PDA

View Full Version : KAKVO STAVA SLED SMARTTA?



Mimka_sweet
10-23-2006, 19:09
Oh hora temata za religiite mnogo me razvalnuva i onezi vseznaikovci kato tolkova ne vqrvat v Bibliqta i Bog q da kajat kakvo mislqt 4e stava s tqh i du6ite im sled kato umrat???

fake
10-23-2006, 19:10
умираш и точка.няма те повече.душата и тялото умират.край, капут.

WILD__BOY
10-23-2006, 19:10
прераждат се
енергия не се губи ;)

Eleonora
10-23-2006, 19:11
умираш и точка.няма те повече.душата и тялото умират.край, капут.Тялото умира, но душата не загива.Тя остава :!:

10-23-2006, 19:12
ха - просто няма душа ве толко е просто :smt005

hamilcar
10-23-2006, 19:12
Нищо не става, лежиш си в дървения костюм и това е.

Dr. Kazimbutt
10-23-2006, 19:13
Човек не умира - просто душата му се освобождава от износеното тяло и се прехвърля в ново.

Mimka_sweet
10-23-2006, 19:14
Awe kat kazahte tva za energiqta to nali ima6e nekav zakon 4e energiqta ne se gubi a se preobrazuva taka 4e verno moi se prerajda6 :idea:

WILD__BOY
10-23-2006, 19:16
Awe kat kazahte tva za energiqta to nali ima6e nekav zakon 4e energiqta ne se gubi a se preobrazuva taka 4e verno moi se prerajda6 :idea:

Не само за енергия. И за материята е същото - не се създава нова, само сменя формата си. Сложно е. Айнщайн се е занимавал доста с този проблем.

maldini
10-23-2006, 19:18
Брей много многознайковци бе .......

Ами що не пробвате още от сега,че да разберете?

Communist
10-23-2006, 19:20
А как ще обясните как някои хора в клинична смърт се връщат и са видяли тунела? Ами всички реални истории за призраци и още и още.... Просто не ми се вярва всички истории за Бог и задгробния живот да са измислени...

priti_kiti
10-23-2006, 19:22
ахахах провери и ни кажи..
не разбирате ли бе,никой не знае със сигурност,можем само да гадаем! души,тела.. а некви доказателства имате ли??

psycho_girl
10-23-2006, 19:24
А как ще обясните как някои хора в клинична смърт се връщат и са видяли тунела? Ами всички реални истории за призраци и още и още.... Просто не ми се вярва всички истории за Бог и задгробния живот да са измислени...
ti nali si kumunist beee kak taka vqrva6 v Bog aaa?! :shock:

po temata:
suglasna sum 4e energiqta ne se gubi, tqlito umira, du6ata ne

Emocore
10-23-2006, 19:25
q nqkoi da dade to4no opredelenie za energiq purvo...

Mimka_sweet
10-23-2006, 19:26
А как ще обясните как някои хора в клинична смърт се връщат и са видяли тунела? Ами всички реални истории за призраци и още и още.... Просто не ми се вярва всички истории за Бог и задгробния живот да са измислени...
NAMERIH SI DRUGAR4E OT FORUMA \:D/ :smt008 hah

fake
10-23-2006, 19:26
Ами просто биологичните ти функции спират.Какво повече може да ти се случва след това...И шибаната душа,за която стенят всички е самото въображение на човек,мислите му,чуствата му- а това е резултатът на работата на мозъка.Следователно след смъртта на мозъка "душата ти" си ебе майката...Демек- просто умираш.К`фо да ти се случва...Хеееах,можеш да получиш крилца и да литкаш с арфичка ^^
още ли сме женени :smt007

ANBU Мъчителката
10-23-2006, 19:27
Надяваш се да отидеш на едно по-добро място ... 8) :lol:
На по-лошо място... :twisted: :lol:
Прераждане... 8)
Всичко просто свършва........

Ще играем на наслука... :lol:

leko_otkachena
10-23-2006, 19:29
emm i na men mi e interesno

SlyN4o`f
10-23-2006, 19:32
Съгласна съм ,чедушата не умира!Аз не мога да си представя-човек затваря очи и това е!Аз по принцип си вярвам ва такива неща и наистина мисля ,че има прераждане :?

Communist_f
10-23-2006, 19:36
кво стаа ли? ми нищо не става след смъртта, край, капут...

marina star
10-23-2006, 19:36
прераждат се
енергия не се губи ;)

ne znam dali se prerajdat no i az mislq 4e energiqta ne se gubi trqbva da se slu4va ne6to..nikoi ne moje da e siguren

Ziezi
10-23-2006, 19:38
А как ще обясните как някои хора в клинична смърт се връщат и са видяли тунела? Ами всички реални истории за призраци и още и още.... Просто не ми се вярва всички истории за Бог и задгробния живот да са измислени...
Общо взето почти е доказано защо става така!По принцип,когато тялото ти попадне в област със слаби магнитни полета в главата ти се индуцира слаб ток!Той обърква нервните импулси(които са всъщност токови импулси) и се получават халюцинации,дилюзии и тн.Такива полета има тук-там по земята...Правени са опити с заспали хора,на които им са пускали слаби токове през главата и след като се събудят разказват,какво се видяли!В зависимост от характера на човека може да си видял дяволи,полета с рози,близки,любими,починал хора и тн...
Но пък има и някои неща,които ме карат да изтръпвам!Например една колежка на майка ми ми разказва една случка скоро!Значи нейната дъщеря почина отдавна при автомобилна катастрофа,и тя много искала да се ожени!Та тази колежка я сънувала преди време и дъщеря й й казала в съня да вземе една булченска рокля и да отиде точно в полунощ на околовръстното и да спре първата кола,която мине и да остави там роклята.И тя като се събудила се чудила нали дали да го направи,щото тва все пак е сън,но решила да го направи.И така точно в полунощ спира първата кола,а вътре в нея войници карат починал войник към моргата....Са дали е случайно не знам,но онази нощ само за тва си мислих...

Mimka_sweet
10-23-2006, 19:41
А как ще обясните как някои хора в клинична смърт се връщат и са видяли тунела? Ами всички реални истории за призраци и още и още.... Просто не ми се вярва всички истории за Бог и задгробния живот да са измислени...
Общо взето почти е доказано защо става така!По принцип,когато тялото ти попадне в област със слаби магнитни полета в главата ти се индуцира слаб ток!Той обърква нервните импулси(които са всъщност токови импулси) и се получават халюцинации,дилюзии и тн.Такива полета има тук-там по земята...Правени са опити с заспали хора,на които им са пускали слаби токове през главата и след като се събудят разказват,какво се видяли!В зависимост от характера на човека може да си видял дяволи,полета с рози,близки,любими,починал хора и тн...
Но пък има и някои неща,които ме карат да изтръпвам!Например една колежка на майка ми ми разказва една случка скоро!Значи нейната дъщеря почина отдавна при автомобилна катастрофа,и тя много искала да се ожени!Та тази колежка я сънувала преди време и дъщеря й й казала в съня да вземе една булченска рокля и да отиде точно в полунощ на околовръстното и да спре първата кола,която мине и да остави там роклята.И тя като се събудила се чудила нали дали да го направи,щото тва все пак е сън,но решила да го направи.И така точно в полунощ спира първата кола,а вътре в нея войници карат починал войник към моргата....Са дали е случайно не знам,но онази нощ само за тва си мислих...
:| ehaaaaaaaaaa

fake
10-23-2006, 19:42
а за кво му е на починалия войник булчинска рокля О.о

KpuCuTo0o
10-23-2006, 19:43
ахахах провери и ни кажи..
не разбирате ли бе,никой не знае със сигурност,можем само да гадаем! души,тела.. а некви доказателства имате ли?? I az taka mislq...

Communist
10-23-2006, 19:43
а за кво му е на починалия войник булчинска рокля О.о
Уфф абе за теб всичко ли е fake :smt013

Ziezi
10-23-2006, 19:46
а за кво му е на починалия войник булчинска рокля О.о
хаха,тя е за дъщеря й,която щяла да се жени за него(поне така си мисли колежката на майка ми )...

fake
10-23-2006, 19:47
а за кво му е на починалия войник булчинска рокля О.о
Уфф абе за теб всичко ли е fake :smt013
всичко е относително, и за всичко може да има 2 мнения по въпроса;)общо взето май така излиза.
всъщност, може би света, в който живеем е нещо си преди друго нещо...винаги съм се чудила как ли изглежда отстрани...ще си позволя да цитирам един познат "Ние всички сме бактерии, живеещи в една свинска тения, обитаваща свиня."..който е по-наясно, ще ме разбере:)

KpuCuTo0o
10-23-2006, 19:47
една колежка на майка ми ми разказва една случка скоро!Значи нейната дъщеря почина отдавна при автомобилна катастрофа,и тя много искала да се ожени!Та тази колежка я сънувала преди време и дъщеря й й казала в съня да вземе една булченска рокля и да отиде точно в полунощ на околовръстното и да спре първата кола,която мине и да остави там роклята.И тя като се събудила се чудила нали дали да го направи,щото тва все пак е сън,но решила да го направи.И така точно в полунощ спира първата кола,а вътре в нея войници карат починал войник към моргата....Са дали е случайно не знам,но онази нощ само за тва си мислих... :-# :-# :-# :-#

fake
10-23-2006, 19:48
а за кво му е на починалия войник булчинска рокля О.о
хаха,тя е за дъщеря й,която щяла да се жени за него(поне така си мисли колежката на майка ми )...
а дъщеря и щяла ли е да се жени изобщо О.о
ъх...няма логика, а болката кара хората да си измислят неща, в които да вярват

Communist
10-23-2006, 19:48
Незнам за вас, но мен ме побиха тръпки 8-[

miloto_girl_4e
10-23-2006, 19:48
Според мен след смъртта следва известно лутане на душата и след време тя се преражда в друго тяло...
Звучи ви сигурно налудничаво, но .. аз лично вярвам в такива неща :!: :wink:

Ziezi
10-23-2006, 19:54
а за кво му е на починалия войник булчинска рокля О.о
хаха,тя е за дъщеря й,която щяла да се жени за него(поне така си мисли колежката на майка ми )...
а дъщеря и щяла ли е да се жени изобщо О.о
ъх...няма логика, а болката кара хората да си измислят неща, в които да вярват
Тя си имаше сериозен приятел,аз си спомням горе-долу(бяхме нещо,като приятели),за сватба не знам дали са планирали...

Тази случка със сигурност е истинска,майка пита и мъжа й...Едва ли биха излъгали за нещо такова..

WILD__BOY
10-23-2006, 19:56
една колежка на майка ми ми разказва една случка скоро!Значи нейната дъщеря почина отдавна при автомобилна катастрофа,и тя много искала да се ожени!Та тази колежка я сънувала преди време и дъщеря й й казала в съня да вземе една булченска рокля и да отиде точно в полунощ на околовръстното и да спре първата кола,която мине и да остави там роклята.И тя като се събудила се чудила нали дали да го направи,щото тва все пак е сън,но решила да го направи.И така точно в полунощ спира първата кола,а вътре в нея войници карат починал войник към моргата....Са дали е случайно не знам,но онази нощ само за тва си мислих... :-# :-# :-# :-#

Да бе по околовръстното бойници карат в цивилна кола труп на войник към моргата. ОК! ХахАхАХАхахахХАХххахАХха!

Ziezi
10-23-2006, 20:03
една колежка на майка ми ми разказва една случка скоро!Значи нейната дъщеря почина отдавна при автомобилна катастрофа,и тя много искала да се ожени!Та тази колежка я сънувала преди време и дъщеря й й казала в съня да вземе една булченска рокля и да отиде точно в полунощ на околовръстното и да спре първата кола,която мине и да остави там роклята.И тя като се събудила се чудила нали дали да го направи,щото тва все пак е сън,но решила да го направи.И така точно в полунощ спира първата кола,а вътре в нея войници карат починал войник към моргата....Са дали е случайно не знам,но онази нощ само за тва си мислих... :-# :-# :-# :-#

Да бе по околовръстното бойници карат в цивилна кола труп на войник към моргата. ОК! ХахАхАХАхахахХАХххахАХха!

Виж кво пич,първо-по околовръстното не минават ли войници?,второ-кой е казал каква е колата?,трето-тва,че не верваш хич не ми пука,но аз с такива неща не си правя пишки,така че аре малко по-леко!

fake
10-23-2006, 20:06
абе както казах, болката и чувството за липса на даден човек може да ни накара да си измисляме баси нещата...колко пъти съм се припознавала в баба ми(лека и пръст) и тръгна да казвам здрасти и се сетя, че няма как да е тя :?
всичко, абсолютно всичко може да се свърже-ако сънувам момченце дето лъска бастуна, мога ли да кажа, че това е покойният ми дядо като малък, и този сън ми напомня, че не съм правила секс от много време? бахти...ще взема да стана такава дето тълкува сънища

Mimka_sweet
10-23-2006, 20:11
O nedei po dobre ima si sanovnici :smt018

WILD__BOY
10-23-2006, 20:15
Ziezi, не се ебавам. Просто ми е смешно, защото войници няма да карат мъртав войник. Там си има строк ред и протокол.

fake
10-23-2006, 20:19
O nedei po dobre ima si sanovnici :smt018
дето са ги писали некфи такива умни като мене :lol: :lol: :lol:
или бог е слязъл на земята и ги е написал :lol: :lol:
имах нещо такова някъде...пишеше, че ако сънуваш лайна, ще вземаш пари, а ако сънуваш, че копаеш картофи, ще се разболееш :smt017 :smt017

NiKOLAN
10-23-2006, 20:23
Ъъъ Ъъъъ ъъъ.... това е знаете каъв въпрос. Въпрос на фантазия/въображение. И да не забравяме че сме гледали много филми... :)

моята теза незнам и аз каква е. винаги съм си мислил че като умра просто ще умра и ще спра да живея и так аи така. за душа дори не ми се мисли щото не вярвам в никви богове. но от друга страна като си бия чикии винаги се замислям ако са бабите и дедовците ме гледаха къв срам щеше да е...

fake
10-23-2006, 20:23
не ти ли спада като си мислиш за бабите ти О.о
а дядовците все едно и те не са лъскали едно време...

Communist
10-23-2006, 20:25
а дядовците все едно и те не са лъскали едно време...
ми....не са. Било е смъртен грях

Mimka_sweet
10-23-2006, 20:26
Off sq ostaete za utre spi mi se 4e da razsajdavam :smt015 leka vi no6ttttttt

fake
10-23-2006, 20:26
да бе;) сигурно;)

а мокрите сънища какво са били?послание от дявола?

NiKOLAN
10-23-2006, 21:36
не ти ли спада като си мислиш за бабите ти О.о
а дядовците все едно и те не са лъскали едно време...я си представи докато си търкаш джигерата някой път, че умрелата ти баба, която и тя си е пипала минджата, те наблюдава

Ziezi
10-23-2006, 22:38
Ziezi, не се ебавам. Просто ми е смешно, защото войници няма да карат мъртав войник. Там си има строк ред и протокол.
Добре,както и да е...Аз го казвам така,както на мен ми го каза жената...

fake
10-23-2006, 22:42
не ти ли спада като си мислиш за бабите ти О.о
а дядовците все едно и те не са лъскали едно време...я си представи докато си търкаш джигерата някой път, че умрелата ти баба, която и тя си е пипала минджата, те наблюдава
е...кво да напрая...сигурно и се ще и на нея, ама не може...

quench
10-23-2006, 22:42
Правиш червеите щастливи!

GLeZoRanA
10-23-2006, 23:01
Правиш червеите щастливи! =D> :-s

sledko_f>93
01-04-2007, 14:46
az puk kat se zamislq biologi4no ili ne nemoje prosto e taka da umre6! V smisal....zamislete se. Otkude mojete da ste sigorni 4e nqma ne6to milioni puti po veliko ot nas. To po taq logikai bakteriite ne znaqt za nas.koi znae 4e i te ne mislqt?
az mislq 4e ima ne6to i vqrvam v tfa. Nqkoi kazvate otkude moje6 da si sigoren.... ot nikude.6te se naloji da go priemem nadoverie.Za men li4no e po dobre da vqrva6 v ne6to i da si spokoen, a ne da si misli6 4e si4ko 6te svar6i i nqmada te ima pove4e. Za men e stra6no kato si go pomislq.
Nqkaksi e uspokoqva6to da znae6 4e nqma da iz4ezne6 :)
az si znam 4e ima vse ne6to

koalka
01-04-2007, 15:00
Ами аз не съм много вярваща, ама като гледам съфорумците тука съвсем.

Sexapilna_kukla
01-04-2007, 15:40
Kakvo stava sled smurtta li?Ami spored men togava tqloto ti umira,no ne i dushata.Moje bi tq brodi izvestno vreme,do kato ne se prerodi v neshto...Ustanoveno e,che sled kato chovek pochine tqloto mu otslabva s 300-400grama(ne pomnq tochnata cifra)i se smqta,che tochno tolkova teji i negovata dusha...
Dori edin put predi dosta vreme baba mi beshe otishla na vrachka,zashtoto iskashe da razgovarq s edin pochinal rodnina(maika si)i togava i maika mi otide,no dvete ne znaeha edna za druga,che shte hodqt.I togava baba kato vlqzla pri vrachkata i zapochnala da govori s pochinalata si maika,tq i kazala:"Abe snaha ti e mnogo hubava i dobra jena i vsqkakvi neshta ot toq rod....dori sega q vijdam kak sedi i chaka otvun,za da vleze sled teb..."A baba rekla:"Tq si e u nas,ne e vuzmojno da e tuk"i maika i kazala:"Ami izlez navun i shte vidish".Togava maika mi mi razkazva,che baba kato izlqzla gledala kato grumnata i napravo shtqla da poluchi infarkt jenata:)Osven tova togava maika mi bila bremenna s brat mi,obache vse oshte nikoi ne znael,i na baba maika i rekla:"Nqma da se pritesnqvate za bremennostta,vsichko shte mine normalno i "momchenceto" shte se rodi jivo i zdravo"(a to togava i maika mi oshte ne znaela kakvo dete shte ima).A baba mi za poreden put gledala kato zastrelqna...tq dori i ne znaela,che maika mi e bremenna....Ta taka s tazi istoriq.Taka che za poreden put zatvurjdavam tvurdenieto si,che sled smurtta ima i drug jivot,zashtoto ne moje vsichko da svurshi prosto ei taka!

Duffer
01-04-2007, 17:04
Важното е какво е ставало преди това.

NiKOLAN
01-04-2007, 17:06
абе с една дума още смърт

Muse_of_Madness
01-18-2007, 19:45
Нещо интересно- на 8-10 години тялото ни се обновява напълно. Ставаме нови, но не и различни. Помним някои неща по-дълго от 10 години, например. Това значи, че има друг носител на информация, който надживява материалното... Душата? Вероятно. Ако продължим нататък с разсжденията ще стигнем до извода, че ако душата няма да умре, значи не се е и раждала, а е същесвувала и преди, вероятно под друга форма. Най близко до мисълта ми е, че я е имало като част от нещо. Какво? Бог? Вероятно- първопричината, източникът на всичко... Всичко, защото ако Бог не е всичко, значи не Бог- да разсъждаваме като Епикур(той ли го беше казал тва)"Ако Бог води борба срещу злото и не го е надвил, значи не е всемогъщ, следователно не е Бог" Затова отхвърлям християнската представа за Бог като носител на изцяло доброто, положителното. (Богът, създаден от хората, е мъртъв, но Богът, създал хората е все така жив.) Готина е Вал Валериановата теория и даоизъмът. Не че не съм християнка, закъде сме без неоортодоксалното богословие....


Тва ми е мнението
:smt078
БАААААААААААСИ СХОЛАСТИКАТА

CaPuTyYyY
01-18-2007, 20:05
четох кво сте писали и почнах да си мисля ,че ш се преродя :-D :lol:

SoulCrewHools
01-18-2007, 20:42
ем вие не можете да си предсавите кво говорите :wink:

Пенчу
01-19-2007, 00:25
умираш и точка.няма те повече.душата и тялото умират.край, капут.

tui e..
a pyk ako vqrvate v prerajdaniq shte kaja 1 : Ako ne pomni6 nishto ot predishniq si jivot ebasi kura..XD nikvo prerajdane ne e, mi nqkav drug oligofren, koito nqma nishto obshto s teb . to4ka :twisted:

rosskata
01-19-2007, 10:47
Винаги като стане въпрос за смърт, изпадам в див ужас.... :shock: :shock:
Не знам какво става след смъртта, всеки си говори нещо наизуст... Като умрем ще видим :lol:

Въпреки че наскоро гледах "Мъртвата булка" - Много яка анимацийка, там умрелите си живяха в долната земя, полу- или изцяло разложени, пиеха и си изухваха много... Аз като умра искам там при веселите скелетчета... :roll:


http://geek-ridden.net/corpsebride/pictures/cb-1488.jpg

http://geek-ridden.net/corpsebride/pictures/cb-1471.jpg

quench
01-19-2007, 11:00
Не,ще паднеш в ръчичките на Тъмния Господар! Ако не искаш,покай се и ела в Партията! Тук е най-доброто sanctuary срещу зли божества!
:twisted:

SoulCrewHools
01-19-2007, 12:03
ем вие не можете да си предсавите кво говорите :wink: добре, ти като можеш ни обясни... :roll:

не ме разбра.... :wink: Аз нямам предвид това което става след смъртта щот секи може да си го представя по различен начин :) Като казах че не могат да си предсавят имах предвид че не могат да си представят какво е да не съществуваш......да няма нито една частица от теб....просто да те няма :roll:

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-19-2007, 13:04
vqrvam v onq gore no shte ti saobshtq kakvo stava vednaga sled kato umra... :wink: obeshtavam !

Shadow_Walker
01-19-2007, 14:49
Тялото умира, енергията, душата или както там искате го наричайте остава-запазва се под някаква форма или се преражда, или отива в друго измерение например Рая...знам ли.

Iowa
01-20-2007, 01:46
След като умреш,те заравят в гроба..
После два-три месеца всички плачат за теб..
След още 5-6 те позабравят и се сещат,че те е имало някога само по празниците..
А през тва време,докато лежиш в гроба си,започваш да се разлагаш или пък червеите изяждат плътта ти..
Тва е.. Нищо интересно..

Muse_of_Madness
01-20-2007, 07:57
След като умреш,те заравят в гроба..
После два-три месеца всички плачат за теб..
След още 5-6 те позабравят и се сещат,че те е имало някога само по празниците..
А през тва време,докато лежиш в гроба си,започваш да се разлагаш или пък червеите изяждат плътта ти..
Тва е.. Нищо интересно..
Ти? Какво определяш като себе си?

evil_lady_in_black
01-20-2007, 08:12
Ами ти така го зададе въпроса никой жив неможе да ти каже какво точно става след смъртта има само предположения , аз се надявам да има рай и в него да съм гадже с Виля Вало :smt007 :smt054 :smt055 :smt049 :smt057 ще съм много радостна

lo6a_karma
01-20-2007, 17:39
умираш и точка.няма те повече.душата и тялото умират.край, капут.

тва е брато

krisi_l@loka
01-23-2007, 20:48
Абе ако има живот след смъртта и душата ти се преражда в ново тяло, дайте да се изпоколиме всичките !

midian
01-23-2007, 22:08
Относно ~тунела~ - от всички сетива последно умира зрението, и така предсмъртно се получава нещо като тунел, което всъщност не е пътя към рая или на някъде си, а е просто...светло петно, обградено от тъмнина, знак че зрението ти...загива, и после - край.
Ако някой от вас е изпадал в безсъзнание или кома...да каже какво е чувствал.Нищо, нали?Еми като умреш логично е да е същото-нищо.

midian
01-23-2007, 22:14
Енергията ти може и да се запазва под някаква форма, но ти не осъзнаваш това, защото вече си мъртъв.Тази енергия просто се освобождава и може да се прояви под формата на някякво, наречено от нас "паранормално" явление.Може живите да я усетят дори, но ти - не.Защото вече те няма, не осъзнаваш абсолютно нищо.Съзнанието ти е мъртво.

midian
01-23-2007, 22:20
И все пак това, което изписах горе са научни обяснения.Не може да се докаже /засега/ че са истина.Може наистина да се прераждаш или нещо от сорта, но никой жив човек не може да го докаже.Това, че някои изпадали в кома хора твърдят, че усещали как духът им се вдигал, излитал и така нататък, не са доказателства, че духът на човек наистина се преражда или пък пребивава на друго място /измерение/, или просто броди сред нас.В крайна сметка, трябва да си живеем наистина както ние искаме, защото не се знае дали ще имаме втори шанс.

cute_but_psycho
01-23-2007, 22:22
съгласна съм с midian
обаче има и още нещо което става след смъртта. И то е, че ако човек е погребан (защотот може и кремиран да е) плътта му бавно се разгражда и бива изяждан от червеите :-D

midian
01-23-2007, 22:26
съгласна съм с midian
обаче има и още нещо което става след смъртта. И то е, че ако човек е погребан (защотот може и кремиран да е) плътта му бавно се разгражда и бива изяждан от червеите :-DТочно това щях да добавя, чисто биологично просто тялото се разлага.

cute_but_psycho
01-23-2007, 22:36
не забравяй червейчетата... много са весели :-D

01-24-2007, 08:03
Човек не умира - просто душата му се освобождава от износеното тяло и се прехвърля в ново.

Това е!Аз вярвам в това но не и както някой беше казал "аре се изпобесим тогава".Душата учи уроци в различни форми и ако...офф не ми се пише

macy_day_parade
01-24-2007, 08:05
Човек не умира - просто душата му се освобождава от износеното тяло и се прехвърля в ново.

Това е!Аз вярвам в това но не и както някой беше казал "аре се изпобесим тогава".Душата учи уроци в различни форми и ако...офф не ми се пише

да,т`ва бях аз

HardcorE_AFA
01-24-2007, 08:38
kakvo stava sled kato umre6??!?!mi umira6-nqma te pove4e

Iowa
01-26-2007, 02:37
Ти? Какво определяш като себе си?
Съжалявам,ма в момента блея в небесата..
Би ли ми обяснила по-подробно точно кфо искаш от мен..

:roll:

IKisseDAGirL
01-26-2007, 08:44
аз пък не мога да си представя какво е да ме няма, да не съществувам повече, да не мисля.. абе общо взето да нямам съзнание и сетива за нещата около мен, докато всъщност останалият свят продължава да си съществува.. супер трудно ми е да го осъзная и ми се струва някак невъзможно :?
знам, че най-логичното обяснение е, че умираш, всичко свършва и до там, но не мога да го приема, тъй като не мога да си го представя :lol:
за това повече като че ли възприемам прераждането.. макар и идеята за него да не е толкова реалистична, пак ми се струва по-правдоподобен вариант :roll:

01-26-2007, 08:59
Гледам мненията, чета си и виждам как повечето които вярват че след смъртта няма нищо са момичета.
Според мен има такова нещо като душа. Колкото и да е странно и невъзможно, според мен има. Нямам никакви доказателства или други глупости, но се придържам към правилото- "В всяка легенда, история или приказка има капка истина"

IlLuSi0nS`
01-26-2007, 09:05
хм.. аз още не мога да си отговоря на въпроса какво става преди смъртта.. :roll: