PDA

View Full Version : Нещо ми става



10-22-2006, 22:12
Та аз съм едно 15(почти 16) годишно момче с проблем.Проблемът е следния:харесвам едно 14(почти 15 годишно) момиче.Разликата ни е само 1 година,но въпреки това странно,но ми се струва огромна.Всеки път като се виждаме имам чувството,че правя нещо лошо.Вътрешния ми глас ми казва "какво правиш има толкова красиви момичета на твоята възраст а ти с тая се занимаваш",но всеки път когато погледна друго момиче се сещам за нея.Когато е пред мен съм като дете пред магазин с бомбони.С всичи други момичета ми е лесно да общувам,но когато съм с нея внимавам в всяко отношение.Когато съм с нея просто се побърквам.Ако някой може да ми обясни какво подяволите ми става и защо имам толкова вътрешни спорове ще съм му много благодарен.

iiirish
10-22-2006, 22:40
явно я харесваш прекалено много и затова изпитваш затруднения при общуването с нея. това е съвсем нормално и в реда на нещата :) споко

TaKe_SmILeS
10-22-2006, 22:40
tova zna4i,4e mnoooooooooooooooooooooogo si hlutnal! A tova s godinite da ne te pritesnqva. Prosto vnimava6 da ne napravi6 ne6to tupo i da ne stane ni6to mejdu vas.iska6 da se pokaje6 v hubavata si svetlina. Moqt suvet e budi estesven i i pokaji 4e q haresva6/ako si pada6 romantik/ :P

No_LiMiTe^f
10-22-2006, 23:03
tova zna4i,4e mnoooooooooooooooooooooogo si hlutnal! A tova s godinite da ne te pritesnqva. Prosto vnimava6 da ne napravi6 ne6to tupo i da ne stane ni6to mejdu vas.iska6 da se pokaje6 v hubavata si svetlina. Moqt suvet e budi estesven i i pokaji 4e q haresva6/ako si pada6 romantik/ :P

\:D/ Съгласна съм!

MalKa_BLuDnica
10-22-2006, 23:08
spore men q haresva6 mnoogo :-k truggni s neq i probvai da vidi6 kvo she stane...moje puk da se polu4i ne6o hubavo..a i edna godina ne tolkova mnogo

Lorraine
10-23-2006, 05:12
Та аз съм едно 15(почти 16) годишно момче с проблем.Проблемът е следния:харесвам едно 14(почти 15 годишно) момиче.Разликата ни е само 1 година,но въпреки това странно,но ми се струва огромна.Всеки път като се виждаме имам чувството,че правя нещо лошо.Вътрешния ми глас ми казва "какво правиш има толкова красиви момичета на твоята възраст а ти с тая се занимаваш",но всеки път когато погледна друго момиче се сещам за нея.Когато е пред мен съм като дете пред магазин с бомбони.С всичи други момичета ми е лесно да общувам,но когато съм с нея внимавам в всяко отношение.Когато съм с нея просто се побърквам.Ако някой може да ми обясни какво подяволите ми става и защо имам толкова вътрешни спорове ще съм му много благодарен.Ами отдавна вече тийновете не ходят с момичета/момчета на тяхната възраст,така че спокойно!А и все пак нали е минала 12 :lol: ..в това няма нищо лошо..така че бъди си с нея и хич да не ти пука! :wink:

П.П. Да не си Везни,че имаш такива вътрешни спорове? :-)

summer_04
10-23-2006, 05:54
a we pi4 ,kvo ti puka, q se vzimaite s mackata!:)edna godina razlika ni6to ne e!:)

koalka
10-23-2006, 06:35
Тези неща,които си мислиш не са верни.Разликата ви е само една година и не правиш нищо нередно.Избий си това нещо от главата.А какво да кажат тогава батковците на 20,20 и нещо,които ходят с момичета на 14,15.Така че спокойно.

Jose
10-23-2006, 07:10
Ае пич няма за какво да се притесняваш че е по-малка от теб :lol: действай квото стане стане..... няма смисал да се впрягаш толкова много още си малък :wink: айде УСПЕХ

sladkoto_neli
10-23-2006, 07:43
ами явно наистина я харесваш и си мисля че точно заради това не трябва се притесняваш от възраста.все пак това е само една година.просто пробвай ако се получи ще е супер ако не живота продължава

Reich_06
10-23-2006, 08:09
a we pi4 ,kvo ti puka, q se vzimaite s mackata!:)edna godina razlika ni6to ne e!:)

PocuTy
10-23-2006, 09:22
Ами явно имаш много силни чувства към въпросното момиче и като я видиш загубваш говор и картина,забравяш си граманитиката! Често срещано явление!Спокойно! :wink:

Slave4You
10-23-2006, 10:05
Момче това се нарича "жестоко хлътване" :) И аз съм била в таква ситуация.Сигурно всички в този форум сме били.Само на разбирам какво тлкова като имате една година разлика ?!?!??!?!

IKisseDAGirL
10-23-2006, 10:09
П.П. Да не си Везни,че имаш такива вътрешни спорове? :-)

хаха и аз тва се питам.. обикновено те са по тази част.. постоянно се колебаят и си менят мнението :mrgreen:

BeBencEto
10-23-2006, 10:40
hlutnal si...i kakvo edna godina ralika li shte te spre!?..zamisli se...glupavo e 8)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-23-2006, 17:28
ne se pritisnqvai prosto izpitvash mn silni 4uvstva kym neq a kolkoto za vyzrasta nema ko se pritisnqvash az sym na po4ti 16 a priatelq mi e na po4ti 17 i ni e mn qko zaedno :]]