PDA

View Full Version : popadnah na lo6o mom4e....



MalKa_BLuDnica
10-22-2006, 21:29
Хелп

IlLuSi0nS`
10-22-2006, 21:32
ем обади му се и го питай кфи са му намеренията или тфа е било всичко

MalKa_BLuDnica
10-22-2006, 21:34
pitala sum go mn puti...dali 6te se vidim pak i toi kazva 4e "mnogo qsno 4e 6te se vidim" a kvi sam u namerenqta "iskam da si po4ina ot vurzki" :smt009

iiirish
10-22-2006, 21:36
ох, ами мила забрави тази история и си гледай живота най-добре. може и да изпитваш нещо по-специално към него, но не можеш нито да искаш, нито да бъдеш с момче като него. дори и той да те беше потърсил пак, ти рано или късно щеше да му омръзнеш и той да си го потърси от друга.
недей се опитва да му звъниш, защото така ще се направиш на безнадеждно отчаяна глупачка! недей се хвърля в кратака на човек, който не е истински пред теб!

Viktoriq_
10-22-2006, 21:37
Така започва връзки , а кога ги преключва - със секс ли !?
Според мен не е никак добре да се забъркваш с него ... Всичко минава с времето , ще го забравиш ...
Но ти си знаеш !

TaKe_SmILeS
10-22-2006, 21:44
Predpolagam si 4ovek,koito misli predi vsi4ko sus surceto,a posle s razuma si.Qvno go haresva6 mnogo,ama tova koeto pravi s momi4etata/s teb/ ne mi se struva nito hubavo nito romanti4no nito seriozno.ako si pada6 po mom4eta,koito vseki moment mogat da se e**at s druga,zna4i si si namerila mom4eto.No nedei da se zalugva6 tolkova po vun6niq vid.Az li4no sum haresvala takiva mom4eta,no prosto sa si ostavali samo za snim4ica-ne moga da se obvurja s takuv tip.

10-22-2006, 21:50
. posle taka stanaha ne6tata 4e mu napravih edna svirka..(be6e mi za purvi put) sled kato svur6ihme toi pak me pregurna i stoqhme pregurnati dosta vreme..govorihme si...smqhme se...celuvahme se..i po edno vreme maika mu mu zvunna da se pribere..toi me ostavi pred bloka i se pribra! ot togava ne sum go vijdala..nito mi se obajdal

:lol: :lol: :lol:

Tokio_Hotelkata
10-22-2006, 21:51
Hi,iskam da ti kaja,4e nai-dobre da ostavi6 tova mom4e,za6oto qvno si mu haresala za da te tursi pak,no nali znae6 do koga 6e si mu inetersna...dokato ne te mine nqkolko puti! [-X Da si hodi i da se opravq s nqkoq druga...prosto kolkto i da go haresva6 trqbva da go razkara6 za tvoe dobro e!i sled vreme 6e sre6ne6 nqkoe mom4e koeto naistina da te obi4a(kakto moq priqtel men :-) ) vnimavai mislis glavata si!

koalka
10-23-2006, 06:52
pitala sum go mn puti...dali 6te se vidim pak i toi kazva 4e "mnogo qsno 4e 6te se vidim" a kvi sam u namerenqta "iskam da si po4ina ot vurzki" :smt009От това,което е казал трябва сама да си направиш изводите.Това момче сигурно е по-голямо от теб.Не знам ти на колко си,но явно ти е завъртяло главата-в това няма нищо лошо,но просто това момче е е**ч и само това търси в момичетата.Много повече ще страдаш,ако тръгнеш с него,отколкото сега.Защото от къде знаеш-може да се позабавлява с теб,да преспите(както ти каза,човек когато е влюбен е заслепен,защото свирката не е малко) и после....твое си е решението,но щом ти е казал да си почени от връзки не искай от него нещо сериозно.

sladkoto_neli
10-23-2006, 07:34
pitala sum go mn puti...dali 6te se vidim pak i toi kazva 4e "mnogo qsno 4e 6te se vidim" a kvi sam u namerenqta "iskam da si po4ina ot vurzki" :smt009От това,което е казал трябва сама да си направиш изводите.Това момче сигурно е по-голямо от теб.Не знам ти на колко си,но явно ти е завъртяло главата-в това няма нищо лошо,но просто това момче е е**ч и само това търси в момичетата.Много повече ще страдаш,ако тръгнеш с него,отколкото сега.Защото от къде знаеш-може да се позабавлява с теб,да преспите(както ти каза,човек когато е влюбен е заслепен,защото свирката не е малко) и после....твое си е решението,но щом ти е казал да си почени от връзки не искай от него нещо сериозно.

съгласна съм

АТАКАБГ
10-24-2006, 05:03
Абе вие жените сте маса странни понякога... Момичето ясно написа,че много харесва тоя пич и явно не я интересува кви са слуховете за него. А и така е по-добре. Много добре знаете,че едно са слухове,друго е в действителност. Кой знае тея,които са и наговорили тези неща за момчета дали не ревнуват. След като тя го харесва от много време и явно много иска да е с него,а явно и той е навит защо да не се забият? Не е задължително да се женят,нали? Ще походят малко,пък ако действително е такъв,ще скъсат (не че ако не е пак няма да скъсат). Чудо голямо! А я помислете и от друга гледна точка - ами ако тя никога не тръгне с него,години наред ще се чуди кво е щяло да бъде ако е била тръгнала и ще съжалява. Така че мислете преди да давате (тъпи) съвети.

He3HauKa
10-24-2006, 05:17
Ne mu zvani ,tova shte e nai golqmata ti greshka povqrvai mi.Izchakai dokato toi ti zvanne ako ne ti se obadi znachi ne iska nishto ot teb a ako zapochnesh da go tyrsish samo shte se unijavash.Uspeh i umnata :roll: :roll: :roll:

Sazi
10-24-2006, 06:21
Moje da ti e trudno ,no nedei da lazi6 po nego.....Dori da te be6e potarsil edinstvenoto ,koeto iska ot teb e sex.Ne mu e haresala svirkata ,koqto si mu napravila u e re6il da te zareje....Oba4e moga da ti kaja znam 4e ti e gadno i se 4yvstva6 ujasno oba4e ima tolkova mnogo mom4eta ,koito moje bi biha napravili vsi4ko vazmojno da se 4yvstva6 dobre :) Gledai jivota si i 6te vidi6 4e 6te nameri6 podhodq6tiq muj, a na takiva pikluvci kato toq...."im ebi maikata"

PerfectStrang3r
10-24-2006, 07:11
Ти усещаш ли той за какво те търси ? Следващия път ще ти иска не само свирка, ами и секс и ти като заслепена ще му дадеш. Стегни се малко... не тичай по "ебачи"... ще те нарани... :)

BeBencEto
10-24-2006, 10:23
ne e tova momcheto za teb..plius tova ne se pravi na glupachka...