PDA

View Full Version : Moderated: Момчета, какво най-много ви отблъсква във...



10-23-2006, 12:02
Kakvo nai-mnogo vi otbluskva vuv vun6niq vid na momi4eto?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Пепи Пекторалиса
10-23-2006, 12:28
Наднорменото тегло. [-X

Crazy-God
10-23-2006, 13:12
Има доста неща които могат да ме привлекат или отблъснат .Като говорим за отблъскване най-вероятно би ми станало лошо ако видя момиче с мустак или ако е доста пълна или някой неприятен дефект.Друго ако няма добра фигура и такива неща. Но не всички момичета са перфектни така ,че някои неща се пропускат и доста зависи и от характера.Затова не може да се каже нещо конкретно ,а само общи неща .Това е от мене!

10-24-2006, 19:52
Космите на нежелани места, наднормено тегло, прекалено много грим, липс ана лична хигиена.

10-27-2006, 19:42
Фродена ТЪПОТИЯ !!!

10-30-2006, 10:01
Фродена ТЪПОТИЯ !!!

=D> =D> =D>

tequila
10-30-2006, 16:40
Наднорменото тегло. [-X :smt021 :smt021 :smt021 :smt021
просто нямам думи.

GLeZoRanA
10-30-2006, 16:44
Фродена ТЪПОТИЯ !!! хеХ :)

XXXBoY_88
10-31-2006, 06:21
Мразя наднорменото тегло и космите навсякаде ако се сещате кво имам в предвид :wink:

Kako
10-31-2006, 07:32
Мразя наднорменото тегло и космите навсякаде ако се сещате кво имам в предвид :wink:

И аз ма не мразя пълните хора,вие го казвате се едно че като са дебели за нищо не стават!Моля... [-X

morsmordre
10-31-2006, 17:40
Съвсем в реда на нещата са си е, tequila, да не харесваме наднорменото тегло.Обаче бъркаш малко - става дума за външния вид на момичето, а не за момичето като цяло :wink: Естествено, има момчета (и мъже, съответно), които харесват по-...пълничките представители на женския пол.Въпреки че те не се срещат толкова често.Като изключим наднорменото тегло (ама наистина наднормено - леко закръглената форма не е чак толкова фатална), не ми харесва окосмяването.Жените затова са "нежния пол" - където пипнеш, да имаш чувството, че докосваш коприна, кадифе :) Гадничко си е, ако едно момиче има косми по краката и корема - специално за момичетата не е чак толкова скъпо да се отиде на лазерна епилация, където за няколко процедури ще се отърват от тези работи.Отвращават ме и пъпките по лицето - естествено, случва се момичето да има една-две пъпчици, все пак не само момчетата влизат в пубертета.Но на лицето на едно момиче няма да се получават пъпки "като за световно", ако се грижи за лицето си.Има си лосиони за тази работа.И още едно нещо - последно (някои хора биха казали, че съм претенциозен относно избора на красиво момиче, но нали точно такава е целта тук - да ви кажем какво не ни харесва).Не ми харесва, ако момичето не си чисти носа от порите - носът също е част от лицето и трудно човек може да пропусне да си отбележи в ума как изглежда лицето на определено момиче без да е видял носа.Има лепенки на Нивеа, които са много ефикасни - даже стават за момчета (по принцип не ми харесва да виждам на лицето на човека, с когото говоря, черни точки навсякъде).

Бих казал, че това е най-общо :)

Ice_Queen
10-31-2006, 18:11
Съвсем в реда на нещата са си е, tequila, да не харесваме наднорменото тегло.Обаче бъркаш малко - става дума за външния вид на момичето, а не за момичето като цяло :wink: Естествено, има момчета (и мъже, съответно), които харесват по-...пълничките представители на женския пол.Въпреки че те не се срещат толкова често.Като изключим наднорменото тегло (ама наистина наднормено - леко закръглената форма не е чак толкова фатална), не ми харесва окосмяването.Жените затова са "нежния пол" - където пипнеш, да имаш чувството, че докосваш коприна, кадифе :) Гадничко си е, ако едно момиче има косми по краката и корема - специално за момичетата не е чак толкова скъпо да се отиде на лазерна епилация, където за няколко процедури ще се отърват от тези работи.Отвращават ме и пъпките по лицето - естествено, случва се момичето да има една-две пъпчици, все пак не само момчетата влизат в пубертета.Но на лицето на едно момиче няма да се получават пъпки "като за световно", ако се грижи за лицето си.Има си лосиони за тази работа.И още едно нещо - последно (някои хора биха казали, че съм претенциозен относно избора на красиво момиче, но нали точно такава е целта тук - да ви кажем какво не ни харесва).Не ми харесва, ако момичето не си чисти носа от порите - носът също е част от лицето и трудно човек може да пропусне да си отбележи в ума как изглежда лицето на определено момиче без да е видял носа.Има лепенки на Нивеа, които са много ефикасни - даже стават за момчета (по принцип не ми харесва да виждам на лицето на човека, с когото говоря, черни точки навсякъде).

Бих казал, че това е най-общо :)

=D> =D>

i'm so excited!
10-31-2006, 18:36
сега ще ви кажа аз, нищо че съм момиче.
говорим за външния вид.
гнусно е косми между циците
гнусно е големи косми навсякъде
гнусно е черно под ноктите
гнусно е жълто в ушите
гнусно е кофти дъх
и ей такива подробности.
а и познавам страааашно секси пълни момичета затова ПЕПИ замълчи :D

648541
10-31-2006, 18:42
сега ще ви кажа аз, нищо че съм момиче.
говорим за външния вид.
гнусно е косми между циците
гнусно е големи косми навсякъде
гнусно е черно под ноктите
гнусно е жълто в ушите
гнусно е кофти дъх
и ей такива подробности.


=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> abs sum suglasna

{S}BaBY{G}
10-31-2006, 20:08
ахах с риск да ви отвратя брутално,като стане дума за такова нещо единственото което ми изплува в съзнанието,е как един път видях едно момиче,което познавам,с едни плитки дънки от които познайте от окъде дискретно,но достатъчно забележимо се подаваха симпатични косъмчета :smt088 ...Просто ми се догади..няма такава гадна гледка...И също е много гадно момиче да мирише на пот или да има гаден дъх...Само винаги ми е било много интересно хората които миришат на пот или имат лош дъх не се ли усещат???? :-k #-o

i'm so excited!
10-31-2006, 20:49
ахах с риск да ви отвратя брутално,като стане дума за такова нещо единственото което ми изплува в съзнанието,е как един път видях едно момиче,което познавам,с едни плитки дънки от които познайте от окъде дискретно,но достатъчно забележимо се подаваха симпатични косъмчета :smt088 ...Просто ми се догади..няма такава гадна гледка...И също е много гадно момиче да мирише на пот или да има гаден дъх...Само винаги ми е било много интересно хората които миришат на пот или имат лош дъх не се ли усещат???? :-k #-o
ахахахахахаха отвратително.
и аз така си спомням веднъж преди около година се запознах с някакво момиче .. ама тя милата със сууууупер плитки дънки ... и се подаваха не малки косъм4ета, а направо космища братле, все едно нарочно ги е пускала \:D/

SweetBunny
10-31-2006, 21:19
morsmordre, добре дошъл:)
Мислих, че ще добавиш, че те е гнус и от мръсни (грозни) коси :roll: нали косата била първото нещо, в което се заглеждаш в едно момиче :-D
Ти не ме помниш, ама аз те помня :-D
Иначе мен много ме е гнус от лошия дъх, многото косми, потта, миришещи крака, както казаха черно под ноктите, напукани устни, коса с много пърхот

fresh_@
11-01-2006, 05:42
Мислих, че ще добавиш, че те е гнус и от мръсни (грозни) коси :roll: нали косата била първото нещо, в което се заглеждаш в едно момиче :-D
Ти не ме помниш, ама аз те помня :-D
Иначе мен много ме е гнус от лошия дъх, многото косми, потта, миришещи крака, както казаха черно под ноктите, напукани устни, коса с много пърхот
Това е :!:

SweetBunny
11-01-2006, 13:24
Аууу и е адски грозно ](*,) като си със дънки с много ниска талия и като седнеш и не си дигнеш дънките и прашките паднат ......... и ти се покаже гъза :shock: :shock: :shock:
Малее това е отврат, тая Виолета от Биг Брадър направо като я видя и ми се гади....
А имах една позната дето все не си дигаше дънките като сядаше ..... и имаше 4ерни косми над гъза, а и на него....и сичко се виждаше...oсобено като седнеше в барчето на даскалото и всички я забелязваха :x

RAWRRR
11-01-2006, 14:11
и какво ще рече "грозна коса",ако не е тайна? :roll:

Никой не може да ме отврати,ако е стойностен по душа..дори и най-мърлявият,грозен,нелицепри ятен,миришещ и тн..

e_l_i_z_a
11-01-2006, 14:23
и какво ще рече "грозна коса",ако не е тайна? :roll:

Никой не може да ме отврати,ако е стойностен по душа..дори и най-мърлявият,грозен,нелицепри ятен,миришещ и тн..
Ще си позволя да ти обясня :D
Ами грозна коса е неизмита,миришеща на пот,несресана,мазна в корените...Или пък недъгаво подстригана..Или пък изрусявана ама много да са поникнали корените и да е грозно или пък всичкото това накуп :wink: А и също смотана коса на небрежен кок....а и за капак-без блясък :wink: Ето това е грозна коса

Elena Georgieva
11-01-2006, 17:10
и какво ще рече "грозна коса",ако не е тайна? :roll:

Никой не може да ме отврати,ако е стойностен по душа..дори и най-мърлявият,грозен,нелицепри ятен,миришещ и тн..
Ще си позволя да ти обясня :D
Ами грозна коса е неизмита,миришеща на пот,несресана,мазна в корените...Или пък недъгаво подстригана..Или пък изрусявана ама много да са поникнали корените и да е грозно или пък всичкото това накуп :wink: А и също смотана коса на небрежен кок....а и за капак-без блясък :wink: Ето това е грозна косаIzvinqvai ama izkazvaneto ti e mega tupo! 1vo ima momi4eta koito ne mogat da si pozvolqt da hodqt prez 2 sedmici na frizior i tova 4e malko ili pove4e si im li4i izrasnalata kosa ne e izob6to grozno!!dr koeto e ,kosi bez blqsuk ima kolkoto iska6 i tova ne e faktor (NE SMAO TOVA) 1 kosa da e dobre izglejda6ta. Smotanata kosa na kok e izbor na 4oveka i ti moje da si sperfektna kosa i pak da si q vurje6 taka ( za6toto ne pla6tame danuk ob6testveno mnenie!) I za nedugavo podstrigvana - izvinqvai ima zna4i nedugavi friziorki i ti moje da otide6 na frizior ,da dade6 200 lv za specialna podstrijka i da popadne6 na skanap frizior ,tova ne zna4i 4e i kosata ti e skapana! 1vo misli i togava govori!

RAWRRR
11-01-2006, 17:17
ох..мислиш ли,че не се сетих,че грозна коса може да е "израснала,невчесана,изхабе на,мръсна.."..ти май не усети иронията ми?
Исках да кажа..че не можеш да кажеш на коса,че е грозна..думичката не е подходяща..

11-03-2006, 17:29
Elena Georgieva, koq si ti???????? :)

morsmordre
11-03-2006, 18:54
morsmordre, добре дошъл:)
Мислих, че ще добавиш, че те е гнус и от мръсни (грозни) коси :roll: нали косата била първото нещо, в което се заглеждаш в едно момиче :-D
Ти не ме помниш, ама аз те помня :-D
Иначе мен много ме е гнус от лошия дъх, многото косми, потта, миришещи крака, както казаха черно под ноктите, напукани устни, коса с много пърхот

Ахахаха =D> =D> =D> Нямаш грешка!Добре заварила!
Сетих се и за косата, но вече бях изпратил съобщението, а нямах време да го поправям.Така си е, наистина косата за мен е едно от първите неща, които забелязвам у едно момиче.Никак не би ми харесало момичето да има мръсна, сплъстена коса, която не е виждала вода от последния път, когато е валяло (преди седмица).Когато си тръгвах от един купон и си казвах чао с приятелите, при нас имаше още едно-две момичета, които аз не познавах, и едното беше пийнало малко повече.След като се сбогувах с последната приятелка, това момиче дойде при мен и ме прегърна, но косата му..Никак не ми беше приятно като се докоснах до мазната и сплъстена коса на това момиче.Добре, че рядко се срещат момичета, които да не се грижат за ксоата си.

tainstvenata
11-04-2006, 16:20
сега ще ви кажа аз, нищо че съм момиче.
говорим за външния вид.
гнусно е косми между циците
гнусно е големи косми навсякъде
гнусно е черно под ноктите
гнусно е жълто в ушите
гнусно е кофти дъх
и ей такива подробности.
а и познавам страааашно секси пълни момичета затова ПЕПИ замълчи :D

\:D/ =D>

e_l_i_z_a
11-04-2006, 18:47
Izvinqvai ama izkazvaneto ti e mega tupo!
Хахахах извинена си хахахахах :lol:

1vo ima momi4eta koito ne mogat da si pozvolqt da hodqt prez 2 sedmici na frizior i tova 4e malko ili pove4e si im li4i izrasnalata kosa ne e izob6to grozno!!Ами който взема инициативата да се изрусява,взема инициативата и да си поддържа косата...то за това колко ще му излезе предварително се мисли.А и боядисването за корените само е по-евтино.... :wink:

dr koeto e ,kosi bez blqsuk ima kolkoto iska6 i tova ne e faktor (NE SMAO TOVA) 1 kosa da e dobre izglejda6ta.Доста интересно изказване.Първо-не било фактор...хмм...тва си е абсолютен фактор!Без блясък е мръсна коса.А нима мръсната коса е красива? :-& А естествено,това не е единственият фактор една коса да е добре изглеждаща.Но пък е важен фактор!

Smotanata kosa na kok e izbor na 4oveka i ti moje da si sperfektna kosa i pak da si q vurje6 taka ( za6toto ne pla6tame danuk ob6testveno mnenie!)Има разлика между коса на кок и смотана коса на кок(ударението на думата "смотана" е на буквичката "а"-второто "а" :wink: ).Доколкото данък обществено мнение-ми темата е именно заради това :lol: Защо пишеш тук? :shock: Ооо...чакай малко..ти говориш във 1-во лице мн.ч.

za6toto ne pla6tame danuk ob6testveno mnenie ... :lol: ...

I za nedugavo podstrigvana - izvinqvai ima zna4i nedugavi friziorki i ti moje da otide6 na frizior ,da dade6 200 lv za specialna podstrijka i da popadne6 na skanap frizior ,tova ne zna4i 4e i kosata ti e skapana!Лол...Недъгави фризьорки има.Но те обикновено не работят в салони за по 200лв подстрижката...хахахахахах абе ей,момиче,ти само за финанси ли знаеш да говориш? :shock: Външният вид си е външен вид,финансите са си финанси.Който има 200 лв да даде за фризьор,да го направи...(е,със сигурност няма да го пострижат недъгаво :lol: ).Не виждам проблем в това.Мисълта ми е,че за 5-10 лв косата може да изглежда наистина добре.Проблем?Мисля,че не.Познавам момичета,които сами се постригват-ето те са недъгаво постригани.А ако попаднеш на скапан фризьор(който ти скапе косата),естествено,че косата ти ще е скапана!!! :lol: Как може да го отричаш,след като сама го казваш-скапан фризьор :smt005

1vo misli i togava govori!
Няма да коментирам повече... :-#

RAWRRR
11-04-2006, 23:55
Доста интересно изказване.Първо-не било фактор...хмм...тва си е абсолютен фактор!Без блясък е мръсна коса.


Каква логика само :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ами изтощените коси..които са изгубили блясъка си,да не би задължително да са мръсни?

Колкото до финансите и красотата..много пари дават само хората без въображение,може с повече креативност да изглеждаш красива и без да харчиш всичките си джобни!
:-)

e_l_i_z_a
11-05-2006, 07:16
RAWRRR,извинявай :mrgreen: Не се бях сетила за изтощените коси :lol: Ама с повече поддръжка,пак ще имат блясък :wink: Това за парите-ми аз го написах- с 5-10 лева за подстригване става номера обикновено.Просто не ми беше ясно защо госпожицата през цялото време ми говореше за пари... :?: :lol: ;-)
А иначе за "грозната коса"-не разбрах иронията ти...затова малко се поувлякох :lol: Сори за тва...е,ама поне го обясних де :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Момчето..което..
11-05-2006, 08:31
RAWRRR,извинявай :mrgreen: Не се бях сетила за изтощените коси :lol: Ама с повече поддръжка,пак ще имат блясък :wink: Това за парите-ми аз го написах- с 5-10 лева за подстригване става номера обикновено.Просто не ми беше ясно защо госпожицата през цялото време ми говореше за пари... :?: :lol: ;-)
А иначе за "грозната коса"-не разбрах иронията ти...затова малко се поувлякох :lol: Сори за тва...е,ама поне го обясних де :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Тука гледам спорите нещо...1во Елиза е права до някъде на тема -боядисване и подстрижка.. Само че мила -познавам доста момичета,със наистина поддържана коса!А ако това на снимката си ти..мила ..замълчи.. съдейки по косата ти определено и твоята не е сред тези за пример!(бтв има козметици..май така се казваше(момче съм сру ако бъркам)..та отиди и там ;) ) .
Сплъстените коси са нещо ужасно ,добре че ние момчетата с къси коси нямаме проблем :mrgreen: !За блясъка обаче нищо не мога да кажа , понеже има доста хора без такъв. 1 съученичка има супер къдрава и чуплива коса ...смятам че къдрава коса няма как да има блясък(може би тъпо изказване ,сру) А и бтв Елиза ,ти сигурно гаджето си (ако ест имаш такова със тоя твой вкус) го караш да ходи на козметик също?И хайде сега ще почнеш да спориш че момчетата трябва също да ходят?

lunnoto_momi4e
11-05-2006, 08:58
Наднорменото тегло. [-X :smt021 :smt021 :smt021 :smt021
просто нямам думи. Az su6to... :smt011 :smt013 :smt062 :smt021

Drakthul
11-05-2006, 09:06
Наднорменото тегло. [-X :smt021 :smt021 :smt021 :smt021
просто нямам думи. Az su6to... :smt011 :smt013 :smt062 :smt021

Няма грозни жени, а само такива които не се потдържат ..

Значи хем да сте дебели, хем да ви харесват? А? Не става така момичета .. като изключим някои вид болести, нищо друго не може и не трябва да Ви оправдава за наднорменото тегло .. още от древнноста хората са измисляли решения, диети, упражнения и спорт за наднорменото тегло .. нямате оправдание .. има стотици хиляди сайтове, списания и всички друго - тоест имате всякакъв вид информация .. няма да е лошо да се стегнете ( и в двата смисъла ) за няколко месеца а? .. :evil:

По темата - ммм .. доста неща се казаха в темата, едва ли ще мога да допълня нещо .. отблъскват ме адски изчанчени и идиотски дрехи .. отблъсква ме ако има 1000000 пиърсинга .. ( 3-4 става ) .. общо взето пак се стига до това че ако се потдържа няма да е отблъскваща дори и да не е много хубаво ( каквото и да значи това, много разтегливо понятие е ) ..

lunnoto_momi4e
11-05-2006, 10:45
Наднорменото тегло. [-X :smt021 :smt021 :smt021 :smt021
просто нямам думи. Az su6to... :smt011 :smt013 :smt062 :smt021

Няма грозни жени, а само такива които не се потдържат ..

Значи хем да сте дебели, хем да ви харесват? А? Не става така момичета .. като изключим някои вид болести, нищо друго не може и не трябва да Ви оправдава за наднорменото тегло .. още от древнноста хората са измисляли решения, диети, упражнения и спорт за наднорменото тегло .. нямате оправдание .. има стотици хиляди сайтове, списания и всички друго - тоест имате всякакъв вид информация .. няма да е лошо да се стегнете ( и в двата смисъла ) за няколко месеца а? .. :evil:

По темата - ммм .. доста неща се казаха в темата, едва ли ще мога да допълня нещо .. отблъскват ме адски изчанчени и идиотски дрехи .. отблъсква ме ако има 1000000 пиърсинга .. ( 3-4 става ) .. общо взето пак се стига до това че ако се потдържа няма да е отблъскваща дори и да не е много хубаво ( каквото и да значи това, много разтегливо понятие е ) .. Vij sa-az ne ti govora za nekvi tulovi6ta ot po 80-90 kilograma,a za takiva momi4eta koito imat 2-3 kila c izli6uk...i mislq 4e tva ne e koi znae kolko golqm problem..

Drakthul
11-05-2006, 11:33
lunnoto_momi4e

Дефинирай 'наднормено тегло'? .. От сега ти казвам - определно не става въпрос за 2-3 кг. в повече .. :roll:

p.s. .. да не говорим, че през деня теглото на човек варира +- от 2 до 5 кг. .. зарди храненето, приемането на течности и т.н. .. :roll:

e_l_i_z_a
11-05-2006, 12:52
Момчето..което.. ,
с RAWRRR не спорим!Просто се доуточняваме,щото стана малко неясно,но се изясни :wink:
Много хубаво че познаваш момичета с наистина поддържана коса.Това на снимката в подписа ми съм аз.Не виждам проблем с косата ми.Не е суха,не е мазна,не е без блясък,не е с пърхут... :wink: Както и да е.Не казвам,че е идеална,но смея да твърдя че е в абсолютно приличен вид.А кое те кара да мислиш,че имам нужда от козметик?Някъде да видя пъпка или черна точка? :shock: Много интересно.... :lol: Къдрава коса има как да има блясък.Да не би да ми следиш всичките мнения и да си видял онова за момчетата :lol: :lol: :lol: В момента нямам гадже,но и не държа да е точно такова като описанието в темата,която си прочел :lol: Момчетата е желателно да ходят на козметик,ако имат нужда.Какъв е проблема :?: :lol:

11-05-2006, 14:23
Eliza= :-& :-# #-o

lunnoto_momi4e
11-05-2006, 14:45
Момчето..което.. ,
с RAWRRR не спорим!Просто се доуточняваме,щото стана малко неясно,но се изясни :wink:
Много хубаво че познаваш момичета с наистина поддържана коса.Това на снимката в подписа ми съм аз.Не виждам проблем с косата ми.Не е суха,не е мазна,не е без блясък,не е с пърхут... :wink: Както и да е.Не казвам,че е идеална,но смея да твърдя че е в абсолютно приличен вид.А кое те кара да мислиш,че имам нужда от козметик?Някъде да видя пъпка или черна точка? :shock: Много интересно.... :lol: Къдрава коса има как да има блясък.Да не би да ми следиш всичките мнения и да си видял онова за момчетата :lol: :lol: :lol: В момента нямам гадже,но и не държа да е точно такова като описанието в темата,която си прочел :lol: Момчетата е желателно да ходят на козметик,ако имат нужда.Какъв е проблема :?: :lol: E na tva az mu vikam izkazvane na mqsto!!! =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>