PDA

View Full Version : Невъзможна любов?



SINDEL
10-23-2006, 09:59
Слу4вало ли ви се е да се влюбите в някого като ви е абсолютно ясно, 4е е невъзможно да потръгнат нещата с този 4овек, било заради пола му :), заради голяма възрастова разлика,заради обществено пложение, раса, заради външен вид или ниско само4увствие, заради срамежливост или просто защото е зает/а и вие напълно съзнавате 4е никога не би могъл да е ваш?
Ако да как сте се справяли? Защото колкото и да е невъзможно ако оби4аш не можеш да си заповядаш да престанеш просто ей така.

IKisseDAGirL
10-23-2006, 10:04
пола му :shock:
както и да е, ако харесвам някой и разбера, че няма начин да се получи, просто ще го оставя и няма да се занимавам повече
няма смисъл да си блъскаш главата заради един, когато има още хиляда като него, които биха могли да бъдат твои :) тва си е чиста загуба на време

SINDEL
10-23-2006, 10:06
Ами да, пола... Слу4вало се е тайни4ко някое моми4е да си пада по друго. А и с мом4етата сигурно е така, но те никога не биха си признали [-(

Slave4You
10-23-2006, 10:12
аз сега съм в такова положение :( момчето което наистина мн харесвам ме мрази :smt010 Ами кво да правя ... търпя си и чакам да ми отмине 2-годишното и половина "увлечение"

SINDEL
10-23-2006, 10:16
Ох! Бая дълго "увле4ение" наистина.
И аз бях в подобна ситуация допреди 2 години - харесвах си един 4овек а той ме виждаше само като приятелка. Аз пък взех 4е му казах и той престана да иска изобщо да имаме квото и да било общо ве4е. И страдах по тоя нещастник цели 2 години :smt071
Оба4е ве4е не!

iiirish
10-23-2006, 10:17
когато харесаш някой и разбираш, че той не е за теб поради каквата и да било причина, просто се стараеш да отминеш този етап от живота си и да се насладиш до край на свободата си ;)

BeBencEto
10-23-2006, 10:33
emi az sum si uporita..ne se otkazvam tolkova lesno..uspokoqvam se edva kogato vidq che sum napravila vsichhko,na koeto sum sposobna za tozi chovek..i nai-veche za da potrugnat neshtata....a ako ne sa potrugnali znachi tozi chovek e qko slqp i gluh..za vsichki moi dumi i postupki..taka che ne si zaslujava..a i samo toi gubi ot cqlata rabota.. :-)

koalka
10-23-2006, 12:40
Ами да ти кажа не ми се е случвало,но предполагам не е много приятно.Просто тези момчета,които съм харесвала не са ми били някви недостижими,но просто не съм имала достатъчвно чувства,или те са ме харесвали,но аз не.

rali4ka91
10-23-2006, 13:05
Ами случвало ми се е и е много гадно.Момчето не беше много голямо обаче имаше сериозна връзка от 3 години и все още продължава.каквото и да правече мацката му той винаги тичаше по нея и си личеше колко много я обича..е и двамата са имали странични връзки ,обаче никога не съм искала да бъда трети човек в една връзка,а ми беше ясно че той няма да я зареже заради мен.И така ...с течение на времето забравих за всичко.

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-23-2006, 17:51
Da mislq 4e na seki se e slu4valo ma nqma na4in 4ovek ne moje da zapovqdva na syrceto si :]]

TaKe_SmILeS
10-23-2006, 19:20
I az sum v takova polojenie.Ponqkoga se uspokoqvam s tova :"Vremeto lekuva!",ama mai se okazva,4e trqbva da mine cql jivot za da zbaravi6 4oveka,kogoto ob4a6,i s kogoto ne moje6 da bude6... :( No gore glavata,jivotut produljava... :wink:

648541
10-23-2006, 21:03
vseki e imal nevuzmojna lubov moite vsi4kite sa bili takiva :cry: :cry: :cry: to kakvo da se pravi takuv e jivota...prosto 4aka6 da premine kolkoto i da se nadqva6 i kakvoto i da pravi6 znae6 4e nikoga nqma da bude tvoi i se primirqva6..pone taka prava az :?

exelero
10-23-2006, 23:50
Момче съм и не ме е срам да ти кажа че никога не съм харесвал момиче както ти си мислиш че правим и не си признаваме.

Немога да харесам едно момче толкова много колкото мога да харесам момиче :mrgreen:

Sazi
10-24-2006, 06:33
Dammmzzz az se bqh vlubila v edno mom4e ot biv6eto mi daskalo.Toi be6e v sasedniq klas,no si ima6e gaje,koeto be6e moq fr :( Haresvah mom4eto 3 godini i taka ne smqh da mu priznaq 4yvstvata si.Posle se vlubih v dr i taka :P

PerfectStrang3r
10-24-2006, 07:04
И на мен ми се е случвало, но с времето всичко угасва и спира да ми пука и започвам да харесвам друга и т.н. :)

hforce
10-24-2006, 08:53
Ами да, пола... Слу4вало се е тайни4ко някое моми4е да си пада по друго. А и с мом4етата сигурно е така, но те никога не биха си признали [-(
za6toto nikoga ne bi stanalo

po-temata, do sega ne mi se e slu4valo i nqma da mi se slu4i za6toto rqdko obi4am (slu4valo mi se e 3 puti) i se vliubvam sled kato hodime izvesno vreme
ina4e da si haresam nqkoq i da ne moga da q imam se e slu4valo

Viktoriq_
10-26-2006, 21:00
Никога не съм се отказвала ... винаги съм се борила за това в което вярвам - любовта

No_LiMiTe^f
10-26-2006, 21:03
Никога не съм се отказвала ... винаги съм се борила за това в което вярвам - любовта

=D>

Ice Princess
10-27-2006, 09:36
Da slu4avlo mi se e, daje sega sym to4no v takava situaciq, toj e 1vo - 6 godini po-golqm, vtoro - zaet, 3to - gleda na men kato na naj-dobra priqtelka... I 4estno kazano, nqmam nikakva predstava nito kak da postypq, nito kak da posyvetvam drugi v podobna situaciq :? :-k

tedinkata_
10-27-2006, 10:04
Ох! Бая дълго "увле4ение" наистина.
И аз бях в подобна ситуация допреди 2 години - харесвах си един 4овек а той ме виждаше само като приятелка. Аз пък взех 4е му казах и той престана да иска изобщо да имаме квото и да било общо ве4е. И страдах по тоя нещастник цели 2 години :smt071
Оба4е ве4е не!
mnogo mi e poznato :( samo 4e pri men ne 2 god a predi polovin god beshe..

SlasHDaFiveNine
10-27-2006, 10:06
Ами да, пола... Слу4вало се е тайни4ко някое моми4е да си пада по друго. А и с мом4етата сигурно е така, но те никога не биха си признали Not talking

OMG ..............
ест че на 'секи му се е случвало....
ма при мене не е имало фактори като пол или расова дискриминация...

циганки и гейове.....не мерси [-X

selen_mischief
10-27-2006, 14:33
Да, харесвах едно момче, което дори не познавах, ми беше много тягостно. Освен това половината момичета от училището го харесваха включително няколко мои приятелки-не исках да се карам с тях. А и беше по-голям, абе невъзможна любов отвсякъде. НООО! Клин клин избива...Пробвай и този вариант :-D . На мен подейства :smt055 :smt057

Sweety-Tweety
10-27-2006, 15:38
Това беше нещо много неочаквано от мен-да се влюбя в брата на бившото.Той е по-голям и перфектен,а аз съм просто приятелка на брат му.Но започнах да го преодолявам.Просто спирам да мисля за него.

HopeLesss
10-27-2006, 16:10
Никога не ми се е случвало... Понякога ми се иска, колкото и тъпо да звучи, аз да бъда наранената, а не аз да наранявам... Кофти е да нараниш някой на когото държиш, и въпреки всичко да не можеш да бъдеш с него, защото си с друг или защото не го обочаш по този начин... :roll:

Iru
10-27-2006, 17:20
Da slu4avlo mi se e, daje sega sym to4no v takava situaciq, toj e 1vo - 6 godini po-golqm, vtoro - zaet, 3to - gleda na men kato na naj-dobra priqtelka... I 4estno kazano, nqmam nikakva predstava nito kak da postypq, nito kak da posyvetvam drugi v podobna situaciq :? :-k

Същата история :roll: Само че въпросният невъзможник е с 3 години по-голям от мен. И не съм му чак най-добра приятелка, защото се познаваме от доста скоро. Май цитирах неуместно ;p
Както и да е. Всеки да прави това, което счита за добре. Като казвам "добре", имам предвид не само за него самия. Аз лично ще действам - или не - по съвест :-D
Ако искате - "борете" се. Ако не искате - недейте. Аз мога да кажа две неща - ако сте наясно какво искате да направите, направете го, без да се страхувате. И не прилагайте нечестни и подмолни трикчета.

Ninska
10-27-2006, 18:59
abe kvi sa tiq gluposti.Ako tolkoz go 0obi4a6 nqkoi varvi pri nego :-D

10-30-2006, 15:29
Purvata mi lubov be takava-nevuzmojna i nespodelena...6 godini razlika,az uchenichka v 10 klas,toi-uchitel... Tova beshe purviqt chovek,v koito se vlubih. Razbira se,ne posmqh da priznaq nishto,a i ne trqbvashe,a sled izvestno vreme,toi napusna. I ne razbra...veche 2 godini i polovina...

InSatIabLee
10-31-2006, 08:49
Ох! Бая дълго "увле4ение" наистина.
И аз бях в подобна ситуация допреди 2 години - харесвах си един 4овек а той ме виждаше само като приятелка. Аз пък взех 4е му казах и той престана да иска изобщо да имаме квото и да било общо ве4е. И страдах по тоя нещастник цели 2 години :smt071
Оба4е ве4е не!
Daje ne me smqtashe i za priqtelka, mnogo tapo beshe #-o , no sega vsichko e nared :smt016

malko mace
10-31-2006, 11:26
Слу4вало ми се е даже много пъти,с най-сериозния,след като тайно го харесвах 3 години,а той дори не ме забелязваше,въпреки,4е бяхме и ОЩЕ СМЕ в един клас,станахме гаджета,след като внезапно той се влюби в мен и ми предложи,е,ве4е скъсахме де,а в момента пове4ето му "най-добри приятели" са хлътнали в мен,но аз все още си оби4кам НЕГО! :( А да,бяхме гаджета цели 4 месеца и нещо! \:D/

sweet_poison
11-01-2006, 13:12
При мен в момента се случва нещо подобно...Искам страшно много да бъда с едно момче , но се оказа че той има само приятелски чувства към мен , а аз вярвах така истински че чуствата ми са взаимни...
За сега нашата връзка е невъзможна , но аз не изпитвам страдание - напротив , толкова ми е мил и толкова вярвам че той е човека за мен , че даже ми става интересно какво ще се случи в бъдеще :)

Public Enemy
11-02-2006, 17:40
Случи ми се съвсем скоро и още ме мъчи...

FiRe_LaDy
11-02-2006, 18:05
Mdam,no i az se oshte nz shto ne sa poluchi.Prichinata e zagadka za men.Ama kakto i da e.Emm oshte si go obicham,veche 8 meseca i neshto,ama ne moga eitaka da go zabraq. ](*,)

TreeHill
11-02-2006, 18:07
ne mi se e slu4valo

PaMit0
11-02-2006, 19:12
Да случвало ми се е и в момента съм в такова положение,не мога да го имам и колкото и да го обичам се отказах от него,нямам сили да се боря за любовта му вече,обичта ми към него е същата,но вече се предадох,защото само се наранявах =; Но вече не O:)