PDA

View Full Version : Тежки дни ни очакват българи...



Imperial
10-22-2006, 17:29
На втори тур отиват Първанов и Сидеров :!:

Eleonora
10-22-2006, 17:34
Аз съм За ПЪрвАнов :-D

nikinkaaa
10-22-2006, 17:34
Бравооооооооооооо =D> Аз съм за Парванката

Mimka_sweet
10-22-2006, 17:39
VIE ste zle mili4ki moi.
R U CRAZY?!?!?!?! :-k

Imperial
10-22-2006, 17:41
VIE ste zle mili4ki moi.
И аз това мисля :(

maldini
10-22-2006, 17:45
Георги Първанов е много по-добрия вариант определено. :)

unexpected_
10-22-2006, 17:50
Никой няма да ходи на втори тур. Няма да има балотажи. Първанов ще си спечели и толкова. :-D

KpuCuTo0o
10-22-2006, 17:59
Az syshto sym za Pyrvanov :}

moonbeam
10-22-2006, 18:02
dnes glasuvah za 1 put i pak 6te podkrepq Purvanov dr nedelq

10-22-2006, 18:02
Уф слава богу че малките пикли не могат да гласуват че... 8-[

skate_warrior
10-22-2006, 18:03
VOLEN PREZIDENT !


ZIG HIEL ! ZIG HIEL ! ZIG HIEL ! :!: :!: :!: :twisted:

http://store1.data.bg/diabolicangel/Walls%20and%20stuff/Fun/hitler.jpg
http://store3.data.bg/aimero/emoticons/hitler.gifhttp://store3.data.bg/aimero/emoticons/hitler.gifhttp://store3.data.bg/aimero/emoticons/hitler.gif

Communist
10-22-2006, 18:04
И двамата не стават за нищо...все пак Сидеров поне ще прави шоу :lol:

protoss
10-22-2006, 18:07
Лошо....мноооого лошо... :(

gestapo
10-22-2006, 18:09
Да живее водачът - да живее победата - да живее Сидеров!

10-22-2006, 18:10
Уф слава богу че малките пикли не могат да гласуват че... 8-[
Пич, много си прав!

Болшевик
10-22-2006, 18:12
Първанов е комунист. Всички да гласуват за комунизма.

Imperial
10-22-2006, 18:15
Ето го българския народ, за мое съжаление :( :
http://img184.imageshack.us/img184/1646/ovceid2.jpg

sherry
10-22-2006, 18:21
Много ясно, че съм за Първанов, Сидеров не е добре...

gestapo
10-22-2006, 18:36
---------

Jessika_MG
10-22-2006, 18:36
И двамата си имат и добри и лоши страни, който се чувства компетентен по темата нека да си казва експертното мнение, че от глупости освен да се хилиш кат заклан друго не става :twisted:

Mo6nooo
10-22-2006, 18:38
Никой от кандидатите не ме устройва. От оставащите на балотажа трябва да се гласува за Първанов, за да не бъде Сидеров.

Mimka_sweet
10-22-2006, 18:39
:smt018 :smt018 :smt018
az pa sam za Siderov :smt005 (6tot mom4eto koeto haresvam e za nego :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 )

skate_warrior
10-22-2006, 18:40
:smt018 :smt018 :smt018
az pa sam za Siderov :smt005 (6tot mom4eto koeto haresvam e za nego :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 ) zle si... ](*,)

niGGa
10-22-2006, 18:42
Аз съм за Сидеров

gestapo
10-22-2006, 18:44
niGGa знаеш ли кво ще прави Сидеров с негрите в подписа ти :twisted:

Eleonora
10-22-2006, 18:46
VIE ste zle mili4ki moi.
И аз това мисля :(
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Е за кво тогава пусна тая тема, като и ти мислиш така :smt005

rusalkata_
10-22-2006, 18:48
:lol: :lol: :lol: Сидеров??? :lol: :lol: :lol: те тоя е за лудницата!иска да прати половината България в кофите!
1.тоя тъпанар съзнава ли,че половината от населението ни са турци и роми и че това са хора,а не някаква напаст?!тръгнал ми да ги обижда и да казва,че като дойде на власт ще махне българофобите... :smt011 как ще се изкефя да го смачкат от бой...само това заслужава. :mrgreen:
2.накъде сме тръгнали за Европа,ако този непрокопсаник стане президент?

айде нямам какво повече да кажа.гласувайте за Първанката! :mrgreen:

Gangsta_zone
10-22-2006, 19:13
Аз съм за 50 Cent жалко че той не се е кандидатирал имаче по-принцип съм за баба ти ама като и тя не се е кандидатирала съм за Първанов, а може би и за Сидеров де да знам абе еби му майката кво ми пука

10-22-2006, 19:31
Аз съм за 50 Cent жалко че той не се е кандидатирал имаче по-принцип съм за баба ти ама като и тя не се е кандидатирала съм за Първанов, а може би и за Сидеров де да знам абе еби му майката кво ми пука
опазил Бог такива като вас да гласуват [-X

koalka
10-22-2006, 19:35
Ами аз поне бях за Беронов,а не за Първанов,ама какво да се прави...ами мен Сидеров хич не ме кефи,но на балотажа ще победи Първанов.Все пак разликата им е някъде 40%.

alkobalko
10-22-2006, 19:37
Ако трябва да се избира по-малкото зло, то това е Първанов. За Сидеров никога не бих гласувала. И на мен не ми допада навсякъде да виждам роми, но и неговите методи не са най-добрите. Да не дава Бог един луд да ни стане президент.

RedChil
10-22-2006, 20:41
VOLEN PREZIDENT !


ZIG HIEL ! ZIG HIEL ! ZIG HIEL ! :!: :!: :!: :twisted:

http://store1.data.bg/diabolicangel/Walls%20and%20stuff/Fun/hitler.jpg
http://store3.data.bg/aimero/emoticons/hitler.gifhttp://store3.data.bg/aimero/emoticons/hitler.gifhttp://store3.data.bg/aimero/emoticons/hitler.gif
"Зиг Хайл" не се пише така.Надявам се,че знаеш какво означават тези думи.

Първанов е по-доброто решение. Волен Сидеров ме плаши.

skate_warrior
10-22-2006, 20:49
taka se pi6e

die_die_my_darling
10-22-2006, 21:01
az sam za parvanov....
hitler e martav a volen e bolen....

i'm so excited!
10-23-2006, 00:25
Да живее водачът - да живее победата - да живее Сидеров!
гестапо право на глас НЕ-МА

10-23-2006, 05:09
Колко се радвам, че повечето сте непълнолетни :lol: . А някой може ли да измисли нещо ново за Волен, защото тези неща станаха лееееекинко банални...точно както глупостите за метлъла :lol: :lol: :lol:

gestapo
10-23-2006, 05:57
Да живее водачът - да живее победата - да живее Сидеров!
гестапо право на глас НЕ-МА
Ти пък откъде знаеш ве :smt013

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-23-2006, 06:31
Георги Първанов е много по-добрия вариант определено. :)
da .. az ne sshta siderov :?

DoPye
10-23-2006, 06:33
и Сидеров да стане президент нищо няма да направи

macy_day_parade
10-23-2006, 09:29
e ne!!!!!!Ne moga da povqrvam!!!KAK P1RVANOV BE!?!?!?VIE DOBRE LI STE!?!?! ](*,) :smt075 :smt119
kakva d1rjava sme nie,sled kato ni opravlqvat turci???kakva??kakvo pravi p1rvanov za b1lgariq-s1iuzqva se v Dugan (tazi gadna tvar) za da spe4eli izborite!!!kakto kazva Siderov:
VREME E DA SI V1RNEM B1LGARIQ OBRATNO!!!!
ako prod1ljavame v s16tiq duh otnovo 6te ni potur4at!Naroda nqma pari i se hva6ta na podkupite na P1rvanov.Vqrno e-nikoi ne znae i Siderov kakvo 6te napravi,no za men toi dokaza 4e nqma da predade naroda!!!

lele...ako vasil levski i vsi4ki ostanali revolucioneri se nadignat ot groba i vqdqt za kakvo sa se borili...6te se samoubiqt!!!

bulgarche
10-23-2006, 09:37
Аз съм за 50 Cent жалко че той не се е кандидатирал имаче по-принцип съм за баба ти ама като и тя не се е кандидатирала съм за Първанов, а може би и за Сидеров де да знам абе еби му майката кво ми пука
Малко си зле обитаче малко! Престани да обиждаш, че и мен караш да правя същото. Тоя боклук черния няма как да се кадидатира за преидент дето не знае къде се намира. А и не отговаря на критериите по които може да се кандидатира. К'во си за тоя, дето не знае кой си и от къде си?


taka se pi6e
Така се пише в шестък! Лапешки шеги! Слизай долу на пясъка и се спрете да си милите че знаете нещо за политиката. Най-малкото не сте хората от които зависи това.

macy_day_parade
10-23-2006, 09:38
Ако трябва да се избира по-малкото зло, то това е Първанов. За Сидеров никога не бих гласувала. И на мен не ми допада навсякъде да виждам роми, но и неговите методи не са най-добрите. Да не дава Бог един луд да ни стане президент.

ti si ludata!!!Mladi hora,a ne vijdat istinata!!! sramota...sramota...s1sipvame tazi krasiva i neveroqtna d1rjava!!!S tezi tvoi razs1jdeniq az prosto....abe m*mka mu,vie ste bolni!!!!!!!!!!Siderov bil prebil 84 godi6en starec.Gledali li ste nqkoga SKAT,a!?!?Gledali li ste kolko hora se obajdat i za6titavat siderov,govorqt protiv ahmed dugan i kakvo stava:hop!Spirat zvukaaaaa =D> mnogo istini izlizat na qve...no mnogo sa malko tezi,koito gi razbirat!
ako mojeh da glasuvam bih glasuvala i 1000 p1ti za siderov!!!!!
DA JIVEE SIDEROV!!!

Dr. Kazimbutt
10-23-2006, 09:42
macy_day_parade. май някой ти е промил малкото мозък, който си имала...

По-зле от това няма как да стане... но въпреки това е по-добре Георги Първанов да стане пак президент, отколкото онова плашило, което ръкомаха като Хитлер пред неговата си паплач... Поне Жорката има нормална визия.

macy_day_parade
10-23-2006, 09:45
:lol: :lol: :lol: Сидеров??? :lol: :lol: :lol: те тоя е за лудницата!иска да прати половината България в кофите!
1.тоя тъпанар съзнава ли,че половината от населението ни са турци и роми и че това са хора,а не някаква напаст?!тръгнал ми да ги обижда и да казва,че като дойде на власт ще махне българофобите... :smt011 как ще се изкефя да го смачкат от бой...само това заслужава. :mrgreen:
2.накъде сме тръгнали за Европа,ако този непрокопсаник стане президент?

айде нямам какво повече да кажа.гласувайте за Първанката! :mrgreen:

s tazi "geniqlna izcepka" napravi denqt mi nepovtorim... :smt011
ne moga da si obqsnq...4ak mi se reve...s1jalqvam te

macy_day_parade
10-23-2006, 09:48
macy_day_parade. май някой ти е промил малкото мозък, който си имала...

По-зле от това няма как да стане... но въпреки това е по-добре Георги Първанов да стане пак президент, отколкото онова плашило, което ръкомаха като Хитлер пред неговата си паплач... Поне Жорката има нормална визия.

malko moz1k...hmmm...nameril koi da mi govori za moz1k...jal1k 4ervei tak1v....lele..idioti kato teb kolkoto si iska6....smqh smqh smqh :smt005

Dr. Kazimbutt
10-23-2006, 09:50
Кое ми е идиотското? Че не оставям да ме манипулират ли?

RedChil
10-23-2006, 09:51
Тръгнали някви пикли да говорят за политика.Не претендирам,че разбирам от политика,обаче macy_day_parade - просто смешни работи пишеш.Гледала по телевизията един митинг на "Атака" и вече голямата разбирачка.

macy_day_parade
10-23-2006, 09:52
Уф слава богу че малките пикли не могат да гласуват че... 8-[
Пич, много си прав!

i az podkrepqm tva mnenie...makar 4e i az s1m v kategoriqta na "malkite pikli" :smt005

macy_day_parade
10-23-2006, 09:53
Тръгнали някви пикли да говорят за политика.Не претендирам,че разбирам от политика,обаче macy_day_parade - просто смешни работи пишеш.Гледала по телевизията един митинг на "Атака" и вече голямата разбирачка.

vqrvai si...

Mo6nooo
10-23-2006, 10:05
Волен Сидеров казва истини. Вярно е, въпреки че доста преувеличава нещата, на да е доказал с съвоите деивствия, че ще направи нещата, които ти искаш. И след толкова скандали около него - криминално проявен шофьор, лъжесвидетелстване и т.н. Как му вярваш? Той собствената си партия не може да аправи пък ще ми оправя България...

За Волен Сидеров основно гласуват некадърниците, които са се провалили в живота си и искат да чуят как турците, циганите, евреите, управляващите...абе изобщо всички останали са виновни, но не и хората които гласуват за него..за собствените си неуспехи...
Другите, които гласуват са хора, които са заобиколени от средата на горният тип хора.

И това го казвам не защото съм го чул по телевизията или някъде другаде, а защото всички гласуващи за АТАКА, които познавам са такива. Неуспели и мрънкащи от живота хора..

macy_day_parade
10-23-2006, 10:18
.................................... :shock: ......................................

ami vqrvam my!!!ti sam kaza-toi be6e natopen za onazi katastrofa.Abe gledam 4e pak vsi4ki tr1gvate da me napadate i iskam da kaja:
tova e moe mnenie-ne go nalagam na nikoi,prosto za6titavam pravilniq izbor spored men :-D
a p1rvanov ne iskam da go obs16dam izob6to....znam,4e toi 6te spe4eli,za6toto vsi4ki vie 6te glasuvate za nego(p1lnoletnite de)

Are obqsnete mi za6to predpo4itate nego,a?

skate_warrior
10-23-2006, 10:19
za6toto horata gi e strah ot promqnata.. iskat vis4ko da si sedi na edno i su6to nivo i ako moje nikoi ni6to da ne promenq ;)

protoss
10-23-2006, 10:19
Вчера на конференцията се изказа един циганин председател на ромска партия... каза че са гласували за него много роми...Сидеров също каза че не дели хората на българи, роми или турци - важното е да са добри българи.

Mo6nooo
10-23-2006, 10:24
Предпочитам го, защото не е скандален, не се прави на ненормален, не е шут, не насажда омраза между цегани/българи/турци, не е анти на всички и на всички...

Може да е от БСП, но поне не представлява опсаност за България.

Представяш ли си какъв фарс и подигравка за България ще е една среща между президнта на САЩ и българският президент Волен Сидеров?

Колкото да катострофата...ще ми кажеш ли защо шофьорът на Волен е криминално проявен, защо има лъжесвидетлстване?

10-23-2006, 10:28
macy_day_parade тъй като се кефиш на Болен ми се вижда малко странно да имаш за аватар плакат на про-еврейски филм.

fake
10-23-2006, 10:30
^ да бе, и на мен това ми е странно.
macy_day_parade, като си такава българка, поне пиши на български бе, знам ли да му еба мамата, някак нелогично ми се струва...
иначе ебаси колко си зле, къде си тръгнала да се интересуваш от политика?типичната тъпа малка путчица.

macy_day_parade
10-23-2006, 10:34
^ да бе, и на мен това ми е странно.
macy_day_parade, като си такава българка, поне пиши на български бе, знам ли да му еба мамата, някак нелогично ми се струва...
иначе ебаси колко си зле, къде си тръгнала да се интересуваш от политика?типичната тъпа малка путчица.

=D> haide vsi4ki da se obijdame vzaimno.AIDEEEEEEEE... :smt005
lele 6se napikaq ot smqh

мечтател
10-23-2006, 10:35
абе защо като нищо не разбирате от политика се изказвате? глупостта тука няма край.

1. Първанов е агент, комунист и отрепка.
2. Сидеров е леке. някои неща, които казва са истина, но той не може да се пребори с проблемите. на пресконференцията го видяхме жалък. говори уж умно, но не нещата, които му дадоха 20% гласове. той е отявлен расист, антисемит, мразещ турци и цигани, а сега ми говори за Евросъюз, за интеграция... този е като желе - застава както му е удобно.

от двата варианта добро няма. но по-малкото зло е агент Гоце.

и накрая въпрос към macy_day_parade
как може едновременно да имаш Соломоновия печат в подписа си и да обожествяваш антисемита???

rusalkata_
10-23-2006, 10:44
:lol: :lol: :lol: Сидеров??? :lol: :lol: :lol: те тоя е за лудницата!иска да прати половината България в кофите!
1.тоя тъпанар съзнава ли,че половината от населението ни са турци и роми и че това са хора,а не някаква напаст?!тръгнал ми да ги обижда и да казва,че като дойде на власт ще махне българофобите... :smt011 как ще се изкефя да го смачкат от бой...само това заслужава. :mrgreen:
2.накъде сме тръгнали за Европа,ако този непрокопсаник стане президент?

айде нямам какво повече да кажа.гласувайте за Първанката! :mrgreen:

s tazi "geniqlna izcepka" napravi denqt mi nepovtorim... :smt011
ne moga da si obqsnq...4ak mi se reve...s1jalqvam te

ами реви бе,кой те е спрял? :lol: и аз те съжалявам.само луди хора могат да покрепят Сидеров...

Mo6nooo
10-23-2006, 10:45
Мечтател,

всеки има правото да си коментира. Още повече, че така докато коментира с другите ще стигне по-близко да истината. Ти защо си мислиш, че разбираш то политика? А и след като пенсиите, повечето от които вече са изкуфяли коментират и решават съдбата на България, защо да не можем ние?

sladoled
10-23-2006, 10:52
SKATE_WARRIOR, поздравявам те за изказаните мнения!Те съвпадат с моя начин на мислене.
Абе, хора, президент ли избираме или манекен?Тоя бил хубав, оня - не.Единия бил нормален, другия- не.Въпроса е в това, кой каква идеология подкрепя.Забравяте сякъш, че Първанов е бил лидер на комунистите/дето сега си викат социалисти/.Бяха против НАТО, бяха против Европейския съюз.Сега ползват облагите им.Непрекъснато плашат възрастните хора, че ако други дойдат на власт, ще стане много лошо.Манипулират, мачкат, скарват, разделят хората.Това не го ли виждате?Изобщо кой от вас е живял при комунизма?Отвратително беше!Смазващо, обезличаващо, тъпо.Трябва ли това да се повтори отново?
Първанов ще бъде избран на втория тур.Но вижте добре с кои гласове- на престарелите баби и дядовци и на етническите турци/които впрочем живеят много бедно и затова се подават на внушения/.Халал да ви е такъв президент!Ама ние ще плащаме висока цена за тия простотии.

мечтател
10-23-2006, 10:54
Мечтател,

всеки има правото да си коментира. Още повече, че така докато коментира с другите ще стигне по-близко да истината. Ти защо си мислиш, че разбираш то политика? А и след като пенсиите, повечето от които вече са изкуфяли коментират и решават съдбата на България, защо да не можем ние?

няма по-лесна за манупулиране аудитория от малките... каквито сме се събрали тука. аз нямам претенции да разбирам от политика. но поне имам акълл в главата

macy_day_parade
10-23-2006, 11:02
обожествяваш!?!?!NE ne ne...4akai!!!
oh dai da se izqsnq:predi malko mai pisah 4e ne se znae i Volen kakvo 6te napravi...no vse pak za6to trqbva da t1p4em na 1 mqsto!?!?!P1rvanov kakvo 6te napravi???Znae6 li,4e toi zaedno s Dugan pra6tat ciganite v turcite v Tyrciq na bezplatno obu4enie i posle gi pravqt advokati,policai ili gi vkarvat v parlamenta!I za6to?Za6toto predi 4 godini P1rvanov se obedini s DPS za da spe4eli izborite!!!Toi be6e prezident,no po golqmata 4ast ot dl1jnostite mu se narejdaha ot Dugan!Dugan narejda kakvo da stane,a P1rvankata,kakto ve4e mu vikat nqkoi ot vas(kolko interesno...)izp1lnqva,promenq zakoni(ne se se6tam za to4en primer).Nqkoi ot vas be6e pisal 4e polovin b1lgariq e p1lna s turci-ami da!Tova e sram i pozor!Za6to vseki mesec parlamenta(po to4no po narejdane na DPS) li6ava na6ite roditeli ot po 100 lv ot tqhnite zaplati!?!?!Za da gi dava na mangalite!!!Kakvo pravqt mangalite:
1.sv1rzvat se za tvoq elektromer i im pla6ta6 toka
2.b1rkat ti v 4antata,krad1t i posle kato gi hvane6 zapo4vat da se k1lnat,4e ne sa krali...

jalka istoriq!!!

a za tvoq v1rvos:
vij sega,ima golqma razlika mejdu tozi film i kato cqlo mejdy rasizma v Bg i izv1n Bg

kak da ne mrazi6 ciganite sled vsi4ko koeto pravqt!?!?Ta te i na rabota da se hvanat pak krad1t!!!

Mo6nooo
10-23-2006, 11:02
Има по лесни хора за манипулация...

пенсиите...


macy_day_parade такиве глупости дрънкаш, че просто...

macy_day_parade
10-23-2006, 11:07
SKATE_WARRIOR, поздравявам те за изказаните мнения!Те съвпадат с моя начин на мислене.
Абе, хора, президент ли избираме или манекен?Тоя бил хубав, оня - не.Единия бил нормален, другия- не.Въпроса е в това, кой каква идеология подкрепя.Забравяте сякъш, че Първанов е бил лидер на комунистите/дето сега си викат социалисти/.Бяха против НАТО, бяха против Европейския съюз.Сега ползват облагите им.Непрекъснато плашат възрастните хора, че ако други дойдат на власт, ще стане много лошо.Манипулират, мачкат, скарват, разделят хората.Това не го ли виждате?Изобщо кой от вас е живял при комунизма?Отвратително беше!Смазващо, обезличаващо, тъпо.Трябва ли това да се повтори отново?
Първанов ще бъде избран на втория тур.Но вижте добре с кои гласове- на престарелите баби и дядовци и на етническите турци/които впрочем живеят много бедно и затова се подават на внушения/.Халал да ви е такъв президент!Ама ние ще плащаме висока цена за тия простотии.

aham... :shock: ...wow!!!

мечтател
10-23-2006, 11:11
не изясни въпроса за шестолъчката в аватара си, но айде, от мен да мине.

иначе - ДПС, БСП, Гоце... всичките са мафия. те че са долни - долни са. не стват за нищо, крадци са и т.н. аз това си го знаех преди да ми го каже Болен Лидеров, обаче. и аз мразя циганите, имам си причини. и за мен ДПС ограбва. но на тези проблеми решението не е Сидеров, не е и Атака. той нищо няма да направи, освен някоя гражданска война, че да станем бойно поле като Югославия през 90-те.

sladoled
10-23-2006, 11:12
Да, пенсионерите се манипулират много лесно.Но пък добре могат да преценят, че с този свой вот лишават децата и внуците си от много неща.Опеделят как ще живеят младите хора.Изобщо не мислят, че младите са тези, дето им изкарват пенсиите и социалните помощи.Какъв цинизъм и егоизъм- вземаш и искаш, а кото дойде време да гласуваш, забиваш благодетелите си.

sladoled
10-23-2006, 11:13
Да, пенсионерите се манипулират много лесно.Но пък добре могат да преценят, че с този свой вот лишават децата и внуците си от много неща.Опеделят как ще живеят младите хора.Изобщо не мислят, че младите са тези, дето им изкарват пенсиите и социалните помощи.Какъв цинизъм и егоизъм- вземаш и искаш, а кото дойде време да гласуваш, забиваш благодетелите си.

macy_day_parade
10-23-2006, 11:13
macy_day_parade такиве глупости дрънкаш, че просто...

hubu be,koi ta kara da se s1glasqva6 s men!?!? [-(
vseki si ima li4no mnenie po v1prosa i ne si mislete 4e me manipolirate-pri men tezi ne6ta...prosto ne v1rvqt

10-23-2006, 11:17
Волен Сидеров казва истини. Вярно е, въпреки че доста преувеличава нещата, на да е доказал с съвоите деивствия, че ще направи нещата, които ти искаш. И след толкова скандали около него - криминално проявен шофьор, лъжесвидетелстване и т.н. Как му вярваш? Той собствената си партия не може да аправи пък ще ми оправя България...

За Волен Сидеров основно гласуват некадърниците, които са се провалили в живота си и искат да чуят как турците, циганите, евреите, управляващите...абе изобщо всички останали са виновни, но не и хората които гласуват за него..за собствените си неуспехи...
Другите, които гласуват са хора, които са заобиколени от средата на горният тип хора.

И това го казвам не защото съм го чул по телевизията или някъде другаде, а защото всички гласуващи за АТАКА, които познавам са такива. Неуспели и мрънкащи от живота хора..

А ти май не гледаш новини ... 40 % от 60 % на Първанов са от район Кърждали там имаше и най висока активност такам... какви живеят в Кърджали опа турци май да ги сметнем и 40 000 турци докарани с рейсовете с двойно гражданство я кажи сметката каква е ? Май май половината % на нашия "велик" президент са от турско потекло , ако беше президент на място щеше да каже кви са тия новини на турски в 4 следобяд или там в колкото беше .. как не ва е срам е турски новини ми давай на арабски тука , арменски , цигански всички да ги подкараме коя себеуважаваща се държава в Европейския съюз има новини на чужд език ?! Мислете малко ... Сидеров поне защитава интересите на българите , но президента няма тази власт която е имал преди ... след 50 г да не са оплаквате защо народния ни език ще стане турски и защо южна България е на Турция , защото мислете повърхностно по добре някой който прилича на Хитлер които е бил ВЕЛИК ЧОВЕК и сега затова германската нация е толкова дисциплинирана до няма накъде , отколкото един предател който се съюзява с най големия ни враг през последните 10 века и това са турците

мечтател
10-23-2006, 11:18
тва пък за пенсиите е смешно. тези хоора са дали живота и труда си, за да изградят нещо, което са вярвали, че ще ни осигури хубав живот. аз не съм за БСП, но това да се изкарва, че тяхното е егоизъм и че правят едва ли не мръсно - еми прекалявате вече

macy_day_parade
10-23-2006, 11:19
не изясни въпроса за шестолъчката в аватара си, но айде, от мен да мине.

иначе - ДПС, БСП, Гоце... всичките са мафия. те че са долни - долни са. не стват за нищо, крадци са и т.н. аз това си го знаех преди да ми го каже Болен Лидеров, обаче. и аз мразя циганите, имам си причини. и за мен ДПС ограбва. но на тези проблеми решението не е Сидеров, не е и Атака. той нищо няма да направи, освен някоя гражданска война, че да станем бойно поле като Югославия през 90-те.

povqrvai mi-i az imam mnogo pri4ini da mrazq ciganite!!!Vqrno e 4e Volen(ako obi4a6,nego go nari4ame po ime a ne po prqkori 8-[ ) moje da napravi grajdanska voina,no ne razbirate li kolko malko ni ostava da zapo4nem da b1dem opravlqvani izcqlo ot mangalite(cigani,turci-se taq!)

D1RJAVATA NI E ADSKI KRASIVA,NO NE SE OPRAVLQVA V PRAVILNATA POSOKA!!!

sladoled
10-23-2006, 11:23
Айде моляти се!Всеки работи за пари!Дали си живота и труда да ни осигурят добро бъдеще?!Всички хора си гледат децата, дори и животните си ги гледат ако става въпрос.Само недей да обличаш в красиви думи нормални ежедневни действия- дали си живота- дивотия!Аз като си гледам децата подвиг ли правя?

Mo6nooo
10-23-2006, 11:29
Госте,
знаеш ли колко ми пука кой е родният ми език и къде съм роден? Може да съм против този тем на турските гласове попринцеп, но в случая съм "за", защото са против Болен. Сдеров не защитава ничии интереси освен своите. При една гражданска война (което ми се струва невероятно, тъй като ми се струва, че повечето хора са против Волен и тази идея) българите ще са най-загубилият народ. Ще се разруши всичко...включително и природата ни, най-вероятно ще се намесят и външни сили и държави и Бълтария ще е най-загубилата...

Проблимите не се решават по тоя начин...

macy_day_parade
10-23-2006, 11:31
А ти май не гледаш новини ... 40 % от 60 % на Първанов са от район Кърждали там имаше и най висока активност такам... какви живеят в Кърджали опа турци май да ги сметнем и 40 000 турци докарани с рейсовете с двойно гражданство я кажи сметката каква е ? Май май половината % на нашия "велик" президент са от турско потекло , ако беше президент на място щеше да каже кви са тия новини на турски в 4 следобяд или там в колкото беше .. как не ва е срам е турски новини ми давай на арабски тука , арменски , цигански всички да ги подкараме коя себеуважаваща се държава в Европейския съюз има новини на чужд език ?! Мислете малко ... Сидеров поне защитава интересите на българите , но президента няма тази власт която е имал преди ... след 50 г да не са оплаквате защо народния ни език ще стане турски и защо южна България е на Турция , защото мислете повърхностно по добре някой който прилича на Хитлер които е бил ВЕЛИК ЧОВЕК и сега затова германската нация е толкова дисциплинирана до няма накъде , отколкото един предател който се съюзява с най големия ни враг през последните 10 века и това са турците[/quote]

nai nakraq 1 4ovek da e na moe mnenie!!!BRAVO!!!!

мечтател
10-23-2006, 11:34
Волен Сидеров казва истини. Вярно е, въпреки че доста преувеличава нещата, на да е доказал с съвоите деивствия, че ще направи нещата, които ти искаш. И след толкова скандали около него - криминално проявен шофьор, лъжесвидетелстване и т.н. Как му вярваш? Той собствената си партия не може да аправи пък ще ми оправя България...

За Волен Сидеров основно гласуват некадърниците, които са се провалили в живота си и искат да чуят как турците, циганите, евреите, управляващите...абе изобщо всички останали са виновни, но не и хората които гласуват за него..за собствените си неуспехи...
Другите, които гласуват са хора, които са заобиколени от средата на горният тип хора.

И това го казвам не защото съм го чул по телевизията или някъде другаде, а защото всички гласуващи за АТАКА, които познавам са такива. Неуспели и мрънкащи от живота хора..

А ти май не гледаш новини ... 40 % от 60 % на Първанов са от район Кърждали там имаше и най висока активност такам... какви живеят в Кърджали опа турци май да ги сметнем и 40 000 турци докарани с рейсовете с двойно гражданство я кажи сметката каква е ? Май май половината % на нашия "велик" президент са от турско потекло , ако беше президент на място щеше да каже кви са тия новини на турски в 4 следобяд или там в колкото беше .. как не ва е срам е турски новини ми давай на арабски тука , арменски , цигански всички да ги подкараме коя себеуважаваща се държава в Европейския съюз има новини на чужд език ?! Мислете малко ... Сидеров поне защитава интересите на българите , но президента няма тази власт която е имал преди ... след 50 г да не са оплаквате защо народния ни език ще стане турски и защо южна България е на Турция , защото мислете повърхностно по добре някой който прилича на Хитлер които е бил ВЕЛИК ЧОВЕК и сега затова германската нация е толкова дисциплинирана до няма накъде , отколкото един предател който се съюзява с най големия ни враг през последните 10 века и това са турците

не се изказвай чул-недоразбрал, ако обичаш. немците били дисциплинирани, заради Хитлер. ха! Хитлер е бил велик - да, но колкото може по-малко да са великите като него. 60-70млн души, убити просто така... това трябва ли да се повтаря, глупако? пък и не е Сидеров човекът, който ще се справи с циганската престъпност, с мафията ДПС или което и да е от тези неща.


macy_day_parade, това за Солимоновия печат - моя грешка, мониторът ми е тънем, не видях за кво иде реч. но пак ви казвам - Волен не може да се справи с това, което казва. не го ли чухте как след изборите на конференцията почти се отрече от това, което е казвал досега???

m.j.a. през социализма не съм живял, но доколкото знам тогава нещата не са били като сега всеки да си гледа шембето. тогава е била изградена цяла система - лоша - да, гнила - да. но това, лошото е идвало отгоре, а не от непосредствените работници.те са посветили работата си през 60 годин, за да изградят нещо, в което са вярвали. хора като Гоце, предшествениците му, са опорочили всичко още преди то да е започнало. и все пак - по-добре Гоце, отколкото гражданска война

Mo6nooo
10-23-2006, 11:43
пък и не е Сидеров човекът, който ще се справи с циганската престъпност, с мафията ДПС или което и да е от тези неща.
А пък и може би не иска да го направи. Когато се решат тези проблеми няма да има против кого да вика. Според вас защо толкова много турци гласуваха за БСП сега и за ДПС на миналите парламентарни избори? Защото се страхуват от Волен...

АТАКА и ДСП са 2 взаимно подкрепящи се партии. Докато преуспява едната ще преуспява и другата...

Замислете се..

10-23-2006, 12:01
пък и не е Сидеров човекът, който

АТАКА и ДСП са 2 взаимно подкрепящи се партии. Докато преуспява едната ще преуспява и другата...

Замислете се..

a posle az s1m govorila prostotii...

Communist_f
10-23-2006, 12:05
абе стига глупости - Първанов президент =D>

macy_day_parade
10-23-2006, 12:05
пък и не е Сидеров човекът, който

АТАКА и ДСП са 2 взаимно подкрепящи се партии. Докато преуспява едната ще преуспява и другата...

Замислете се..

a posle az s1m govorila prostotii...


tva bqh az

GrIvChO
10-23-2006, 12:07
Аве хора вижте ся истината Първанов е "цивилизован" ама снощи така се изложи на пресконференцията - сам се издаде (Стефан Данаилов го гледаше така се едно ше го удари със чук по главата :D) А Волен е прав напълно но понякога е краен следващият път като има избори аз ще имам право да гласувам тогава ще гласувам за бате Бойко (ако се кандидатира ама смятам 4е ще се кандидатира ) и само тои може да ни оправи защото на нас ни трябва човек който едновременно управлява мъдро и с желязна ръка !!!!!!!!!!! (а естествено ще има избори ако Първанов не се изложи нещо и не направи някоя простотия а ако се изложи ........ тежки дни ни очакват :( )

Communist
10-23-2006, 12:10
абе стига глупости - Първанов президент =D>
Хмм приятно ми е мадам :wink:

Mo6nooo
10-23-2006, 12:13
пък и не е Сидеров човекът, който

АТАКА и ДСП са 2 взаимно подкрепящи се партии. Докато преуспява едната ще преуспява и другата...

Замислете се..

a posle az s1m govorila prostotii...
Не е простотия...

Замисли се малко в това което казах...

GrIvChO
10-23-2006, 12:18
@macy_day_parade я познаам и тя не е нацистка нито тама няква анти незнамкво си тя е нормална 8) права е напълно защото може и да не сме живи до следващите избори пък и ПАРВАНОВ и БНТ И БТВ казват че е срамно че има толкова много националисти във БГ |-( не са прави... а и още нещо НАПРАВЕТЕ СИ СМЕТКА!!! във България има около 1.2 милиона турци и цигани а точно толкова + още малко заблудени българи са гласували за Първанов ОБЯСНЕТЕ СИ защо почти никой не е гласувал за Беронов и др. тама кандидати ТА ТЕ ИМАТ ПО МАЛКО от 5% :( тъжно е че хората не са гласували Пък и да бяха ... няма свестни кандидати.................

quench
10-23-2006, 12:20
Я кажете сега,дарги мои скинарчета, кой от вас държи мозъка на фюрера в стъклен буркан вкъщи?
:twisted:

Госта
10-23-2006, 12:25
Аве хора вижте ся истината Първанов е "цивилизован" ама снощи така се изложи на пресконференцията - сам се издаде (Стефан Данаилов го гледаше така се едно ше го удари със чук по главата :D) А Волен е прав напълно но понякога е краен следващият път като има избори аз ще имам право да гласувам тогава ще гласувам за бате Бойко (ако се кандидатира ама смятам 4е ще се кандидатира ) и само тои може да ни оправи защото на нас ни трябва човек който едновременно управлява мъдро и с желязна ръка !!!!!!!!!!! (а естествено ще има избори ако Първанов не се изложи нещо и не направи някоя простотия а ако се изложи ........ тежки дни ни очакват :( )

ХАХАХХА Бойко Борисов е най големия двуличник сега в парламента, тоя доста изкраде ... И Мечтател и кой си ти да казваш кои има правото да на спаси и кой не ?! Еми да така е ХИТЛЕР е направил много за нацията си , да избивал е хора ама я сега ги виж те са водещата икономика в Европейския съюз заедно с Франция. Преди никой не е подкрепял Васил Левски неколцина са били защото всички ги е страх викали са му луд нз си какво ама защо сега той е един от най великите българи !? Престанете да защитавате комунистите заради тях държавата ни е толкова назад не са я пускали да са развива и все на едно място сме тъпчели и ще продължаваме да тъпчем ако ги избираме тея комунисти най накрая ще на продадат

10-23-2006, 12:25
@macy_day_parade я познаам и тя не е нацистка нито тама няква анти незнамкво си тя е нормална 8) права е напълно защото може и да не сме живи до следващите избори пък и ПАРВАНОВ и БНТ И БТВ казват че е срамно че има толкова много националисти във БГ |-( не са прави... а и още нещо НАПРАВЕТЕ СИ СМЕТКА!!! във България има около 1.2 милиона турци и цигани а точно толкова + още малко заблудени българи са гласували за Първанов ОБЯСНЕТЕ СИ защо почти никой не е гласувал за Беронов и др. тама кандидати ТА ТЕ ИМАТ ПО МАЛКО от 5% :( тъжно е че хората не са гласували Пък и да бяха ... няма свестни кандидати.................

oooo,rado :-D
ne se zanimavai,nqma da razberat ni6to....

macy_day_parade
10-23-2006, 12:29
@macy_day_parade я познаам и тя не е нацистка нито тама няква анти незнамкво си тя е нормална 8) права е напълно защото може и да не сме живи до следващите избори пък и ПАРВАНОВ и БНТ И БТВ казват че е срамно че има толкова много националисти във БГ |-( не са прави... а и още нещо НАПРАВЕТЕ СИ СМЕТКА!!! във България има около 1.2 милиона турци и цигани а точно толкова + още малко заблудени българи са гласували за Първанов ОБЯСНЕТЕ СИ защо почти никой не е гласувал за Беронов и др. тама кандидати ТА ТЕ ИМАТ ПО МАЛКО от 5% :( тъжно е че хората не са гласували Пък и да бяха ... няма свестни кандидати.................

oooo,rado :-D
ne se zanimavai,nqma da razberat ni6to....

tova otnovo bqh az :smt013

quench
10-23-2006, 12:29
Айде скинарите тихо - Волен се провали,Атака замлъкна,не е ли време да ги последвате и вие в кофите? На моменти ми се ще да стана пак радикален анти-фашист и да излезна на улицата с казмЪтъ.

RedChil
10-23-2006, 12:33
Тука националисти,комунисти...На право да става мелето Ред Скинс срещу Боунхедс :-D :lol:

macy_day_parade
10-23-2006, 12:33
Айде скинарите тихо - Волен се провали,Атака замлъкна,не е ли време да ги последвате и вие в кофите? На моменти ми се ще да стана пак радикален анти-фашист и да излезна на улицата с казмЪтъ.

q ne mi vikai fa6istka!!!!!!!!!!

quench
10-23-2006, 12:35
Да,права си - нацистка е по-удачно. Или си твърде малка,или нямаш акъл да се сетиш,че про-наците ти промиват мозъка! Косово е такова заради националистът Милошевич,а не заради албанците. Аз имам роднина в Сърбия и знам от първа ръка каво е станало там,каква е била пропагандата и прочее.

macy_day_parade
10-23-2006, 12:42
ne s1m malka nito p1k s1m bez ak1l !!!
nacistka...ami 6tom kazva6!Imam si pri4ini da mrazq...da nenavijdam dolnite tvari,mangalite,taka 4e ti si gi za6titavai kolkoto 6te6!!!
mnogo mi puka!

Communist
10-23-2006, 12:44
macy_day_parade не така моето момиче [-X

10-23-2006, 12:46
Quench:

Looser!!! Нищо,и аз на 12 не знаех как да защитавам тезаа си. Нищо,може като станеш 7-ми клас да се научиш. Е,ако дотогава злите мангали и туци не са ни избили. Впрочем,ако някоя сутрин се събудя и разбера,че ДПС ни е завладяло,ще ти пратя ЛС с официално извинение.

Редник....

macy_day_parade
10-23-2006, 12:47
macy_day_parade не така моето момиче [-X

!?!?!??!?!?! :smt017

GrIvChO
10-23-2006, 12:47
ХОРА нека се опитаме да си изясниме истината нека се опитаме да постигнем общо мнение за ИСТИНАТА - това което се случва около нас

Communist_f
10-23-2006, 12:48
АБЕ НИЕ СМЕ ПРАВИТЕ - НАЦИСТИТЕ ДА ГО ДУХАТ

macy_day_parade
10-23-2006, 12:48
ХОРА нека се опитаме да си изясниме истината нека се опитаме да постигнем общо мнение за ИСТИНАТА - това което се случва около нас

abe rado ne razbira6 li 4e nqma kak da stignem do 1 i s16to mnenie vsi4ki!?!?!?

macy_day_parade
10-23-2006, 12:50
Quench:

Looser!!! Нищо,и аз на 12 не знаех как да защитавам тезаа си. Нищо,може като станеш 7-ми клас да се научиш. Е,ако дотогава злите мангали и туци не са ни избили. Впрочем,ако някоя сутрин се събудя и разбера,че ДПС ни е завладяло,ще ти пратя ЛС с официално извинение.

Редник....

haha!kolko zabavno [-(
ne s1m na 12!

GrIvChO
10-23-2006, 12:51
няма ](*,) ](*,) ](*,) :smt064 :smt021 :smt021 =P~ =P~ :-k ::: ::: ](*,) ](*,) :-& :-& :-& :smt033 :smt066 :smt068 :smt067 :smt071 :smt070 :smt069 :smt072 :smt075 :smt073 :smt076 :smt078 :smt078 :smt079 :smt081 :smt081 :smt084 :smt084 :smt084 :smt084 :smt084 :smt088 :smt084 :smt084 :smt102 :smt108 :smt108 :smt106 :smt117 :smt117 :smt119 :smt119 :-({|= :-({|= :-({|=

10-23-2006, 12:54
hora sega posledno 6e ima li balotaj ili ne?! :roll: :? :smt012

macy_day_parade
10-23-2006, 12:55
](*,)
6te ima priqteliu moi!!!Mnogo rano se se6ta6 da pita6

Болшевик
10-23-2006, 12:56
Да, ще има, затва гласувайте за другаря Първанов 8)

quench
10-23-2006, 13:00
Е,поне знаем какъв ще бъде резултата - ние,циганите-мисюлмани-педали-комунисти ще спечелим. После ще изпълним плана си,който нашия Тъмен Господар - Сатаната- ни е подшушнал. Ще поробим българския род отново,този път за 10 века,ще унищожим всичко българско и ще заличим Българяи от света и историята.
Всички вие ще се молите на Аллаха по 100 пъти на ден,ще благославяте Ахмед Доган и който не иска - под ятагана. По улиците ще маршируват полицаи-еничари,котио ще бият българите,а циганите ще пазят.
Муахахахаха!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

quench
10-23-2006, 13:04
С комунизма - в 21 век!

Болшевик
10-23-2006, 13:04
С комунизма - в 21 век!
А така 8)

Communist_f
10-23-2006, 13:05
С комунизма - в 21 век!
А така 8)
А така :lol:

`BItCH`
10-23-2006, 13:05
Е,поне знаем какъв ще бъде резултата - ние,циганите-мисюлмани-педали-комунисти ще спечелим. После ще изпълним плана си,който нашия Тъмен Господар - Сатаната- ни е подшушнал. Ще поробим българския род отново,този път за 10 века,ще унищожим всичко българско и ще заличим Българяи от света и историята.
Всички вие ще се молите на Аллаха по 100 пъти на ден,ще благославяте Ахмед Доган и който не иска - под ятагана. По улиците ще маршируват полицаи-еничари,котио ще бият българите,а циганите ще пазят.
Муахахахаха!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Смешен :lol: Лошо е, че ти се връзват :::

Communist
10-23-2006, 13:06
С комунизма - в 21 век!
А така 8)
А така :lol:
А така :-D

quench
10-23-2006, 13:07
Ей,дядо ми е бил партизанин и има 2 медала за това. Аз няма да позволя да се зачеркнат тези 3 години от живота му,в които е мизерствал по планините,за да могат сега да се изказват неподготвени некви малки момиченца и момченца. Ако трябва,ще взема и аз пушката,ей!

`BItCH`
10-23-2006, 13:14
Ей,дядо ми е бил партизанин и има 2 медала за това. Аз няма да позволя да се зачеркнат тези 3 години от живота му,в които е мизерствал по планините,за да могат сега да се изказват неподготвени некви малки момиченца и момченца. Ако трябва,ще взема и аз пушката,ей! Ти ще вземеш оттея детските пистолетчета от 2 лв и 1000 регистрации да си напраиш файда няма

macy_day_parade
10-23-2006, 13:18
Ей,дядо ми е бил партизанин и има 2 медала за това. Аз няма да позволя да се зачеркнат тези 3 години от живота му,в които е мизерствал по планините,за да могат сега да се изказват неподготвени некви малки момиченца и момченца. Ако трябва,ще взема и аз пушката,ей! Ти ще вземеш оттея детските пистолетчета от 2 лв и 1000 регистрации да си напраиш файда няма


hahaha! tva be6e qko :smt005

Communist
10-23-2006, 13:18
Ей,дядо ми е бил партизанин и има 2 медала за това. Аз няма да позволя да се зачеркнат тези 3 години от живота му,в които е мизерствал по планините,за да могат сега да се изказват неподготвени некви малки момиченца и момченца. Ако трябва,ще взема и аз пушката,ей! Ти ще вземеш оттея детските пистолетчета от 2 лв и 1000 регистрации да си напраиш файда няма
Виж какво - аз съм оригиналът, не знам другите откъде се появиха...
Нищо де, сега сме цял лагер...и както се казваше: МНОГО СМЕ, СИЛНИ СМЕ!

Communist_f
10-23-2006, 13:20
както се казваше: МНОГО СМЕ, СИЛНИ СМЕ!
УРАаааа =D> =D> =D>

skate_warrior
10-23-2006, 15:04
kum "komunistite" vyv foruma - stegnete se be puberi.. ne ste originalni ;) Vie ako znaehte naistina kakvo e komunizym nqma6e da spomenavate taq dumi4ka.. za Belene nqkoi znae li ne6to,a? Ne umeete da se pravite na interesni..

Ziezi
10-23-2006, 16:03
Офф,колко просто е младото население....Признавам си четох първите две страници,щото ме мързи,и естесвено използувания(да не поверваш) и няква русалка изпъкват с "интелект"!
За първия-Елтимир бил луд..Да питам ли дали го познаваш?
"Първанов е сравнително безопасен избор за представителната функция на президент"-тва говори за некомпетентност,както в повечето случаи....
Случайно да долавям нотки на расизъм в обръщението ти към негъра?
Хммм...Пълна анархия..
за русалката то си личи,че е малко момичето,простено му е!Половината от населението на България било мангали и турци....Как смеел Сидеров да иска да маха българофобите..Просто само ще кажа,че идиотът си е идиот!

Сега и моето мнение по темата:
Първанов-не направи нищо по въпроса с АЕЦ,не направи нищо по въпрос със съкращаването на армията и орязването на ракетите,не направи нищо,когато адем кенан каза,че българите са нация от изроди,не направи нищо,когато ОМО се регистрира,като партия,изкара от затвора цветелин кънчев и го сложи начело на евророма,награди доган с орден "Стара планина",даде властта в ръцете на турци,не направи нищо,когато пендерес кургюн поиска задължително изучаване на турски език и история в училищата,под неговата шапка една-пета от българската гора беше изсечена,вчера в България влезнаха над 100 автобуса от турция с "фантоми",само в София в циганските квартали се раздаваха по 20 лева на "човек",ако гласува за него,половината от избирателите му са турци и цигани!Агент на ДС!
Волен Сидеров-човекът,който говори открито и ПРЕДЛАГА РЕШЕНИЯ за проблемите на България!
Изборът е ваш!

quench
10-23-2006, 16:21
Ужас! И ако вие сте представителна извадка на днешното поколение! Бъдещето на България! Значи няма смисъл да се работи за нещо,което вие не искате - явно желаете да живеете в мизерия. Като стана работодател,в теста за интервю ще задавам въпроса "Нацист ли сте?".
Тцтцтцтцтц....

Скейт Уориър,знам какво е комунизъм. А в Белене не е имало репресия след 1954 година - тогава са измрели и последните фашисти там и е станала обикновена наказнателна колония. Това,което ви е наговорено за комунизма от СДС и компания е от първите 4-5 години след края на войната. Тогава,както при всяка революция е имало наистина жестоки и грепни действия и явления - гонене на ятаците, Народен съд и прочее. Без повече обиди, ще ви помоля да прочетете малко исторически верни източници,а не анализи с лична оценка,защото един може да казва,че това са били златни години,а друг - че е било мрачен период. Освен това Западният блок е бил доста по-тоталитарно насторен. Например в Америка чак до 70-те е имало Комисия за Национална Защита,където публично са назовавани имената на т.нар. "комунисти" (макар че в Америка не е имало нито едно истинско комунистическо движение). След това обвинените са се отричали пред медиите от идеите си. Но обществото ги е познавало като "вътрешният враг" и те са били низвергвани - без дом,без работа.
В Русия чак до смъртта на Сталинима тежки репресии,но след него конюнктурата се променя,а заедно с нея се появява модерния социализъм. В България комисарите на Сталин биват буквално изгонени след (ако не се лъжа) 1949 година. Оттогава не е имало репресии срещу никакви граждани. Наистина,не е имало пълна свобода. Но не е имало публично заклеймяване пред обществото. Ако си бил политически или социално неудобен,просто са те "предупреждавали" един-два пъти,после си отивал в изправителна колония за година-две (което си е като да си в приют,само дето имаш по 10 часа на ден "Политика и общество"). Но после те върщат в системата,работиш и живееш. И това не е единствения пример. Моля ви отново,прочете и сами отсъдете,без да копирате фразите от медиите.

skate_warrior
10-23-2006, 16:59
Az ne kopiram frazi ot mediite.. prosto imam rodnini, dostatu4no navutre v ne6tata i jivqli po tova vreme za da znam kakvo e bilo... Pradqdo mi e bil na4alnik na policiq v Kiustendil po tova vreme i e lejal v zatvora, poneje e izkazal svoite nedovolstva ot na4ina na upravlenie i bukvalnoto zatvarqne na o4ite na celiq narod.Posle e lejal i za nqkakva absolutno izmislena kleveta,karali sa go da predade i drugarite si, podkrepq6ti negovite idei i vupreki tova ne gi e izdal -lejal e v zatvora i za tova... Qvno kogato nqkoi zapo4ne da dava novi idei i se opitva da otvori o4ite na horata za tova kakvo vsu6nost stava, te go spirat..
A za zaplatite kakvo 6te kajete? Za tova priravnqvane na vsi4ki.. ne moje edin selqnin da polu4ava su6tata zaplata, kakvato polu4ava edin obrazovan lekar,u4itel ili profesor.. tova zvu4i glupavo! Pri takava politika 4ovek ne moje da se razvie, da usyvyr6enstva sebe si i zanimaniqta si za6toto durjavata postoqnno reje !

P.P. sorry za latinicata, no mi se precaka kirilizatora

sladoled
10-23-2006, 17:02
И къде ги научи всички тия работи?Наистина посочи ми източника, че много ме интересува.

Communist
10-23-2006, 17:04
А в Белене не е имало репресия след 1954 година - тогава са измрели и последните фашисти там и е станала обикновена наказнателна колония. Това,което ви е наговорено за комунизма от СДС и компания е от първите 4-5 години след края на войната. Тогава,както при всяка революция е имало наистина жестоки и грепни действия и явления - гонене на ятаците, Народен съд и прочее. Без повече обиди, ще ви помоля да прочетете малко исторически верни източници,а не анализи с лична оценка,защото един може да казва,че това са били златни години,а друг - че е било мрачен период. Освен това Западният блок е бил доста по-тоталитарно насторен. Например в Америка чак до 70-те е имало Комисия за Национална Защита,където публично са назовавани имената на т.нар. "комунисти" (макар че в Америка не е имало нито едно истинско комунистическо движение). След това обвинените са се отричали пред медиите от идеите си. Но обществото ги е познавало като "вътрешният враг" и те са били низвергвани - без дом,без работа.
В Русия чак до смъртта на Сталинима тежки репресии,но след него конюнктурата се променя,а заедно с нея се появява модерния социализъм. В България комисарите на Сталин биват буквално изгонени след (ако не се лъжа) 1949 година. Оттогава не е имало репресии срещу никакви граждани. Наистина,не е имало пълна свобода. Но не е имало публично заклеймяване пред обществото. Ако си бил политически или социално неудобен,просто са те "предупреждавали" един-два пъти,после си отивал в изправителна колония за година-две (което си е като да си в приют,само дето имаш по 10 часа на ден "Политика и общество"). Но после те върщат в системата,работиш и живееш. И това не е единствения пример. Моля ви отново,прочете и сами отсъдете,без да копирате фразите от медиите.
Много точно го каза, точно така е било...ето че има няколко осведомени индивида наоколо :)

Ziezi
10-23-2006, 17:07
абе комунисте,на колко си години?

Communist
10-23-2006, 17:08
абе комунисте,на колко си години?
на 19 :!:

Ziezi
10-23-2006, 17:09
какво според теб е комунизъм?

Communist
10-23-2006, 17:11
какво според теб е комунизъм?
Утопия, най-светлия строй съществувал някога (социализъм).... :lol:

Ziezi
10-23-2006, 17:13
А ей тва е отговор!Щото за миг си помислих,че мислиш,че Първанов е комунист...

Communist
10-23-2006, 17:14
Успокой се, ще гласувам за АТАКА защото най-се доближава до моите възгледи...

Ziezi
10-23-2006, 17:15
Хахах,аз съм си спокоен..Поздрави за възгледите ти!

Communist_f
10-23-2006, 17:17
В победе бессмертных идеи коммунизма
Мы видим грядущее нашей страны,
И красному знамени славной Отчизны
Мы будем всегда беззаветно верны!
Първанов президент

skate_warrior
10-23-2006, 17:17
И къде ги научи всички тия работи?Наистина посочи ми източника, че много ме интересува. na men li govori6 ?

NiKOLAN
10-23-2006, 19:59
гледах са обяви за работа. има работа с интернет. обадих се на три. две от тях бяха за пропаганда на Първанов. Другата за Сидеров. ма освен че не е сигурно че плащат, плащат малко...

иначе кво да кажа. народа ни е по-тъп от мебелите в стаята ми. освен Първанов. той съумя да спечели допълнителни турски гласове, извозвайки турците от турця за да гласуват И ТУК (веднъж в турция, веднъж тук) без никой да го спре. браво Идоле Мой =D> вечна слава другари. парламент социалистически (комунистически) и президент такъв, добре дошли в демократична българия...