PDA

View Full Version : kakvo 6te si pomislite,ako..............................



10-22-2006, 21:20
........,ako v edin prekrasen den imate sre6ta s va6eto mom4e,a toi se poqvi na sre6tata vi do tuk dobre,no v prekrasen moment ot va6ata poredna ve4er zaedno,vidite,4e vurhu lizeto mu ili po to4no v oblasta okolo bustata mu ima brukat!Popitate direktno ot kude e,a toi s nevqrva6t pogled vi kaje:neznam!
Sled tova vikaje 4e e ot negova kolejka nai veroqtno koqto prinzipno mu se radva mnogo i ot vreme na vreme go pregru6ta!??E kajete mi,za6toto mi e interesna va6ata reakziq v takuv moment,napravo sum bqsna!!!!!!!!!!!!!! :x

Amayo
10-22-2006, 21:22
Шляка се насам натам. Търси причината в тебе не в него.

10-22-2006, 21:26
tova prosto moje6e malko po smek4eno da go kaje6!Za6toto i bez tova sum meko azano bqsna!!

IlLuSi0nS`
10-22-2006, 21:26
ем ако се случва за първи път ще приема тфа обяснение, но ако стане пак може би ще настоявам повече да ми каже ако е бил с друга.. но все пак аз бих простила, а съм и прощавала изневаря така че споко

iiirish
10-22-2006, 21:29
ами аз съм малко буйничка и като ми прикипи си го изкарвам директно, така че най-вероятно щях да й оскубя косата (правила съм го вече ведъж). а на него му лепваш един здрав шамар да се научи в кого ще си утолява мъката като се оставя да го гушкат :smt013

Viktoriq_
10-22-2006, 21:30
Ами ще му зашливя памар и ще му кажа , че е лъжец ...
Пак и според мен не търси цялата вина в себе си ... виновна си до толкова , че си му повярвала на чувствата ... а не , че той е " глупак " и не може да си пази това , което има !

MalKa_BLuDnica
10-22-2006, 21:33
purvo she pitam za da vidq kvo novo moje da izmili i posle stavam i si trugvam i mu pokazvam edin :smt018 :smt019

TaKe_SmILeS
10-22-2006, 21:36
Ne si zaslujava da se zanimava6 s 4ovek,koito purvo te luje/o4evidno/ i vtoro qvno ne durji dostatu4no na teb! tova e spored men.

koalka
10-23-2006, 06:58
Ами ще си помисля,че ми е изневерил много ясно.И това с шамара ще го направя.

Reich_06
10-23-2006, 08:15
еми ще му кажа да ходи при колежката си да си се радват взаимно!!!

CVETELLINA
10-23-2006, 08:21
Ами то е очевидно,че се опитва да овърта "незнам" :-s хахаха незнае или се прави на луд...Аз много мразя да ме лъжат,така че при едно такова изпълнение го късам веднага....без да правя сцени..Не съм такъв човек..:}
Но за една изневяра от негова страна,не трябва да обвиняваш само него,потърси вината и в себе си...

miloto_girl_4e
10-23-2006, 09:13
Ех, какви лъжливи копелета има в днешно време ...
На твое място .... ако съм по-спокойна ще му приема лъжата и оттук нататък ще съм на щрек
Ако ли не - един здрав шамар и му тегля една майна...

He3HauKa
10-23-2006, 09:15
Ne pridavai osobena vajnost na tova,no vse pak si imai edno na um. :-s :-s

selen_mischief
10-23-2006, 09:52
Не показвай яда си, напреви се на непукист, много гадно ще му стане. После си взимаш чантата и офейкваш демонстративно. :P

MoHuTo
10-23-2006, 12:22
ми той явно не държи достатъчно на теб,щом дори не смее да ти каже истината(която е очевидна)...аз ако нях бях на теб бих му ударила един шамар и си заминавам...мисля че заслужаваш нещо мн по добро!

lifestyle
10-23-2006, 12:33
На мен вчера ми се случи нещо подобно.Той ми дава телефона си за да набера баща му и ми казва за по-бурзо от избрано номера да го набера.Тръгвам аз да набирам и какво виждам-някакво женско име(да не го споменаваме).Питам аз коя е тази(савсем спокойно като очаквам отговор-колежка,стара приятелка,семейна приятелка...) и получавам отговор ами едно момиче.Питам пак(вече ядосана)-и кое е това момиче(поне да ми даде някакво обяснение да се поуспокоя).И той ми изтърсва отново-ами едно момиче.... :smt013 Савсем спокойно си хванах партакешите и си тругнах.Помолих го само да не ме търси вече....И ката подпали ми се телефона от звънене ама така и не му вдигнах.Почти съм сигурна че не е нищо сериозно ама ..... :smt014 .
Случеят с бруката е доста по-сериозен според мен ](*,)