PDA

View Full Version : VSICHKI ME EBAVAT



10-22-2006, 21:54
pisna mi veche, kakvo kato imam po-dobri ocenki ot tqh ne e nujno da me biqt...

i mi vzimat ochilata samo i ne vijdam i tichat iz staqta i az se pribivam iz chinovete i posle daskalkata na men se kara che sam butal iz staqta i mi se prismivat

Sazi
10-22-2006, 22:22
Ami spored men ne trqbva da im obra6ta6 vnimanie.Ti si izkarvai ocenkite i izob6to da ne ti puka...Posle te 6te zakasat v jivota i 6te si vikat "ehhh za6to ne y4ihme..."Ostavi gi da ti se podigravat - VSI4KO SE VRA6TA

10-22-2006, 23:31
Abe ne e taka beeee

Na men edin mi sedna na glawata i me pleskashe po korema shoto sym po pulnichuk a drugite me durjaha za rucete i daje si izmisliha pesen i bqh kato baraban :smt013

Sigurno shte se premesta :evil:

10-22-2006, 23:46
6to si mislq 4e temata e ebavka :-k

hforce
10-23-2006, 00:01
6to si mislq 4e temata e ebavka :-k
6to i az sum na tva mnenie? :-k

Amayo
10-23-2006, 00:11
Един ден ше станеш шф и ще видят те. Като закъсат в живота... :lol: :smt005

olive_oil
10-23-2006, 05:53
6to si mislq 4e temata e ebavka :-k
6to i az sum na tva mnenie? :-kопределено

Sazi
10-23-2006, 10:06
Emi togava 6tom tolkova mn te tormozqt premesti se v drugo daskalo

GossipGirl89
10-23-2006, 10:51
Ако не е ебавка съвета ми е да поговориш с вашите и да им кажеш как постъпват с тебе и те да вземат мерки.В краен случай се премести в друго училище.

IdiOtKa
10-23-2006, 12:16
амм не мисля че трябва да ти пука ...но аз не мога говоря по тая тема щото никога не съм имала хуави оценки ..

MoHuTo
10-23-2006, 12:46
Ако наистина темата не е ебавка..говори с вашите и им кажи да те преместят в др даскало..то тва не може да се тарпи [-X [-X [-X

elf4o
10-23-2006, 13:40
pisna mi veche, kakvo kato imam po-dobri ocenki ot tqh ne e nujno da me biqt...

i mi vzimat ochilata samo i ne vijdam i tichat iz staqta i az se pribivam iz chinovete i posle daskalkata na men se kara che sam butal iz staqta i mi se prismivat
ако са толков гадни за колкото разправяш говори с родителите си нека те да решат или да поговорят с класната ти там с саучениците ако тряа родителска среща да се направи и да се разберете щото те нямат право да те закачат! и да ти нарушават личното пространство! а в краина сметка ако продължават отиди в някое по спокоино училище но това е чак накрая ако се изчерпят всички останали вариянти.

In4iTu_
10-23-2006, 14:21
Простащина... [-X

mon4eto
10-23-2006, 14:23
6to si mislq 4e temata e ebavka :-k
6to i az sum na tva mnenie? :-k
Mai 6te se prisaidinq :-k

Сънчо
10-23-2006, 17:29
Темата ми се струва, че е неква плоска ебавка. Ако е така, много тъпо от страна на този който я е пуснал, защото това не е нещо с което трябва да се ебаваш! Някой ден един такъв ще стане много повече от теб и тогава ще съжаляваш, че си предизвикал съдбата по този начин.

Ако темата не е ебавка, а е пусната съвсем сериозно, мога да те посъветвам да им теглиш една дълга и широка и един ден тъпкано да им го върнеш :evil: Такива като тях не заслужават да живеят, ех човешката завист няма граници.....

Selene
10-23-2006, 18:27
6to si mislq 4e temata e ebavka :-k
6to i az sum na tva mnenie? :-k
Mai 6te se prisaidinq :-k

Хмм.. :-k и аз ще се присъединя...

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-23-2006, 19:04
Nqkoi den she im se vyrne spoko ti si u4i za da postignesh neshtu v jivota

Shadow_Walker
10-23-2006, 19:11
6to si mislq 4e temata e ebavka :-k
6to i az sum na tva mnenie? :-kопределеноНе е ебавка според мен, защото хората се дразнят, когато другите имат по-добри оценки.И ако тея първите са някакви идиоти (а такива има много) със сигурност ще правят това.Казвам го донякъде от личен опит...
А към автора-не им обръщай внимание, те ще си съсипят живота, а не ти.както казаха преди мен-Всичко се враща.

Selene
10-23-2006, 19:43
Абе и мен мн пъти са ме подигравали ама не чак толкова гадно , само от типа "зубър ... зубри" . Но не обръщам внимание ,каквото и да ми казват , за учене , за облекло , не ми пука какво мислят другите...

Sazi
10-23-2006, 20:35
Da i men se opitvat ne6to da me podigravat....ama ne6to ne im izliza nomera.Podigravat se za6toto zavijdat e pri men e po drugo.Ne mi zavijdat za ocenkite a za vun6niq mi vid i ne samo qd gi e za6toto az imam pove4e ne6ta koito te nemogat da si pozvolqt.Naprimer moqta kosa e rusa oba4e az q izrusih pove4e i se polu4i mn qko i vsi4ki mi kazvaha kolko mi e krasivo samo 4-te "fracli" ot klasa mi ne smqtaha taka te kazvaha 4e mi e grozno,no prosto gi e qd to se vijda :) Az mn pati sam kazvala KOITO ME MRAZI POD MENE DA LAZI!!!!!!!!!!!!!Taka 4e ne se vprqgaite i kvoto vi govorqt prosto ne im obra6taite vnimanie :)

PaSsioN_GiRL
10-24-2006, 11:52
Простащина... [-X

1234567
10-24-2006, 14:31
Abe ne e taka beeee

Na men edin mi sedna na glawata i me pleskashe po korema shoto sym po pulnichuk a drugite me durjaha za rucete i daje si izmisliha pesen i bqh kato baraban :smt013

Sigurno shte se premesta :evil:
bace v takiva slu4ei maitai iumrucite nared, udraqi kydeto ti padne i tav e na4ina, az sym imal podobni slu4ki ne sy6tite de, no sym se opravql, ska4am na boi na si4ko jivo, trqbva respect, mesteneto moej i da pomogne, no si predstavi v noviq ti klas da sa po-golemi izrodi!

Magurancheto
10-24-2006, 18:57
Ей пич, преди и аз бях като теб!Само ми се подиграваха, закачаха ме абе едва ли не абсолютен тормоз!Знам не се трае...тиъ, че взимай мерки, а не се давай да те правят на глупак!
Или не им обръщай внимание и като видят, че срещат "стена" и не могат да я съборят ще спрат[!
Другия вариант е да се преместиш в друго даскало, но не е гаранция, че няма да имаш същия проблем!Винаги ще има някой който да ти създава проблеми!въпросът е в това да не му обрущаш внимание и да не му се даваш!
Покажи им на твойте съученици, че не ти пука и не им се врузваш на глупостите им! :-)

sladko_f
10-24-2006, 20:25
И аз съм имала подобен проблем.Абсолютно всички в класа ми ми измисляха прякори и беше някав страшен ад.Беше ме страх да ходя на училище защото всички ме удряха и обиждаха и тва беше щото едно момиче настроиваше всички срещу мен защото аз не и играех по свирката като всички останали,но малко по малко всички разбраха каква съм и сега имам много повече пиятели.За това аз ще те посаветвам да не се убезкоражаваш и да чакаш,а ако мнението им за теб не се промени се уплачи на класната.И според мен няма да помогне ако се преместиш защото във всеки клас има по няколко такива.