PDA

View Full Version : Има ли смисъл да се пробвам?



10-23-2006, 19:34
В класа ми има едно момиче, с което доста често си засичаме погледите в часовете. Когато се погледнем вътре в мен нещо ме прогаря, и след 1-2 сек тя ми се усмихва, като разбере, че гледам нея. Пишеме си редовно, говорим си в даскало и мисля, че може да се получи, но..тука идва голямото НО :) Тя беше на купон при братовчедка си и не знам там какво е станало..когато беше вечерта на купона аз бях с голяма компания на механа и после на диско и съответно и тя може да си помисли нещо и да е направила някоя простотия. Като си кликваме, значи че си мислим 1 за друг, обаче аз и кликнах 2-3 пъти един след друг нарочно и тя ми праща смс ' мислиш си за мене а ? :) ' при което аз и връщам ' почти през цялото време, а ти какво си мислиш за мен ? ' и тя ми отговаря ' колко по хубаво щеше да е да се държиш така с мен в даскало, както и в смс-ите, но понякога имам чувството, че не ме понасяш '. При което аз направо се ядосах, защото единственото, което не правя е да не и говоря на "мила". Също, веднъж и пратих смс (вчера) ' защо толкова често си мисля за теб .. ? :) ' при което аз очаквам тя да загрее за кво стаа на въпрос, но не..тя ми връща ' ми аз не сам чак толкова грозна:) пък и съм печена и е нормално да си мислиш за мен ' е тука вече направо превъртях. Не и отговорих нищо, при което в следващите 3-4 часа последваха 7-8 кликвания от нейна страна през 10-15 мин. Утре сме на даскало..да предприема ли нещо? Искам да се получи сериозна връзка с нея, но ме притеснява това, че е с мн голямо самочувствие..пф :-k

iiirish
10-23-2006, 19:42
момичето явно те харесва, въпреки голямото си самочувствие. нека това не те спира да направиш още една крачка към нея. пък и тя има високо самочувствие може би, защото още не сте тръгнали и се опитва да си изгради някаква защитна реакция ако евентуално я отрежеш ;) така че давай смело напред и успех :)

simemel
10-23-2006, 19:51
abe haresva6 li q-DEISTVAI !!! ina4e tazi situaciq 6te i omrazne i posle 6te sajalqva6 4e ne si napravil ni6to po vaprosa.100% sam sigurna 4e momi4eto napravo e ludo po tebe i samo 4aka da poeme6 inicqtivata!!! mi nali si maj kakvo 4aka6?!? tq li da ti predloji da tragnete?!!! 6tom q haresva6 davai ina4e posle 6te sajalqva6 mnogo.a po vaprosa 4e imala golqmo samo4uvstvie, ne e vajno kolko e golqmo a dali e s pokritie!!! AZ TE SAVETVAM DA DEISTVA6!!! USPEH! dano stane rabotata!stiskam palci! O:) O:) O:)

Cradle
10-23-2006, 20:14
nai dobre 1vo pogovorete i otochnete dali iskash ti da si s i tq s teb ili e nai dobre da si ostanete priqteli.. spored men purvo pogovete zashtoto ako tq ne iska da e s teb shte stane kofti sled vsichkite tezi sms-i i prezvanqvaniq kakto i pogledite povreme na chasovete... a ako tq ne iska da e s teb q pitai zashto sa bili vsi4ki tezi neshta ... pishi posle kakvo e stanalo :mrgreen:

10-24-2006, 10:39
Днеска се прецака деня. След първия час трябваше да ходя на профилактичен преглед с отбора и нямаше друг начин. Не успях даже и да говоря днес с нея, утре най късно като си говорим ще намекна :) Дано се получи :-D

assd
10-24-2006, 10:52
абе гледай да се не прецакаш като мене, ми действай (нема да разправям за случките че са доста комични, ама в крайна сметка нищо май не стана...ама аз още си мисля за нея деба, много е гадно да си мислиш за някой и нищо да не правиш #-o , ама нали съм мързелив...)
както и да е, действай щото може да съжаляваш, ама може и да не съжаляваш естествено :lol:

X boy
10-24-2006, 11:20
DEISTVAI 4e da ne ](*,) Pi6i podrobnosti . DEISTVAI

Slave4You
10-24-2006, 11:21
защо да няма смисъл ???? явно да те харесва,просто е твърде горда за да си признае.

Krem4eto
10-24-2006, 14:41
Действай!Кажи и че я харесваш и тя те харесва!УСПЕХ!!!!!!

e_l_i_z_a
10-24-2006, 15:47
Хахахаха...абе ей :wink: Момичето едва ли не на тепсия ти се носи и ти е в кърпа вързана,пък ти сега ще и се дърпаш...!Бива ли такова нещо?Тва за онзи СМС с голямото самочувствие....ами пратила ти го е като някакво оправдание едва ли не...или ...как да ти го кажа-мда,точно така-оправдание за това,че после ти е кликала 7-8 пъти.В смисъл-да ти се даде,ама преди това да ти покаже че пак не ти е в кърпа вързана....незнам дали ме разбираш :lol: Хватката е там,че определено те харесва,но не иска да ти е лесна,понеже...те харесва много!И и пука-в смисъл-иска да не си помислиш че е някоя лесна плячка(кучка),ами да си помислиш,че е свястно момиче,което БИ БЛАГОВОЛИЛО да излезе с теб.Но пак да ти повторя-под тази маска-тя много те харесва!Само че е прекалено горда да си признае...дори на себе си..
Така че се надъхай едно хубаво и продължавай с откритите флиртове :wink: Иначе рискуваш да изгуби интерес

obi4am_momi4e
10-24-2006, 15:52
Ех и мен да ме харесваше някое хубаво момиче а не само патки :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt009 :smt009 :smt009 :smt013 :smt013 :smt013

10-24-2006, 17:31
Хахахаха...абе ей :wink: Момичето едва ли не на тепсия ти се носи и ти е в кърпа вързана,пък ти сега ще и се дърпаш...!Бива ли такова нещо?Тва за онзи СМС с голямото самочувствие....ами пратила ти го е като някакво оправдание едва ли не...или ...как да ти го кажа-мда,точно така-оправдание за това,че после ти е кликала 7-8 пъти.В смисъл-да ти се даде,ама преди това да ти покаже че пак не ти е в кърпа вързана....незнам дали ме разбираш :lol: Хватката е там,че определено те харесва,но не иска да ти е лесна,понеже...те харесва много!И и пука-в смисъл-иска да не си помислиш че е някоя лесна плячка(кучка),ами да си помислиш,че е свястно момиче,което БИ БЛАГОВОЛИЛО да излезе с теб.Но пак да ти повторя-под тази маска-тя много те харесва!Само че е прекалено горда да си признае...дори на себе си..
Така че се надъхай едно хубаво и продължавай с откритите флиртове :wink: Иначе рискуваш да изгуби интерес

Ето това ми трябваше :) Утре ще се опитам да оправя нещата, мерси. Ще пиша кво е станало :) Пожелайте ми успех 8)

gre6nata
10-24-2006, 17:36
Spored men tq 4aka da napravi6 1-ta kra4ka i moe mnenie e - samo tova 4aka... Aide uspeh i karai sas zrql akul a ne s detskiq,4e 6e pati6...

PerfectStrang3r
10-24-2006, 18:09
Действай... просто тя те чака да направиш първата крачка. ще се получи, просто е малко по - гордо момичето :)

10-25-2006, 12:33
Е, днес я викнах да излезем.. тя каза ' довечера тей тей има нещо в едно заведенеи може да отидем ' и аз викам добре. Кликва ми през часовете, гледаше ме, но само до там. Като се прибрах към 2 часа и пратих смс ' реши ли кога ще излизаме ? ' и още не е отговорила. Няма да пришпорвам нещата, важното е че направих първата крачка и сега всичко зависи от нея. След малко отивам на тренировки и ще се прибера към 7, дано е пратила смс, ако не е пратила ще и звънна и ще я питам, ако откаже - откаже, важното е че съм я питал, ако да .. :-D Да се надяваме всичко да се получи, защото усещам, че няма да е поредната безмислена връзка..

10-25-2006, 15:06
Е, хора мерси на всички. Днеска нямала да излиза, защото била уморена, но ме попита за утре дали съм свободен и аз казах, че на даскало шса разберем. Дано се получи вече, щот почвам да ставам нетърпелив .. :)

e_l_i_z_a
10-25-2006, 15:20
Е,щом те е питала дали си свободен,значи няма какво да се притесняваш-ИСКА ДА ИЗЛЕЗЕ С ТЕБ :D
Така че-мога само да ти кажа-ДРЪЖ СЕ ЕСТЕСТВЕНО!ТОВА Е НАЙ-ВАЖНОТО ;-)
и успех :mrgreen:

amfetamin petrov
10-25-2006, 16:02
Seriozno 4ovek kaji za4uvstvata si i i namekni za neinite ina4e she se precaka6 kato men ako ne shvashtash kakvo imam predvid idi na tema obi4am q a tq mai dori ne me haresva- ot foruma

kobrichka
10-25-2006, 16:05
браво =D> мога само да ти пожелая успех на срещата и после да ни пишеш как е минало :smt006 и както каза e_l_i_z_a бъди себе си :wink:

6_sense
10-25-2006, 16:19
estestveno che smisal ima vinagi shte ima vajnoto e da imash motivaciqta
i da presledvash tova koeto jelaesh do krai :]

10-26-2006, 13:19
Е.. днес ни е срещата :-D 2рия час отидох при нея и си поговорихме и се разбрахме за довечера. През останалите 4 часа които имахме, доста често ни се срещаха погледите и то за по дълго.. :)

nasty_f
10-26-2006, 15:26
Mi,az mislq,4e te haresva i ima6 6ansove s neq.Po-dobre probvai i da se provali6,ot kolkoto vuob6te da ne probva6 i da propilee6 i 1% 6ansove.

bugnat
10-26-2006, 15:31
Действай... просто тя те чака да направиш първата крачка. ще се получи, просто е малко по - гордо момичето :)


e to4no tazi fraza "po-gordo momi4eto" 6te te razbie .. deistvai ama na vkarvai cqloto si syrce ... nakraq 6te te zaboli mn ... ne q ostavqi da se misli za po vis6a ama ne si pozvolqvai v sy6toto vreme da se pravi6 na po-golqm i na 6ef4e ... dryjte da ste ravni ako se prieme za po-vis6a 6te te pobyrka

Tender Poison
10-26-2006, 15:37
Ами действай,няма кой знае какво да губиш,явно и тя има нещо

10-26-2006, 15:54
У, ако м исе прави на шефче я отрязвам директно, не мога да търпя някоя да ми се прави на голямата работа..мн ги мразя такива, но до колкото забелязах тя не е такава...ще разкажа кво се случи като се прибера :)

KuReC
10-28-2006, 20:32
i kvo stana e lud trugnahte li

11-05-2006, 06:39
Не се получи..разиграва ме и ме прай на луд. Не мога да търпя такива неща и прекратих всичко снощи. Бях на купон и бях леко пийнал и й го казах директно както си е и тя не ми отговори. Може да съм малко груб, но не мога да търпя някой да ме разиграва, особенно момиче...явно така е било писано :) Има други рибки 8)

koalka
11-05-2006, 07:03
Не се получи..разиграва ме и ме прай на луд. Не мога да търпя такива неща и прекратих всичко снощи. Бях на купон и бях леко пийнал и й го казах директно както си е и тя не ми отговори. Може да съм малко груб, но не мога да търпя някой да ме разиграва, особенно момиче...явно така е било писано :) Има други рибки 8)Ами правилно си постъпил.Не може да знае,че я харесваш и така да те разиграва.Не позволявай на никое момиче така да ти се качва на главата.

11-05-2006, 08:32
dobre si napravil =D>


p.s. tva e ebasi reality-live-time showto, s interes prosledih celata tema :)

TreeHill
11-05-2006, 08:39
момичето явно те харесва, въпреки голямото си самочувствие. нека това не те спира да направиш още една крачка към нея. пък и тя има високо самочувствие може би, защото още не сте тръгнали и се опитва да си изгради някаква защитна реакция ако евентуално я отрежеш ;) така че давай смело напред и успех :)