PDA

View Full Version : Първанов срещу Сидеров



teenkopele
10-23-2006, 00:04
Въпросът е ясен. :wink:

i'm so excited!
10-23-2006, 00:08
направо не ми говори. от тоя балотаж ми иде да се гръмна в левото око.

123343443
10-23-2006, 00:09
и отговорът е ясен

teenkopele
10-23-2006, 00:14
направо не ми говори. от тоя балотаж ми иде да се гръмна в левото око.

Ахахах, що така бре?
Аз си мисля, че червените пенсии ще надделеят над сидеровците.
Кой знае...може да стане и изненадата! :wink:

i'm so excited!
10-23-2006, 00:23
не го казвай дори и на бъзик..
после като отида някъде в чужбина да ме е срам да казвам, че съм българка. то не че сега не ме е срам де, но тогава вече ше е ... а тоя сидеров кой по дяволите го пусна от клиниката, в която би трябвало да се лекува, кой, кой ?!

teenkopele
10-23-2006, 00:30
...а тоя сидеров кой по дяволите го пусна от клиниката, в която би трябвало да се лекува, кой, кой ?!

Д-р Петър Берон. :smt005 :lol: :wink:

RAWRRR
10-23-2006, 01:50
циганите на сапун или сапун за циганите?
ако някой ми отговори на този въпрос,ще мога да отговоря на топика.

Imperial
10-23-2006, 05:54
Айде...нека да е Сидеров :oops:

Д-р Джак Ливайн
10-23-2006, 06:00
...а тоя сидеров кой по дяволите го пусна от клиниката, в която би трябвало да се лекува, кой, кой ?!

Д-р Петър Берон. :smt005 :lol: :wink:
В грешка сте [-X през 2003 г. аз лично му подписах документите за да излезе от психиатричния диспансер в Раднево...

hamilcar
10-23-2006, 06:01
Предпочитам Първанов пред ненормалника Сидеров. Важното е, че и другия понеделник почиваме :).

protoss
10-23-2006, 06:04
Вече и аз незнам...аз бях от "онези" привърженици на синята идея и гласувах за Беронов...втори път няма да гласувам :?

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-23-2006, 06:27
Предпочитам Първанов пред ненормалника Сидеров. Важното е, че и другия понеделник почиваме :).

i az tai mislq :P

Mo6nooo
10-23-2006, 06:34
Първанов. На хората гласували за Сидеров им е приятно да се посочва някой друг виновен за собствените им неуспехи.

i'm so excited!
10-23-2006, 07:26
...а тоя сидеров кой по дяволите го пусна от клиниката, в която би трябвало да се лекува, кой, кой ?!

Д-р Петър Берон. :smt005 :lol: :wink:
В грешка сте [-X през 2003 г. аз лично му подписах документите за да излезе от психиатричния диспансер в Раднево...
защо, докторе, защо ?
бяхте ли така добър да се консултирате с колегите си лекари, да се допитате до тяхното мнение, преди да пуснете господин сидеров от диспансера в раднево ?? :smt009

SweetBunny
10-23-2006, 07:28
Ае то направо е срам, че на балотажа ще е В. Сидеров :x
И аз съм за Парванов... :D

kudravoto
10-23-2006, 07:35
mi tozi put mislq da glsuvam i to 6te e za Parvanov!

Swinkenhoffer
10-23-2006, 07:48
Първанов ще спечели, айде стига вече... ама дори и да e Сидеров - се ми е тая.

priti_kiti
10-23-2006, 07:51
По-малкото зло,естествено..
Първанов. (надявам се)

nikinkaaa
10-23-2006, 08:10
Аз съм за Парванката :-D

rusalkata_
10-23-2006, 08:24
Предпочитам Първанов пред ненормалника Сидеров. Важното е, че и другия понеделник почиваме :).

абе пак ние учениците намазахме. :lol: :D само Първанов! :D

GossipGirl89
10-23-2006, 08:36
Предпочитам Първанов пред ненормалника Сидеров. Важното е, че и другия понеделник почиваме :).

дааа :-D

cvetityy
10-23-2006, 08:36
Предпочитам Първанов пред ненормалника Сидеров. Важното е, че и другия понеделник почиваме :).

mar4eto_vn
10-23-2006, 08:44
mnogo se nadqwam da e Pyrwanow.. t0z drygiq daje ne zaslujawa da se obsujda!! :shock:

miloto_girl_4e
10-23-2006, 08:51
Абе преднината на Първанов пред Сидеров не е никак малка ..
Дано сините не се активират и да гласуват за тоя ненормалник Сидеров, че тогава тежко ни и горко ...
Аз лично подкрепям Първанов :!:

BrokenHeart
10-23-2006, 09:07
То е ясно....Първанов....ама добре че ще почиваме пак ;)

priti_kiti
10-23-2006, 09:08
именно..
да ни представя някъф луд,дето маха с ръце и вика се едно е на пазара?! не мерси..

~~`MaLaK-b3b40`~~
10-23-2006, 09:09
m iskam da vi pitam kakto v slu4aq pyrvanov i siderovv vie iskate da glasuvate za pyrvanov (primerno) a priqtelkata vi e po malka i vi nakara da glasuvate za siderov za6toto tq nemoje 6te go napravite li? ili prosto 6te q izlyjete 4e ste glasuvali za siderov a vsa6nost e obratnoto :smt012 :smt011


=; spored men e typo da glasuva6 za tozi za koito neiska6 samo za6tot priqtelkata ti te e nakarala !

Unknow
10-23-2006, 09:13
Подкрепям Първанов.И ще гласувам за него.

bulgarche
10-23-2006, 09:30
Ае вие пък какво разбирате от политика? Тука половината изказвания са на хора които намяш пълнолетие! К'во се обаждате тогава? К'во ли ви разбират мозъците (и аз в това число).

Dr. Kazimbutt
10-23-2006, 09:34
Не знам кой ще го спечели, но по-добре да е Първанов, отколкото хер Волен фон Сидерхофен... Ако не друго, то поне Георги не е откачен.

WwanAdoO
10-23-2006, 09:50
Само аз ли не вярвам, че Сидеров действително не е такава откачалка?! Хм, нямам предвид, че ако недай Боже стане президент ще спре със сегашното си държание, ами просто мисля, че играе театър за много пари... Иначе отговора е ясен- Първанов ще си остане президент...

мечтател
10-23-2006, 10:47
въпросът не е Първанов-Сидеров, а агент Гоце-Хер Волен

ще бие Гоце, което е по-малкото зло в момента. или пък активността пак да е под 50%, при което не може по конституция да бъде избран президент. както беше станало в Сърбия преди година-две.

sladoled
10-23-2006, 11:03
Тези, които подкрепят Първанов, подкрепят ли комунистите?Или има друга логика, която аз не виждам?! :-k :-k

мечтател
10-23-2006, 11:21
с момента Гоце не е комунист. що за комунист би се съюзил с цар, който предшествениците му са изгонили от България, с турците, срещу които водеше възродителен процес, с Доган, който беше отявлен защитник на турчулятаот комунистите... целия тоя съюз е толкова долен, толкова безпринципен и толкова глунес, че нямам думи

Communist
10-23-2006, 11:22
активността пак да е под 50%, при което не може по конституция да бъде избран президент. както беше станало в Сърбия преди година-две.
ПОПРАВКА: на втория тур дори и само 3-ма човека да гласуват пак ще има президент!

_donna_
10-23-2006, 11:26
Що не ги оставим да си играят на политика.. :Р

sladoled
10-23-2006, 11:32
Ха, ха! Първанов не бил комунист, защото влизал в съюз с царя и турците?! :smt005 :mrgreen: =D> =D> =D> =D>
Точно това правят комунистите - и с дявола биха се съюзили ако им предлагаше изгода и има аванта! Нали сте чували за комуниста Павлик Морозов дето предал баща си ?!

мечтател
10-23-2006, 11:36
Ха, ха! Първанов не бил комунист, защото влизал в съюз с царя и турците?! :smt005 :mrgreen: =D> =D> =D> =D>
Точно това правят комунистите - и с дявола биха се съюзили ако им предлагаше изгода и има аванта! Нали сте чували за комуниста Павлик Морозов дето предал баща си ?!
не си ме разбрал/а/ правилно. не защитавам Гоце, напротив. той е подлога, и което е още по-лошо, турска подлога.

мечтател
10-23-2006, 11:39
активността пак да е под 50%, при което не може по конституция да бъде избран президент. както беше станало в Сърбия преди година-две.
ПОПРАВКА: на втория тур дори и само 3-ма човека да гласуват пак ще има президент!
не съм убеден, но няма да споря. не ми се рови сега в Конституцията

quench
10-23-2006, 12:25
Може да гласуват и 20%,пак ще е валиден изборът
Конституцията се чете за 5 минути,скъпички. Не е зле всеки "истински" българин от вас да я прочете,за да разбере за кво става въпрос. После,в Сърбия президентът може да прави много повече неща. След това,всички бивши югославянски републики са запзаили онзи текс,според който трябва да са гласували поне половината с право на глас.
Който не гласува,остава съдбата си в чужди ръце,а не се показва като бунтар.

`BItCH`
10-23-2006, 12:38
Ае то направо е срам, че на балотажа ще е В. Сидеров :x
И аз съм за Парванов... :D

И мене ме е срам , че всички защитавате ПЪРВАНОВ , а даже незнаете как се пише. :lol:

Lola^6emeta
10-23-2006, 15:49
не съм привърженичка нито на Гецата нито на Болен ама вси пак ако тоя Сидеров земе че стане президент България ще се върне светлинни години назад пък и ако ме питат дали съм българка ще трябва да сас срам да кажа че съм!!!Абе не знам българите толкова ли са изкукали вече че искат некъф ненормалник току що излязъл от 5 весело да ръководи държавицата лелейййййй думи нямам

Ziezi
10-23-2006, 17:03
Офф от глупаците-глупости!
ПАрванов едва ли ще стане президент!

quench
10-23-2006, 17:24
Хахахаха!!!
Да,прав си - нали тоя път ескадроните на истинските българи ще излезнат на улиците,за да попречат да се манипулират втори път изборите? Бравос! Ще видя по тия теми какви ще ги измислите като падне Воленчо в неделя....

Ziezi
10-23-2006, 17:33
Оф идиот фани прочети пак съобщението ми!
Воленчо нема да стане президент,щото седефчов е изкупил всичките мангали и резаци!

CrazyWitch
10-23-2006, 17:34
Въпросът е ясен. :wink:

Мисля, че и отговора.
Георги Първанов.
Хората ги е страх от нещо ново... страх ги е също така тук да не стане някакво меле.. дори хора които не харесват цигански истории предполагам, че ако трябва да гласуват, ще си дадът гласа за Първанов.

Dr. Kazimbutt
10-23-2006, 17:51
Офф от глупаците-глупости!
ПАрванов едва ли ще стане президент!
Понеже виждам, че природата те е надарила с гений, ще ни обясниш ли как хер Волен ще набере преднина пред агент Гоце?

Ziezi
10-23-2006, 17:55
Офф от глупаците-глупости!
ПАрванов едва ли ще стане президент!
Понеже виждам, че природата те е надарила с гений, ще ни обясниш ли как хер Волен ще набере преднина пред агент Гоце?

Ами кво да ти кажа...Природата,както дава,така и взима...От теб явно е взела способността да разсъждаваш!

fake
10-23-2006, 18:01
абе и от двамата нищо не става...ама те така или иначе никва работа не вършат, като някви фикуси са...така че по-добре първанов, при него поне го няма оня фанатизирания поглед и странните ръкомахания

NiKOLAN
10-23-2006, 20:20
направо не ми говори. от тоя балотаж ми иде да се гръмна в левото око.мене ми иде да те гръмна после у десното да съм сигурен че няма да живееш в тази държава-кочина.


mi tozi put mislq da glsuvam i to 6te e za Parvanov!сетила се кога да гласува...


Аз съм за Парванката :-D не разбрахте че се пише пЪрванката


Дано сините не се активират и да гласуват за тоя ненормалник Сидеров, че тогава тежко ни и горко ...нищо чудно по-невежите да се ядосат прекалено много на Гоце и да гласуват против него и тогава става... лайна


Ако не друго, то поне Георги не е откачен.да найстина. крадец е


ами просто мисля, че играе театър за много пари...и аз мисля че го прави за парите, повече от колкото за властта и повече от колкото "за България". все пак преди години защитаваше турците във вестника. е времената се менят и сега е модерно да ги плюе за да печели гласове, власт и пари. а на първанката му е изгодно обратното, президентът преди беше против тяхната политика, а сега е техен върл защитник. Духан му е продухал главите.


Що не ги оставим да си играят на политика.. :Рщото конституционно имам право да избирам кой да ме управлява. все пак на мен ми пука колко ме ограбват...


Офф от глупаците-глупости!
ПАрванов едва ли ще стане президент!гледай внимателно начи


Оф идиот фани прочети пак съобщението ми!
Воленчо нема да стане президент,щото седефчов е изкупил всичките мангали и резаци!да но волен купува всички останали тая седмица. както и да го погледнем обаче само ще си изхарчи парите и ще завършат с малки разлика в полза на гоце



в крайна сметка аз смятам да мисля много серизно тая седмица за кого да дам гласа си, защото и двамата са еднакво лош избор.

648541
10-23-2006, 20:42
e to q qsno koi 6te e prezidenta.......

АТАКАБГ
10-24-2006, 03:12
Ех,много заблудени деца имало бе. Добре,че има и хора,които са наясно със ситуацията,ама сме по-малко за съжаление...
Първанов ли е нормален бе?! Човекът,който до преди няколко години отричаше НАТО,ЕС и Доган,а сега е личната компаньонка на Ахмед,ближат си задниците взаимно,"бори се" за влизането ни в ЕС,гордее се че бил помогнал за влизането ни в НАТО (той за него нищо не е направил,както впрочем не направи нищо през целия си мандат).
Казвате,че Волен е луд? Държанието му е остро - но с право! А както виждате напоследък дори е мек в изказванията си. В изборната нощ изказванията на Първанов бяха много по-остри (а и доста малоумни) от тези на Волен Сидеров. Волен има качествата за лидер,за президент на България. Народът е с него (не турския и червените бабички,а българите-родолюбци) и най-важното -Волен наистина е патриот,нещо което не бих казал за турската подлога,бившия агент на Държавна Сигурност - Гоце.

Тези,които искате да гласувате за Първанката и на балотажа - не забравяйте следните неща:

1. Първанов е КОМУНИСТ. Беше лидер на БСП,сега пак е издигнат от БСП. Ако не знаете или се правите,че не помните БСП е приемника на Българската Комунистическа Партия - тази,която владееше и вършееше из България 50 години и съсипа страната ни повече,отколкото са би съсипвали турците за 500...

2. Първанов е ПОДЛОГА. Плюеше ДПС и Доган. Сега разчита именно на гласовете на турците и е пръв другар на Доган. 100 рейса пристигнаха от Турция специално за изборите да гласуват за Първанов!

3. Първанов позволи начело на България да бъде тройната коалиция - БСП,НДСВ и ДПС,която сама по себе си е гавра с България. Комунисти,царисти и турци да управляват ЕДНОВРЕМЕННО страната. Никъде другаде по света няма подобен случай... Това събитие няма аналог в историята на политика. Пълна идиотщина... След като 5 века сме били под турско робство,сега пак турци ни управляват и то в свободната ни (уж) държава,до голяма степен благодарение на Георги Седефчов Първанов!


ГЛАСУВАЙ ЗА БЪЛГАРИЯ! А НЕ ЗА ДОГАН,РЕЗНЯЦИТЕ И ЧЕРВЕНИТЕ БАБИЧКИ!

RoyTheReaper
10-24-2006, 06:57
чудя се кой от двамата е по-малък идиот. най-противните от всички кандидати отидоха на балотаж. при създалата се ситуация съм по-склонен да гласувам за сидеров. много от нещата които се говорят за него не са верни, например за расизма: не го чул веднъж да казва "циганите на сапун", "турците вън", и т.н. а дали е куку - склонен съм да се съглася. все пак имам причини да не го харесвам.

все пак това не може да се сравни с първанов който си е откровен престъпник и предател. доводите на атака за него са напълно верни и затова този в никакъв случай не бива да бъде президент, бсп не трябва да управлява, дпс не бива да съществува.

crazy_sexy_cool`f
10-24-2006, 07:15
Предпочитам Първанов пред ненормалника Сидеров. Важното е, че и другия понеделник почиваме :). хах и аз съм така

bulgarche
10-24-2006, 07:36
Само аз ли не вярвам, че Сидеров действително не е такава откачалка?! Хм, нямам предвид, че ако недай Боже стане президент ще спре със сегашното си държание, ами просто мисля, че играе театър за много пари... Иначе отговора е ясен- Първанов ще си остане президент...
Аз съм на същото мнение. Просто е различен, прави това което хората искат (или поне не си мълчи). То е нещо ново...ся изобщо не ми се сравнява така, но...еми Азисчо бе..същатата работа. Вижте как преуспя педалчето...Ми царя...за 800 дни ще ви оправя..а-у..взе си земите и се покри

quench
10-24-2006, 09:02
Нищо немам против скиновете да пият по парковете,да пеят химна и да пикаят по стените. То си е техна работа. Но0 когато правиш подобни сеири в парламента,да не говорим в Евро-парламента - това е неприемливо. И не желая хер Волен да прекъсва всеки втоир закон с вето,докато не го изменят така,че да му е удобен. И не искам да ми размахва юмрук и да ме гледа лудо от екрана всяка вечер преди новините,опитвайки се да ме убеди,че омразата е хубавео нещо и че тя те прави истински човек и българин.
Аз бих гласува за хер Волен,но само ако ми предложи методи за постигане на решенията,а не празни обещания! Я мупрегледайте програмата - всеки здравомислещ човек ще открие лицемерието зад нея - тоест хер Волен иска да си вкара мижавата партия от старци,скинове и фейс-контролери за воти мандат,само че тоя път иска да стигне до над 30 места,за да участва в следващата тройна коалиция.
Тези от вас,които още нямат 18,могат да си направят сметката,че трябва много да се интересуват от истинската природа на нещата,докато станат пълнолетни,за да вземат правилените решения. Може и аз да греша - но това всеки сам да си го реши.

Jenninka
10-24-2006, 09:45
Въпросът е ясен. :wink:

Мисля, че и отговора.
Георги Първанов.
Хората ги е страх от нещо ново... страх ги е също така тук да не стане някакво меле.. дори хора които не харесват цигански истории предполагам, че ако трябва да гласуват, ще си дадът гласа за Първанов.

Мацко,ако ставаше дума само за "цигански истории" щеше да е много лесно...
1во не е нормално в една демократична държава(България май не се изявява като такава в последно време..пък и кога го е правила?!)да се избират комунисти на власт...Те имат мислене,което винаги гледа към Русия.Не знам кой беше ,но наскоро някой политик искаше да зимаме газ (или нещо такова,не помня)от Русия.За пореден път да се обвържем по някакъв начин с нея...А ние гоним в същия момент последния влак за ЕС!?Еми браво!А колкото и зле да бъде положнеието ни в ЕС в началото,това е единствения начин да се оправим в близките 10-20годни.Първанов може да е много представителен и да не е направил зло до сега(е да за слагането на вето в/у тъпите закони,които нашето правителство гласува съм абсолютно съгласна!),но все пак..Водим се демократична държава!

2ро Как може нормален човек да гласува за Волен Сидеров?Психолози са казали че той наистина има проблеми...А за да гласуваш за него трябва и по-луд от него да бъдеш.Той ще ни вкара във война.Той е болен националист(нямам против националистите нищо,но той прекалява!).И не мога да разбера как голяма част от обществото му вярва на приказките.Програмата на Волен е същата като на Хитлер и Сталин,но техните програми са по-гениално измислени...Представяте ли си какво ще стане ако Сидеров е президент?Въпреки че да,не сме президентска държава...

Не съм човек ,който разбира кой знае колко много от политика..Но извинявам се...!Един средно интилигентен човек трябва да може да се сети за тези неща!И както казаха-по-малкото зло е Първанов.И гласувайте!Трябва да имате позиция!Най-страшното е когато държавата така манипулира хората,че им внушава ,че с нищо не могат да си помогнат и че съдбата не е в техните ръце.Гласувайте!Позицията е важна!Интересувайте се от политиката на България,ако искате да изкарате остатъка от живота си тук,във вашата родна страна!И не правете избора машинално.И сега знам ,че ще ме нападнат 100човека , за това което казах по-нагоре.Но поне аз съм човек с позиция.

die_die_my_darling
10-24-2006, 18:14
parvanov....

NiKOLAN
10-24-2006, 18:46
е сега вече ако не искам да има война м/б БГ и Турция трябва за първанката :? :?

RudeBunny
10-24-2006, 19:28
Предпочитам Първанов пред ненормалника Сидеров. Важното е, че и другия понеделник почиваме :).

10-24-2006, 20:00
е сега вече ако не искам да има война м/б БГ и Турция трябва за първанката :? :?
някой си е забравил мозъка вкъщи :smt005
кажи ми, че не си вярваш ! :shock:

midian
10-24-2006, 20:08
не го казвай дори и на бъзик..
после като отида някъде в чужбина да ме е срам да казвам, че съм българка. то не че сега не ме е срам де, но тогава вече ше е ... а тоя сидеров кой по дяволите го пусна от клиниката, в която би трябвало да се лекува, кой, кой ?!Напълно подкрепям.Хах не стига че сега ме е срам,ама и с такъз 'президент'...по добре ще е и в Куба :wink:

NiKOLAN
10-24-2006, 20:40
е сега вече ако не искам да има война м/б БГ и Турция трябва за първанката :? :?
някой си е забравил мозъка вкъщи :smt005
кажи ми, че не си вярваш ! :shock:
http://www.arenabg.com/details.php?id=57663

вярвам на него

thirteen
10-24-2006, 21:06
Аз лично съм за Сидеров :)

teenkopele
10-25-2006, 04:10
Аз ще се въздържа от избор, не че мога да гласувам де, тъй като Първанов е прекалено кротък, което според мен, не е много добра черта, а Сидеров- не че няма добри идеи (...но, както каза експлойтед- съмнява ме, че казва това, което искат хората да чуят), но ще вземе в някоя война да ни вкара и стой та гледай. :wink:

krem4et0
10-25-2006, 07:58
Естествено,че ще спечели Първанов и аз ще дам гласът си за това. Тежко ни и голко прзидент да ни е Волен Сидеров. Честно казано ме хваща доста страх,а и нямам вяра на народът,че ще постъпи умно!

bulgarche
10-25-2006, 08:03
е сега вече ако не искам да има война м/б БГ и Турция трябва за първанката :? :?
И за да я няма въпросната война ще даваме на ония дето от 1396г ни ограбват?

krem4et0
10-25-2006, 08:12
m iskam da vi pitam kakto v slu4aq pyrvanov i siderovv vie iskate da glasuvate za pyrvanov (primerno) a priqtelkata vi e po malka i vi nakara da glasuvate za siderov za6toto tq nemoje 6te go napravite li? ili prosto 6te q izlyjete 4e ste glasuvali za siderov a vsa6nost e obratnoto :smt012 :smt011


=; spored men e typo da glasuva6 za tozi za koito neiska6 samo za6tot priqtelkata ti te e nakarala !
Глсувам,за този за когото АЗ реша. 100% гаджето ми ще гласува за Сидеров,ако гласува.Но аз не мога да му влияя-това е неговият избор!

krem4et0
10-25-2006, 08:15
въпросът не е Първанов-Сидеров, а агент Гоце-Хер Волен

ще бие Гоце, което е по-малкото зло в момента. или пък активността пак да е под 50%, при което не може по конституция да бъде избран президент. както беше станало в Сърбия преди година-две.
на балотаж няма значение активността. който има повече гласове-той става президент!Прочети конституцията,моля!

krem4et0
10-25-2006, 08:21
чудя се кой от двамата е по-малък идиот. най-противните от всички кандидати отидоха на балотаж. при създалата се ситуация съм по-склонен да гласувам за сидеров. много от нещата които се говорят за него не са верни, например за расизма: не го чул веднъж да казва "циганите на сапун", "турците вън", и т.н. а дали е куку - склонен съм да се съглася. все пак имам причини да не го харесвам.

все пак това не може да се сравни с първанов който си е откровен престъпник и предател. доводите на атака за него са напълно верни и затова този в никакъв случай не бива да бъде президент, бсп не трябва да управлява, дпс не бива да съществува.
А кои бяха свясните кандидати? Дядото,дето до година 2 ще пукне е сладур,ама не става за тази длъжност.Двама,дето ги прочетох за първи път,когато видях бюлетината или Георги Марков?Петър Берон е умен човек,ама да си гледа животните,а не да се пъне да ни става президент. Нямаше свястна кандидатура,алтернативна на досегашния президент.В тази ситуация е нормално той да заеме този пост отново!

10-25-2006, 14:03
Естествено,че ще спечели Първанов и аз ще дам гласa си за това. Тежко ни и горко прзидент да ни е Волен Сидеров. Честно казано ме хваща доста страх,а и нямам вяра на народа,че ще постъпи умно!
Едно изключително 'умно' мнение от един безбожно 'грамотен' човек :lol:

quench
10-25-2006, 17:42
Добре - контра въпрос: Какво ще стане,ако Волен спечели? Айде разбрахем,че при Първанов България ще бъде погълната от НАТО и турция,а при Волен какво точно ще стане???
Айде кажете на мен,бедния идиот с промит мозък...

Mierdas :smt013

RoyTheReaper
10-25-2006, 18:07
Добре - контра въпрос: Какво ще стане,ако Волен спечели? Айде разбрахем,че при Първанов България ще бъде погълната от НАТО и турция,а при Волен какво точно ще стане???
Айде кажете на мен,бедния идиот с промит мозък...

Mierdas :smt013

най-вероятно нищо съществено няма да стане - само ще гледаме сеир :lol:

Mo6nooo
10-25-2006, 18:11
Повтарям се, но ще ви кажа, че аз си представям среща между президента на САЩ и президента на България - Волен Сидеров. Как ли ще протече? :lol:

krem4et0
10-25-2006, 20:20
Естествено,че ще спечели Първанов и аз ще дам гласa си за това. Тежко ни и горко прзидент да ни е Волен Сидеров. Честно казано ме хваща доста страх,а и нямам вяра на народа,че ще постъпи умно!
Едно изключително 'умно' мнение от един безбожно 'грамотен' човек :lol:
пълният и краткият член са ми слабост! :lol:А Второто е грешка при писане-мразя клавиатурите!Така че...................................

NiKOLAN
10-25-2006, 20:36
е сега вече ако не искам да има война м/б БГ и Турция трябва за първанката :? :?
И за да я няма въпросната война ще даваме на ония дето от 1396г ни ограбват?ти трябва да си много тъп ако мислиш така. да не мислиш че волен и служебното му правителство няма да лапат също бе.

rosskata
10-26-2006, 19:24
Аз по принцип съм твърдо "ЗА" гласуването. Гласувах за Беронов,защото ТОЙ ми се стори най-малкото зло. Оттам нататък... Психопат до психопата, мила моя майно лъо ](*,) . И двамата са някакви пълни мухъли.
Болен мозък националист, за когото гласуват себеподобни националисти, някакви гадни расисти и всички с достатъчно малко мозък за да се впечатлят от психопатските му речи и ръкомахания, и да му вярват че щял да завзема Беломорска Тракия и Македония. Да си го вкарат някъде, където ще му се окаже помощ...

Другия пък-някакъв мухлясал комунист от типа фурнаджийска лопата. Обръща се според вятъра- довчера беше против Нато и Европейския съюз, против царя и какво ли още не- а вижте го днес...

Е, какво избираме в Неделя- Гъзолизеца или Психопата. Мерси, може да съм твърдо за гласуването, но този път ще пропусна... [-X

NaSkO_
10-26-2006, 21:48
Георги Първанов :mrgreen:

MuJIoTo
10-26-2006, 22:15
a[N]D[i]T[k]a]
Предпочитам Първанов пред ненормалника Сидеров. Важното е, че и другия понеделник почиваме :).

i az tai mislq :P
i az, i az

Theoatguy
10-29-2006, 10:15
Гадните комунисти ще спечеляг пак много ясно... На Вуте ше ми е добре, на баба ми ще и е добре с 487 лв пенсия... :D

priti_kiti
10-29-2006, 10:21
ха.. то ако Болен спечели аз се изнасям от България бе..
иначе по принцип и аз бях за Беронов.. въпреки че ме е яд на тоя Костов - за кво предложи някъф абсолютно неизбираем кандидат?!

strange__
10-29-2006, 10:52
Дам,нищо лошо да гласувате за Сидеров... #-o Ебати нещастното стадо сме...преди години са дошли СДС и народа-айде по митинги,айде правителство ще сваляме...мазния циганин Костов го боли за народа,той нали си има кинти...
След някоя и друга година въздесъщият ни цар,дето и български не говори като хората,се яви от нищото-но не той ще ни оправи :!: И той оправи единствено себе си и затихна доста стабилно!
Психопата Волен Сидеров изскочи от титулуваната българска кабелна телевизия,а именно-СКАТ ТВ и опаа...лансира някакви патриотически идеи,които граничат по-скоро с фашизъм и вече сме готови президент да го правиме....
Не знам дали народа е глупав или просто иска най-после да получи това,което му се полага,но не може където тъпан думне и ние да сме там (за външната политика е същото) :idea: Ако имах правото да гласувам никога нямаше да дам гласа си за човек като Сидеров именно,защото си обичам родината :!: Не казвам,че Първанов е най-удачния президент,но имайки в предвид останалите кандидати бих казала,че той е цвете :roll:

CVETELLINA
10-29-2006, 11:42
Георги Парванов много ясно (чичо) хахаха :-D :mrgreen:

sherry
10-29-2006, 12:08
Предпочитам Първанов пред ненормалника Сидеров. Важното е, че и другия понеделник почиваме :).
Така е \:D/ Тоя Сидеров ако стане президент, аз се махам от тая страна. Баси ненормалника, дето ще оправлява :shock:

psycho_girl
10-29-2006, 13:25
purvanov 6e spe4eli mn qsnuu :smt012

Sweety-Tweety
10-29-2006, 13:29
а дано да спечели.но наистина -най важното е ,че почивах ме два понеделника.

mon4eto
10-29-2006, 14:18
Ne se interesuvam ot tez raboti no ako trqbva da izbiram :arrow: Parvanov

Black_Jordan
10-29-2006, 14:41
Никой от двамата

LostTempler
11-04-2006, 00:16
Хмм сега ще кажа нещо за някой хора тъпо за други сигурно не толкова все ми е тая.
ПО-МАЛКОТО ЗЛО ВИНАГИ СИ ОСТАВА ЗЛО.
И ако Левски четеше тази тема ,сигурно щеше да се само-обеси.
Ако някой отиде в област Разград или Търговище ще си изкара доста добре-Турци навсякъде ,ебавки навсякъде с българите,гаври(по селата особено).По-добре война от колкото да ми казват всеки ден ,че България
се оправяла.Преди години м/у другото е подписан един договор който казва ,че ако случайно някой народ в рамките на България има население над 1 милион души има право на собствена държава в рамките на страната ни -интересно ми е защо всяка година идват автобуси от турция(пиша умишлено с малка буква) и после се връщат полу-празни.
Една война е безумие биха казали някои,че аз съм бил откачен също,но в природата на човека е да воюва със собствената си раса. От хилядолетия е така и се съмнявам да се промени.Глобалната религиозна война е неизбежна ,това е сигурно.

АТАКАБГ
11-04-2006, 02:27
Много смислено мнение. Те турците отдавна прокарват идеята за автономна област в България. За неразбралите - турчоляците искат да отцепят част от Южна България,населена предимно с турци и тя да си съществува самостоятелно (както е Косово примерно).

СМЪРТ ЗА ТУРСКАТА СГАН И ВСИЧКИ НАЦИОНАЛНИ ПРЕДАТЕЛИ!