PDA

View Full Version : pristrastih se kam kokata



10-22-2006, 21:53
kvo da napravq, kintadjiq sam kakto nqkoi kazvat i se zaribih mnogo...

veche ne znam kakvo da pravq ](*,)

prodadoh dva mp3 playera i telefon veche... :cry:

IlLuSi0nS`
10-22-2006, 22:00
мм спри да си земаш, а като ти се шмърка пуши ганжа може да помогне да заместиш коката макар че хич не е същото ..ам пробвай да заместиш и с амфети..деа знам.. аз съм пробвала кока ама не съм толкова зарибена ..

panterata
10-22-2006, 23:37
opitai da se spresh kato ti se priiska pravi ne6to dr-go ne do tolkova vredno aa ako ne mojesh potarsi pomo6t lekarska

10-23-2006, 00:59
oh koka koka... ami da ti kaja, mai alternativata sa imenno amfetite...vupreki 4e edinstveniqt im plus e, 4e sa po-evtini.... nz izob6to kak se otkazva ne6to tolkova qko kato kokata, vse edno da se otkaje6 ot raq i da padne6 v ada ama...sigurno si zaslujava usilieto. dr na4ini sa da izbqga6 izcqlo ot obstanovkata v koqto jivee6 i horata s koito izliza6 za izvestno vreme i taka moje da zaluje6 psihikata si 4e si izbqgal i ot kokata. prosto trqa da izbqga6 ot vs, koeto ti napomnq za neq... deba, tva e kato v lubovta be:))

hamilcar
10-23-2006, 06:09
Ако не можеш сам да се откажеш потърси професионална помощ.

_donna_
10-23-2006, 10:27
Купи си 20 литра ракия от тая дето е 3 литра за 2.05 лв. и..
започвай да я пиеш..без прекъсване.Като се олееш яко
така че вече да не моеш да си уцелиш устата спри за малко..
поспи,повърни..ходи до кенефа..квото ше праиш там..хахахаХА..
След тва пак почваш и така докато не я изпиеш.
Като изпиеш тия 20 литра ако още не си се отказал
от коката и ако още ти се иска да живееш,
било то заради коката или заради нещо друго,
купи още 20 литра .. :-D

IdiOtKa
10-23-2006, 11:35
Купи си 20 литра ракия от тая дето е 3 литра за 2.05 лв. и..
започвай да я пиеш..без прекъсване.Като се олееш яко
така че вече да не моеш да си уцелиш устата спри за малко..
поспи,повърни..ходи до кенефа..квото ше праиш там..хахахаХА..
След тва пак почваш и така докато не я изпиеш.
Като изпиеш тия 20 литра ако още не си се отказал
от коката и ако още ти се иска да живееш,
било то заради коката или заради нещо друго,
купи още 20 литра .. :-D
тва даже и на мен не ми беше смешно маина !!

постърси помощ ...професионална !

CrazyWitch
10-23-2006, 13:15
постърси помощ ...професионална !

Така е. До като не е станало още, ама ощеее по-късно ...

_donna_
10-23-2006, 17:05
@IdiOtKa,МАЙНА,тва е изпитано и доказано средство.
а ти без да знаеш за кво става въпрос си лафиш за професионална помощ...хаХАхаа..само ми кажи какво разбираш под "професионална помощ"..само тва ми е въпроса..да отиде при доктор,а?!
а ти знаеш ли колко хора умират всеки ден заради лекарска
некомпетентност и небрежност.щото аз знам.
тва не беше с цел да е смешно.
просто ти не разбираш.
аЕ,в ЛЕВО.

fake
10-23-2006, 17:44
_donna_, а от алкохолно натравяне знаеш ли колко хора умират?ти нормална ли си бе, как ше изпие човек 20 литра ракия, като от 2-3 шсе озовеш в токсикологията?

hamilcar
10-23-2006, 18:20
@IdiOtKa,МАЙНА,тва е изпитано и доказано средство.
а ти без да знаеш за кво става въпрос си лафиш за професионална помощ...хаХАхаа..само ми кажи какво разбираш под "професионална помощ"..само тва ми е въпроса..да отиде при доктор,а?!
а ти знаеш ли колко хора умират всеки ден заради лекарска
некомпетентност и небрежност.щото аз знам.
тва не беше с цел да е смешно.
просто ти не разбираш.
аЕ,в ЛЕВО.

А поради липса на лекарска помощ знаеш ли колко хора умират ? Моля те спри с глупавите си предложения. Двадесет литра ракия ти виждала ли си въобще ? Той по-скоро ще умре от ракията, от колкото от кокаина.

_donna_
10-23-2006, 19:33
хаХАхаха
не знам кой не е виждал 20 литра ракия
ама май вие сте тия дето разправяте,че ше ги изпие наведнъж.
и алкохолно натравяне знам какво е,и токсикологията на Пирогов
я познавам от близо и пичът ви ебава здраво,
а вие моралистите се надпрварвате кой ше напише
с по-големи букви "ПОТЪРСИ ПРОФЕСИОНАЛНА ПОМОЩ".
поради липса на лекарска помощ сигурно умират в Африка.
тук няма такова животно освен ако не си достатъчно глупав,
за да не отидеш на лекар.щял да умре от ракията..ами да де,
то тва е целта,само дет' с ракията ше стане по-бързо,
дейба и наркоманските лайнари. :mrgreen:

hamilcar
10-23-2006, 19:46
хаХАхаха
не знам кой не е виждал 20 литра ракия
ама май вие сте тия дето разправяте,че ше ги изпие наведнъж.
и алкохолно натравяне знам какво е,и токсикологията на Пирогов
я познавам от близо и пичът ви ебава здраво,
а вие моралистите се надпрварвате кой ше напише
с по-големи букви "ПОТЪРСИ ПРОФЕСИОНАЛНА ПОМОЩ".
поради липса на лекарска помощ сигурно умират в Африка.
тук няма такова животно освен ако не си достатъчно глупав,
за да не отидеш на лекар.щял да умре от ракията..ами да де,
то тва е целта,само дет' с ракията ше стане по-бързо,
дейба и наркоманските лайнари. :mrgreen:

То верно народните ни представители са много зле, ама лошото е, че и от народа ни има такива. Представи си само за секунда, че темата не е ебавка. Ако мозачето ти може да го осмисли това, хайде сега си прочети постовете.

meebo
10-24-2006, 08:17
LOL 8-[ Видях толкова излишни коментари и професионална помощ ако сам не можеш да си помогнеш то .... едвали някои ще може друг, всичко упира до психиката на човека. Смешно и изтъркано но волята може да те оправи не е трудно коката не е нещо от което се отказваш с години е разбира се едвали е взимаш повече от 2 месеца и за това ще ти е леко и безболезнено просто си кажи стига дори не е нужно да сменяш среди и т.н макар, че и това помага, но винаги ВСИЧКО ЗАВИСИ САМО И ИЗЦЯЛО ОТ ТЕБ!

koalka
10-24-2006, 15:16
Имаш кинти,ама си си продал телефона и мр3 плейърите.Как става това?

10-24-2006, 17:10
ami pi4 ti nikoga nqma da iskash da spresh da zimash koka,zashtoto vse edno da iskash da budesh shtastliv,abe spored men hvani si edna priqtelka momi4e na koeto naistina da durjish i koeto istinski da obi4ash i gledai da si vuzmojno nai mnogo vreme s neq i taka tq shte stane po vajna za teb otkolkoto kokata ,sushto mojesh da budesh tolkova shtastliv s neq vse edno kakto s kokata,oba4e prosto naistina trqbva da q imash do sebe si,kokata e hybavo neshto no kato se upotrebqva rqdko,a tova 4e imash kinti popre4va zashtoto kato znaish 4e imash kinti znaish i 4e mojesh da si kupish,a tova 4e si prodal do sq 2 mp3 playara nedei pove4e da prodavash kakvoto i da bilo za takiva raboti zashtoto taka oshte pove4e psihikata ti se zaribqva

die_die_my_darling
10-24-2006, 17:53
постърси помощ ...професионална !

Така е. До като не е станало още, ама ощеее по-късно ...

ne 4akai ne6tata da stanat po seriozni...

DiSsReSpecT
10-25-2006, 18:53
еми.... едва ли има начин да спреш. Ама пробвай да отидеш в комуна.

Sladkata_Nansi
10-28-2006, 18:40
Az li4no mislq,4e parvata kra4ka ve4e e napravena-6tom vijda6 ,4e ve4e si se pristrastil.Po princip na tezi koito vzimat droga nai-trudno e da priznaqt pred sebe si i drugite,4e sa pristrasteni...Napravi taka,4e saznanieto ti da e zaeto s dr ne6ta...dano uspee6 da se prebori s tova za6toto e adski opasno naistina...

Sladkata_Nansi
10-28-2006, 18:43
Az li4no mislq,4e parvata kra4ka ve4e e napravena-6tom vijda6 ,4e ve4e si se pristrastil.Po princip na tezi koito vzimat droga nai-trudno e da priznaqt pred sebe si i drugite,4e sa pristrasteni...Napravi taka,4e saznanieto ti da e zaeto s dr ne6ta...dano uspee6 da se prebori s tova za6toto e adski opasno naistina...

BeBcHeTo
10-28-2006, 19:48
Ако не можеш сам да се откажеш потърси професионална помощ.

r3az0n
10-28-2006, 21:03
Е ти ако беше кинтаж щеше или да продаваш mp3 player-и [-X :| ама тупай няма страшно...

10-29-2006, 07:45
Не,моля те,опитай се да ми обясниш.
Усещам,че има нещо много важно за схващане,
което ми се губи. :smt005
Защо си толкова зле ?!
Верно във всеки форум се намират разни малоумници, които незнайно защо се смятат за невероятно интелигентни, ама ти минаваш всички! Като не разбираш си траеш, иначе рискуваш да се издадеш колко си прост!!! Не се хаби да ми репликираш, щото едва ли ще го прочета...

Що се отнася до темата... Преполагам, че човека си е направил бъзик щото за 2 mp3 плеъра, няма да взема много кока, пък и от коката се получава само психична зависимост, която се преодолява много по-лесно от физическата (хероин)! Относно това, че преминаването от кока към амфети ще му помогне - това са пълни глупости - амфетамина е с пъти по-вреден от кокаина (не случайно е познат като "коката на бедните") и разбива центровете на мозъка много по-бързо и брутално!
Ми т`ва е!
За финал! Знайте че наркотиците ви правят щастливи, силни и еуфорични! Само че се замислете дали си заслужава... защото докато се кефите от ефекта на коката, амфета или екс-а неусетно сте се съсипали ...
Както казва един мъдър човек: "Готино е да ти е готино, ама много готино не е на добре"... :-({|=