PDA

View Full Version : mn sum oburkana HELPPPP :(



... :(
10-22-2006, 18:40
Zna4i moq problem e mn slojen :( Imam priqtel ot 11 meseca i mn go obi4am kakto i toi men,no ima i dr mom4e koeto ot skoro poznavam i s koeto sme v edno u4ili6te i se zasi4ame postoqnno.Problema e 4e po4vam da izpitvam ne6to pove4e ot privli4ane kum nego i neznam kakvo da pravq,dali da ostavq pr mi vupreki 4e neiskam ili da zareja mom4eto(toi su6to mn me haresva i iska da se polu4i ne6to m/u nas no mislq 4e e nevuzmojno dokato hodq s moq pr,no neznam mn sum oburkana i nz kakvo da pravq).Kazah mu da spre da me haresva no toi mi otgovori " Nqma,neiskam i nemoga".Edin put stana ne6to kato celuvka m/u mom4eto(dido se kazva)i az kazah na pr mi,za6toto nemoga da kriq ot nego,a toi mi otg. 4e 6te q vidi taq rabota no az neiskam da mu pravi ni6to,nito da mu pi6e nito ni6to se edno neznae,no neznam o6te kolko 6te izdulji za6toto pr mi mi kazva da mu kaja 4e neiskam da ima ni6to m/u nas no az nemoga da go kaja za6toto ne go ISKAM i v kraina smetka i az nz kakvo iskam.Molq vi daite mi savet i kolkoto moje po burzo.
Blagodarq :!:

Elektra_x
10-22-2006, 18:44
Zna4i moq problem e mn slojen :( Imam priqtel ot 11 meseca i mn go obi4am kakto i toi men,no ima i dr mom4e koeto ot skoro poznavam i s koeto sme v edno u4ili6te i se zasi4ame postoqnno.Problema e 4e po4vam da izpitvam ne6to pove4e ot privli4ane kum nego i neznam kakvo da pravq,dali da ostavq pr mi vupreki 4e neiskam ili da zareja mom4eto(toi su6to mn me haresva i iska da se polu4i ne6to m/u nas no mislq 4e e nevuzmojno dokato hodq s moq pr,no neznam mn sum oburkana i nz kakvo da pravq).Kazah mu da spre da me haresva no toi mi otgovori " Nqma,neiskam i nemoga".Edin put stana ne6to kato celuvka m/u mom4eto(dido se kazva)i az kazah na pr mi,za6toto nemoga da kriq ot nego,a toi mi otg. 4e 6te q vidi taq rabota no az neiskam da mu pravi ni6to,nito da mu pi6e nito ni6to se edno neznae,no neznam o6te kolko 6te izdulji za6toto pr mi mi kazva da mu kaja 4e neiskam da ima ni6to m/u nas no az nemoga da go kaja za6toto ne go ISKAM i v kraina smetka i az nz kakvo iskam.Molq vi daite mi savet i kolkoto moje po burzo.
Blagodarq :!:
Лелеее.... #-o

summer_04
10-22-2006, 18:44
nikoi ot nas ne moje da ti kaje kakvo da napravi6,v kraina smetka pak reva6 samata ti!zavisi ot tolkovamng ne6ta-re6enieto si e absolutno i samo tvoe!

TreeHill
10-22-2006, 18:45
11 meseca ... bi trqbvalo da ste minali prez dostatu4no izpitaniq ,a i vse pak tvurdi6 4e go obi4a6 ...ako bqh na tvoe mqsto 6tqh da ostanq s priqtelq si.Moje da e samo vremenno tva s noviq

teardrop
10-22-2006, 18:47
v kraina smetka i az nz kakvo iskam.


Сама го каза :!: Според мен трябва да останеш с приятеля си. Не бива да разваляш толкова дълга връзка, а и нали уж се обичате. Вероятно е трудно да спреш да харесваш онова момче, защото за 11 месеца приятелят ти сигурно ти е омръзнал поне малко, но все пак помисли - това е просто харесване. Струва ли си да си прецакваш връзката заради едно увлечение?!

koalka
10-22-2006, 18:48
Наистина положението ти не е много леко.Първо трябва да се изясниш със себе си и да решиш кое ще е най-добре,защото това не е малка стъпка.Трябва да решиш какво искаш.Ходите от почти година,което никак не е малко,ти го обичаш,обаче за да харесаш друг явно нещо се е пропукало...незнам.По-добре сама реши.Дали си заслужава заради едно харесване да разрушаваш такава връзка?

zoben_pitbul
10-22-2006, 19:00
Еми...гаджето ти явно е доста...хъмм,либерален :-k Ако някой целуне моето гадже такава пластична операция бих му направил :smt011 Ти обаче си постъпила много зле-скъсай първо,пък после ако искаш се ч...й с половината квартал!Добре че поне си му казала...

10-22-2006, 19:12
abe kato neznaesh kakvo iskash znachi poprincip nishto ne iskash napravi si ravnosmetka na tova dali ti e dobre sega i dali moje da bude po dobre.. i v kraina smetaka ezi,tura... ;)uspeh

No_LiMiTe^f
10-22-2006, 19:38
Просто направи това което чувстваш че трябва да направиш!Не му мисли толкова а действай

IlLuSi0nS`
10-22-2006, 19:50
направила си грешка като си казала на приятеля си за тоя другия..аз ако бях в такова положение щях да продължа да си ходя с приятеля си, но и да пробвам да видя кфо ще излезе с другия :P и ако след време той започне да ми харесва повече чак тогава ще скъсам с приятеля ми.. :wink: щото като си и с двамата (без приятеля ти да знае ) имаш избор пък и разнообразие :wink:

MoHuTo
10-22-2006, 19:51
мила мн кофти положение,но моя съвет е да остане6 с приятеля си..все пак го обичаш,не прави моята грешка заради моментно увлечение да страдаш :smt010 !Ти си решаваш в крайна сметка,това е което мога да ти кажа.

Tokio_Hotelkata
10-22-2006, 20:47
Hi,ami i az imah i o6e imam takuv problem,no pri men daje bqha nqkolko mom4eta.i Zaradi ediniq se zamislq seriozno da skusam priqtelq si,no se opomnih navreme(gore-dolu)i ostanah s nego!ne pravi gre6ka, da skusa6 s priqtelq si! [-( i sigurna li si,4e ako go napravi6 drugiq 6e bude perfekten i nqma da skusate na vtorata sedmica!pomisli si dobre predi da napravi6 takava kra4ka uspeh! :|

lo6a_ako
10-22-2006, 21:46
ti trqbva sama da re6i6 koi variqnt 6et ti e po-priqten...nie naistina ne mojem da re6im vmesto teb...no as ako bqh do kolkoto se poznavam za 11 meseca siurno 6te6e gajeto da mi e omraznali i da se zahfana s toq...ili nz ako si obi4a6 gajeto...abe mn e slojno xaxax :-k