PDA

View Full Version : Фризьори



10-22-2006, 21:01
Обичате ли да ходите на фризьор?
Споделете колко често ходите на фризьор?
Къде ходите да се подстригвате?
Доволни ли сте?
Какви прически си правите?
Имате ли фобии от фризьорите?
Често ли си сменявате имиджа на косата?
Като ходите само връхчетата ли си подстригвате или коррено си сменяте прическата?
Харесвате ли прическата си в момента в които са ви подстригали или трябва да мине малко време за да свикнете?
Освен за подстригване,за какви други процедури на косата ходите на фризьор?
Ако се боядисвате,на фризьор ли го правите или вкъщи?
Колко плащате за подстрижка?

MuJIoTo
10-22-2006, 21:30
Podstrigvam se ne dva meseca vedn1j. Imam fobiq ot friziori i zatova ne gi smenqm a si hodq na edin i s16ti vseki p1t. Sprqh da se boqdisvam predi godina, a s1m se boqdisvala i pri frizior , i u nas - razlika nqma ako e edin cvqt. P1k drugi proceduri - izpravqne, k1drene, ne6to po-taka ... :)

GLeZoRanA
10-22-2006, 21:32
Обичате ли да ходите на фризьор?Мда
Споделете колко често ходите на фризьор?Веднъж в месеца (лятото ходех и по вда три пъти в месеца)
Доволни ли сте?Да , много
Какви прически си правите?Различно
Често ли си сменявате имиджа на косата?напоследък да
Като ходите само връхчетата ли си подстригвате или коррено си сменяте прическата?Зависи в какво настроение съм
Харесвате ли прическата си в момента в които са ви подстригали или трябва да мине малко време за да свикнете?Ми да...
Освен за подстригване,за какви други процедури на косата ходите на фризьор?и за боядисване
Ако се боядисвате,на фризьор ли го правите или вкъщи?и в къщи и на фризьор
Колко плащате за подстрижка?6лв

Sazi
10-22-2006, 22:12
Обичате ли да ходите на фризьор? DA
Споделете колко често ходите на фризьор? 1 PAT NA 2 MESECA
Доволни ли сте? DA
Често ли си сменявате имиджа на косата? NE
Като ходите само връхчетата ли си подстригвате или коррено си сменяте прическата? SAMO VRAH4ETATA
Харесвате ли прическата си в момента в които са ви подстригали или трябва да мине малко време за да свикнете? TRQBVA DA MINAT PONE 1 ,2 DNI :)
Освен за подстригване,за какви други процедури на косата ходите на фризьор? KI4URI
Ако се боядисвате,на фризьор ли го правите или вкъщи? NE SE BOQDISVAM
Колко плащате за подстрижка? 5 LEVA

CrazyWitch
10-23-2006, 14:33
Аз съм се насочила към тази професия..
Гледам да си пусна дълга коса иначе винаги съм си правила експерименти.
Това съм аз миналата зима:
http://img236.imageshack.us/img236/4255/katutyvo4.jpg

Сега ме виждате на аватара и подписа как съм.
Обичам да ходя на фризьор.. Обичам косата ми да е туку що постригана. И много се кефих като си поддържах косата къса.. Налагаше се на месец 2-пъти да ходя на фризьор.

10-25-2006, 21:16
Обичате ли да ходите на фризьор? Da
Споделете колко често ходите на фризьор? vseki mesec
Къде ходите да се подстригвате? friziorskiq salon do nas
Доволни ли сте? da
Какви прически си правите? stepeni
Имате ли фобии от фризьорите? mnogo
Често ли си сменявате имиджа на косата? ne
Като ходите само връхчетата ли си подстригвате или коррено си сменяте прическата? samo vruh4etata
Харесвате ли прическата си в момента в които са ви подстригали или трябва да мине малко време за да свикнете? sled edna sedmica moga da se pogledna v ogledaloto i da kaja,4e ne prili4am na 4uk haha
Освен за подстригване,за какви други процедури на косата ходите на фризьор? rqdko,no za izpravqne
Ако се боядисвате,на фризьор ли го правите или вкъщи? nikade,prosto ne se boqdisvam
Колко плащате за подстрижка? ne pove4e ot 5 lv,zavisi dali mi majat kosata s razni gluposti sled podstrijkata i taka...

TSecret
10-26-2006, 04:05
Обичате ли да ходите на фризьор? da
Споделете колко често ходите на фризьор? na 2 sedmici vednaj
Къде ходите да се подстригвате? mi pri friziora
Доволни ли сте? da
Какви прически си правите? izpravqne,difuzer,kadrene,tupirane..
Имате ли фобии от фризьорите? ne
Често ли си сменявате имиджа на косата? predi da no sega ve4e ne
Като ходите само връхчетата ли си подстригвате или коррено си сменяте прическата? vrah4etata
Харесвате ли прическата си в момента в които са ви подстригали или трябва да мине малко време за да свикнете? biva q ;)
Освен за подстригване,за какви други процедури на косата ходите на фризьор? boqdisvane,izsu6avane
Ако се боядисвате,на фризьор ли го правите или вкъщи? na frizior
Колко плащате за подстрижка? neznam,za6toto vinagi pla6tam i dr proceduri... niakade kam 8lv mislia 4e e

Swinkenhoffer
10-26-2006, 07:49
Обичате ли да ходите на фризьор?
- много!
Споделете колко често ходите на фризьор?
- последният път беше преди... 5 месеца о.О
Къде ходите да се подстригвате?
- при една любителка фризьорка, ама стриже много добре
Доволни ли сте?
- мда :)
Какви прически си правите?
- аз съм на етажи... и ги подкъсявам просто, ама сега искам да порасне малко.
Имате ли фобии от фризьорите?
- стига да не ми пипат ушите.
Често ли си сменявате имиджа на косата?
- не.
Като ходите само връхчетата ли си подстригвате или коррено си сменяте прическата?
- подстригват ми няколко сантиметра от косата и тва е.. друго не ми трябва.
Харесвате ли прическата си в момента в които са ви подстригали или трябва да мине малко време за да свикнете?
- зависи. понякога ми харесва, понякога ми трябва време.
Освен за подстригване,за какви други процедури на косата ходите на фризьор?
- само за рязане ходя.
Ако се боядисвате,на фризьор ли го правите или вкъщи?
- не се боядисвам, но, ако го правех, щеше да е на фризьор. аз съм некадърна.
Колко плащате за подстрижка?
- към 5 лева.

Boot
10-26-2006, 07:57
Обичате ли да ходите на фризьор? Mне, ужасно много мразя.
Споделете колко често ходите на фризьор? Веднъж на 1 година. Добре, че косата ми е здрава и не изглеждам като проскубана патка.
Къде ходите да се подстригвате? различно всеки път
Доволни ли сте? мне
Какви прически си правите? ъъъ ми последния път някфи етажи с бръснач. Някфо такова
Имате ли фобии от фризьорите? Имам.
Често ли си сменявате имиджа на косата? мне.
Като ходите само връхчетата ли си подстригвате или коррено си сменяте прическата? еми.... махам по 10тина-15 сантиметра на година :D
Харесвате ли прическата си в момента в които са ви подстригали или трябва да мине малко време за да свикнете? миии май веднага се харесвам. Нарцис такъф...
Освен за подстригване,за какви други процедури на косата ходите на фризьор? само за подстригване. Никой не може да ме принуди да отида по друг повод на фризьор.
Ако се боядисвате,на фризьор ли го правите или вкъщи? вкъщи мама ме къносва.
Колко плащате за подстрижка? към 5 кинта.

12-31-2006, 09:26
Обичате ли да ходите на фризьор? DA
Споделете колко често ходите на фризьор? 1 PAT NA 2 MESECA
Доволни ли сте? DA
Често ли си сменявате имиджа на косата? NE
Като ходите само връхчетата ли си подстригвате или коррено си сменяте прическата? SAMO VRAH4ETATA
Харесвате ли прическата си в момента в които са ви подстригали или трябва да мине малко време за да свикнете? TRQBVA DA MINAT PONE 1 ,2 DNI :)
Освен за подстригване,за какви други процедури на косата ходите на фризьор? KI4URI
Ако се боядисвате,на фризьор ли го правите или вкъщи? NE SE BOQDISVAM
Колко плащате за подстрижка? 5 LEVA

Lorraine
12-31-2006, 16:28
Обичате ли да ходите на фризьор?-не много
Споделете колко често ходите на фризьор?-рядко
Къде ходите да се подстригвате? -майка ми ме подстригва :D
Доволни ли сте? -дааа :-D
Какви прически си правите? -никакви..
Имате ли фобии от фризьорите? -нем
Често ли си сменявате имиджа на косата? -зависи
Като ходите само връхчетата ли си подстригвате или коррено си сменяте прическата? -
Харесвате ли прическата си в момента в които са ви подстригали или трябва да мине малко време за да свикнете? ..тряа ми време..
Освен за подстригване,за какви други процедури на косата ходите на фризьор? -за кичури..
Ако се боядисвате,на фризьор ли го правите или вкъщи? ..вкъщи
Колко плащате за подстрижка?..майка ми не ми зема пари :lol:

evil_lady_in_black
12-31-2006, 19:48
Обичате ли да ходите на фризьор? да
Споделете колко често ходите на фризьор?незнам
Къде ходите да се подстригвате?стилист Капанов
Доволни ли сте?да
Какви прически си правите?кфито ми кеф
Имате ли фобии от фризьорите?не
Често ли си сменявате имиджа на косата?незнам
Като ходите само връхчетата ли си подстригвате или коррено си сменяте прическата?различно
Харесвате ли прическата си в момента в които са ви подстригали или трябва да мине малко време за да свикнете?харесвам си я
Освен за подстригване,за какви други процедури на косата ходите на фризьор?различно
Ако се боядисвате,на фризьор ли го правите или вкъщи?фризьор
Колко плащате за подстрижка?средно то 6 до 30 лева

lo6a_karma
01-05-2007, 18:22
ходя 1-пат в месеца ходя при един и са6т мноооооооо сам доволна Кагато ходя ми подстригв асамо връхчетата не се боядисвам и пла6там некаде около 3и50-4 лв не е мнооо скапо

lunnoto_momi4e
01-05-2007, 18:42
Обичате ли да ходите на фризьор? -Да
Споделете колко често ходите на фризьор? -Ами попринцин веднъж на 2 месеца
Къде ходите да се подстригвате? -В Ботевград-при Галя Найденова
Доволни ли сте? -Да,много
Какви прически си правите? -Ами ходя си с пусната коса
Имате ли фобии от фризьорите? -Не
Често ли си сменявате имиджа на косата? -В скоро време започнах много често-през месец
Като ходите само връхчетата ли си подстригвате или коррено си сменяте прическата? -Само връхчетата
Харесвате ли прическата си в момента в които са ви подстригали или трябва да мине малко време за да свикнете? -Трябва да мине малко време,а понякога и много
Освен за подстригване,за какви други процедури на косата ходите на фризьор? -Ами за кичури понякога
Ако се боядисвате,на фризьор ли го правите или вкъщи? -С къна-у нас,кичури-на фризиор
Колко плащате за подстрижка? -5лв

Ifan4o
01-06-2007, 18:08
Обичате ли да ходите на фризьор? Da
Споделете колко често ходите на фризьор? seki mesex
Къде ходите да се подстригвате? Emi v Kostinbrod
Доволни ли сте? Da
Какви прически си правите? Mislq 4e normalni
Имате ли фобии от фризьорите? NE
Често ли си сменявате имиджа на косата? Ne NO MNOGO MI SE ISKA
Като ходите само връхчетата ли си подстригвате или коррено си сменяте прическата? Mi ne da pridobiq normalen vid
Харесвате ли прическата си в момента в които са ви подстригали или трябва да мине малко време за да свикнете? Da haresfam q
Освен за подстригване,за какви други процедури на косата ходите на фризьор? Emi na nikakfi no bih minaol da se boqdisam v 4erno
Ако се боядисвате,на фризьор ли го правите или вкъщи? Da we v ku6ti kufto sum sakatak moje da ostana bez kosa
Колко плащате за подстрижка? 4 leva

priti_kiti
01-06-2007, 18:37
Обичате ли да ходите на фризьор? Амии да
Споделете колко често ходите на фризьор? за подстригване на връхчетата - на всеки два-три месеца,ако е за няква прическа - зависи..
Къде ходите да се подстригвате? - тука до нас има едно много добро козметично студио :)
Доволни ли сте? - дам
Какви прически си правите? - накъдряне или изправяне най-вече
Имате ли фобии от фризьорите? - Не. О.о
Често ли си сменявате имиджа на косата? - не бих казала
Като ходите само връхчетата ли си подстригвате или коррено си сменяте прическата? - И за двете ходя.
Харесвате ли прическата си в момента в които са ви подстригали или трябва да мине малко време за да свикнете? Веднага я харесвам, ако се получи така, както съм искала. ;)
Освен за подстригване,за какви други процедури на косата ходите на фризьор? - прически..
Ако се боядисвате,на фризьор ли го правите или вкъщи? - няма да се боядисвам,поне нямам намерение все още.. иначе бих предпочела на фризьор, естествено
Колко плащате за подстрижка? 5 лв.

Joey Tempest
01-06-2007, 19:19
Обичате ли да ходите на фризьор? Защо да не обичам?
Споделете колко често ходите на фризьор? Веднъж на 4 месеца.
Къде ходите да се подстригвате? Който иска да знае, да ме попита на лична.
Доволни ли сте? Разбира се.
Какви прически си правите? По принцип имам дълга коса, която нося пусната.
Имате ли фобии от фризьорите? Не, естествено.
Често ли си сменяте имиджа на косата? Преди по-често. Сега не особено.
Като ходите само връхчетата ли си подстригвате или коренно си сменяте прическата? Ами само връхчетата засега, понеже адски много се изтощават, все пак пускам коса и се налага, хаха.
Харесвате ли прическата си в момента в които са ви подстригали или трябва да мине малко време за да свикнете? Харесвам се веднага, много ясно, не съм чак толкова суетен.
Освен за подстригване,за какви други процедури на косата ходите на фризьор? За кичури от време на време.
Ако се боядисвате,на фризьор ли го правите или вкъщи? Не се боядисвам, но не бих го направил сам вкъщи.
Колко плащате за подстрижка? Виж въпрос номер 3.

краси4ка
04-30-2007, 18:55
аз ходих на фризьор при една мацка,която работеше на оборище!сега знам ,че се премести да работи ж някакуж салон"magic" мейду студентски и диана бааааад!и мисля да си ида пак при нея!супер добра е!изслушвате,съветвате и е много готина!а какви неща прави за абитуриенти........уникална е!!!казва се лулу!поне така и казват!

04-30-2007, 19:25
ами веднъж на 3 месеца ходя да си подстригвам връхчетата :wink: на всеки 6 месеца си правя кичури и ако докато разглеждам списанията във фризиорския салон ми хареса мн някоя прическа,сменям моята,но това се случва мноооооогоо рядко :-D харесвам си се така за сега,да видим до кога :-k

djeini
04-30-2007, 19:43
Обичате ли да ходите на фризьор? da
Споделете колко често ходите на фризьор? 2 puti v meseca
Къде ходите да се подстригвате? v sofiq
Доволни ли сте? da
Какви прически си правите? razli4ni gledam katalog i si izbiram ne6to modno no i da mi otiva
Имате ли фобии от фризьорите? ne imam zavisimost ot tqx
Често ли си сменявате имиджа на косата? dosta 4esto
Като ходите само връхчетата ли си подстригвате или коррено си сменяте прическата? ami na mesec edin put si q smenqm korenno edin put samo vrux4eta
Харесвате ли прическата си в момента в които са ви подстригали или трябва да мине малко време за да свикнете? da xaresvam q
Освен за подстригване,за какви други процедури на косата ходите на фризьор? boqdisvane,ki4uri ako sum na kupon i nqkakuv po razli4en stailing
Ако се боядисвате,на фризьор ли го правите или вкъщи? na frizior
Колко плащате за подстрижка?6 lv zabravix da napi6a 4e podstrigvaneto mi e samo 6 lv drugoto izliza pove4e do 30/40 za ki4uri ili boq i pak tolko za nqkuv stailing

eXtRaoRdinaRy
04-30-2007, 19:49
Обичате ли да ходите на фризьор? -Не особено :-D
Споделете колко често ходите на фризьор? - на 2-3 месеца най-много ;)
Къде ходите да се подстригвате? - при фризьорката ми, как къде =)
Доволни ли сте? - Доволна съм.Това, което зависи от нея- го прави, но искам права косааааааа :(
Какви прически си правите? - различни (;
Имате ли фобии от фризьорите? - Не, защо трябва да имам???
Често ли си сменявате имиджа на косата?-не
Като ходите само връхчетата ли си подстригвате или коррено си сменяте прическата? - зависи, но най-често си смянам прическата коренно, а не само връхчетата ;)
Харесвате ли прическата си в момента в които са ви подстригали или трябва да мине малко време за да свикнете? - на момента не ми ли хареса = > всеки път като се погледна в огледалото ще мъмря, че съм с ужасна прическа :)
Освен за подстригване,за какви други процедури на косата ходите на фризьор? - ако има по-специален случаи - прическа
Ако се боядисвате,на фризьор ли го правите или вкъщи? -не си боядисвам косата цялата.на кичури съм.
Колко плащате за подстрижка?..зависи дали е само прическата или и правене/подновяване на кичурите... :smt006

Sisley^BaBy
05-01-2007, 12:12
Обичате ли да ходите на фризьор?- Да,много.
Споделете колко често ходите на фризьор?- На две седмици най-много месец.
Къде ходите да се подстригвате? -Различно.
Доволни ли сте? -По4ти винаги.
Какви прически си правите? Според настроението.
Имате ли фобии от фризьорите? Не,доверявам им се напълно.
Често ли си сменявате имиджа на косата?- Оби4ам разообразието.
Като ходите само връхчетата ли си подстригвате или коррено си сменяте прическата? -Коренно си сменям при4еската.
Харесвате ли прическата си в момента в които са ви подстригали или трябва да мине малко време за да свикнете?-Много се харесвам.
Освен за подстригване,за какви други процедури на косата ходите на фризьор?-Плитки с изкуствена коса.
Ако се боядисвате,на фризьор ли го правите или вкъщи?-Не се боядисвам.
Колко плащате за подстрижка? 7 лв.[/u]

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-01-2007, 14:01
Обичате ли да ходите на фризьор? ne osobeno.. vinagi me pravqt nqkak.. mi ne se haresvam :?
Споделете колко често ходите на фризьор? vednuj na 2 meseca... ot strah :lol:
Къде ходите да се подстригвате? pri edna ... i da ti kaja nadali shte q znaesh :D
Доволни ли сте? purviq den NE!
Какви прически си правите? em... razli4ni :lol: kvi da sa ... otvarqm si edno spisanie haresvam si neshto i.....
Имате ли фобии от фризьорите? g/d ....
Често ли си сменявате имиджа на косата? nep
Като ходите само връхчетата ли си подстригвате или коррено си сменяте прическата? smenqm q izcqlo vinagi...
Харесвате ли прическата си в момента в които са ви подстригали или трябва да мине малко време за да свикнете? trqbva da mine vreme.. :) taka e ot .. 2god nasam :?
Освен за подстригване,за какви други процедури на косата ходите на фризьор? za nikakvi
Ако се боядисвате,на фризьор ли го правите или вкъщи?
Колко плащате за подстрижка? 20 30 lv..

LiCk|It_OfF
05-01-2007, 16:49
Обичате ли да ходите на фризьор? :arrow: Обожавам
Споделете колко често ходите на фризьор? :arrow: Два пъти в месеца
Къде ходите да се подстригвате? :arrow: В един салон до нас
Доволни ли сте? :arrow: Много.Супер мохабет става с фризиорката :-D
Какви прически си правите? :arrow: Всеки път различно,но главно ходя за краищата и като ме избие на лиготия за цялостна промяна :lol:
Имате ли фобии от фризьорите? :arrow: Не,никакви.
Често ли си сменявате имиджа на косата? :arrow: Преди не,но сега много често щот съм с къса коса. :-D
Като ходите само връхчетата ли си подстригвате или коррено си сменяте прическата? :arrow: Ами зависи от настроението ми
Харесвате ли прическата си в момента в които са ви подстригали или трябва да мине малко време за да свикнете? :arrow: Ами днеска се подстригах и се харесвам много 8)
Освен за подстригване,за какви други процедури на косата ходите на фризьор? :arrow: Изтъняване
Ако се боядисвате,на фризьор ли го правите или вкъщи? :arrow: Не се боядисвам,но скоро време ще си праа кичури и ще е на фризиор
Колко плащате за подстрижка? :arrow: 5 лв.

:wink: [/b]

neusan88
05-01-2007, 16:56
Обичате ли да ходите на фризьор? - Да
Споделете колко често ходите на фризьор? - Веднъж на месец
Къде ходите да се подстригвате? - В един салон в града за който казваха че е най добрия и аз ходя там щото съм доволна
Доволни ли сте? - Да
Какви прически си правите? - ами без да ми пипа далжината, само за цъфтежа
Имате ли фобии от фризьорите? - ами да - когато видя ножиците... 8-[
Често ли си сменявате имиджа на косата? - мне...нямам тази смелост
Като ходите само връхчетата ли си подстригвате или коррено си сменяте прическата? - само вдъхчетата
Харесвате ли прическата си в момента в които са ви подстригали или трябва да мине малко време за да свикнете? - ами свикнала съм си и
Освен за подстригване,за какви други процедури на косата ходите на фризьор? - Маска,съшо ампули за подхванване и при козметик
Ако се боядисвате,на фризьор ли го правите или вкъщи? - ами последния път като се боядисах беше преди 5год и си изтощих косата - беше в салон!
Колко плащате за подстрижка? - 5лв

dazzle
05-01-2007, 18:50
Обичате ли да ходите на фризьор? - да, много
Споделете колко често ходите на фризьор? - на 2 месеца
Къде ходите да се подстригвате? - при Стилист Капанов
Доволни ли сте? - да, винаги
Какви прически си правите? - изправят ми я най-често
Имате ли фобии от фризьорите? - не
Често ли си сменявате имиджа на косата? - не мн често
Като ходите само връхчетата ли си подстригвате или коррено си сменяте прическата? - връхчетата винаги и понякога си правя причска
Харесвате ли прическата си в момента в които са ви подстригали или трябва да мине малко време за да свикнете? - ами...имам едни степени, които мразя, но ще свикна
Освен за подстригване,за какви други процедури на косата ходите на фризьор? - изправяне, заздравяване
Ако се боядисвате,на фризьор ли го правите или вкъщи? - не се боядисвам
Колко плащате за подстрижка? - 20-30 лв :wink: