PDA

View Full Version : Велоергометър



Kam4eto
10-22-2006, 12:38
Мисля да си купя велоергометър понеже нямам време да спортувам, но се чудех от това дали се отслабва и се маха целулита или просто стяга краката, а също дали стяга дупето :-k :?: Моля да отговарят само хора, които са сигурни

the_destiny
10-22-2006, 12:49
Всякакво движение помага, но ако търсиш бърз ефект не е това начина. С редовна употреба стяга не само краката, но и цялото тяло. А ако комбинираш въртенето и с други упражнения за крака, ще е най-добре.

Ето ти едно линкче с полезна информация
:arrow: http://www.tialoto.bg/article.php?cat=27&id=2310

the_o.c_girl
10-22-2006, 12:52
чудесен е!имам и знам,но нямам много време за него.той понага не само на краката,но е и за дупе и коремче,дори и ръцете :D

marina star
10-22-2006, 13:35
чудесен е!имам и знам,но нямам много време за него.той понага не само на краката,но е и за дупе и коремче,дори и ръцете :D
prava si az sa6to imam i sam mnogo dovolna stqga se cqloto tqlo vapreki 4e raboti samo dolnata 4ast

Sazi
10-22-2006, 21:48
Ami slu6ai sega ako iska6 da otslabva6 parvo trqb va da otslabne6 s dieta,za6toto fitnesa samo strqga muskulite i ako hodi6 na fitnes s nadejdata 4e 6te otslabne6 sled vreme kato naistina otslabne6 krakata pak 6te ti izglejdat debeli i nqma da li4i 4e si svalila i 3 kg.Za tova pravo otslabni s dieta a posle hodi na fitnes (karai veloargometar) za da si stegne6 bedrata :)