PDA

View Full Version : Iskam da pravq sex,s biv6iq si priqtel



YmNa`BlOnDiNkA
10-23-2006, 18:29
Iskam da pravq sex s biv6iq si priqtel...oba4e v momenta idvamata sme obvurzani,a ne iskam da legna sus sega6niq si priqtel
Do sega sum spala samo s tozi biv6iq..i nikoi dryg ..Gre6ka li e ako prespq s biv6iq?
Pomognete pls ...ne znam kakvo da pravq :?:

marina star
10-23-2006, 18:32
iskai si...

honey91
10-23-2006, 18:34
Ami 6tom ti se pravi sex s biv6iq zna4i o6te izpitva6 nqkvi 4uvstva kam nego,za tova 6te e po-dobre da se razdeli6 sas sega6niq ti fr i otnovo da se saberete s drugiq.

MrAsNiKa
10-23-2006, 18:35
Никога ама НИКОГА не се връщай назад НИКОГА не се занимавай с бивши [-X :smt018

koalka
10-23-2006, 18:39
Ами ще направиш грешка,която може,ако приятелят ти разбере да ти коства връзката.Но има ли значение....ти така и така желаеш другия...

х
10-23-2006, 18:50
ami deistvai!
az s moq nastoq6t priqtel s1m se razbrala da pravim sex vinagi kogato nqkoi ot nas poiska, nezavisimo otno6eniqta ni(zaedno ili ne)! 6tom biv6iq ti pasva seksualno, podd1rjaite si kontakt... :roll:

IdiOtKa
10-23-2006, 19:09
ае миналото си е минало .... ! кво се занимавате ..

MalKa_BLuDnica
10-23-2006, 19:48
macka normalno..kato se ima vpredvid 4e si spala samo s nego...tva ne zna4i 4e trqbva da go napravi6 de :P sled kato sega ima6 gadje po-dobre nedei she narani6 sebesi,sega6noto ti gadje i negovata rpqtelka ...ti si znae6 ..ama vse pak se nadqvam da vzeme6 pravilno re6enie [-X

Nasindo
10-23-2006, 20:18
Iskam da pravq sex s biv6iq si priqtel...oba4e v momenta idvamata sme obvurzani,a ne iskam da legna sus sega6niq si priqtel
Do sega sum spala samo s tozi biv6iq..i nikoi dryg ..Gre6ka li e ako prespq s biv6iq?
Pomognete pls ...ne znam kakvo da pravq :?:

Еми щом ти е 1-вия ,предполагам ,че е изиграл огромна роля в твоя живот.... но ще те посъветвам едно - НЕ ТЪРСИ В БЪДЕЩЕТО, МИНАЛОТО ! :::

KyDe`E`BoNbOnA
10-23-2006, 20:38
Iskam da pravq sex s biv6iq si priqtel...oba4e v momenta idvamata sme obvurzani,a ne iskam da legna sus sega6niq si priqtel
Do sega sum spala samo s tozi biv6iq..i nikoi dryg ..Gre6ka li e ako prespq s biv6iq?
Pomognete pls ...ne znam kakvo da pravq Question


КАК НЕЗНАЕШ КАКВО ДА ПРАВИШ -изпитваш ли нещо към бившия? А към сегашния? Но ЕДНО със сигурност е грешка - ДА СИ СЪС СЕГАШНИЯ и да преспиш с миналия... Супер гадна постъпка ще бъде към гаджето ти.. :smt018

10-23-2006, 20:47
Що си сака си требе

SINDEL
10-24-2006, 08:19
На4и кат искаш да спиш с бившия зарязваш сегашния и нямаш проблеми. Ина4е става мазало! :::

DevilWish
10-24-2006, 08:32
To и аз съм така ,само дето сега и двамата си нямаме гаджета.Полужението е такова ,че аз го рязах 3 пъти и ся ми е много тъпо да ида и да му кажа - "Искам да сме приятели ,които правят секс и тн" това е тъпо.Едва ли на него ще му е кеф /защото ме обича/ така ,че не съм чак такава егоистка ,че да го направя.

lifestyle
10-24-2006, 09:34
macka normalno..kato se ima vpredvid 4e si spala samo s nego...tva ne zna4i 4e trqbva da go napravi6 de :P sled kato sega ima6 gadje po-dobre nedei she narani6 sebesi,sega6noto ti gadje i negovata rpqtelka ...ti si znae6 ..ama vse pak se nadqvam da vzeme6 pravilno re6enie [-X
napulno ama napulno sum saglasna s teb.Kvi sa teq iskam s nego,ami ako sega6nata mu priqtelka go obicha.Predstavi si ti da obi4a6 nqkoi i biv6ata mu da iska da spi s nego.Dali nqma da ti e baq tapo i da iska6 da q ubie6.Izpitvala sum go ,dobre che priqtelq mi e svesten i ne poglejda na zad i si e samo s men... :smt008

10-24-2006, 13:15
Mm toi iska pak da se suberem...a s drygoto momi4e e ei taka ot kapriz...hvana se na bas s bratov4etka mi 4e moje da legne s momi4eto s koeto hodi v momenta..
tva e pri4inata toi da e s neq...za nego znam 4e ne q obi4a..ama tq ako go obi4a ..nz
Malko glypava postupka ot negova strana...
Prosto hilqdi puti mi e dokazval 4e me obi4ka..a az 4ak sega go osuznavam... :|

YmNa`BlOnDiNkA
10-24-2006, 13:19
Mm toi iska pak da se suberem...a s drygoto momi4e e ei taka ot kapriz...hvana se na bas s bratov4etka mi 4e moje da legne s momi4eto s koeto hodi v momenta..
tva e pri4inata toi da e s neq...za nego znam 4e ne q obi4a..ama tq ako go obi4a ..nz
Malko glypava postupka ot negova strana...
Prosto hilqdi puti mi e dokazval 4e me obi4ka..a az 4ak sega go osuznavam...

panterata
10-24-2006, 13:19
savsem naskoro bqh v sa6toto polojenie kakto teb i pravih sex s biv6iq i to ne 1 pat i posle sajelqvah 6toto lajeh pr si zaradi nqkoi koito ve4e e minalo za men i ne mi e trapka. ako mojeh da varna vremeto nazad 6tqh da si go pravq s noviq pr koito ve4e go nqma :( ili pravi s noviq ili s nito edin ako ne iskash osobeno 6tom i biv6iq ti ima pr

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-24-2006, 14:11
AMA TFA KOETO ISKASH DA NAPRAISH E MNOGO TYPO I NAI HUBAVOTO KOETO MOJESH DA NAPRAISH E DA KAJESH NA TOVA MOMI4E S KOETO HODI KAKVO PRAVI TOI I TQ DA GO OSTAI PYK TOGAVA AKO ISKATE SE E*BETE BEZ PREKASVANE ....

MNOGO GI MRAZA TAKIVA KATO TEBE

YmNa`BlOnDiNkA
10-24-2006, 14:34
Ami iskam da i kaja...ama znam kak 6te se po4uvstva i ne iskam da strada..a ot dryga strana ne iskam da kaja i za6toto ne iskam da zagubq priqtelstvoto si s biv6iq...super mnogo go cenq i dori moga da kaja 4e se rabirame mn po-dobre ot kolkoto kogato bqhme zaedno..
Da ti kaja i az ne gi obi4am tiq ne6ta...ama nikoi ne moje da zapovqdva na surceto si...tq sama 6te razbere ..rano ili kusno
Riskyvam mn ako i kaja...a moje dori da pomisli 4e iskam samo da gi razdelq ili ne6to podobno i da ne povqrva...

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-24-2006, 15:11
DOBRE DA POMISLIME SEGA PREDSTAVI SI SE NA NEINO MQSTO NE BI LI ISKALA DA TI KAJAT AKO GADJETO TI SE ZABIVASHE S NEKFA BIVSHA ? SAMO POMISLI POSTAVI SE NA NEINO MQSTO !

olive_oil
10-24-2006, 15:17
ами ако бях в тоята ситуация,и ако знешче 100% няма да ни хванат...их го направила

the^one
10-24-2006, 15:28
Щом го обичаш е добре да си дадете втори шанс на връзката .Друг е въпросът ,че сте постъпили и двамата глупаво като сте стръгнали с хора ,които не обичате .

10-24-2006, 15:55
ami az mislq che ne e pravilno da pravite tova sled kato i dvamata ste obvyrzani... mislq che e po dobre da si ostanete priqteli... i ni6tu da ne pravite zashtoto moje da naranish i sebe si i priqtelq ti... :smt009

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-24-2006, 16:28
ами ако бях в тоята ситуация,и ако знешче 100% няма да ни хванат...их го направила

ami ako nqkoi go naprai s tfoeto gadje kak she se po4uvstvash ?

YmNa`BlOnDiNkA
10-24-2006, 16:28
DOBRE DA POMISLIME SEGA PREDSTAVI SI SE NA NEINO MQSTO NE BI LI ISKALA DA TI KAJAT AKO GADJETO TI SE ZABIVASHE S NEKFA BIVSHA ? SAMO POMISLI POSTAVI SE NA NEINO MQSTO !
Da,ok suglasna sum s teb...bih iskala da znam,6te i bude super kofti,ama ne iskam da se izpokaram s biv6iq,4e sum my precakala planovete..

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-24-2006, 16:30
DOBRE DA POMISLIME SEGA PREDSTAVI SI SE NA NEINO MQSTO NE BI LI ISKALA DA TI KAJAT AKO GADJETO TI SE ZABIVASHE S NEKFA BIVSHA ? SAMO POMISLI POSTAVI SE NA NEINO MQSTO !
Da,ok suglasna sum s teb...bih iskala da znam,6te i bude super kofti,ama ne iskam da se izpokaram s biv6iq,4e sum my precakala planovete..

xaxa mi ti moje da i kajesh da ne mu kazva mi da byde diskretna :]]
Znaesh li mislq 4e znam koq si ...
Da ne si ot SF

YmNa`BlOnDiNkA
10-24-2006, 16:31
ami az mislq che ne e pravilno da pravite tova sled kato i dvamata ste obvyrzani... mislq che e po dobre da si ostanete priqteli... i ni6tu da ne pravite zashtoto moje da naranish i sebe si i priqtelq ti... :smt009
Ami..ok,ama pri polojenie 4e ne obi4ame sega6nite si priqteli...malko tupo da si s 4ovek koito ne obi4a6 i da go luje6 4e izpitva6 tolkova silni 4yvstva kum nego..

cskamoni4ka
10-24-2006, 16:33
Да,грешка е! :smt012

YmNa`BlOnDiNkA
10-24-2006, 16:34
DOBRE DA POMISLIME SEGA PREDSTAVI SI SE NA NEINO MQSTO NE BI LI ISKALA DA TI KAJAT AKO GADJETO TI SE ZABIVASHE S NEKFA BIVSHA ? SAMO POMISLI POSTAVI SE NA NEINO MQSTO !
Da,ok suglasna sum s teb...bih iskala da znam,6te i bude super kofti,ama ne iskam da se izpokaram s biv6iq,4e sum my precakala planovete..

xaxa mi ti moje da i kajesh da ne mu kazva mi da byde diskretna :]]
Znaesh li mislq 4e znam koq si ...
Da ne si ot SF
xax nem ne sum ..ama tva ot kude sum nqma nikakvo zna4enie...az pitam samo za suvet..i mai tva koeto 4uh mi e dostatu4no i znam kakvo da pravq..mersi mn na vsi4ki :)

MaLkO`ZlO
10-24-2006, 16:49
Ami da si priznaq ako bqh na mqstoto na mackata..i 6tom biv6iq i e s nqkva si tam deto iska samo da q iz4yka..zaradi edin bas..6tqh da i kaja na taq primerno "emi biv6eto mi gadje iska da e s tebe samo da te iz4yka zaradi nqkuv bas"..emi na men ako mi go kaje nqkva biv6a izob6to nqma da se vurja..6toto pove4eto takiva pravqt samo problemi,za da si vurnat opredelenoto mom4e...
ama kvo..toq sladur izglejda ne izpitva ni6to kum sega6nata ..taka 4e az ako bqh na tvoe mqsto 6tqh da buda s nego v kakvoto i da bilo otno6enie...
a i da..nqma da se karam s nqkva si tam zaradi mom4e,da ne sum luda kato znam 4e toi ne q ima za nikakva..pri takova polojnie vuob6te nqma da mi pyka ..e da lo6o za mackata,ama nikoi ne q kara da e s nego nali.Po-dobre sama da si razbere vsi4ko..a moje i da i go namekne6,no bez da i kazva6 na pravo vsi4ko.
Emi tva e moito mnenie YAPEX

10-24-2006, 16:58
axaxax da vi imam problemite we..xaxa mn ste zadrusteni znaete li?
Zna4iii momi4eto si re6ava kvo da pravi.Pri tva vednuj se jivee da opitva vsi4ko ot jivota..
Emi maco s tebe sum

SANDRETO
10-24-2006, 17:06
mi spi s nego,shtom iskash,to si e tvoq rabota v kraina smetka,ako se iskate,shto pa ne se zemete :lol:

olive_oil
10-24-2006, 17:18
ами ако бях в тоята ситуация,и ако знешче 100% няма да ни хванат...их го направила

ami ako nqkoi go naprai s tfoeto gadje kak she se po4uvstvash ?

че 100% няма да ни хванат.........

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-24-2006, 17:40
abre tuka ima mn licemerni hora bre ... ne moje li da se postavite na mqstoto na tfa drugoto momiche am a mejdu dr da pitam tfa dr momiche priqtelka li ti e ili ? ako ti e priqtelka predstavi si kakvo i e na neq da q lyje neina priqtelka i momcheto koeto moje bi obicha .... pomislete malko za dr momiche ili za momcheto koeto si misli 4e YmNa`BlOnDiNkA go obicha ...

dudeto_sy
10-24-2006, 17:52
Според мен ще бъде грешка ако легнеш с бившия си. Е ама сега ако много искаш... не се тормози, но ако не е крайно наложително не го прави!

solveig_m
10-25-2006, 14:27
девойче от това което разбирам ти мн го обича6 така 4е се разделяй със сегашния докато е време и се връщай при мом4ето имай в предвид 4е съм и млко пристрастен но така мисля

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-25-2006, 14:31
Samo neshto da te pitam ot kade si siurna che lyje dr momi4e a ne laje teb moje pred teb da kazva 4e te obicha i 4e ne obicha neq samo za da te naebe pomisli malko ...

YmNa`BlOnDiNkA
10-25-2006, 16:52
ami..toi moje da ne me obi4ka 4ak tolkova silno...ama sum 100% sig 4e ne obi4ka i taq s koqto e v momenta..ili po to4no s tiq koito e v momenta
ako vika6 na tva da hodi s nqkolko momi4eta lubov..bravo
ama za mene tva ne e lubovta,za6toto s nego se razdelqhme i subirahme mn puti...ama imah edna fr koqto izliza6e s nego i gadjeto si za da mi go pazqt..edin edinstven put dokato hodehme purviq put ,be6e poglednal samo nqkvo momi4e i priqtelkata mi my zabila 6amar.....
a i sme bili vseki den zaedno ot sutrin do ve4er..mn rqdko da ne sum bila s nego po cql den i znaeh kakvo pravi,kogato ne e s men e s priqtelkata mi i gadjeto i...i mislq 4e malko ili mn me e obi4kal predi..sega ne sum 4ak tolkova sig 4e 4ystvata sa my su6tite kato predi..ama kvo tolko..i az ne izpitvam ve4e su6tite 4ystva kum nego...prosto iskam opredeleni ne6ta da pravq s nego...
za mene na4ina po koito postupva s tezi momi4e s koito e v momenta e mn tup...ne mislq 4e bi obi4al 1000..momi4eta na kub
ako za tebe tva e lubovta..za men ne e :)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-25-2006, 17:07
AM MOMI4E TI ME RAZBIVASH MNOGO AMA MNOGO SI ZLE MISLISH SI 4E LAJE NEQ A NE TEB TOVA E MNOGO TYPO OT TFOQ STRANA ....

AngelOfDarkness
10-25-2006, 17:26
Ето, идвам с цялостен анализ на ситуацията от моя гледна точка:)
Имам си ценностна система и представа за любовта. Как трябва да е всичко, как не, кое е любов и кое не е-тези неща съм си ги отговорила за себе си. Съветвам те да си ги отговориш и ти лично за теб самата.
Така: съмнявам се той НЯКОГА да е обичал когото и да е, да не говорим за ИСТИНСКОТО значение на думата "любов". За мен той е използвач, който :не знае кво иска и ходи от момиче на момиче; или опитен използвач, който много ловко си намира жертви за...секс. Къде са чувствата тук? Ти може и да го обичаш(или да си го обичала), но според мен не си заслужава. Не си заслужава и да имаш нещо общо пак с него, защото...ще си използвана и захвърлена евентуално. Даже и да се съберете ме съмнява да си останете заедно за дълго.
А положението с неговите приятелКИ е отвратително. Мразя такова отношение към хората.
Не е честно и това, което правиш със сегашния си приятел. ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ си с него? За мен любовта към един човек не се изчерпва със секса и ходенето на кафе. Как може някой да ти "го пази"?!?! Той НИКОГА не е бил твой значи.
Любов значи доверие, привързаност, цялостност(от двама души,душевно и физически), разбиране, свързаност(ако щеш "емоционална" телепатия)...оттук следва, че ако обичаш някого ще ти стига за всичко и няма да ти трябва друг дотолкова, че даже няма да си го помисляш. Не знам колко ясно се изразих, но смятам че това, което искаш да направиш, е подло, гадно, лошо и нечестно спрямо много хора... Помисли си. Ако искаш сега само да се "наживееш" и да се "износиш" от секс, пиене, нерви и глупости, извини ме за критиката. Тези неща не ги разбирам.

Надявам се, да не ми се сърдиш. Помисли(още веднъж), дано съм променила нещо за теб.

С най-добри чувства: Angel Of Darkness ;-)

P.S. успех каквото и да си решила

NRG_Mc2
10-25-2006, 17:44
NO COMENT :evil:

YmNa`BlOnDiNkA
10-25-2006, 18:30
AM MOMI4E TI ME RAZBIVASH MNOGO AMA MNOGO SI ZLE MISLISH SI 4E LAJE NEQ A NE TEB TOVA E MNOGO TYPO OT TFOQ STRANA ....
ami vijdala sum go s o4ite si tova..za tova moga da tvurdq mn ne6ta
ok,ako ne bqh vijdala i si govoreh ei taka da...ama pri polojenie 4e sum svidetel na deistviqta my..

YmNa`BlOnDiNkA
10-25-2006, 18:31
Ето, идвам с цялостен анализ на ситуацията от моя гледна точка:)
Имам си ценностна система и представа за любовта. Как трябва да е всичко, как не, кое е любов и кое не е-тези неща съм си ги отговорила за себе си. Съветвам те да си ги отговориш и ти лично за теб самата.
Така: съмнявам се той НЯКОГА да е обичал когото и да е, да не говорим за ИСТИНСКОТО значение на думата "любов". За мен той е използвач, който :не знае кво иска и ходи от момиче на момиче; или опитен използвач, който много ловко си намира жертви за...секс. Къде са чувствата тук? Ти може и да го обичаш(или да си го обичала), но според мен не си заслужава. Не си заслужава и да имаш нещо общо пак с него, защото...ще си използвана и захвърлена евентуално. Даже и да се съберете ме съмнява да си останете заедно за дълго.
А положението с неговите приятелКИ е отвратително. Мразя такова отношение към хората.
Не е честно и това, което правиш със сегашния си приятел. ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ си с него? За мен любовта към един човек не се изчерпва със секса и ходенето на кафе. Как може някой да ти "го пази"?!?! Той НИКОГА не е бил твой значи.
Любов значи доверие, привързаност, цялостност(от двама души,душевно и физически), разбиране, свързаност(ако щеш "емоционална" телепатия)...оттук следва, че ако обичаш някого ще ти стига за всичко и няма да ти трябва друг дотолкова, че даже няма да си го помисляш. Не знам колко ясно се изразих, но смятам че това, което искаш да направиш, е подло, гадно, лошо и нечестно спрямо много хора... Помисли си. Ако искаш сега само да се "наживееш" и да се "износиш" от секс, пиене, нерви и глупости, извини ме за критиката. Тези неща не ги разбирам.

Надявам се, да не ми се сърдиш. Помисли(още веднъж), дано съм променила нещо за теб.

С най-добри чувства: Angel Of Darkness ;-)

P.S. успех каквото и да си решила

super qko iskazvane ...mn si prava i nqma smisul da se surdq,vse pak vseki ima sobsveno mnenie
mersi mn

sherry
10-25-2006, 18:36
Искам да попитам само - ти обичаш ли още бившия си? Ако да - защо не си го върнеш и да си пак с него? Ако не го обичаш, недей да спиш с него, само ще си създадеш проблеми с настоящата си връзка.

YmNa`BlOnDiNkA
10-25-2006, 18:38
Искам да попитам само - ти обичаш ли още бившия си? Ако да - защо не си го върнеш и да си пак с него? Ако не го обичаш, недей да спиш с него, само ще си създадеш проблеми с настоящата си връзка.
imam 4yvstva kum nego..ama ne sa 4ak tolkova silni,kakto bqha predi..

santRi
10-25-2006, 19:27
виж то първия винаги ще си го помниш.. поне при повечето момичета е така и ще се чувстваш по-сигурна с него по уверена.. тка че спинкай си със сегашния ти..ако не ти доставя удоволствие.. знаеш какво да правиш

tedinkata_
10-26-2006, 19:39
xaxa mi to nqma losho da ti se iska ama ako durjish na segashnia si priatel ne bi sledvalo da go napravish :!:

ssiimmoonna
10-26-2006, 19:53
ami re6enieto spored men e mn prosto razdelq6 se sus sega6niq i ako tolkova iska6 biv6iq otiva6 pi nego ne vijdam ne6to slojno

tequila
10-27-2006, 10:55
Що си сака си требе :smt044 :smt005 :smt005 :smt005