PDA

View Full Version : LIbOVvvvvvvvVV



SlaDkOoOoOOooOOoo
10-23-2006, 15:15
LIuBofTa e naI XubavoTo NesHto Na ToZi Svqt,Nali...? saMO NqKoi Da Ne Te NaRaNi JeStoKo NqKoGa Za6toTo ne Se ZaBraVq LQsnu :))

PocuTy
10-23-2006, 15:43
Дам,любовта е нещо хубаво и свято :oops: ,но понякога е несподелена!И понякога трудно приемаме това!
Да,лошо е!Тъжно е ,когато някой,който обичаш те нарани!Много боли!Тази година на косъм бях и аз да изпитам тая толкова тежка болка ,както казват хората,ама се разминах!Интригите на другите хора не успяха да ни раделят,ама както и да е!Та това за нараняването е много индивидуално!Всеки човек е супер различен!Не жсеки иска да нарани,но понякога е неизбежно!
Дано занапред салзите и наранените хора да са по-малко,а O:) и щастливите моменти мноооого повече!!! :wink:

TaKe_SmILeS
10-23-2006, 16:01
lubovta e ne6to prekrasno!No za sujalenie kolkoto si 6tastliv kato si vliben,tolkova 3puti pove4e strada6 zatova,4e si vluben.... :|

SlaDkOoOoOOooOOoo
10-23-2006, 16:11
Taka e , no trqbva da izpitame 6tastieto dokato e pri nas , za6toto posle nqma da mojem da si go varnem :)
TaKe_SmILeS
МнениеПуснато на: Пон Окт 23, 2006 7:01 pm Заглавие:
lubovta e ne6to prekrasno!No za sujalenie kolkoto si 6tastliv kato si vliben,tolkova 3puti pove4e strada6 zatova,4e si vluben.... Neutralrnem :) :P
MNogo si prav/a :) taka e...

cveti_vratsa
10-23-2006, 16:11
До като си влюбен всичко ти е в розаво,а разбият ли сърцето ти ревеш та се късаш от мъка,любов за мене няма......... :smt011 :smt011 :smt011

SlaDkOoOoOOooOOoo
10-23-2006, 16:14
PiqNaAa`Ot`LiuBoVvV mn xubavo razsajdavash za jivota :) na kolkko si ?

PerfectStrang3r
10-23-2006, 16:39
Дам,любовта е нещо хубаво и свято :oops: ,но понякога е несподелена!И понякога трудно приемаме това!
Да,лошо е!Тъжно е ,когато някой,който обичаш те нарани!Много боли!Тази година на косъм бях и аз да изпитам тая толкова тежка болка ,както казват хората,ама се разминах!Интригите на другите хора не успяха да ни раделят,ама както и да е!Та това за нараняването е много индивидуално!Всеки човек е супер различен!Не жсеки иска да нарани,но понякога е неизбежно!
Дано занапред салзите и наранените хора да са по-малко,а O:) и щастливите моменти мноооого повече!!! :wink:

Напълно съгласен :) Преживявал съм и несподелена и споделена, наранявали са ме. И мога да кажа, че любовта е най - прекрасното нещо на света :)

iiirish
10-23-2006, 16:45
любовта е незаменимо по своята сила чувства. но тя може да е пълноценна само тогава когато тя е споделена, когато е искренна и дълбока. но любовта не може да бъде толкова перфектна. понякога се изискват страдания и сълзи за да сме подготвени, защото живота не е само редица от хубави моменти. така е и в любовта. понякога трябва да изстрадаме любовта си за да я оценим по-късно, когато дойде истинската и единствената!

koalka
10-23-2006, 18:14
Велико нещо е,така е!За мен тя е най-прекросното от всички чувства.Много се радвам,че я изпитах.Имах нужда от нея.И намерих човек,който ме направи неземно щастлива и винаги ще съм с него.Слава Богу,не съм изпитвала несподелена любов.Веднъж съм обичала и само един ще обичам.