момичетата емо също.

Какво е лошото на емотата ли?
Ако се кефиш на педали, сигурно закономерно няма да намериш нищо лошо и в емо-модата.

Казах, това са различни лайнарчета, дето и те не знаят какво слушат и се кланят пред различни американски гейтаци, които въртят по Мтви и си казват "Мауи, ква тежка музика слушам" или пък "Мауи, аз съм аутсайдер" - ми да, нека сте такива, пацули гадни, малоумни сте.
Съм ви ебал майката циганска.

Поздрави! :smt007

die_die_my_darling_
05-16-2007, 22:13
Ето какво ми показа един приятел...
http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=390097
Мислите ли, че тя е емо? Тя е шибана, гадна, мръсна, долна позьорка. 90% от емотата са такива. Как да не я заколиш?
awe ei...spri da se pravi6 na golqm razbira4!!!!Viki ne e poser!!!Seki den sam s neq mislq 4e znam po dobre ot tebe ne6tastnik takuv!Kato ne razbirate ne6tosklopenite vi du6i4ki 6te se prusnat ot zloba....Poznava6 li go ti tova momi4e 4e da govori6 taka za nego?!??!?A mi se pravi6 na vajen...Idi i go kaji v o4ite..Koi te znae kakuv6iban kompleksar si...Da si umre6 v tapotiqta pedal ne6tasten....Pisna mi da si izbivate kompleksite za na6a smetka..NIE KAKVO SME VINOVNI 4E VIE STE GROZNI I TUPI KOMPLEKSAR4ETA!!?!?!?

Бунтар
05-17-2007, 05:29
Така е... Не разбирам що за смахнат тип би се правил на емо... Тя си е...

Пък, както казах, такива емота ме кефят. Само да ми падне ена такава мома... :twisted:

quench
05-17-2007, 06:24
Така е... Не разбирам що за смахнат тип би се правил на емо... Тя си е...

Пък, както казах, такива емота ме кефят. Само да ми падне ена такава мома... :twisted:

ти си за ТВУ бе! :twisted:

05-17-2007, 07:19
Всички тези емо-та и прочее боклуци са комплексирани дечица на по 13-14 години и различни други с проблеми в детството.
Няма СТИЛ емо. Има емо-мода за гадни малки педалчета - момчета и момичета, които искат да ги шибат тия педалчета, щото са грозни и няма кой друг.
Всички емота приличат на педерасти... момичетата емо също.

Какво е лошото на емотата ли?
Ако се кефиш на педали, сигурно закономерно няма да намериш нищо лошо и в емо-модата.

Казах, това са различни лайнарчета, дето и те не знаят какво слушат и се кланят пред различни американски гейтаци, които въртят по Мтви и си казват "Мауи, ква тежка музика слушам" или пък "Мауи, аз съм аутсайдер" - ми да, нека сте такива, пацули гадни, малоумни сте.
Съм ви е*** майката циганска.

Поздрави! :smt007


да те цункам!шибани емота :smt098

Бунтар
05-17-2007, 07:26
Така е... Не разбирам що за смахнат тип би се правил на емо... Тя си е...

Пък, както казах, такива емота ме кефят. Само да ми падне ена такава мома... :twisted:

ти си за ТВУ бе! :twisted:

Мда-а, пък къде свърших? В МГ ](*,)

Disrespect
05-17-2007, 07:47
Ето какво ми показа един приятел...
http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=390097
Мислите ли, че тя е емо? Тя е шибана, гадна, мръсна, долна позьорка. 90% от емотата са такива. Как да не я заколиш?
awe ei...spri da se pravi6 na golqm razbira4!!!!Viki ne e poser!!!Seki den sam s neq mislq 4e znam po dobre ot tebe ne6tastnik takuv!Kato ne razbirate ne6tosklopenite vi du6i4ki 6te se prusnat ot zloba....Poznava6 li go ti tova momi4e 4e da govori6 taka za nego?!??!?A mi se pravi6 na vajen...Idi i go kaji v o4ite..Koi te znae kakuv6iban kompleksar si...Da si umre6 v tapotiqta pedal ne6tasten....Pisna mi da si izbivate kompleksite za na6a smetka..NIE KAKVO SME VINOVNI 4E VIE STE GROZNI I TUPI KOMPLEKSAR4ETA!!?!?!?

Просто прочети кво е написал госта по горе. ТОВА е емо...И тя Е позьорка и НЕ Е емо. И може и да съм комплексиран, но НЕ и от емота...