PDA

View Full Version : Iskam da Pitam



The_White_Witch
10-22-2006, 20:44
Zdr iskam da pitam kefi li vi "The devil wears prada" SLu6am kritiki ili polojitelni :P

the|m0wer|
10-22-2006, 22:35
Ми специално на мен филма ми хареса , въпреки че съм момче :D

brain_stew
10-22-2006, 22:53
Баааа!The_White_Witch ти друга работа няяш ли си?Кво ти пука за мнението на другите?Ако на тебе ти харесва не тряя те засяга!

Ми филма не съм го гледала (да не повярваш)!Не му правят добра реклама, нямам чак толкова време, че да го губя с некъв филм!Предпочитам по-пълноценни неща-като чат например!Ама въпркеи всичко от слуховете които се носят не струва!

The_White_Witch
10-23-2006, 12:25
Баааа!The_White_Witch ти друга работа няяш ли си?Кво ти пука за мнението на другите?Ако на тебе ти харесва не тряя те засяга!

Ми филма не съм го гледала (да не повярваш)!Не му правят добра реклама, нямам чак толкова време, че да го губя с некъв филм!Предпочитам по-пълноценни неща-като чат например!Ама въпркеи всичко от слуховете които се носят не струва!


A aide ako obi4a6 da ne mi se mesi6 6toto az re6avam kakvi tema da puskam
:smt068

The_White_Witch
10-23-2006, 12:47
Баааа!The_White_Witch ти друга работа няяш ли си?Кво ти пука за мнението на другите?Ако на тебе ти харесва не тряя те засяга!

Ми филма не съм го гледала (да не повярваш)!Не му правят добра реклама, нямам чак толкова време, че да го губя с некъв филм!Предпочитам по-пълноценни неща-като чат например!Ама въпркеи всичко от слуховете които се носят не струва!


A aide ako obi4a6 da ne mi se mesi6 6toto az re6avam kakvi tema da puskam
:smt068