PDA

View Full Version : какво да правя !?



Viktoriq_
10-22-2006, 13:14
Аз съм на 17 и съм много влюбена в едно момче на 24 , а той е друг град! Той е страхотен ... Но и малко странен по характер ... Много е забавен , но за него Жените и Мъжете не могат да се разбират ... Има много странно разбиране за любовта ... За него тя не съществува ! освен това ми каза относто изневярата " аз не изневерявам , защото съм с някоя , а съм с нея за да не съм сам (но я харесвам де ...) " ! Освен това когато сме заедно не ми обръща вниманието което бих искала ... всеки път е различен ...
Помогнете ми ... Адски много го обичам , но не знам до кога ще мога да издържа глупостите му ! Не се ли опитва да ме отдели от себе си само и само за да не ме наранява повече !? Все пак и не можем да сме често заедно ... А когато реша да скасам всякакви вразки с него , той винаги измисля повод да ме види ... , да ме покани някаде с него ...
какво да правя !?
Възможно ли е да ме обича ... да иска да е с мен , но да е обаркан и да не знае и той какво да прави като мен !?
Мерси , предварително !

fuck_you_baby
10-22-2006, 13:31
mi pogovori sas nego i si kajete vsi4ko koeto imate da si kazvate i taka 6te se razbere dali 6te badete zaedno ili ne...moje pak s teb toi da si promeni na4ina na misline(za lubovta)...koi znae

Nadelina
10-22-2006, 13:34
Trqbva da govorish s nego.. na chetiri ochi.. Obmislqsh si dobre kfo da mu kajesh.. Kato zapochnesh ot daleche i stignesh do segashniq moment.. sybirash v edno minalo nastoqshte i bydeshte.. kazvash mu kfo izpitvash i ot kakvo imash nujda.. i go karash da ti kaje dali moje da ti go dade..Ako ne moje krai.. nikoga veche da ne te tyrsi.. ako pyk moje.. :smt008

10-22-2006, 13:36
Ami moje bi nqkoga e bil naranen ujasno mnogo i sega ne vqrva v lubovta.Misli 4e i ti 6te go narani6 ako trygnete.za tova pogovori s nego i se izqsnete.pitai go direktno dali ima 4uvstva kym teb.Dokaji mu 4e ima lubov i ti moje6 da mu q dade6.Uspeh!! :D

JiMiTo
10-22-2006, 13:49
17 годишно момиче с 24 годишен мъж....хм...ми той не очаква нищо сериозно от теб според мен... какво ти иначе би ли се омъжила за него ? ... човека е бил наистина жестоко наранен от "някой", който е бил важен за него и сега не вижда смисал отново да си разкрива душата пред човек, който може пак да го нарани.. има логика нали... помисли си ти какво искаш от него и защо го искаш и сигорна ли си дали наистина го искаш. Еи хора това са сериозни неща :-)

TraPPed
10-22-2006, 15:33
Nqma drug na4in da podrazbere6 bez da go pita6,malko e stranen,no pyk 6tom go obi4a6,ni6to ne ti stryva da govori6 s nego.

MalKa_BLuDnica
10-22-2006, 15:39
tova mnogo preli4a na moq slu4ai..ama trqq ti kaja 4e s takiva mom4eta po-dobre da si nqma6 rabota 6toto nakraq vinagi stava lo6o.. znam 4e nqma go ostavi6 6toto i az ne go napravih...za tva samo 6ti kaja da ima6 mnogo turpenie i sili 6toto dokolkoto poznavam tozi tip mom4eta ..ne te o4akva ni6o dobro :cry:

Tender Poison
10-22-2006, 16:22
Мисля,че трябва да му кажеш какво изпитваш,защото не можеш да продължаваш да се измъчваш,а и може и той да изпитва същото ;)

Smiley_Girl
10-22-2006, 17:05
Определено трябва да му кажеш какво чувстваш.И да го питаш дали имаш шанс.По-добре да си наясно все пак.

Karameleno f
10-22-2006, 17:54
mi pogovori s nego ili se opitai pri nqkoi udoben slu4ei da mu pokaje6 4uvstvata si.mn e kofti taka samo da gadae6 :(

koalka
10-22-2006, 18:07
Повече от ясно е,че трябва да говориш с него все пак.Но моето мнение е че такъв човек просто не може да ти даде това,от което се нуждаеш.Как искаш любов от човек,който не вярва в нея или по-точно да я очакваш?Ти си на 17,а той на 24...вече голям,зрял човек,щом до сега не си е променил мисленето...а и сте от различни градове...незнам...говори с него,но надали ще ти даде големи надежди.

Viktoriq_
10-22-2006, 21:24
Благодаря ви много ... Найстина имам нужда да ми помогнете ! Какво да го попитам ... та все пак той е с мен .. Не мога да го попитам ти обичаш ли ме , или пак защо си с мен !?
какво да правя !?

iiirish
10-22-2006, 21:51
ами, мила, ти дори и да искаш не можеш да промениш мирогледа му, нито пък разбиранията за любовта и за отношенията между двата пола. вярно, че мисли по доста странен начин, познавам един такъв подобен човек, но това все пак не може да се нарече кусур!
опитай се да издържиш още малко време с него, показвай му любовта си и това колко държиш на връзката ви. ако при цялото това внимание той не започне да се държи по-мило и нежно с теб, тогава просто прелисти страницата!

10-22-2006, 23:49
Благодаря ви много ... Найстина имам нужда да ми помогнете ! Какво да го попитам ... та все пак той е с мен .. Не мога да го попитам ти обичаш ли ме , или пак защо си с мен !?
какво да правя !?

Питай в някой форум :-D

Lorraine
10-23-2006, 05:17
Ми явно не е дорасъл достатъчно за да разбере какво точно е любовта(нищо че е на 24..).Деам някак детска му е представата за нея.Опитай се да му помогнеш да види какво значи да обичаш и да искаш да си с този човек и че заедно можете да преодолеете всякакви трудности.Убедена съм,че ако положиш малко повече усилия-ще получиш това което искаш!Айди успех от мене :-)

No_LiMiTe^f
10-23-2006, 15:15
Викинцееее,нали знаеш мнението ми за вас!Няма смисъл да се мъчиш,по-добре го заеби!И във форума ще напиша тва което съм ти казвала-любовта идва и отминава,и след това идва нова!За тва че не се притеснявай,ще се справиш!