PDA

View Full Version : Kakvo mislite za Tova da se nosqt nai_novite modni drehi



The_White_Witch
10-22-2006, 13:18
Ami nz ama mnogo me draznqt tezi pikli i pikliovci deto samo se fukat s drehite si za 1000 leva :smt013 az mislq 4e vi4ki trqbva da nosim takiva drehi koito ne stoqt dobre nali ?

maldini
10-22-2006, 13:24
Има вече такава тема.

brain_stew
10-22-2006, 13:25
Не обръщам внимание на подобни индивиди!Просто обкръжението ми е от хора, които или не се хвалят, или не носят толкова скъпи неща, че да се хвалят със сумата, която са прахосали за някъв парцал!Освен ако аз не питам де!

GossipGirl89
10-22-2006, 13:25
Има вече такава тема.

мда...

The_White_Witch
10-22-2006, 13:30
Off mi dosta temi ima a se regnah dneska nqma kak da znam Izvinqvaite ! :---)

marina star
10-22-2006, 13:31
prosteno ti e :wink: :wink: :wink:

The_White_Witch
10-22-2006, 13:37
Ina4e kude e taq tema 6tto ne q vijdam nikude :shock: A ima li tema lubima marka drehi ?
moje i neq da mi kajete :D

i'm so excited!
10-22-2006, 14:08
има, да
а пък аз си харесах едно страхотно дънково яке на левис .. ама струва 200 кинта ебаси :shock: :shock:
обиколих софия, побърках се и това яке в левис беше единственото което ми хареса, всичко останало е грозотия и половина. още не съм сигурна дали да си дам спестяванията за яке което не съм сигурна дали и то не е 'мейд ин чайна' при положение, че с тея пари мога и нови кубинки да си взема и няколко чифта дънки и какво ли още не. но просто ще остана без яке, което си е необходимост и ако се окаже, че не е 'мейд ин чайна' ще си нося дълги години. не знам. ебати дилемата. :(
кажете къде по дяволите в софия има хубави изчистени дънкови якета без купчина грозотии по тях :smt009

Game_Over_Boys
10-22-2006, 14:24
Ami nz ama mnogo me draznqt tezi pikli i pikliovci deto samo se fukat s drehite si za 1000 leva :smt013 az mislq 4e vi4ki trqbva da nosim takiva drehi koito ne stoqt dobre nali ?

Съгласна съм с това,че фукането на някои те дразни...нормално е и мен също ме дразни!Защото няма значение колко струва тази или онази дреха..важното е да се харесваш в нея! :mrgreen:

The_White_Witch
10-22-2006, 14:46
Taka po vaprosa s dankovite qketa ---- Nz az haresvam da ne sa do kolenete a da sa do krasta da sam topli bez podplata i da sa is4isteni . Ina4e obi4am markata TomTailor 8)

hamilcar
10-22-2006, 15:45
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=59551

i'm so excited!
10-23-2006, 00:06
Taka po vaprosa s dankovite qketa ---- Nz az haresvam da ne sa do kolenete a da sa do krasta da sam topli bez podplata i da sa is4isteni . Ina4e obi4am markata TomTailor 8)
точно такова беше в левис, закрива ми кръста, без всякакви излишни джуфки и простотии по него а и хубав прилично син цвят.
ама снощи като се сетих пак реших, че не си струва 200лв. :shock: ше си купя нещо по-хубаво с тях (може да поспестя за кубинки,кой знае), а яке мога да си намеря и за 60. :-D сигурно са разчитали на това, че по магазините няма свестни якета и затва така са му нагърмяли цената. деба :mrgreen:

Amayo
10-23-2006, 00:18
Мене ме кафат Кенвело и Пума като ежедневни. А за гъзаризъм - Тачини ма мно пари дееба 500 лева дънките. :(

WILD__BOY
10-23-2006, 06:24
Смешно е това да ти е цел в живота и то на толкова елементарно ниво. Разбирам да се занимаваш с мода, да се интересуваш наистина. А тези български индивиди просто тичат о модата като пилета след квачка.

reason
10-23-2006, 11:00
Хах,ми да се фукат.Не ми дреме особено.Аз лично не се фукам,но винаги се намира някой,който да пита"и колко струва??".

eDnO_MaLkO_f
10-23-2006, 17:43
Мисля 4и я супер тъпо 6оту кат излениш надолу глеаш някфи супер нафукани пиклйофци дет си мислят 4и кат си купуат дрешки за по 300 леа и са гуляята ралта и ги глеа6 си4ки обле4ени енакфу и ти стаа супер смешну нз за дугите градове но в моя град е така аз си са убли4ам така както на мен си ми я удобно и изобщо не ми пука кфо ши ми каат другити :twisted: :D

Mimka_sweet
10-23-2006, 18:33
oo BOJE takia mn me draznqt puka mi 4e naprimer sa si zeli bluzka za 100 kinta kat za teq pari moat da si nakupqt 100 ne6ta ama 4estno da si kaja kogato sam sred takiva hora se 4uvstvam nepalnocenna i me e sram primerno 4e sam s danki za 2o lea :oops:

fake
10-23-2006, 18:39
пф...ми имат хората пари, да ги дават. и аз бих ги дала, ако е нещо, дето ми харесва и имам достатъчно пари.наистина е тъпо да ти е едва ли не цел в живота вечно да си с модни маркови дрешки, ама нали се сещате, че някои хора просто нямат с какво друго да се гордеят..

Amayo
10-23-2006, 22:03
Може и да нямат. Ама примерно аз имам една оригинална тениска рийбок къде ми стурав неквъ космическа сума наврмето ама я нося вече еба ли го колко време, и първо че такава на женския пазар няма и второ съм я прал триста пъти и си е като когато я купих - докато турската парцалка от долнопробно магазинче на витошка ще я изпера два пъти и ще почна да я ползвам да си лъскам колата с нея. Понякога има смисъл да дадеш повечо пари за нещо оригинално. Но просто трябва да си сигурен че е оригинално щото и в официални магазини продават ментета.

fake
10-23-2006, 22:15
Понякога има смисъл да дадеш повечо пари за нещо оригинално. Но просто трябва да си сигурен че е оригинално щото и в официални магазини продават ментета.

за втори път тая вечер :shock:

Amayo
10-23-2006, 22:25
Например летните чехли и маратонките на Енерджи къето ги продават на Витошка ги шият в един завод в Ботевград. Едно време мислеха Пума да се шият тука ама се отказаха - в Виетнам ги правят сто пъти по качествено и по евтино.

Amayo
10-23-2006, 22:30
Понякога има смисъл да дадеш повечо пари за нещо оригинално. Но просто трябва да си сигурен че е оригинално щото и в официални магазини продават ментета.

за втори път тая вечер :shock:
Кво тва?

The_White_Witch
10-24-2006, 11:05
e radvam se 4e otgovarqte na temata mi misi i v sa6tiq duh :D :D :D

FlowerinesS
10-24-2006, 11:50
Ami nz ama mnogo me draznqt tezi pikli i pikliovci deto samo se fukat s drehite si za 1000 leva :smt013 az mislq 4e vi4ki trqbva da nosim takiva drehi koito ne stoqt dobre nali ?Толкова ти е объркан постът..я дай пак..в заглавието говориш за модерни дрехи,после за скъпи,а после се оказва,че не им седят добре(на пиклите..?) а и ние да носим такива,които не ни седят добре..?От много негативни емоции май не можеш да се изкажеш..

The_White_Witch
10-24-2006, 14:26
Ami nz ama mnogo me draznqt tezi pikli i pikliovci deto samo se fukat s drehite si za 1000 leva :smt013 az mislq 4e vi4ki trqbva da nosim takiva drehi koito ne stoqt dobre nali ?Толкова ти е объркан постът..я дай пак..в заглавието говориш за модерни дрехи,после за скъпи,а после се оказва,че не им седят добре(на пиклите..?) а и ние да носим такива,които не ни седят добре..?От много негативни емоции май не можеш да се изкажеш..



eeeei ebah mu mamata zaklevam se :shock: ami novak sam kakvo moga da naprava :---) ami sry imah predvid koito NI sedqt dobre



izvqnqvaite pak #-o

10-24-2006, 17:02
govorete kvot iskate...ko 6tete hodete kato isipnqci oba4e e vajno drehite ti da sa markyvi i nai ve4e moderni...6toto posle se oplakvate 4e ne vi haresvali...ami ako iskate da vi haresat napravete jertva...promenete sa....oble4ete sa v moderen cvqt-rozovo...slojete malko asksesoari-perli na vrata i malka 4anti4ka...kupete si markovi botu6i i si pahnete dankito vatre sa4etaite go s edna hubava rozova bluzka topiraite si kosata i se nagrimiraite malko i est 4e 6te izglejdate po dobre
\:D/

Smiley_Girl
10-24-2006, 17:07
govorete kvot iskate...ko 6tete hodete kato isipnqci oba4e e vajno drehite ti da sa markyvi i nai ve4e moderni...6toto posle se oplakvate 4e ne vi haresvali...ami ako iskate da vi haresat napravete jertva...promenete sa....oble4ete sa v moderen cvqt-rozovo...slojete malko asksesoari-perli na vrata i malka 4anti4ka...kupete si markovi botu6i i si pahnete dankito vatre sa4etaite go s edna hubava rozova bluzka topiraite si kosata i se nagrimiraite malko i est 4e 6te izglejdate po dobre
\:D/
Мацката се е*ава,нали? :-D

leko_otkachena
10-24-2006, 17:09
zashto pak da ne se nosqt moderni drehi?E da naistina tupo e sichki da sa ednakvi i ako imat qko tqlo da hodqst s prilepnali bluzi,no seki si ima vkus imalko ili mnogo ne se plashta danuk obshtestveno mnenie!

leko_otkachena
10-24-2006, 17:12
shtoto primerno na edin fr toi si mi e kato po-golqm brat(toi si znae koi)pone na snimki mnago qko mu sedqt prilepnali bluzi i kvo znachenie ima vajnoto e samiq chovek da se chuvstva udobno v tezi drehi

Communist_f
10-24-2006, 17:17
govorete kvot iskate...ko 6tete hodete kato isipnqci oba4e e vajno drehite ti da sa markyvi i nai ve4e moderni...6toto posle se oplakvate 4e ne vi haresvali...ami ako iskate da vi haresat napravete jertva...promenete sa....oble4ete sa v moderen cvqt-rozovo...slojete malko asksesoari-perli na vrata i malka 4anti4ka...kupete si markovi botu6i i si pahnete dankito vatre sa4etaite go s edna hubava rozova bluzka topiraite si kosata i se nagrimiraite malko i est 4e 6te izglejdate po dobre
\:D/
напълно съм съгласна

machoka
10-24-2006, 17:31
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=59551&highlight=