PDA

View Full Version : Чалгата и поп - фолка



Sweet_Kaulitz
10-23-2006, 14:57
Мнението ви за чалгата и поп - фолка
Моето е:
ДОЛУ ЧАЛГАТА И ПОП - ФОЛКА
Този жанар е най - тъпия възможно съществувал в галактиката!!!!
То това не е и музика , а е тъпизъм!!!!

SlyN4o`f
10-23-2006, 15:02
Еми съгласна съм с теб!Но не всички го осъзнават това!Най -смешното,странното,шантаво то е,че когато кажеш на един чалгар(повечето са така)той се обижда!Това е адски тъпо.Той си е избрал да слуша т'ва уж водено като сил музика,а пък го е срам!Не знам не го разбирам т'ва [-X

Mo6nooo
10-23-2006, 15:09
И какво толкова като е тъп? Бъди малко по-толерантна.

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-23-2006, 15:11
amm.. imashe takava tema...
:)
btw pop folka... abe tva jivotno ne moga da go traq #-o

Selene
10-23-2006, 15:20
Чалгата е мн тъпо НЕЩО , защото неможе да се нарече музика . Но се пак всеки си има право на избор... Някой хора харесват чалга ... не ги разбирам :-D

The_White_Witch
10-23-2006, 15:22
Ami tva si e tqhna rabota neka slu6at kolko iskat samo da ne zarazqvat drugite s toq bokluk


BTW: ima nqkoi ubavi pesni \:D/

DARKFIRE
10-23-2006, 15:49
Еми съгласна съм с теб!Но не всички го осъзнават това!Най -смешното,странното,шантаво то е,че когато кажеш на един чалгар(повечето са така)той се обижда!Това е адски тъпо.Той си е избрал да слуша т'ва уж водено като сил музика,а пък го е срам!Не знам не го разбирам т'ва [-X
prailno !

Smiley_Girl
10-23-2006, 16:14
Няма лошо да си го има стила.Ама 90% от населението тва слуша.Извратено е.Нека има просташки стилове,но как може цяла България тва да слуша :shock:

white_chik
10-23-2006, 16:32
Защо винаги ще се намерят хора,които да си избиват комплексите във форума ](*,) Едва ли можеш да обясниш,какво целиш с пускането на тази тема.Не осъзнахти ли всички,че не е правилно хората да се делят според това каква музика слушат и как се обличат.И преди да съдиш прибързано виж какво се написала "жанар" и "е най-тъпиЯ " само ще спомена,че след спомагателния глагол "съм" винаги се членува с пълен член :mrgreen:

Bonbonenata
10-23-2006, 16:33
Чалгата /и => поп-фолкът/ е комерс и нищо повече. А аз нямам нищо против комерса, стига да не ме въвличат в това и да не ми вреди. Нека се кефят на музиката, на мен не ми пречи. Само да не ме карат мен самата да слушам подобно нещо.

6emet4e
10-23-2006, 16:52
аз пък слушам чалга/поп-фолк!слушам щото ме кефи и не ме интересува мнението на другите за тея стилове!да уточня че слушам почти всичко,но не отричам че страшно много ми допадат някой текстове особено!
но и аз не мога да разбера по дяволите,защо разделяте хората според тва ква музика слушат?!? ](*,)
и са кво?!?очаквам всички да ме намразят и да се изсипат куп обиди по мой адрес,щото слушам чалга?!? :-s

LostDemon`
10-23-2006, 16:55
А! Н! Т! И! Ч! А! Л! Г! А! Е тва ми е мнението :evil:

YouR_PoisoN
10-23-2006, 16:55
аз пък слушам чалга/поп-фолк!слушам щото ме кефи и не ме интересува мнението на другите за тея стилове!да уточня че слушам почти всичко,но не отричам че страшно много ми допадат някой текстове особено!
но и аз не мога да разбера по дяволите,защо разделяте хората според тва ква музика слушат?!? ](*,)
и са кво?!?очаквам всички да ме намразят и да се изсипат куп обиди по мой адрес,щото слушам чалга?!? :-s
=D> =D> =D> =D> =D>
Sigurna sum 4e mnogo malko hora biha si go priznali, samo zaradi mnenieto na okolnite, koito lujat 4e ne slu6at 4alga!!!

i az slu6am, vupreki 4e ne mi e lubimiq stil.

Mimka_sweet
10-23-2006, 17:05
Mi 4algar4eta mili ne vi li e sram beeee ???EBATI na kade utiva toa svqt DA slu6a6 4alga (ili aide da ne zvu4i obidno) POP FOLK i da tvardi6 4e ne se sramuva6 ot tova :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 allllllllllllllllllllllllllll i v sa6toto vreme da se pravi6 na ne6to ot roda na Dark lady :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Tokio_Hotelkata
10-23-2006, 17:31
Az slu6am vsi4ko,kato nablqgam pove4e na tehnoto i 4ernoto!I malko suvsem malko pop-folk,nqmam ni6o protiv tozi stil.No mnogo se draznq v diskoteka da mi pusnat nekvi divite kiu4eci! :smt013 i su6o taka mrazq 4algarite :smt012

white_chik
10-23-2006, 18:35
Mi 4algar4eta mili ne vi li e sram beeee ???EBATI na kade utiva toa svqt DA slu6a6 4alga (ili aide da ne zvu4i obidno) POP FOLK i da tvardi6 4e ne se sramuva6 ot tova :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 allllllllllllllllllllllllllll i v sa6toto vreme da se pravi6 na ne6to ot roda na Dark lady :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Eми и аз се чудя накъде върви светът и как може човек,с дори елементарно образувание да пише "Утива" вместо "Отива" ](*,)
Хора,тази тема няма смисъл.Винаги ще има хора,които не харесват тази музика и такива,на които им допада.Не виждам защо трябва да се караме и да се обиждаме.Всеки има право да слуша това,което му харесва,защото нали музиката се създава затова,за да забавлява хората,а не,за да ни дали на чалгари,метъли,рапъри,пънк ри и т.н.

die_die_my_darling
10-23-2006, 18:37
Мнението ви за чалгата и поп - фолка
Моето е:
ДОЛУ ЧАЛГАТА И ПОП - ФОЛКА
Този жанар е най - тъпия възможно съществувал в галактиката!!!!
То това не е и музика , а е тъпизъм!!!!

spodelqme 1 i sa6to mnenie po tozi vapros....

LostTempler
10-23-2006, 19:45
Хммм кой каза ,че ги делим по това което слушат.Аз ги деля по това как се държат и м/у другото чалгарското поведение е най лошото възможно от всички.Някой би казал с какво металите са по-добри: те пият ,дрогират се и какво ли още не.Е да обаче всички компютърни специалисти които познавам слушат твърда музика или технота или даже джаз.Онзи ден гледах интервю от концерта на Soulfly(абе май не беше от техния концерт) и там групата сподели ,че след концерта ги посетили млада двойка за автограф,заговорили се и накрая излезнало ,че единия е ракетен инжинер в Русия а приятелката му микро-биолог :? .Сами си правете изводи.
И да поп-фолка смърди тотално( дори повече от проклетите ми чорапи след целодневно бачкане).

IdiOtKa
10-23-2006, 19:51
твърдо против чалгата тва пречи на мозъчните клетки да се развиват !

cvetityy
10-23-2006, 21:19
каквото и да мисля няма голяма файда и на мен не ми харесва този стил но уви има го и винаги ще го има

gold lioness
10-23-2006, 21:31
Tazi tema ne trqbwa da sy6testwuwa. Pyrwo, za6toto we4e ima takiwa i wtoro - za6toto porajda sporowe.
Ina4e po temata wse pak - ne hareswam 4alga.

Sweet_Kaulitz
10-24-2006, 16:58
Първо да кажа за чалгарите във форума :!: Чалгата или поп-фолка музиката , ритъма е много , много тъп :!: Второ за какво се пее в песните :?: Само и единствено за любов или провалена любов :!: И както cvetityy го каза: "уви има го"

П.П - Стига сме говорили за правописни грешки всеки греши (по една или друга причина)
П.П 2 - Радвам се , че има хора в България (макар и по - малко от чалгарите) , който знаят какво да избират :!:
П.П 3 - Сори нз , че има такава тема
П.П 4 - Аз немога да разбера тези , който слушат чалга - кво ги влече

Mo6nooo
10-24-2006, 17:07
Те пък, защото токио Хотел са правилният избор...

Faintman
10-24-2006, 17:09
Според мен хората, които слушат долнопробна чалга са утайката на обществото!А за останалите чалгаджии мога да кажа, че има и свесни, но като цяло мнението ми е ЧАЛГАТА ДА МРЕ В НА КУЧЕТО Г**А!!!!!!

scion_of_Storm
10-24-2006, 17:14
с дори елементарно образувание да пише "Утива" вместо "Отива
А аз се чудя, как някой с елементарно образОвание ще направи такава грешка като теб, ама не е полезно много да се чудиш. Чалгата който иска, да си я слуша. Имам доста добри приятели, които я слушат и са доста интелигентни хора. За жалост цялата тази изкривена мода покрай този тип музика и всичките простотии в чалга-индустрията я правят...смехотворна. Лично аз никога не бих слушал чалга, просто защото няма смисъл нито в текстовете й, нито където и да е в песните. Долу чалгата...и долу повечето(повтарям пвоечето) чалгаджии, които са по-тъпи и от вчерашните ми чорапи.

Faintman
10-24-2006, 17:21
Mimka_sweet написа:
Mi 4algar4eta mili ne vi li e sram beeee ???EBATI na kade utiva toa svqt DA slu6a6 4alga (ili aide da ne zvu4i obidno) POP FOLK i da tvardi6 4e ne se sramuva6 ot tova allllllllllllllllllllllllllll i v sa6toto vreme da se pravi6 na ne6to ot roda na Dark lady

Eми и аз се чудя накъде върви светът и как може човек,с дори елементарно образувание да пише "Утива" вместо "Отива"
Хора,тази тема няма смисъл.Винаги ще има хора,които не харесват тази музика и такива,на които им допада.Не виждам защо трябва да се караме и да се обиждаме.Всеки има право да слуша това,което му харесва,защото нали музиката се създава затова,за да забавлява хората,а не,за да ни дали на чалгари,метъли,рапъри,пънк ри и т.н. -

Какво мога да ти кажа госпожичке, която се мисли за голям грамичен критик?Ще ти кажа, че такава дестинация като чата е неофициална и никой не задължава да се пише правилно граматически. И делението ще продължава-на чалгари, метали и други!

Sweet_Kaulitz
10-24-2006, 17:21
Те пък, защото токио Хотел са правилният избор...
не съм казала , че трябва ТХ да слушат :!:
А нещо свестно :!:

Sweet_Kaulitz
10-24-2006, 17:25
Според мен хората, които слушат долнопробна чалга са утайката на обществото!А за останалите чалгаджии мога да кажа, че има и свесни, но като цяло мнението ми е ЧАЛГАТА ДА МРЕ В НА КУЧЕТО Г**А!!!!!!
Faintman напълно те поткрепям :!:

10-24-2006, 18:38
Еми съгласна съм с теб!Но не всички го осъзнават това!Най -смешното,странното,шантаво то е,че когато кажеш на един чалгар(повечето са така)той се обижда!Това е адски тъпо.Той си е избрал да слуша т'ва уж водено като сил музика,а пък го е срам!Не знам не го разбирам т'ва [-X


=D>

machoka
10-24-2006, 18:44
Съжалявам тесногръдието ти /ви/, честно!

т. 11