PDA

View Full Version : MOlq vi kajete mi kak da postapq?



obarkana
10-23-2006, 19:53
Mi zdraveite hora az imam dosgta problem4eta.Ot 4 god jiveq v drug grad u4a v drugo daskalo i vdi4ko mi e novo.Nqkoi 6te si kaje "E za 4 god ve4e trqbva da si sviknala sas vsi4ko i vsi4ki"mi ne izob6to ne e taka.Absoliutno vsi4ki svarzano sas rodnoto mi mqsto mi lipsva.Priqtelite,rodninite samiq grad ako 6te6 prosto VSI4KO.Tova e purvoto.Vtoroto e,4e haresvam mom4e koeto ne mi obra6ta osobenno vnimanie i tova men mnogo me natajava.I taka az sam ujasno SAMOTNA v grada v koito jiveq nqmam nito edni istinski priqtel i s netarpenie 4akam da se pribera u DOMA.Vsqka ve4er pla4a kato nenormalna pisna mi ne iskam da sam sama.Molq vi pomognete mi :smt010

10-23-2006, 20:00
normalno e da ti lipsva rodnoto mqsto.ot kude si i kude jivee6 sega?i na kolko godini si?s prietqlite si moje6 da si govori6 po 4ata,telefona,ako putq ne e mnogo moje i da se vijdate ponqkoga.da si hodi6 do tam.ako si po-malka kaji na va6te da te vodqt ponqkoga.opitai se da si nameri6 priqteli,moje da sa 1-2,no da sa istinski.a za mom4eto koeto si haresva6-ako ne ti obru6a vnimanie ne ti4ai sled nego,za6toto mujete sa kato reisovete,kato go izpusne6,sledva6tiq idva sled 5 minuti.prosto opitai da gleda6 po polojitelno na novoto mqsto i novite hora.sigurno ne ti e lesno,no ne e i nevuzmojno.sigurna sum,4e 6te se spravi6. :wink:

Edno oburkano momi4e
10-23-2006, 20:36
Iskam da vi kaja 4e sam na 17 i godq s edno mom4e ot godina i polovina.Toi be6e 1-q s koito sam spala i predi 1 sedmica mi be6e vleznalo v glavata da razbera dali e razli4en i iskah da imam o6te edin 4ovek za baza za sravnenie.Postupkata mi be6e glupava i detska.Toi razbra,a daje i da ne be6e moje bih 6tqh da mu go kaja.Istinata e 4e hi4 ne mi haresa.
Ve4e ne e su6toto s nego,ve4e ni6to ne e su6toto.Nemoga da go pogledna v o4ite,nemoga da go dokosna kakto predi.Vse o6te e s men no tazi rezerviranost me pla6i.Naistina go obi4am i sajelqvam za postypkata si,no molq vi kajete mi kak da go ubedq 4e naistina go obi4am?Kak da mu go dokaja?Dali vsi4ko nqkoga 6te bude kakto predi?Ako nqkoi go e izpatil molq da mi otgovori.
Blagodarq predvaritelno!

techCandy
11-07-2006, 09:12
Е стига де, нали поне си в България, ами ако беше някъде на разстояние
12 часа полет? Оценявай малко това, което имаш. Недей да се самонавиваш и да се вкарваш в депресии излишно, ти явно просто подсъзнателно отказваш да приемеш този вече не толкова нов град. Опитай се да свикнеш и да го харесваш, опитвай се да завръзваш контакти, като си седиш във вас да плачеш никой няма да дойде да те спаси, сама ще трябва да се спасиш. А момчето, което харесваш...то знае ли, че си падаш по него. Понякога мъжките са мноол несъобразителни и не разбират от намеци...