PDA

View Full Version : Ima li?



10-23-2006, 13:06
Ima li nqkoi vuv foruma, koito e rasta?

10-23-2006, 15:15
Rasta?Twa da ne sa oneq narkomani s plitkite det sa im na vuzeli?Ne vqrvam da vlizat takia hora tyk.6to?ti da ne si takaw?
:shock:

DetE-Idi0t
10-23-2006, 16:28
Rasta?Twa da ne sa oneq narkomani s plitkite det sa im na vuzeli?Ne vqrvam da vlizat takia hora tyk.6to?ti da ne si takaw?
:shock:

Но ти обаче продължаваш да си сереш некадърното мнение на болен индивид. За 4 мнение надраска глупости, на които се смея повече от на "az_slunceto" лайната. #-o :smt044 :smt044 :smt044 :smt098

skate_warrior
10-23-2006, 16:30
xAxaXXayYXyxaxyaxyXYAxyXxaxaxXYayxaxYxaAa

YouR_PoisoN
10-23-2006, 16:33
Rasta?Twa da ne sa oneq narkomani s plitkite det sa im na vuzeli?Ne vqrvam da vlizat takia hora tyk.6to?ti da ne si takaw?
:shock:

http://www.funikoni.hit.bg/258.gifhttp://www.funikoni.hit.bg/258.gifhttp://www.funikoni.hit.bg/258.gifhttp://www.funikoni.hit.bg/258.gifMUAXHAHXHXAHXHAXHXHAHAHXAA
deeba oligofreniqta :smt005

In4iTu_
10-23-2006, 16:52
~*Rum4ityyy*~ - ти сериозно си много ограничена...

Smiley_Girl
10-23-2006, 17:04
Rasta?Twa da ne sa oneq narkomani s plitkite det sa im na vuzeli?Ne vqrvam da vlizat takia hora tyk.6to?ti da ne si takaw?
:shock:
Познаваш ли такива хора,които наистина се друсат или просто си злобееш?

DetE-Idi0t
10-23-2006, 17:13
Rasta?Twa da ne sa oneq narkomani s plitkite det sa im na vuzeli?Ne vqrvam da vlizat takia hora tyk.6to?ti da ne si takaw?
:shock:
Познаваш ли такива хора,които наистина се друсат или просто си злобееш?
Не злобее. Просто е тъпа, розова, чалга-к**ка :smt044 Виж и всичките мнения и ще се съгласиш. :smt044 :smt044 :smt044

Smiley_Girl
10-23-2006, 17:51
Rasta?Twa da ne sa oneq narkomani s plitkite det sa im na vuzeli?Ne vqrvam da vlizat takia hora tyk.6to?ti da ne si takaw?
:shock:
Познаваш ли такива хора,които наистина се друсат или просто си злобееш?
Не злобее. Просто е тъпа, розова, чалга-к**ка :smt044 Виж и всичките мнения и ще се съгласиш. :smt044 :smt044 :smt044
Видях й мненията и мисля,че нарочно се праи на голямата кучка :evil:

Mimka_sweet
10-23-2006, 17:57
Rasta?Twa da ne sa oneq narkomani s plitkite det sa im na vuzeli?Ne vqrvam da vlizat takia hora tyk.6to?ti da ne si takaw?
:shock:
BAH ne moa razbera 6to seki koito ne e 4algar e NARKOMAN?!?!?!??!?!???Sk8arite mi bili narkomani,metalite,punkarite,"oneq s plitkite na vazeli" buaaaaaaaa mili4ka 4estno da ti kaja kvoto i dr sa ti kazali TI SI TAPA OGRANI4ENA 4ALGARKA :smt078

Jamalska
10-23-2006, 18:11
пък и чалгарите са най-големите наркомани хаха..то тъй се почва :P

CrazyWitch
10-23-2006, 18:39
пък и чалгарите са най-големите наркомани хаха..то тъй се почва :P

Слушам всичко.. слушам и чалга. Сигурно съм чалгарка, но както и да е. Защо хората да се разделяме така гадно на групички. Когато има тъпи хора защитаващи един стил музика.. така и от другата страна. Хубаво е да има баланс.
Та .. преди време си мислех да се правя така, но се отказах нещо.

Mimka_sweet
10-23-2006, 18:51
Mi na teq kadet slu6at si4ko mai im vikat LOVERI ama ne sam sigurna ama ako e taka az sam polu-loverka 6tot ne slu6am 4ALGA :D

WILD__BOY
10-23-2006, 19:43
Rasta?Twa da ne sa oneq narkomani s plitkite det sa im na vuzeli?Ne vqrvam da vlizat takia hora tyk.6to?ti da ne si takaw?
:shock:

Ахахх лелеееееее ахахах :)
благодаря за смешката ;)

Jamalska
10-24-2006, 07:52
пък и чалгарите са най-големите наркомани хаха..то тъй се почва :P

Слушам всичко.. слушам и чалга. Сигурно съм чалгарка, но както и да е. Защо хората да се разделяме така гадно на групички. Когато има тъпи хора защитаващи един стил музика.. така и от другата страна. Хубаво е да има баланс.
Та .. преди време си мислех да се правя така, но се отказах нещо.

Наричат се субкултури;)Моята музика е моят начин на живот :mrgreen: моите приятели слушат моята музика и..тн;)Не съм стигала до задълбочена комуникация с някой от друга субкултура на скоро..не сме имали какво да си кажем;)


Mi na teq kadet slu6at si4ko mai im vikat LOVERI ama ne sam sigurna ama ako e taka az sam polu-loverka 6tot ne slu6am 4ALGA
аз им викам музикални помияри... :roll:

излязохме от темата...

LunaTriCk
10-24-2006, 08:06
Mi na teq kadet slu6at si4ko mai im vikat LOVERI ama ne sam sigurna ama ako e taka az sam polu-loverka 6tot ne slu6am 4ALGA
аз им викам музикални помияри... :roll:

излязохме от темата...

не е ли ограничено да слушаш само 1 стил ? :roll: Примерно как може да кажеш, че твоя стил е най-хубав, като не си чула другите ?(не казвам, че си казала, принципно говоря)

WILD__BOY
10-24-2006, 08:08
Mi na teq kadet slu6at si4ko mai im vikat LOVERI ama ne sam sigurna ama ako e taka az sam polu-loverka 6tot ne slu6am 4ALGA
аз им викам музикални помияри... :roll:

излязохме от темата...

не е ли ограничено да слушаш само 1 стил ? :roll: Примерно как може да кажеш, че твоя стил е най-хубав, като не си чула другите ?(не казвам, че си казала, принципно говоря)

ама може да си ги чул и да не са ти харесали!

LunaTriCk
10-24-2006, 08:35
от една песен генерален извод не може да си направиш.

Jamalska
10-24-2006, 08:41
от една песен генерален извод не може да си направиш.
аз ако трябва да преслушвам всичко ще умра уа..;)И по рапа съм се зарибявала от комерси щото преди 6-7 години без комп и никакви познати които да слушат туй..няма как:)Ама съм слушала достатъчно от други стилове за да преценя кое ми харесва и кое не и кое си заслужава поне да се уважи...Примерно Queen и РХЧП мн ги уважавам,харесват ми песните...ама не мога да ги слушам ей тъй както слушам рап...и да ходя по партита с тяхна музика..ако се провеждат...
Иначе не се ограничавам-като ми се слуша друго слушам рага и реге :lol: ...некфи джамейски музики де...мн ме радват...сока ала-бала:)

LunaTriCk
10-24-2006, 09:02
Иначе не се ограничавам-като ми се слуша друго слушам рага и реге :lol: ...некфи джамейски музики де...мн ме радват...сока ала-бала:)
които са пак в нея сфера. :roll: не съм казал, да пресушаш всичко, но поне известно количество песни да ти е минало през ушето и то от различни групи.

10-24-2006, 18:56
EJ luna trik az puk ne vqrvam 4e si izslu6al vsi4ki stilove-ako si go kazal tova, 4e si gi slu6al de.Dej spori na mesta, na koito ne si uveren ili pone go kazvaj taka.

LunaTriCk
10-24-2006, 22:16
не съм, ама се опитвам и експериментирвам често с нова музика. :-D

10-25-2006, 09:09
Abe eksperimentirai si s chalgarshtinata tam i ne narichai nqkoi ogranichen samo, zashoto slusha opredelen vid muzika [-X . Sa mislq che vseki e dostatuchno razumen da izbira sam kakvo da slusha i bez ti da mu kazvash che ne bil slushal dostatucho ot edi koe si i ne mojel da kaje dali mu haresva ili ne. [-X