PDA

View Full Version : как късате?



10-22-2006, 10:55
как,защо и след това виждате ли се,говорите ли си,или..?

rali4ka91
10-22-2006, 11:01
Късам с някого защото вече не изпитвам нищо към него.Как? - Обикновено започвам да се цупя много често да го отблъсквам и рано или късно се стига до въпроса : "Защо се държиш така с мен?" И си казвам сичко => край! :D А обикновено не поддържам много добри отношения с бившите .До сега само с един си говорим и то само понякога :)

BeBcHeTo
10-22-2006, 11:06
Еми ве4е кат неиспитфам ни6то.......и се разделям с тфа мом4е....но пак убавото е 4е с вси4ки бив6и гаджета си оставаме фр

teardrop
10-22-2006, 11:38
Късам с него, когато вече нямам чувства. Досега само веднъж се е случвало да късам заради чуждо мнение или някоя друга простотия и много съжалявах, затова не повтарям същата грешка.
А как късам..ами просто му казвам истината и не го измъчвам с излишни приказки и излишно губене на време. Хубавото при мен е, че с всичките бивши съм останала в що-годе добри отношения. Поне не се караме/обиждаме/подминаваме.

TaKe_SmILeS
10-22-2006, 11:47
Mi 4estno ne mi e mnogo priqtno,kogato kusam nqkogo,no se opitvam da go napravq po vuzmojno nai-lekiq na4in.Vinagi si ostavame s priqtelski otno6eniq :), a tova e mnogo vajno za men.E ako e pi4 6te si ostanem priqteli ama ako e nqkoi kreten...

SINDEL
10-22-2006, 12:00
Много е гадно да трябва да скъсам с някого особено ако той още има 4увства към мен а аз не. Но обикновено го правя "бързо и безболезнено" - не го оставям да гадае защо се държа по-разли4но и тн., ами просто сядам и му обяснявам как стоят нещата, 4акам да видя той има ли да каже нещо и тва е. Кофти работа ](*,) Но понякога се налага. Ина4е след тва рядко си оставаме приятели. Постепенно преставаме изобщо сякви взаимоотношения

Сънчо
10-22-2006, 12:02
Не обичам да късам... то и затва все ме зарязват мене :lol:

PaMit0
10-22-2006, 12:16
Еми когато вече не изпитвам чувства кьм момчето,почвам да се дьрпам,да се цупя и той като ме попита "Какво ти е ?" и аз му казвам всичко и така :wink:

krem4et0
10-22-2006, 12:18
След края няма нищо.След края на филма има само финални надписи,след края на животът има само гроб след края на връзката има само спомени.Приятелство НЕ!

die_die_my_darling
10-22-2006, 12:20
pita6 kak???mi s merak be dete.....

Viktoriq_
10-22-2006, 12:28
ами аз не съм късала с нокого до сега ... и с мен не са....
Просто времето и това , че нитой нито аз му се обаждам слага край на " връзката ни " ...
и тва е КРАЙ !!!

Scarabey
10-22-2006, 12:47
Ми когато не изпитвам същите чувства към него,го късам.Казвам му,че нещата не вървят и искам да се разделим но винаги ги късам очи в очи,защото на никой не е приятно да го скъсат по телефона.Гадното на бившите ми гаджета е,че никога не искат да са в приятелски отношения с мене и това не мога да им рабера,държа се прекалено добре за да не ги обидя с нещо и кво??Правят ми се на селяци като ме гледат на кръв и говорят кви ли не неща за мене...... :smt011

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-22-2006, 13:11
Vseki krai na vsqka vryzka e razli4en zashtoto idva po razli4na pri4ina moje da e sqkfa iznevqra , ve4e ste si omraznali zaminavate i poe4e nqma kak da se vijdate nqkoi ve4e ne izpitva 4uvstva i ima oshte mn za tova nqma princip vseki krai e razli4en :]]]

madlencheto:)
10-22-2006, 13:21
Емии ..почти винаги късам с някого,защото нещата вече не са същите,не изпитвам същите чувства както преди,започвам да се държа по-хладно с него,срещите ми с него да се превръщат едва ли не в губене на време и досада ..и в един момент ми писва от всичко и си му го казвам.В повечето случаи е доста коварно от моя страна,ама аз съм си малко егоистче и първо гледам аз да съм добре ..и да се чувствам добре и тогава за другите,но то рано или късно ще стане - неизбежно е,при положение,че вече няма чувства от моя страна.Колкото по-рано му го кажа толкова по-добре и за двамата,защото няма смисъл да съм с него и да го карам да страда с държанието ми и т.н.. и общо взето така.
Аа и много мразя да се разделям с някой със смс или пък в IRC,супер тъпо е..!Предпочитам да изляза с тоя човек и да му обясня как стоят нещата лице в лице,колкото и гадно да е ..от колкото да му го кажа в чата или да му пиша смс и после като се видиме да се гледаме тъпо.
Иначе с повечето ми бивши гаджета съм в добри отношения,за което много се радвам.Ее ..то си зависи и от човека де,ако е някой смотаняк много ясно,че няма да сме в добри отношения.Но като цяло си се уважавам с бившите ми приятели.Даже с някои от тях съм останала много близка и все още си поддържаме връзка - в смисъл излизаме заедно е така в компании , на кафенца ..и т.н ;)

NaSkO_
10-22-2006, 14:56
Direktno i kazvam,

TraPPed
10-22-2006, 15:16
Ami i az taka s vremeto,nikoi na nikogo ne se obajda i taka.

MimityYy
10-22-2006, 15:18
kato spra da go obi4am ili vaob6te haresvam .. otivam i mu kazvam napravo vse pak nqma smisul da go darja v zabluda ..

MeTaLcHeNcE
10-22-2006, 15:22
След края няма нищо.След края на филма има само финални надписи,след края на животът има само гроб след края на връзката има само спомени.Приятелство НЕ!




da tva e vqrno az kogat kusam s mom4e nikoga ne sme si ostavali priqteli

koalka
10-22-2006, 18:50
Ами сегашния ми приятел ми е първото гадже и незнам как е.Но се надявам никога да не се разделим. :smt007

summer_04
10-22-2006, 18:59
vajno e ako se kusa da e face to face a za drugoto ve4e sa kazali

F4ence
10-22-2006, 19:05
Az kusam s mom4etata kato se sabera s tqh prikazvame i se razbirame 4e ne6tata ne vyrvqt. V pove4eto slu4ai pravq vsi4ko taka 4e te da skusat s men za6toto na men mi e kofti da otreja nqkoi. Posle si ostavame priqteli, S mom4eto koeto nai mnogo sam obi4ala o6te i o6te sme si priqteli.... i to samo priqteli.. No s Biv6iq mi v momenta se vodim priqteli ... no okolo nas e nqkakakvo ogneno kylbo... 1-vo ili ne mojem da se traem ... ili adski se revnuvame... Prosto mejdu nas priqtelstvo ne moje da ima makar 4e sme skusali ot dosta vreme... i da se vijdame 1 na 2 sedmici... nestava. Pravilno kazvat nqkoi 4e sled nqkoi vryzki nqma produljenie. Taka e![no Vsqko Pravilo Si Ima Ikliu4eNIq] zavisi ot SamiTe Hora.

10-22-2006, 19:29
Очи в очи казвам каквото мисля...но ако е някой кретен може и с СМС..много по-безболезнено(за мен). Гадно е да късаш....днес ми се случи. Ама това с държанието ако го правиш нарочно е тъпо, ако наистина вече не изпитваш същите чувства към човека то си личи...

FiRe_LaDy
10-22-2006, 19:39
Direktno,bez da ovyrtam.Kazvam mu v prav tekst tova,koeto mislq.MI s vsichkite mi bivshi priqteli sam s mnogo dobro otnushenie i do sega.Prosto ne vijdam smisala ot tova da se preim che ne sa poznavame.Dori ponqkoga mi e qko da si spodelqme,kakvo e bilo akto sme hodili i da obsyjdame otdelnite ni minali problemi. \:D/

IlLuSi0nS`
10-22-2006, 19:53
ами аз винаги съм се разделяла с бившите си с големи скандали..даже имам случай и с побой..така че не поддържам връзка с който и да било след края..просто продължавам напред :P

romantichna^
10-22-2006, 19:59
След края няма нищо.След края на филма има само финални надписи,след края на животът има само гроб след края на връзката има само спомени.Приятелство НЕ!
evela macka.

GLeZoRanA
10-22-2006, 20:53
Как .. всеки път различно.Защо - ам защото или аз не го обичам или той не ме обича или аз искам друг :-D . С повечето си бивши съм в страшно добри отношения има само двама с който не се трая (тоест аз не ги трая ама това е достатъчно) и си излизам с тях и си говорим все еедно нищо не е било.

{sweet4e}
10-22-2006, 21:09
Еми то лека полека се отдалечаваме,той усеща това и попаднем в по-такaва ситуация аз си му казвам,че нещата не вървят,че искам да се разделим,защото няма смисъл-тва е най-честото и мисля,че е добре-открито и честно

lo6a_ako
10-22-2006, 21:40
ami as sam imala edno oficialno gaje :lol: drugite sa kato po mejdodrugoto xhaaxhaxhaxha ta im kaam ae 6et si ostaneme fr te posle pak me tarsqt i as se kriq poneje sme mnoo fr xaxaxaxxa

hforce
10-22-2006, 22:42
Vseki krai na vsqka vryzka e razli4en zashtoto idva po razli4na pri4ina moje da e sqkfa iznevqra , ve4e ste si omraznali zaminavate i poe4e nqma kak da se vijdate nqkoi ve4e ne izpitva 4uvstva i ima oshte mn za tova nqma princip vseki krai e razli4en :]]]

MoHuTo
10-22-2006, 23:59
Ми мн зависи дали искам да запазя приятелски отношения с момчето.Ако искам да си останем приятели излизам с него казвам му каквото мисля и чуствам и си изяснявам нещата с него,пък ако е някой кретен му пиша там един sms да знай и така.

lady_of_carnage
10-23-2006, 07:15
Ми зависи...Или му казвам "Сори брато резачка"тва е в случай ,че ми е направил някой гаф.Или просто казвам "Задушавам се вече от теб!Остави ме да си изживея свободата!" и той няма какво друго да прави освен да се разкара :lol: :-D