PDA

View Full Version : проблем...помощ, pls!



selen_mischief
10-23-2006, 09:35
Ох, имам проблем, който ми се струва неразрешим, защото каквото и да правя, нещата никога няма да се променят. Харесвам едно 18 годишно момче, аз съм на 15 все още, но направо съм се побъркала по него. Не мога да спра да си мисля за него, нещо ме души в гърдите като се сетя, че може и да не се получи между нас заради възрастовата разлика. Споделете вашия опит, какво бихте направили на мое място :( , защото наистина съм затруднена. Момчета, излизали ли сте с по-млади момичета и това притеснявало ли ви е по някакъв начин.

Мерси предварително! :-D

CrazyWitch
10-23-2006, 09:38
Вми като за начало не бих се притеснявала точно зареди възрастовата граница :)

IlLuSi0nS`
10-23-2006, 09:40
разликата ви е само 3 години..тфа е напълно нормално..аз съм ходила с по-големи с по 4-5 години от мене.. нормално е като си на 15 да ходиш с някой на 18 :D

Slave4You
10-23-2006, 09:42
Аз съм момиче но моето мнение е че 3 години не е толкова голяма разлика ... порови се из форума да видиш какви случаи има :lol: Също така според мен голяма част от момчетата ходят с по-малки момичета и съответно :arrow: момичета с по-големи момчета(имаше такава тема).Пробвай си късмета,мисля че изобщо не е безнадеждно :)

selen_mischief
10-23-2006, 09:53
Просто не знаете как ме успокоихте, ще се поровя малко из форума, благодаря от сърце! :) :) :)

iiirish
10-23-2006, 10:07
аз също не виждам защо възрастовата разлика да е пречка по между ви. има доста по-фрапиращи от някакви си 3 години. с моя приятел имаме 6 години разлика, но сме ужасно щастливи заедно вече повече от година ;) така че това е не нещото, което би могло да попречи на евентуална връзка между вас

BeBencEto
10-23-2006, 10:42
3 godini ne sa mnogo razlika...taka che edva li biha sprqli momcheto ako ima chuvstva kum teb...a ako nqma shte se borish za mqsto v surceto mu..uspeh

koalka
10-23-2006, 12:36
Ами разликата не е голяма-3 години,някои ходят и с момчета с по 10 години разлика,което аз не приемам,но няма значение.Не трябва да те притеснява това,а дали има чувства.Ако има чувства ще е много хубаво,защото може да стане нещо повече между нас.

rali4ka91
10-23-2006, 13:08
Аз съм момиче но моето мнение е че 3 години не е толкова голяма разлика ... порови се из форума да видиш какви случаи има :lol: Също така според мен голяма част от момчетата ходят с по-малки момичета и съответно :arrow: момичета с по-големи момчета(имаше такава тема).Пробвай си късмета,мисля че изобщо не е безнадеждно :)
Това наистина е вярно! :D
А по темата... Хора как ви се струват 3 години като голяма разлика...я се осъзнайте..та това е нищо...даже е напълно нормално :)
Действаи и престани да си мислиш че може да не се получи нищо.Не бъди песимистка!!!

summer_04
10-23-2006, 13:18
3 godini po princip ni6to ne sa !deistvai!:)

PerfectStrang3r
10-23-2006, 16:58
Нишо не ти пречи да опиташ. Пък и 3 години са малко време :)

selen_mischief
10-26-2006, 14:46
МИ нямаше да е лошо да прочета и мнение на момче, но темата не е важна, благодаря на всички, дадохте ми необходимата увереност! 10х :-D

nasty_f
10-26-2006, 14:52
Xax...Ti puk se pritesnqva6 za nqkvi si ni6tojni 3 godini,nqma golqma razlika.Dori tova e nai-normalnata razlika spored men mejdu momi4e i mom4e :wink: .Deistvai i hi4 da ne ti puka,nqma nikvi problemi.No ot druga strana vsqko mom4e ima razli4ni razbiraniq,za edni 3 godini sa normalno,za drugi ne.No ne mi se vqrva toq da e ot vtoriqt vid :wink:

DeSsY`
10-26-2006, 18:20
Три години не са голяма разлика.. А и ако наистина имаш чувства към него, това не трябва да те спира и не би било пречка да се получат нещата между вас.