PDA

View Full Version : Samotna i ot4aqna :(



so_lonely^
10-22-2006, 12:53
Hi all!Zna4i az sam edno 15godi6no f-4e i si imam edin problem.Do sega ne sam imala seriozno gaje i se pritesnqvam ot tozi fakt.Ne znam kade e problemat.Ne sam grozna,ne sam sduhana,vinagi sam imala pone 3ma-4ma 'obojateli' no nikoga ne sam haresvala to4no tqh.Ima mom4eta zad men,no podhodq6tiqt ne e tam.4uvstvam se stranno,ne znam kade gre6a i nai veroqtno provlemat se krie v men... Molq za pomo6t, iskam da se promenq i da se nau4a da cenq 4ujdata obi4, no ne znam kak ... :smt011

madlencheto:)
10-22-2006, 12:58
Аз пък съм на 16 и също не съм си имала сериозен приятел и да ти кажа изобщо не се чувствам самотна или отчаяна .. Не мисля,че 15-16 годишна възраст е подходяща за сериозни връзки и т.н.. Живей си живота,докато можеш.Има време за всичко!;)Когато най-малко очакваш тогава ще се появи подходящото момче!
Айде горе главата,ясно?да не виждам намръщени физиномии [-X O:)

Viktoriq_
10-22-2006, 13:00
Здравей ...
Ами и аз съм някакав такъв тип човек ... Обичам силно , истински , но рядко ... Винаги има много мочета , който ти предлагат любовта си , но ти никога не ги желаеш ... Но това не зачи , че няма да си щастлива , че няма да намериш , момчето което , ще те направи адски щастлива и тези терзания , ще ти се сторят смешни ... :)
Просто не бързай и не се променяй ... Според мен това са обичаш истинси е много по - ценно от това са обичаш всеки следващ в живота си ...
Успех все пак , ако искаш да се промениш ;)

JiMiTo
10-22-2006, 13:55
търпение преди всичко...ще доиде момент, когато ще те връхлети истинска любов. Тя може да е за кратко, може да продължи доста време, но ще те връхлети. Няма човек, който да не я заслъжава поне мъничко.. просто прояви търпение ще се намери точния човек точно, когато не очакваш ...аз лично не виждам слисам да се хващаш с хора който твардят, че те обичат...защото предполагам знаеш..любовта не е само на думи тя е и деисвия, деиствия спрямо човека когото обичаме . Аиде успех и умната ! :-)

die_die_my_darling
10-22-2006, 14:02
ne barzai sas serioznite vrazki ima vreme za tqh jivei skapaniq jivotec....

Nadelina
10-22-2006, 14:03
Milichka.. az sym na 18 ;) I ne sym si imala seriozno gadje.. Napravi si sama izvoda.. Prosto ima sumati vreme.. Vzela si da se otchaivash sega.. Olele maiko.. :P

delfin4eto
10-22-2006, 14:41
Аз също съм на 15 и не съм имала , въобще, приятел.Незнам , може би е нормално , защото познавам много момичета в това положение.Но и аз се чувсвтам , гадно и неприятно от този факт.Много момчета са идвали при мен , канели са ме на кафе и т.н., но никога това момче , което ми се е искало на мен.Явно не е толкова лесно.И все някой ден , ще се появи, този, когото си чакала толкова дълго!!!!

TraPPed
10-22-2006, 15:28
Ami i az na 15 se vaikah i si misleh 4e problema e vmen i to se okaza i taka,a ina4e si misleh 4e s kogoto i da trygna 6te go obikna e trygnah,a to stana slojnoo....,abe absolytno typi razsyjdeniq vodeni ot ot4aqnieto,ima i po-vajni ne6ta ot tova,ai horata kazvat kogato ti doide i vremeto,za vseki vlak si ima pytnici,zna4i 6tom go kazvat tova,e vqrno.Gore glavata i ne se ot4aivai!

MalKa_BLuDnica
10-22-2006, 15:33
ne se pritesnqvai..izjivei si maldinite bez nqkoi da ti kazva kvo da pravi6 i s koi da izliza6..6toto edna moq priqtelka na tvoite ogdini si hvana gadje i hodiha 4 godini...be6e mu4enie i za dvmata [-X

TraPPed
10-22-2006, 15:36
Kolkoto i typo i trevialno da zvy4i-Po-dobre kysno s podhodq6tiq,otkolkoto rano s nepodhodq6tiq.Vsi4ki hora ot foryma pi6at i te savetvat,trqbva da im se doveri6 za6toto te ve4e sa minali po tozi pyt i go kazvat ot opit.

so_lonely^
10-22-2006, 16:10
ei mersi na vsi4ki sladuri koito dadoha mnenieto si,pravi ste 4e nqma smisal da se promenqm,6te si 4akam da doide princat na bql kon :wink:

Tender Poison
10-22-2006, 16:14
Мила,не бързай,защото когато дойде време за истински сериозна връзка,така ще те разтърси,че ще ти се иска да си в сегашното си положение :wink:

Smiley_Girl
10-22-2006, 17:08
Мила,не бързай,защото когато дойде време за истински сериозна връзка,така ще те разтърси,че ще ти се иска да си в сегашното си положение :wink:
Така е.Любовта е нож с две остриета,така че не бързай да се замесваш.

koalka
10-22-2006, 18:43
Няма от какво да се притесняваш-ти си само на 15.Ще срещнеш момчето,с което ще си щастлива,просто досега не си попадала на него. :wink:

zoben_pitbul
10-22-2006, 20:24
Споко-живота е пред теб,ще имаш време за всичко :) И аз съм се чувствал самотен,но се убедих,че не трябва да губиш надежда(пък и да не забравяме,че си само на 15).

lo6a_ako
10-22-2006, 21:34
ami da spoko jivota e hubaff!!!6et vii6 6et sre6ne6 princa na bql kon i taka...prosto za fseki e razli4no :-)

rali4ka91
10-23-2006, 13:34
Аз пък съм на 16 и също не съм си имала сериозен приятел и да ти кажа изобщо не се чувствам самотна или отчаяна .. Не мисля,че 15-16 годишна възраст е подходяща за сериозни връзки и т.н.. Живей си живота,докато можеш.Има време за всичко!;)Когато най-малко очакваш тогава ще се появи подходящото момче!
Айде горе главата,ясно?да не виждам намръщени физиномии [-X O:)
Ами аз съм на 15...на секи му идва времето...и точно така стана - най - малко очаквах и човека се появи.До преди връзките ми бяха най - много 2 седмици а сега вече 7 месеца и съм истински щастлива и много влюбена :smt050

honey91
10-23-2006, 17:14
Аз пък съм на 16 и също не съм си имала сериозен приятел и да ти кажа изобщо не се чувствам самотна или отчаяна .. Не мисля,че 15-16 годишна възраст е подходяща за сериозни връзки и т.н.. Живей си живота,докато можеш.Има време за всичко!;)Когато най-малко очакваш тогава ще се появи подходящото момче!
Айде горе главата,ясно?да не виждам намръщени физиномии [-X O:)
Според мен този отговор е много точен!За всичко си има време :wink: