PDA

View Full Version : Според вас...



Game_Over_Boys
10-22-2006, 15:42
Колкото пъти съм влизала във форума и съм чела най-различни теми и мнения,винаги съм се чудела дали хората,които пишат тук са искрени!Дали когато дават своя съвет са откровени или просто искат да се харесат на аудиторията?Дали казват това,което мислят и чувстват спрямо дадена тема или просто търсят най-подходящия отговор на поставения въппрос!Интересно ми е какво е вашето мнение по въпроса!Моля за искрени отоговори! :smt112

siXt_senSe
10-22-2006, 16:03
Естествено,че съм искрена,каквито искам да бъдат и другите,когато аз имам проблем.Не ме интересува кой ще ме хареса и кой не,защото никой не ме познава и сигурно и никога няма и да ме познава,така че това няма значение.Друг е въпроса че всеки има различно мнение и не винаги то ще бъде точния съвет за някой

SlyN4o`f
10-22-2006, 16:06
Не знам има много изкуствени отговори понякога!Имам чувството,че някои хора по този начин просто трупат мнения!Не знам :roll: А колкото до мен,аз съм си искрена,ако някоя тема не ми хареса просто не пиша!И това е !

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-22-2006, 16:13
men ako me pitate nikoi nqma da si priznae 4e otgovarq ne spored tova koeto misli ama aide.. :lol: :lol: :lol:

YouR_PoisoN
10-22-2006, 16:15
Дали казват това,което мислят и чувстват спрямо дадена тема или просто търсят най-подходящия отговор на поставения въппрос!
Ami po princip kogato trqbva da se dade suvet, trqbva da se kaje " най-подходящия отговор на поставения въппрос" za6toto vse pak suvetva6 nqkogo koe e nai pravilnoto deistvie koeto moje da predprieme. Ina4e ako temata e nepristrastna kum daden 4ovek i se otnasq za nqkakvi principi ili ne6to podobno estestveno 4e kazvam tova koeto mislq i 4ustvam, ina4e nqma da ima smusul ot ni6to!

Smiley_Girl
10-22-2006, 17:31
Аз съм искрена.Не мога да си представя някой,който да не е.Какъв е смисълът да говориш нещо,което не мислиш че е така.Просто не го проумявам :roll:

rusalkata_
10-22-2006, 19:38
искрена съм. ;-) не виждам смисъл да лъжа в някакъв форум и само да се мазня там на хора,които не познавам...какъв е смисъла от всичко това??? :shock: според мен има доооста хора,които се държат много лигаво и повърхностно.не разбирам смисъла да кажем от едно такова изречение: "ооо много си те лоф (еди си кой ник от форума)" :lol: абе хора как може да казвате обичам те на някой,който не го знаете нито какъв е,що е и т.н. те такива неща много ги мразя...лиготии :smt011

[ConverseGirL]
10-22-2006, 19:46
Определено си казвам всичко честно. Точно във форумите обожавам да изказвам мнението си, защото има много сродни душичкиии :lol:

Amayo
10-22-2006, 19:47
Давам ви най джентълменската си дума че всичко което пиша тук идва от най искрените райони на душата ми. :-)

Gangsta_zone
10-22-2006, 20:18
за тва дет казван че Азис е педерас и мазен циганин съм напълно искрен а за другите неща не съм сигурен абе кфо ти пука еби му майката

Elektra_x
10-22-2006, 20:26
Колкото пъти съм влизала във форума и съм чела най-различни теми и мнения,винаги съм се чудела дали хората,които пишат тук са искрени!Дали когато дават своя съвет са откровени или просто искат да се харесат на аудиторията?Дали казват това,което мислят и чувстват спрямо дадена тема или просто търсят най-подходящия отговор на поставения въппрос!Интересно ми е какво е вашето мнение по въпроса!Моля за искрени отоговори! :smt112
Не виждам смисъл в темата ти :roll: За какво ми е да се харесвам на хора които нито познавам нито съм виждала нито някога
ще видя...и разбира се че съм искрена...пиша това което мисля ако някои е съгласен с мен...хубаво,но не се стремя да се харесам на хората

Jessika_MG
10-22-2006, 20:28
За какво ми е да пиша изобщо ако няма да си кажа мнението :roll:

koalka
10-22-2006, 20:31
Искрена съм.Нали ако не съм и някой вземе да ме послуша,а съм му дала грешен съвет...няма да се получи много добре.За това човек трябва да е искрен не само във форума.

alkobalko
10-22-2006, 20:32
Когато темата е конкретна и се отнася до живота на друг човек винаги се опитвам да дам най-правилният и подходящ съвет. Давам прост пример:момиче, което се притеснява, че презервативът се е скъсал и момчето е свършило в нея. Бих я посъветвала да пие хапчета, за да не стане някой гаф. Ако трябваше да дам личното си мнение за мен самата, бих казала да не пие, защото аз не бих. Да, но това не е моят живот, а се отнася до нечий друг живот.
Ако въпросът е поставен попринцип отговарям за себе си и не се съобразявам дали моето мнение е най-доброто или не.

GLeZoRanA
10-22-2006, 21:25
Каквото и на езика такова и на устата в случая на пръстите тоест искрена съм

teenkopele
10-23-2006, 01:00
Какъвто съм тук, такъв съм и в действителност. :wink:

10-23-2006, 01:08
Колкото пъти съм влизала във форума и съм чела най-различни теми и мнения,винаги съм се чудела дали хората,които пишат тук са искрени!Дали когато дават своя съвет са откровени или просто искат да се харесат на аудиторията?Дали казват това,което мислят и чувстват спрямо дадена тема или просто търсят най-подходящия отговор на поставения въппрос!Интересно ми е какво е вашето мнение по въпроса!Моля за искрени отоговори! :smt112
Не, не са искрени
и Да, искат да се харесат на аудиторията
аз - на мен не ми дреме, не искам да се харесам, искрен съм - понякога :)

Briseis
10-23-2006, 08:56
Може да пиша рядко, но когато го правя винаги съм честна.Не съм от типа хора, които лицемерничат.Не мога да не казвам истината.И определено съм, засичала доста, които се подмазват.Ама вече толкова дразнят, че ми иде много яко да ги наредя.Но знам, че това е форум и тук няма място за подобни глупости.А като давам съвети винаги описвам аз как бих направила...