PDA

View Full Version : Bihte li go napravili ??



10-23-2006, 16:13
Ako imate vyzmojnost da naranite nqkoe momi4e, koeto SUPER MN ste haresvali predi izvesno vreme,a tq togava vi e naranila mn lo6o,i po4ti se e podigrala s 4uvstvata vi...a sega ne6tata se obyrnat,i tq derektno pokazva 4e vi haresva, bihte li q imali samo za 1 no6t, ili prosto 1 celuvka, dostaty4na da preobyrne vsi4ko,a sled tova da i kajete nai derektno 4e ni6to nqma da se polu4i, 6toto si imate seriozna averka? Da naranite , samo za6toto sa vi naranili, da izneverite samo zaradi kauzata, i otmy6tenieto?!
Zaslujavat li takiva hora podobna gavra? :evil:
(az prodyljavam da imam 4uvstva kym neq, ve4e po4ti godina..tova oba4e nqma da me spre po nikakyv na4in da postigna celta si..)
vie kakvo mislite po vyprosa?
(sorry 4e ne pi6a na kirilica)

Karameleno f
10-23-2006, 16:21
ami az sum momi4e :D i bih naranila taka nqkoi biv6o gadje koeto me e preebalo ne6to :-D gadni4ko zvu4i ama bih go napravila.

Sazi
10-23-2006, 16:21
ami az vinagi SI VRA6TAM taka 4e ako me e naranil i az 6te go naranq bez da se zamislqm :)

TaKe_SmILeS
10-23-2006, 16:22
Az li4no,4oveka,kogoto obi4am ve4e 4tiri godini i ot 3 godini ne sme zaedno,sum imala ogromna vuzmojnost da mu vurna vsi4ko,za6toto toi me narani jestoko,a az produljavam vseki den da se subujdam i da si lqgam s misulta za nego i dali 6te se vidim pak. Ne sum sigurna kakuv 4ovek si,no predpolagam,4e ako i go vurne6 posle 6te sujalqva6,vse pak ne trqbva da pada6 na neinoto nivo.Budi 6tatsliv s momi4eto,s koeto si,a nedei da se obri6ta6 nazad v minaloto...tova e moqt suvet.

iiirish
10-23-2006, 16:26
не мисля, че решението е непременно отмъщение. защо пък да не й дадеш втори шанс, в крайна сметка всеки го заслужава. пък и има хора, които доста по-късно осъзнават чувтвата си или какво са загубили и искат да си го върнат. според мен най-добре пробвай с нея ако нямаш друга връзка. а ако имаш просто я отрежи деликатно, но без мисли за отмъщение! така сам се унижаваш!

10-23-2006, 16:31
не мисля, че решението е непременно отмъщение. защо пък да не й дадеш втори шанс, в крайна сметка всеки го заслужава. пък и има хора, които доста по-късно осъзнават чувтвата си или какво са загубили и искат да си го върнат. според мен най-добре пробвай с нея ако нямаш друга връзка. а ако имаш просто я отрежи деликатно, но без мисли за отмъщение! така сам се унижаваш!

nerazbiram za6to samo 6te se "unijavam" ... ?

PerfectStrang3r
10-23-2006, 16:32
Не бих го направил... не съм такъв човек. Щом е решила да ме нарани.. какво да се прави. Аз не бих си го върнал.. няма да я уважавам, както е било преди, но няма да я нараня :)

insмн
10-23-2006, 16:41
Давай маце за теб съм върни и го мамицата и мръсна! Око за око зъб за зъб както са казали хората само че други ден като я видиш ще ти е много кофти след като си я прецакал именно за това аз не постъпих така с 1 ку*ва но още ме е яд. :idea:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-23-2006, 18:38
ami ne mislq 4e trq da go praish tfa otmashtenieto ne reshava problema :]

10-23-2006, 18:40
ne razbira se... biv6ata ne bih q naranil kolkoto i da me drazni v momenta

kofti_nick
10-23-2006, 19:14
Ами не :)

rali4ka91
10-23-2006, 19:18
Не бих го направила...не мога да причинявам болка...на мен са ми причинявали и знам какво е :smt010 Адски е гадно някой да се подиграе с теб,но защо и ти трябва да си като другите?
теб те е боляло,това не значи че трябва и на другия да му е кофти.Ами ако всички връщахме и отмъщавахме за обидите?!Нали нямаше да сме хора...да си човек значи да прощаваш,а не да се озлобяваш

Viktoriq_
10-23-2006, 19:19
всичко се връща в този живот ...

iiirish
10-23-2006, 20:09
не мисля, че решението е непременно отмъщение. защо пък да не й дадеш втори шанс, в крайна сметка всеки го заслужава. пък и има хора, които доста по-късно осъзнават чувтвата си или какво са загубили и искат да си го върнат. според мен най-добре пробвай с нея ако нямаш друга връзка. а ако имаш просто я отрежи деликатно, но без мисли за отмъщение! така сам се унижаваш!

nerazbiram za6to samo 6te se "unijavam" ... ?

тоест не ставай с глупавия глупав

No_LiMiTe^f
10-23-2006, 20:14
Естествено,че трябва да й го върнеш!Въобще да не ти пука(както на нея не й е пукало)!И аз веднъж изпаднах в една подобна ситуация...и после от отмъщението ми стана по-сладко от всякога! :smt006

Obitax
10-23-2006, 20:18
pfff 4e si proZZZZZZZZZ dori i da q narani6 ne6tata nqma da se promenqt ti 6te si ostane6 sa6tiq boluk za tva po dobre si topni gaza v studena voda da ohladi6 strastite !

Scarabey
10-23-2006, 20:19
ami az vinagi SI VRA6TAM taka 4e ako me e naranil i az 6te go naranq bez da se zamislqm :)
=D> Ами зависи по какъв начин ме е наранил.Ако се е подиграл с това което изпитвам ще му го върна разбира се

He3HauKa
10-24-2006, 05:26
Ne bih go napravila.Prosto nqma smisal da pravish gadno na horata zashtoto taka ili nache vsi4ko se vrashta.

BeBencEto
10-24-2006, 10:26
mislq che e mnogo glupavo da naranqvash chovek,kum koito imash chuvstva

u3gyXaHo 5e5e
10-24-2006, 10:29
Ami az sam momi4e ama ako bqh edno mom4e i taka se preebat s men shi q naeba i shi q zareja.Znaq 4e ne trqq da mislq taka ama nqkoi momi4eta si go zaslujavat.Prekaleno mnogo mom4eta stanaha golemi nadufki i nai malkoto koeto moje da se napravi e da im naranish 4uvstvata. :D

IKisseDAGirL
10-24-2006, 11:30
Естествено,че трябва да й го върнеш!Въобще да не ти пука(както на нея не й е пукало)!И аз веднъж изпаднах в една подобна ситуация...и после от отмъщението ми стана по-сладко от всякога! :smt006
:shock:
пфф направо ще ме убиете с необмислените си и глупави мнения.. подтиквате го тръгне по най-лоши възможен път :x

към автора :arrow: не мислиш ли, че вместо да й отмъщаваш, е по-добре просто да бъдете заедно, а? не си ли се замислял? кви са тия отмъщения, какъв е смисъла изобщо.. да удължиш страданието си, вместо да се възползваш от даденият ти шанс ли? не мога да ви разбера.. [-(

и кво, тя след като преди не е имала чувства към теб, сега да я разпънем на кръст??
кво е виновно момичето само не разбрах.. не можеш да накараш някой да те обича на сила.. [-X ти се радвай, че в крайна сметка накрая ти е обърнала внимание, по-добре късно, от колкото никога :wink:
кво си тръгнал да се занимаваш с глупости и да си пилееш времето, след като имаш възможност да си с човека, когото желаеш :roll:

ох, ох, толкова се ядосвам на подобно ограничено мислене, чее не е истина просто.. :evil:

10-24-2006, 12:41
Естествено,че трябва да й го върнеш!Въобще да не ти пука(както на нея не й е пукало)!И аз веднъж изпаднах в една подобна ситуация...и после от отмъщението ми стана по-сладко от всякога! :smt006
:shock:
пфф направо ще ме убиете с необмислените си и глупави мнения.. подтиквате го тръгне по най-лоши възможен път :x

към автора :arrow: не мислиш ли, че вместо да й отмъщаваш, е по-добре просто да бъдете заедно, а? не си ли се замислял? кви са тия отмъщения, какъв е смисъла изобщо.. да удължиш страданието си, вместо да се възползваш от даденият ти шанс ли? не мога да ви разбера.. [-(

и кво, тя след като преди не е имала чувства към теб, сега да я разпънем на кръст??
кво е виновно момичето само не разбрах.. не можеш да накараш някой да те обича на сила.. [-X ти се радвай, че в крайна сметка накрая ти е обърнала внимание, по-добре късно, от колкото никога :wink:
кво си тръгнал да се занимаваш с глупости и да си пилееш времето, след като имаш възможност да си с човека, когото желаеш :roll:

ох, ох, толкова се ядосвам на подобно ограничено мислене, чее не е истина просто.. :evil:

Pyrvo mi pro4eti temata vnimatelno (i posle se oplakvai 4e drugite davat nekompetentni ili neobmisleni mneniq)! Kazah 4e imam 4uvstva vse o6te kym neq,no si imam seriozna priqtelka.. tova ni6to li ne ti govori :smt017 :smt012
Vypreki vsi4ko vse o6te ne sym re6il kakvo da pravq..

:idea:

IKisseDAGirL
10-24-2006, 12:47
ми като си имаш сериозна приятелка, тогава си стой при приятелката и си живей живота, а не да се обръщаш назад... с нищо не си помагаш..

ако вземеш да се занимаваш и да й отмъщаваш (и то при положение, че това момиче няма абсолютно никаква вина, че не е изпитвала нищо към теб), то тогава само ще се оплетеш на ново и ще преживяваш минали неща.. :roll:
просто не мога да разбера защо ти е необходимо това, защо не можеш просто да оставиш нещата както са си, без да се вживяваш в стари истории и да връщаш миналото :-k

толкова ли е трудно просто да продължиш

tosti
10-24-2006, 13:36
nqma da i dam povod da si misli 4e e ostanalo ne6to prosto 6te q otblusna 6toto sled kato tq se podigrava s mene nqma da i varvq po svirkata i kvoto tq si iska i otmu6tenieto e destka mu rabota :wink:

tosti
10-24-2006, 13:38
nqma da i dam povod da si misli 4e e ostanalo ne6to prosto 6te q otblusna 6toto sled kato tq se podigrava s mene nqma da i varvq po svirkata i kvoto tq si iska i otmu6tenieto e destka mu rabota :wink: osven ako naistina ne si go zaslujava 4oveka :!: no poznavam edno momi4e koeto go zaslujava i bix go naprail no samo na neq nikoq druga!

10-24-2006, 17:21
Hora...mai ne6to ne me razbirate kakto trqbva...za6to AZ da bqgam sled neq, sled kato TQ go pravi..?
I za6to az da padam na neinoto nivo, sled kato AZ 6te spe4elq tazi "igra" !?
Razberete 4e ne sym ot tezi deto gubqt lesno, no i ne sym takyv, koito za kauzata bi naranil tolkova lo6o ...
Za tova mn se dvoumq..

Jose
10-24-2006, 17:43
Еми пич какво да ти кажа ..... изпадал съм в подобна ситуация, но не съм си отмъщавал, защото 1 не съм такав човек, 2 след като съм имал чувства към едно момиче после не мога да я нараня :-k Незнам ти си преценяш ама според мен след като си имаш приятелка остави нещата така както са ....... :D

die_die_my_darling
10-24-2006, 17:45
6te napravq vsi4ko vazmojno da mu sasipq jivota,...

Girl-of-Sin
10-24-2006, 17:50
Аз не бих си върнала по такъ начин.Е да, има веяоятност да я зясегнеш...но предполагам,че по скоро ще нараниш самочувствието и достойнството и.В крайна сметка няма да постигнеш нищо.Ако смяташ,че ще достигнеш отмъщение, носещо ти удовлетворение се лъжеш.
Така наречения "втори шанс" също не ми се струва удачен.
Мой съвет е да бъдеш равнодушен към нея.Не толкова, за да я накажеш, колкото да запазиш себе си.
Каквото и да решиш-успех!

10-24-2006, 18:08
Nedei....ne bi trqbvalo da se 4uvstva6 dobre ot tova 4e naranqva6 nqkogo naro4no-o6te pove4e 4ovek kum koito ima6 simpatii...-jestoko e i neopravdano-6te se po4uvstva6 mn. po dobre ako i pokaje6 kolko e sgre6ila kato otvurne6 na 4uvstata i-6tom ti vse o6te ima6 takiva kum neq!!!i neznae6 dali nqma da izjivee6 ne6to mn. po hubavo ot sega6nata vrazka-nakarai q da sajalqva po dobriq na4in-iztukvaiki kakvo e propusnala!!!

No_LiMiTe^f
10-24-2006, 18:22
Естествено,че трябва да й го върнеш!Въобще да не ти пука(както на нея не й е пукало)!И аз веднъж изпаднах в една подобна ситуация...и после от отмъщението ми стана по-сладко от всякога! :smt006
:shock:
пфф направо ще ме убиете с необмислените си и глупави мнения.. подтиквате го тръгне по най-лоши възможен път :x

към автора :arrow: не мислиш ли, че вместо да й отмъщаваш, е по-добре просто да бъдете заедно, а? не си ли се замислял? кви са тия отмъщения, какъв е смисъла изобщо.. да удължиш страданието си, вместо да се възползваш от даденият ти шанс ли? не мога да ви разбера.. [-(

и кво, тя след като преди не е имала чувства към теб, сега да я разпънем на кръст??
кво е виновно момичето само не разбрах.. не можеш да накараш някой да те обича на сила.. [-X ти се радвай, че в крайна сметка накрая ти е обърнала внимание, по-добре късно, от колкото никога :wink:
кво си тръгнал да се занимаваш с глупости и да си пилееш времето, след като имаш възможност да си с човека, когото желаеш :roll:

ох, ох, толкова се ядосвам на подобно ограничено мислене, чее не е истина просто.. :evil:

Pyrvo mi pro4eti temata vnimatelno (i posle se oplakvai 4e drugite davat nekompetentni ili neobmisleni mneniq)! Kazah 4e imam 4uvstva vse o6te kym neq,no si imam seriozna priqtelka.. tova ni6to li ne ti govori :smt017 :smt012
Vypreki vsi4ko vse o6te ne sym re6il kakvo da pravq..

:idea:


Казвам ти че е много по-хубаво отмъщението!Както май споменах-знам го от личен опит!И не съм някаква гадна кучка която отмъщава и праи гадно на хората!Ама защо след като са ти го причили да не им го върнеш със същото!И все пак ти си знаеш най-добре какво чувстваш! :smt012

DiSsReSpecT
10-24-2006, 20:03
Твърдо НЕ. Ако си обичал някого истински не можеш да му правиш гадно... нечовешко е. Но ако не си я обичал чак толкова много - да, може =)

SlasHDaFiveNine
10-24-2006, 20:30
мне ник'га
има си едно изречение бате....запомни го
"DON'T FUCK AROUND WITH PEOPLE'S FEELINGS"
:smt018
а и както казаха ако си я обичал наистина няма да го направиш

cS_LaMeRkA
10-24-2006, 20:33
Не бих наранила така, този човек... просто ще съм безразлична, само ще го яде от вътре... попринцип съм желостива, пък и такива неща не мерси! :roll:

Mikohito
10-24-2006, 22:35
Значи принципно не бих направил такова нещо няма смисъл да си връщаме заради стари неща но все пак ако момичето наистина се е подиграло с мен.Може би бих се замислил за отмъщение ако разбера,че си пада по мен ще я накарам да полудее по мен да мисли ден и нощ за мен но не бих спал с нея защото както е в твоя случай ако имам приятелка и при това сериозна ако спя с момичето това ще е изневяра към нея.Но всичко си зависи от това колко ме е наранила.

10-25-2006, 08:32
10x na vsi4ki za otgovorite. :-)

BeBcHeTo
10-25-2006, 08:37
ami az sum momi4e :D i bih naranila taka nqkoi biv6o gadje koeto me e preebalo ne6to :-D gadni4ko zvu4i ama bih go napravila.

6_sense
10-25-2006, 08:57
ami az sam momiche ama ne bih trugnala da naranqvam momche dori mnogo tapo da mi e napravil .ne sam az choveka koito trqbva da razdava pravosadie.to shte mu se vurne nqma znachenie po kakav nachin.shtoto vsichko na tozi svqt se vrushta.

macka123
10-25-2006, 15:31
ми да бих го направила колкото и гадно да звучи...
но след като я харесваш защо не се възползваш?

Dharma
10-25-2006, 16:02
principno ne bih go napravila,NO(vinagi ima 1 no)zavisi ot mnogo ne6ta;
4ovek zabravq dumite,no ne i na4ina pokoito sa go nakarali da se 4uvstva.. kakvo,nima ako nqkoi vi e nakaral da se 4uvstvate po-niski ot trevata, ne bihte si go vurnali?! Da we da...

BUBU_to4ka_TO
10-25-2006, 16:19
zlobata samo 6te ti zadylbo4i otno6eniqta i problemite s neq....nai dobre e 'prosti i zabravi' jivei si jivota bez da ti puka za neq

6_sense
10-25-2006, 16:21
da ne si struva ti da razdavash pravosudie.

magi_to
10-25-2006, 16:24
poprincip si padam bez 4uvstvena i na tvoe mqsto bih se pogavrila,no se pak tova e tvoe re6enie :twisted: ,6te bud :twisted: :twisted: :twisted: e zabavno

magi_to
10-25-2006, 16:27
poprincip si padam bez 4uvstvena i na tvoe mqsto bih se pogavrila,no se pak tova e tvoe re6enie :twisted: ,6te bud :twisted: :twisted: :twisted: e zabavno
mai s dumite dosta poprekalih,no se pak si priznavam kvo bih napravila :lol:

kobrichka
10-25-2006, 16:30
principno ne bih go napravila,NO(vinagi ima 1 no)zavisi ot mnogo ne6ta;
4ovek zabravq dumite,no ne i na4ina pokoito sa go nakarali da se 4uvstva.. kakvo,nima ako nqkoi vi e nakaral da se 4uvstvate po-niski ot trevata, ne bihte si go vurnali?! Da we da...

поткрепям това мнение и аз мисля че зависи от мн неща,ако мн ме е наранил и си е напровил подигравка на мои гръб,горко му аз съм човек които ако си добър с него мога да съм супер човек с теб,но ако не не може да очаква добро от мен.Така че ако мн ме е наранил ще си отмастя и то супер гадно.

KiLLeR_InSTiNkT
10-25-2006, 16:33
всичко се връща в този живот ...
Напълно съм съгласна... Рано или късно ще ти се върне тъпкано...

10-25-2006, 17:53
Blagodarq na vsi4ki, vzeh re6enie- Da NE go pravq!
Naistina ne si zaslujava da izneverqvam samo za da naranq, za6toto po tozi na4in 6te naranq DVAMA 4oveka, samo sys EDNA postyka :!:
I vse pak,ne e cqlata vina v neq - za6toto me e otrqzala,ili go e napravila po gaden na4in,a i za6toto togava az bqh mn uqzvim i t.n.

Pak Mn Blagodarq na Vs, za 5 god v toq forum,se ubedih 4e ako tuk se pusne EDNA razli4na tema na 100 godini, to vie 6te bydete maximalno iskrenni i bla bla..:) aide sys zdrave :smt006

Absconding
10-25-2006, 22:46
Не бих го направила. Първият вариант е да имам още чувства към това момче. В такъв случай по-скоро ще се зарадвам, че той иска нещо, а не да му отмъщавам. В другия случай, ако нямам чувства, няма особено да ме интересува дали ще се почувства наранен, защото аз ще съм го преживяла вече. По принцип изобщо не съм отмъстителна по простата причина, че отмъщението не ми носи удоволетворение. Даже напротив - чувствам, че изневерявам на себе си.

A^B^S^O^L^U^T_$3><y
10-26-2006, 08:09
Аз пък НЕ. Отделен въпрос е, че аз наранявам доста. Но все пак всеки човек има правото да избира и да живее по какъвто начин си иска.

KuReC
10-26-2006, 08:26
Blagodarq na vsi4ki, vzeh re6enie- Da NE go pravq!
Naistina ne si zaslujava da izneverqvam samo za da naranq, za6toto po tozi na4in 6te naranq DVAMA 4oveka, samo sys EDNA postyka :!:
I vse pak,ne e cqlata vina v neq - za6toto me e otrqzala,ili go e napravila po gaden na4in,a i za6toto togava az bqh mn uqzvim i t.n.

Pak Mn Blagodarq na Vs, za 5 god v toq forum,se ubedih 4e ako tuk se pusne EDNA razli4na tema na 100 godini, to vie 6te bydete maximalno iskrenni i bla bla..:) aide sys zdrave :smt006

eeeeeeeeee 4ovek kak we naprei go iz4ukai q i q zaebi ama nai gadno da sa nau4i tq se e podigrala s tebe trqa da i sa vurne na ku4kata napravi go nqma ni6to po hubavo ot tva !!!

bugnat
10-26-2006, 15:25
syveta mi e napravi go ama nedei prekaleno grubo .. to i tq trebva da spi ponqkoga sled tazi izcepka se pak .. moje6 i po-leko naprimer kato ti se obadi ili ti napravi predlojenie da se vidite nqkyde ti prosto q popitai za6to ....natatyka sam 6te se opravi6 .. kaji i kratko to4no i qsno 4e neiska6 da ima6 ne6to ob6to s neq do kraq na jivota si .. tva 6te podeistva mn ama mn razpuska6to

Tender Poison
10-26-2006, 15:30
Честно казано ако имам тая възможност...въобще няма да се замислям и то особено на един човек,ама тва е друга тема...Да,бих наранила някой,който ме е наранил,дори и още да имам чуства към него!Просто ще се чуствам длъжна,ако имам тоя шанс :roll: :roll: :roll: :twisted:

HanoMnaH
10-26-2006, 16:10
Искам но няма...имам възможноста но няма...въпрост на чест...

10-26-2006, 16:22
Искам но няма...имам възможноста но няма...въпрост на чест...

haresa mi tva.. :!:

tedinkata_
10-26-2006, 17:53
mi az sam momi4e no bix go napravila tova s bivshia -daje sam malko v podobno polojenie :|

DeSsY`
10-26-2006, 18:02
Стига с това отмъщение, стига с тези интриги.. Живей си живота и загърби миналото!

{sweet4e}
10-26-2006, 19:21
Еми проато няма да му обръщам внимание.Човек,който се е подиграл с мен не заслужава вниманието ми.Чрез държанието си и безразличието си ще го нараня.(Е,при теб е момиче ма то е същото)

10-26-2006, 19:29
EyE FOR 2 EYES
TOOTH FOR 2 TOOTHS.