PDA

View Full Version : Ice Age 2



Just_One_Girl
10-23-2006, 19:31
Някой може ли да ми разкаже набързо сюжета на Ледена епоха 2, спешно ми трябва, нямам толкова време, че да го гледам. Благодаря предварително.

the_destiny
10-23-2006, 19:48
Сюжет:

20 хиляди години назад във времето. Земята е удивителен, праисторически свят, изпълнен с опасности. Бъдете готови за ЛЕДЕНА ЕПОХА. Очаквайте страхотен студ с трима скитници, които се превръщат в герои!

В лудешка разходка за връщането на изгубено човешко бебе на семейството му се отправят обрасъл с козина мамут, убийствено мързелив ленивец и зловещ саблезъб тигър. Мани, Сид и Диего ще последват зова на дивото... където не е стъпвал мамутски крак. Те ще избягат на косъм от лавини, ще водят битка за храна с ято от последните оцелели птици додо, ще се спуснат с праисторическо влакче на ужасите в пещерни тунели и ще прекосят по ледени мостове езера от вулканична лава. Те са най-шантавата дружинка от тази (или от която и да е друга) епоха.

за инфо:http://kino.gbg.bg/index.php?p=archive&filmid=114

Just_One_Girl
10-23-2006, 19:56
Мерси, ама имах предвид Ледена епоха 2
И ме интересува какво става, нали всичко почва да се топи, бягат, къде отиват, какво правят и как свършва.
Анонсите за кината си ги намерих и сама ама не ми вършат работа.

the_destiny
10-23-2006, 20:03
Е, ти очакваш някой да ти го разкаже .. сори не разбрах, че това е идеята ти. Но май в случая не мога да ти помогна, прекалено отдавна съм го гледала, за да си спомня подробности.

10-23-2006, 20:29
Оцелели през ледниковия период група животни споделят общ район за живеене, нищо че са от враждуващи видове. Тримата приятели - мамутът Мани (озвучен от Георги Тодоров) , тигърът Диего (озвучен от Николай Урумов) и ленивецът Сид (озвучен от Христо Мутафчиев), са станали повод около тях да се събере стадо от разнородни животински видове, които съжителстват спокойно. Всичко в долината върви добре до момента, в който те не разбират, че леда започва да се топи, и ако не побързат да се преместят, скоро ще се удавят.

Водени от Мани, който все повече се натъжава, че е останал единствения от своя вид, животните тръгват на дълъг преход. И тогава се случва неочакваното. По пътя си срещат два опосума - Краш (озвучен от Деян Ангелов) и Еди (озвучен от Дарин Ангелов), които се движат заедно с тяхната сестра Ели (озвучена от Койна Русева), ... която е мамут. Мани е на седмото небе, защото вижда, че има още един оцелял мамут и двамата могат да създадат семейство.

Истинският проблем обаче е, че Ели е израснала с опосумите и в представите си тя е като тях, нищо че тежи девет тона. Ледът се топи безмилостно и стадото изпада в тежка ситуация. Освен водата, която залива долината, в нея плуват и оцелели хищни видове, които използват всяка тяхна грешка, за да се нахранят с някое от животните. Мамутите Мани и Ели не се понасят, но ситуацията ги задължава да водят стадото към място, където да се спасят, а пътят е дълъг и опасностите са на всяка крачка.

Rey
10-23-2006, 20:30
с 2 думи катерицата кърти

Just_One_Girl
10-23-2006, 20:31
Благодаря много! Модераторите могат да заключват темата.

DoPye
10-23-2006, 20:32
http://store1.data.bg/ultimatbot/funny/ice_age_2.gif