PDA

View Full Version : Molq vi, Kajete kak se kazva tazi programa :)



Imaginary_Love
10-23-2006, 17:56
Моля ВИ, търся една програма за разкодиране или разшифроване на пароли, например за skype, abv.bg...и други.Моля ви , да ми кажете как се казва тази програма, и ако може да ми кавете как се работи с нея :}} Много ще съм ВИ благодарна :}}}}

WILD__BOY
10-23-2006, 17:58
Преди това ще ти трябва достъп до SQL таблиците на абв например. После не мисля, че криптирането е толкова просто, за да може с няква програма да се разкриптира.

Imaginary_Love
10-23-2006, 18:08
ОК, кажи как се казва програмата, ако знаеш,пък аз ще се оправя все някак :) и ако знаете как се работи с нея...

Just_One_Girl
10-23-2006, 18:49
Тц тц тц аман от хакери! Вече всеки втори сополанко пароли ще краде! Ей деца успокойте се, ако беше толкова лесно едва ли щеше изобщо да има пароли! :lol:

WILD__BOY
10-23-2006, 19:08
ОК, кажи как се казва програмата, ако знаеш,пък аз ще се оправя все някак :) и ако знаете как се работи с нея...

Аз ти казвам че и да имаш алгоритъм за разкодиране от къде ще вземеш кодираният низ?! :-s Май си нямаш никво понятие от интернет и сигурността в него.
Да ти поясня - има разлика между паролата в интернет сайт и в чат месинджър.
Програма аз не знам и не съм и чувал с програма някой да го е правил. А ти продължавай да си вярваш най-наивно ;)

GetNasty
03-03-2008, 08:54
Multi Password Recovery

Първокласник
03-03-2008, 09:21
Multi Password RecoveryКато си я свалих и инсталирах ми зацепи компа и се наложи да го рестартирам :-D .Сигурен/на ли си, че бачка :-D

Dosko
03-03-2008, 13:54
Да а на мен ако може да ми кажете програма за разбиване на банкови сметки да си оправя живота :grin: :razz: :razz:
Стига с тея глупави теми, ако смяташ да ставаш хакерка, никога не трябва да питаш в такива форуми :) Няма какво да научиш от нас по тая тематика :)
Второ, да разбиеш парола на абв става с опити, взимаш въпросния майл и почваш да пробваш пароли, комбинаци, всичко дето се сещаш за жертвата.Лошото е, че при 5 грешки ти спира достъпа за 15мин и чакаш за да пробваш пак :) Е аз намерих начин, да не ти спира достъпа изобщо, само дето трябва да имаш много варианти за да пробваш.Не мога да ти дам линк, за тва пиши ПМ да ти пратя, ама става много трудно.
Трето за скайп не става :) Там нещата са много много по-сложни :) Не става, освен пак с опити но не от програмата а от сайта за да няма при колко грешки да чакаш :) Просто няма кой да ти дава такъв достъп :)
Така за да станеш хакерка ти трябва доста хляб да изядеш , и много акъл.
Айде опичай си акъла, хващай тетрадка и химикал избери мейла на жертвата и пиши всичко дето знаеш за него в тетрадката :) От там вечерта сядаш и пробваш :) Същата раота е и с скайп :)

mhmhmhmhm
03-03-2008, 15:20
^О,да...всичко,което знаеш за него..
паролата му може да е 4825рхффгдг6урб
...

Dosko
03-03-2008, 15:23
^О,да...всичко,което знаеш за него..
паролата му може да е 4825рхффгдг6урб
...
Еми ако е така, няма начин да се разбие ;)
Еми ако е телефона или ЕГН-то, както повечето хора слагат ? :-P

elf4o
03-03-2008, 17:37
Моля ВИ, търся една програма за разкодиране или разшифроване на пароли, например за skype, abv.bg...и други.Моля ви , да ми кажете как се казва тази програма, и ако може да ми кавете как се работи с нея :}} Много ще съм ВИ благодарна :}}}} ползваи john the ripper............

HaPySHeH
03-03-2008, 18:17
yпфф аман от хакери!!!! секи фтори пароли/хак на пц-та и тн.. апфф вие вообще можете ли да си пускате сами пц-тата у вас ве!?!

mhmhmhmhm
03-03-2008, 19:06
^О,да...всичко,което знаеш за него..
паролата му може да е 4825рхффгдг6урб
...
Еми ако е така, няма начин да се разбие ;)
Еми ако е телефона или ЕГН-то, както повечето хора слагат ? :-P
тия хора са доста глупави,ако питаш мен...

GetNasty
03-03-2008, 19:07
Multi Password RecoveryКато си я свалих и инсталирах ми зацепи компа и се наложи да го рестартирам :-D .Сигурен/на ли си, че бачка :-D да :)) ама да знаеш, че за скайп и абв не става , ако това искаш :-D