PDA

View Full Version : За пристрастените съм компютрите



NiKOLAN
10-22-2006, 17:23
понякога (ако не непрекъснато, както при мен) не ви ли се иска просто да си изхвърлите компютъра без да ви е грижа, че някой ще ви потърси, че ще получите имейл, някой ще направи нова тема ил ище отговори на стара или, че просто ще ви трябва нещо в гугъл? просто да го разкарате от апартамента си и да нямате повече тази отрова бълваща само тъпотии и простотии, крадяща вашето време

аз искам но незнам как да се оттърва от него. искам като стана сутрин първата ми работа да не е да си включа компютъра а например да си почешам ташаците или нещо което всеки нормален човек прави.

май гледам много филми дето хората така рязко се променят. просто решават изеднъж да започнат нов живот и хоп почват го(американски прелести има и много други но сега точно не се сещам)... за жалост животът не е филм... затова си пуснете на WinAmp-a:

Monthy Python - Always Look on the Bright Side of Life.mp3

:smt010 :smt010 :smt010

Boot
10-22-2006, 17:43
Никога не ми се е искало да си зарежа компа. Той... не е просто нещо, което ме занимава с глупости, а си е... велик. Няма да обяснявам защо, просто е така.

Bad Religion - I love my computer

I love my computer
you make me feel alright
every waking hour
and every lonely night
I love my computer
for all you give to me
predictable errors and no identity
and it's never been quite so easy
I've never been quite so happy
all I need to do is click on you
and we'll be joined
in the most soul-less way
and we'll never
ever ruin each other's day
cuz when I'm through I just click
and you just go away
I love my computer
you're always in the mood
I get turned on
when I turn on you
I love my computer
you never ask for more
you can be a princess
or you can be my whore
and it's never been quite so easy
I've never been quite so happy
the world outside is so big
but it's safe in my domain
because to you
I'm just a number
and a clever screen name
all I need to do is click on you
and we'll be together for eternity
and no one is ever gonna take my love
from me because I've got security,
her password and a key

moonbeam
10-22-2006, 18:19
qdosvam se na sebe si,za6toto postoqnno sam pred kompa,kato stana sutrin purvata mi rabota e da si pusna PC'to i posle winamp'a,minalata sedmica nqmah net 2 dena i imah 4uvstvoto,4e na 3 den 6te poludeq,nqma na4in,nemislim e jivotut mi bez komp (osven ako nqma s kakvo ili koi da se zanimavam)osnovnata pri4ina cql den da sam online e tazi,4e prosto sku4aq

NiKOLAN
10-22-2006, 18:43
аз се чудя дали да си продам компа и с парите да си взема един айпод 60 гб дето и видео да пуска и да го пълня с музика и филми от компа на съседа. така ще имам музика, даже звукът ще е по качествен отколкото сегашния, ще мога да гледам и филми, макар и с размерите на една кибритена кутиика... или ще си оставя само монитора и ще го свързвам към айпода да гледам филми... оф много съм зле