PDA

View Full Version : Skinarite?



gold lioness
10-23-2006, 21:23
Iskam da znam kakwo mislite za skinarite. Za mene twa sa nai-golemite izrodi na sweta. We4e tri pyti imam razprawii s tqh bez wsqkakyw osnowatelen powod i totalno zatwyrdiha izgradenoto ot mene mnenie za sebe si.

fake
10-23-2006, 21:53
абе lioness, от кой град си???щото тва с мешката ми го разказваха точно наскоро...абе я кажи
^дам, за съжаление в сравнение с тях съм 20 кила с мокри дрехи...ама като са по един нищо не ми казват, праят се, че не ме познават.а като са повече веднага се обаждат ако мина случайно.бъди сигурен, че с думи толкова много им сера в устенцата, че физическото сране става излишно.
no hair, no brain

gold lioness
10-23-2006, 21:55
абе lioness, от кой град си???щото тва с мешката ми го разказваха точно наскоро...абе я кажи
^дам, за съжаление в сравнение с тях съм 20 кила с мокри дрехи...ама като са по един нищо не ми казват, праят се, че не ме познават.а като са повече веднага се обаждат ако мина случайно.бъди сигурен, че с думи толкова много им сера в устенцата, че физическото сране става излишно.
no hair, no brain

Ot Vraca sym haha. To i na men ne mi kazwat kato sa po edin, samo me gledat lo6o...Ama posle kat se sberat wsite skinowe bace....Mnogo gadno se polu4awa.

Amayo
10-23-2006, 22:38
Едно време имаше скинари. Сега има само тъпи комплексарчета които като са в група са много силни обаче като са сами и ги фанеш за вратлто дето им е кат карфица и пълни гащите с дриш.

fake
10-23-2006, 22:39
Едно време имаше скинари. Сега има само тъпи комплексарчета които като са в група са много силни обаче като са сами и ги фанеш за вратлто дето им е кат карфица и пълни гащите с дриш.
сефте да съм съгласна с тебе

Amayo
10-23-2006, 22:44
То кат се замисля и кат са в група па им зимам парите и им метам чантите на дърветата. :lol:

BraInLesS_f
10-29-2006, 08:20
Както казва една фр,наричат се Скинхедс!
Ше крадна още една нейна реплика "Скинхедс аре секси!"
:)

OtherDimension
10-29-2006, 08:26
ехххх тия лоши скинарииииииииии начииииииииииииии :lol:

мен пък ме нападнаха антифашистки пънкове и докат разберат, че не съм некфа путка и единия откри закона за гравитацията...

tztztz ... bre ti si bil golqm poboinik be
puk az si misleh che samo se pravish na interesen

10-29-2006, 08:44
Пукат ви като са много, щото така им е по-забавно, пък и се доказват пред останалите.
Не си мислете, че като са по 1 пак няма да ви набият, все пак сте жени.
Супер тъпо е жена да почне да обяснява как щяла да пребие еди си кой... Дори е смешно.

mon4eto
10-29-2006, 14:57
Ne me kefat osobenno [-X

Communist
10-29-2006, 16:29
Iskam da znam kakwo mislite za skinarite. Za mene twa sa nai-golemite izrodi na sweta. We4e tri pyti imam razprawii s tqh bez wsqkakyw osnowatelen powod i totalno zatwyrdiha izgradenoto ot mene mnenie za sebe si.
дамм, к`во очакваш ти от тези хулигани :?

fake
10-29-2006, 16:44
:lol: бе стига обиждахте скинхедс :lol:

die_die_my_darling
10-29-2006, 21:09
az pak im se kefa

i'm so excited!
10-30-2006, 21:32
некой тъпанар като нас, дето първо влиза да се гаври със сладките деца, но после се зарибява брате и става мега фен


дааа бе дееееба...
чувствам се преебан... използван и обруган... :smt010

така е и с коката деба :lol:

mimkata_kaulitz
11-08-2006, 16:17
Скинарите не са ми от най-приятните хора но познавам такива за нешастие и не общувам много с тях.Общо взето не ги харесвам

brain_stew
11-08-2006, 21:11
Скинарите не са ми от най-приятните хора но познавам такива за нешастие и не общувам много с тях.Общо взето не ги харесвам

кхъм кхъм...Скинхедс, не скинари...и може би точно там е проблема...не си ги опознала и не знаеш що за хора са!Както при метълите и пънкарите, така и при скиновете мнението е изградено от изцепките!Но всичко опира до човека-ако е неприятен за теб ок, но да се изказваш така за цяла субкултура...няма да се спрете значи!

Аз познавам един-двама и са много готини хорица!По принцип не мисля лошо за скиновете, симпатични са ми!

Госте, както казах по-горе всичко опира до човека!Тва дет си го постнал е доста...относително твърдение!

brain_stew
11-08-2006, 21:19
Е, да...ама има много такива относителни неща, имам предвит "скиновете са тъпи нацита, дето бият на поразия и т.н." и всякви други бози по адрес на скиновете!Хипарите са си хипари!

Издразни ме повече мнението на госта, но както и да е.Винаги си зависи от гледната точка, не можеш да наложиш на някой своята, но ако можеш да промениш виждането му, защо да не го направиш!

mimkata_kaulitz
11-09-2006, 10:15
И аз сам така , но просто не харесвам скинарине не ги харесвам ! [-X

Victorya
11-09-2006, 18:39
Както казва една фр,наричат се Скинхедс!
Ше крадна още една нейна реплика "Скинхедс аре секси!"
:)

yeeeeeeah!tochno taka.seksi sa i imat cel v jivota.tupite punkari nemat cel v jivota.antifatata gi praim na pastyrma,raparite sa bokluci,rastafarite nemat mozuci!kuhi sa kato ne znam i az kfo!a metalite...jicaaaaaaaa....ot jica da umreteeeeeeeeeeee!Skinhead rulzzzz!

Sieg Heil!

bulgarche
11-09-2006, 19:55
Не знам колко от вас някой път са контакти с някакъв си скин, но все си мисля че сте малко тука. Или по-скоро говорите срещу тях, защото за тях само можете да говорите (без да действате реално).
Аз преди една седмица като бях в плд и ми казаха (един с който отивахме на среща) "без самостоятелни акции". В момента в плд ако сте 1-2-3 може да се сбиете само ако на вас ви скочат.


ееееееееееееее фейса го подозирам кфо прави... :lol:
Аз два пъти съм го виждал и все едно и също прави


Койт кво ще да ми говори,които не е пил водка Ахелой значи нищо не е пил. :lol:
Съгласаен съм. Една информация да пусна...някъде във Сливен има кашончета водка ахелой по 1,5 литра за малко повече от 4 лева (без бандеролец) :)


когато си някаква и го показваш открито- трябва да можеш и да го отстояваш...

BornFromPain
11-09-2006, 20:52
Аз Съм Българче а как очакваш да действа реално момичето за което говори skin head vraca? Аз се сещам само да си вземе патлак и да го тръшне тоя където го види, ама после за съжаление ще трябва да лежи в затвора все едно е убила човек.(Такъв дето с такова охолство говори за бой на момиче, последната ми асоциация е човек.)

BornFromPain
11-09-2006, 21:14
преди да говорите, че не харесвате някакво мааалко ОБЩЕСТВО, вземете да прочетете малко информация за НЕГО, проучете го, няма да ви навреди ДА е** коне с капаци!

Що като проучиш нацистите по-симпатични ли ти стават? По-скоро обратното.. Или говориш за скиновете като цяло? Добре.. слагаш вас петимата(или 10 айде) дето не сте нацисти, слагаш отделно 5 SHARP-а(съжалявам ако завишавам бройката) и от другата страна примерно 1000 нациста.. Демек е нормално човек който говори за скин хедс тука да има в предвид нацисти. А аз не познавам човек който да е видял нещо хубаво от нацисти.
(Тоя дето е отишъл при скин хедс едно време и им е пропагандирал нацизма, и ги е направил ей такива като skin head vraca, заслужава да му се изкопа скапания гроб и да му сереме на костите всяка сутрин....)

BornFromPain
11-09-2006, 21:24
Много повече от 1000... Баси къде в тая скапана държава се извъдиха толкова българолюбци.

BornFromPain
11-09-2006, 22:37
Абе май все един дол дренки..

BornFromPain
11-09-2006, 22:52
Е да ама аз приемам за даденост че левите скинове са прекалено малко.. А ти каза че не всички са нацисти. И аз реших че другите просто са хулигани, някви там футболни фенове дето в свободното си време обичат да се бият.. bouncers, boneheads(не съм наясно в разликата :>)

bulgarche
11-10-2006, 08:47
Е да ама аз приемам за даденост че левите скинове са прекалено малко.. А ти каза че не всички са нацисти. И аз реших че другите просто са хулигани, някви там футболни фенове дето в свободното си време обичат да се бият.. bouncers, boneheads(не съм наясно в разликата :>)
Тука са много неориентирани. Всеки скин...ходи по мачове, повечето тръгват по течението от мачове. Виждат батковците дето правят нещо и решават че ще са с тях. Има си много които...са скинове, ама май са си само хулигани. Е пак за плд...там се делят много...футболни хулигани, С18, наци...ама на улицата много няма да ги различиш.


абеее те тук големите нацисти, ама ако ги питам какво е 311 и ще изциклят...
Ако взема че позная от първия път какво печеля?
Вчера си гледах някъф си...най-обиковен фил "Bad Boys 2" и в началото бяха са среща (или как се води) на 311 и негротата изкочиха измежду белите :smt005

n0 CoNnEc7i0n =)
11-10-2006, 20:56
аз в най-чалга периода ми ходех със скирнар...незнам как стана постоянно се дразнехме тоест аз го дразнех щото му пеех азис, той пък ме мяташе през рамо и ме мъкнеше като чанта...иначе тия хора не са със сичкия си (повечето, има и свестни)

Victorya
11-14-2006, 07:30
То кат се замисля и кат са в група па им зимам парите и им метам чантите на дърветата. :lol:
зимаш парите на баба си,ама не и на скиновете!ти да не да биеш дечица за стотинки.Ела у Враца да видиш Що е скин-мафеа!

Victorya
11-14-2006, 08:07
В интервю с германски скинхедс по телевизионния канал RTL, на въпроса защо си бръснат главите, един от тях отговори: "Нашите идеолози ни учат за петима владетели, управлявали оттатък Дунава с обръснати глави". Редовият германец едва ли е чел Именника, но неговите водачи явно са го чели. И не само Именника...

"От Рона чак до Рейн, той /Атила/ от всички хора е най-славен.

От Елба и до морето няма крал по-силен."

"Песен на нибелунгите", стих 1244

BornFromPain
11-14-2006, 08:12
И кво искаш да кажеш?
Че има един-двама нацисти които могат да четат ли? И те са разказали на другите тия глупости...
Я бягай... няма нацисти които да могат да четат :>>

bulgarche
11-14-2006, 08:35
И кво искаш да кажеш?
Че има един-двама нацисти които могат да четат ли? И те са разказали на другите тия глупости...
Я бягай... няма нацисти които да могат да четат :>>
Ти май хич не разбра какво ти се каза (е не лично на теб де).
А туй за четенето...бахти селското изказване

evil_lady_in_black
11-14-2006, 13:21
Ами не ми допадат особено.

BornFromPain
11-14-2006, 15:30
ХАХАХАХА!!
Йее благородните рицари с бомбери и кубинки вместо лъскави брони!!
Тоя дето го е писал т'ва сигурно може да изкара и сериен изнасилвач на малолетни пример за подръжание..
Баш защото обичат България, и защото се борят срещу "чуждоплеменната окупация" ги гонят, арестуват и клеветят хаха :> Те светите борци за свобода на България, ненаправили нищо с което да заслужат това, трябва да носят кръста на общественото мнение съзадено за тях... Ами ако не го потвърждават непрекъснато може и да се разсее ама..
"Тогава се разнасят крясъци: "Вижте ги само! Нацисти, фашисти, хитлеристи!""
Хахахах дааа.. Всички ги псуват, плюят, мачкат а те невинните души си тръгват, произнасят една молитва за бъдещето на България и си лягат..

Абе кой тъпак изобщо може да си мисли, че всички мразят скинхедс заради това че обичат България!? Или може би има някви толкова маловажни причини, (като например боя над момичета, и изобщо всичко де що не е наци) че дори няма нужда да се споменават..

Вживяват се като рицари, а глупостите които правят са покрити със знамето на България и за това им е позволено!

evil_lady_in_black
11-14-2006, 16:08
Добре де.Значи тук никой неможе да изкаже мнение без да бъде нападнат от некфи си там и аз не ги познавам.

BornFromPain
11-14-2006, 16:09
не можете да ги съдите за това че мразят цигани,турци,рапъри,растаф ри и антифата!Все трябва да има с кой да се бият.
Как го вмествате т'ва в идеологията си??
Или тая идеология накрая ще се окаже просто фасада, зад която се крие истинската ви същнст??
Големите родолюбци и пазители на българското, защо не направите нещо по въпроса с превземането на България от скапания европейски съюз!? Или е много по-лесно просто да търсите някой да биете, вместо да напварите нещо смислено!?
Скапаната идеология за която говорите е нищо повече от думи!

evil lady какво имаш в предвид?

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-14-2006, 16:17
bezinteresni sa mi... :smt017 malko mi e glupavo 4e kogato gi vidq nikoga ne si otvarqt ustaata... :roll:

BornFromPain
11-14-2006, 19:48
Още никой българолюбец не ми е отговорил на последния пост...
Давайте де..
Или трудно се връзва хем да живееш като скинхед, хем да живееш като нацист.. И на местата където 2те неща не се връзват тактично пропускате..
Тъпаци.. Щото тоя дето е пробутал нацизма на скинхедс просто е искал да си се бият с анархистите и накрая никой да не може да направи нищо заради другия.. Живейте си и 2те групички като смотани побойници и в крайна сметка пак го духайте, щото нищо не правите и нищо не променяте..

Vicious mindless violence that offers nothing new.
Left wing violence, right wing violence, all seems much the same,
Bully boys out fighting, it's just the same old game.
Boring fucking politics that'll get us all shot,
Left wing, right wing, you can stuff the lot.

!!!

Victorya
11-14-2006, 19:56
човек тука да не изрази мнение дееба!Кефа се на скинарите и ходя със скинар и квото и да ми кажете нема да се променя!Както вие ги мразите така аз им се кефа невероятно много и не ми дреме кво мислите.Аз казах моето мнение,ама щом ще се заплашваме и псуваме нека бъде така!Никви ядове немате.Айде която иска да идва да ми налата:ше ви вида сите дрисли!

Victorya
11-14-2006, 20:24
какво лапам си е моя работа.да сънувам Хитлер и се гродея с това,защото вярвам в нещо и имам цел в живота.и никога не бих ходила с пънкар,каквото и да казвате!а "вие",които мразите скиновете каква е вашта цел?да народите безброй деца и да си уредите мизерния живот!да ви умра на целта!

BornFromPain
11-14-2006, 20:30
Айде разкажи в какво вярваш и за какво се бориш де.Да видим дали си вденала поне малко от смешната идеология или говориш наузуст..
Ако сега ходеше с пънкар щеше да разправяш как никога няма да тръгнеш с наци.. Някой антифа пънкар побойник направо ше ти допадне идеално на ниските критерии..
Иначе за целите ми можеш спокойно да не си тормозиш главицата с тях, защото ако тръгна да ти обяснявам какво искам да променя, начините, и всичко ще ти дойде в повечко, празноглава ми наци wannabe..

fake
11-14-2006, 21:07
глей са путко малолетна, да не ти припомням едно твое мнение из форума...

30. С черен/а дама/мъж (негър/ка) бихте ли легнал/а:
дам!това е доста екзотично и би ми харесало
ае ма нали си голямата скинарка, кво тогава искаш да се друсаш на негърски пишки?

Amayo
11-14-2006, 21:53
То кат се замисля и кат са в група па им зимам парите и им метам чантите на дърветата. :lol:
зимаш парите на баба си,ама не и на скиновете!ти да не да биеш дечица за стотинки.Ела у Враца да видиш Що е скин-мафеа!
А ако дойда с софийската мафия... :roll: нали се сещаш че такова село Враца няма да съществува вече на картата. Кво остава за некви чавета дето нанайси феродо.

_donna_
11-14-2006, 21:57
абе на тия скинхедс последно къв им беше проблема?



:-$


пп:докато се борите за разни идеали
няма да ви остане време да си изпиете ракията
ако се сещате за кво говоря : )

BornFromPain
11-14-2006, 23:10
Щото само т'ва им дай.. Бой, бой, бой, бой, хейткор, бой, бой, бой... А да и да се тупат у гърдите че са националисти и колко обичат България..
Иначе те пънкарите имат толкова философии че ше кажеш че до един са били философи хаха :> Единственото от цялата работа дето наистина ме кефи е индивидуализма.. другото са малко пресилени и мечтателски работи :> Ама поне звучат яко готино :>

RAWRRR
11-14-2006, 23:17
О,какъв индивидуализъм..като всички следват някакво течение от идеи,което им се втълпява до фтръсване,до фанатизъм и те толкова започват да вярват в него,че се опитват да унищожават всеки,който е дръзнал да не се съгласи с него.
Когато се кланиш на някоя идея,когато имаш за идол,няма как да имаш индивидуалност!

BornFromPain
11-14-2006, 23:26
Аз говоря за индивидуалност, ти говориш за уникалност :П
Иначе не се опитват да унищожат всеки който не е съгласен, защото са си го втълпили до фанатизъм.. Пънковете примерно им дреме.. Само им дай това което искат - свобода и никой да не ги пипа и живота е екстра.. Виж скиновете... на тях им дай бой.. Да става бой пък другото е все едно.. Ама защо скиновете стават нацисти?! Ей тва не моа си го обясня..
А все пак индивидуалността за която говоря е т'ва че всеки е сам за себе си.. Няма тоя е длъжен да направи еди кво си, ти си му длъжен.. Единаци демек :> Което е най-правилното щото хората и без т'ва са най-скапаните копелета и ще те изчукат когато имат полза от това..
А и самата идея на анархизма не е нещо на което да се кланяш.. Виж в тоя модерния вариант с социализмите и тия работи вече може.. Ама чистия анархизъм за който са се борили едно време вече не е нещо на което да се кланяш.. Просто борба срещу властта и тва е :>
П.С. айде бе скинхедс.. още никой не ми е отговорил на оня пост с многото въпроси.. до вчера не мое ви спре човек да пишете сега всеки ни-чул ни видял.. Айде задоволете ми любопитството!
П.С2. Накрая ще се окаже че никой не се е замислял за тия работи..

rosskata
11-14-2006, 23:33
не можете да ги съдите за това че мразят цигани,турци,рапъри,растаф ри и антифата!Все трябва да има с кой да се бият.А който си е патил от тях трябва да си вземе поука:със скин не се ебвай!

:smt005 :smt005 Е тая мацка ми разказа играта... Начи нацитата мразят тоя и оня защото видиш ли да има с кого да се бият... Най- сетне да си признае някой... Винаги съм подозирала че е нещо такова...

п.с Ми като искат да се бият да бяха станали боксъори, или да се бият помежду си... Все някой ден ще се избият един друг да не се пречкат наляво- надясно с психясалите си физиономии...

BornFromPain
11-14-2006, 23:38
Е че даже в песните им от едно време си се пее за бой :> Като някъв задължителен ритуал :>
Иначе че се бият помежду си тва го мани.. я заради отбори я заради други глупости.. Ама за кво да скачаш на други скинове с кубинки, като можеш да скочиш на малките начадени свлечове и да ги изкъртите... няма логика просто :>

Victorya
11-15-2006, 06:51
първо това за негрите беше доста старо мнение,при това и глупаво.Целта за която се борим е българия на българите (както се изрази един политик и всички се сещаме за кой говоря).Пример:във Враца има една стара джамия и в момента я оправят.Като туристическа атракция не е лоша,защото джамията е доста стара и си е находка направо.Обаче около джамията почват да се настаняват туркиши и в един момент минаваш и навсякъде ти се приказва на турски.Супер!В училищата ще обучаваме бежанци безплатно и те ще са с по-големи привилегии.Направо страхотно.А статистиките са че през 2010 година процента на циганите ще бъде 80,а на българите-20%.Ние ще фанем ще сбием 1-2 турчоре ама до тук ще стигнем и нищо няма да направим,защото сме малко и има прекалено много хора(като вас ли са де да знам) дето вярват в лайна като "толерантност и търпимост" и всякакви такива щуротии.Или просто си седят,защото са пънкари,рапъри,растафари,а тифата и не искат да се числят към "побойниците скинари" ( :twisted: ).В крайна сметка всеки сам избира.И беше глупаво да се пуска подобна тема,защото никой не е седнал да пуска теми за пънкарите или за рапърите.Всеки един представител на тея субкултури би се засегнал и ядосал,ако почнат да го обиждат.Какво занете вие за "нацитата"?нищо не знаете!Тука се разправят секви щуротии че скинарите бият момичета.Искам да питам тая битата:Удариха ли те,мила,и с какво?и един въпрос към твоя приятел:Павел за колко човека го виждате,та казвате,че скинарите нападат само в множествено число?Gold lioness (сигурно го обърках извини ме),породи голяма дискусия с изкривената си историйка.И преди да разказваш случая с мешката първо си припомни подробностите.Знам че мразиш скиновете и сички в тоя форум ги...

Victorya
11-15-2006, 06:57
ги мразят,обаче ако ще разказваш нещо го разказвай както е било.а що се отнася до случката с приятеля ти дето са го нападнали скиновете и той ги е питал що му налатат когато са много и що му не идват по един-бих могла да ти опиша ситуацията много по-добре от тебе.
И като финал целия пост трябва да кажа само едно:не можете да обвинявате никой и да обиждате никой,защото отстоява целите си и идеалите си.Не съм обидила никой пънкар или никой рапър или антифа.В един пост само написах какво им се случва.Обаче във всеки пост почти до тук срещнах 189463785473749073682893652893 обиди за скиновете ( а де не говорим колко са за мен).Хубаво,обиждайте,но то един ден ще си ви се върне.Това е от мене.Аз продължавам да си уважавам скиновете и да защитавам идеалите,а всички,които не ги разбират-сори за вас хора,много губите.

bulgarche
11-15-2006, 07:29
a[N]D[i]T[k]a]bezinteresni sa mi... :smt017 malko mi e glupavo 4e kogato gi vidq nikoga ne si otvarqt ustaata... :roll:
С теб пък какво искаш да си говори?


Аз няма да давам мнение по въпроса..
Благодаря само на Бога (не че вярвам в него) че си тръгнах веднъж по-рано от един концерт на Кокоша Глава..
Половината ми приятели бяха разкървавени,имаше много хора дето бяха в болница след това и защо..защото на някои си не им харесва идеологията за анархия (която се предполага,че всеки пънкар приветства..)..е тва не го разбирам,защо скачат на бой на всеки,които има различни възгледи от тяхните..
А понякога слушам пънк понякога (напоследък много по-рядко :roll: ),но не приемам там "философията" на пънкарите..но уви,като ме срещнат някакви няма да ме питат в какво вярвам..
Че и аз харесвам една две песни които са си пънк. Това означава ли че ъм пънкар?

i'm so excited!
11-15-2006, 08:02
първо това за негрите беше доста старо мнение,при това и глупаво.Целта за която се борим е българия на българите (както се изрази един политик и всички се сещаме за кой говоря).Пример:във Враца има една стара джамия и в момента я оправят.Като туристическа атракция не е лоша,защото джамията е доста стара и си е находка направо.Обаче около джамията почват да се настаняват туркиши и в един момент минаваш и навсякъде ти се приказва на турски.Супер!В училищата ще обучаваме бежанци безплатно и те ще са с по-големи привилегии.Направо страхотно.А статистиките са че през 2010 година процента на циганите ще бъде 80,а на българите-20%.Ние ще фанем ще сбием 1-2 турчоре ама до тук ще стигнем и нищо няма да направим,защото сме малко и има прекалено много хора(като вас ли са де да знам) дето вярват в лайна като "толерантност и търпимост" и всякакви такива щуротии.Или просто си седят,защото са пънкари,рапъри,растафари,а тифата и не искат да се числят към "побойниците скинари" ( :twisted: ).В крайна сметка всеки сам избира.И беше глупаво да се пуска подобна тема,защото никой не е седнал да пуска теми за пънкарите или за рапърите.Всеки един представител на тея субкултури би се засегнал и ядосал,ако почнат да го обиждат.Какво занете вие за "нацитата"?нищо не знаете!Тука се разправят секви щуротии че скинарите бият момичета.Искам да питам тая битата:Удариха ли те,мила,и с какво?и един въпрос към твоя приятел:Павел за колко човека го виждате,та казвате,че скинарите нападат само в множествено число?Gold lioness (сигурно го обърках извини ме),породи голяма дискусия с изкривената си историйка.И преди да разказваш случая с мешката първо си припомни подробностите.Знам че мразиш скиновете и сички в тоя форум ги...

виж какво госпожице, като заначало научи разликата между нацизъм и фашизъм, която като гледам хич не ти е известна.
ми като не искаш естествения прираст на цигойнерите да нараства непрекъснато, тогава вземи си народи 5-6 деца и посъветвай твоите наци приятели да направят същото, те ще са Българчета, ето ще направиш едно добро дело така.
и не смей да твърдиш че нацитата не удряли момиче. все едно пък някои момичета от нас не са имали спречквания с нацюги, та някои от моите познати са си го отнасяли и доста жестоко. с какво ли ? много странно, все едно пък имам нужда да ми вади нож или бокс. достатъчно му е да ми вкара един тупаник в лицето.
и айде стига писа простотии, че и без това вече стана за смях.

Victorya
11-15-2006, 08:18
:evil: :evil: :evil:
az shte si narodq 5-6 deca maoite fr shte si narodqt 5-6 deca ama nikoi drug nema da go naprava.Davai purva nie po teb,a? :evil: :evil: Stanala sum bila za smqh!Are nema nujda!Vse edno nikoi ot tuk ne e za smqh!Pishete i obijdate i samo tva znaete:ne znaem kakva e razliakta m/u fashizam i nacizam,udrqli sa bili momicheta...blq blq.Vyprosa s kakvo sa q udrqli ne beshe za tebe.Qd me e na vsichki,zashtoto sa imali edin-dva sblusuka sus skinove i si mislqt che vsichki sa tupanari.Az puk sum na mnenie che skinovete sa gotini hora i nqma da go promenq.Sednete i celiq forum me obijdaite i pak nqma da se promenq.Ako ti stavash mila za smqh sus tova kakvo otstoqvash si e tvoq rabota!Samo sprete nai-posle da fulite skinovevte-tva ne sa vi nito ciganite,nito turcite,nito politicite che non-stop da se oplakvate ot tqh.Hvanete i svurshete neshto polezno naprimer kato da si namerite cel v jivota... :twisted: :twisted: :smt019

i'm so excited!
11-15-2006, 09:00
:evil: :evil: :evil:
az shte si narodq 5-6 deca maoite fr shte si narodqt 5-6 deca ama nikoi drug nema da go naprava.Davai purva nie po teb,a? :evil: :evil: Stanala sum bila za smqh!Are nema nujda!Vse edno nikoi ot tuk ne e za smqh!Pishete i obijdate i samo tva znaete:ne znaem kakva e razliakta m/u fashizam i nacizam,udrqli sa bili momicheta...blq blq.Vyprosa s kakvo sa q udrqli ne beshe za tebe.Qd me e na vsichki,zashtoto sa imali edin-dva sblusuka sus skinove i si mislqt che vsichki sa tupanari.Az puk sum na mnenie che skinovete sa gotini hora i nqma da go promenq.Sednete i celiq forum me obijdaite i pak nqma da se promenq.Ako ti stavash mila za smqh sus tova kakvo otstoqvash si e tvoq rabota!Samo sprete nai-posle da fulite skinovevte-tva ne sa vi nito ciganite,nito turcite,nito politicite che non-stop da se oplakvate ot tqh.Hvanete i svurshete neshto polezno naprimer kato da si namerite cel v jivota... :twisted: :twisted: :smt019

оо, милата тя. знам, че скиновете са много свестни хора, някои от тях много ми помогнаха, до известна степен те ме направиха скинхед гърла, но само до известна степен, тъй като не мисля че на този етап мога да се нарека така щото просто имам още много какво да уча.
скинарите са свестни. да. но фашагите - не са. а нацисти още по-малко, и пак казвам за да си БЪЛГАРСКИ НАЦИСТ трябва да си пълен малоумник :D
а аз цел в живота си имам и я осъществявам, благодаря че си се загрижила. :-D

vignete
11-15-2006, 09:39
мда, съгласявам се с последните два поуста, защото наистина преди е имало истински скинове (или там наци...и т.н.) с ясна представа за идеите си, е и сега има някакъв малък процент, но другите са избрали това име и така се наричат само защото това е единствения начин да се предпазват(като и те станат от "лошите" :| ), та накратко псевдоскинЗ...ами...мда...

rosskata
11-15-2006, 10:04
Hvanete i svurshete neshto polezno naprimer kato da si namerite cel v jivota... :twisted: :twisted: :smt019

:smt005 Ей ама ще се спукам от смях... Цел в живота... Твоята каква е? Да връщаш България на българите, биейки някви циганета... Еми мила успех ти желая :smt005
Плюс това не ми казвай кого да хуля, защото аз с цигани никога не съм имала проблеми, а пък имам приятели- турци. И ако се опитваш да убедиш някой, че като вървиш наляво- надясно, раздавайки юмруци , имаш висша цел в живота...Опа , извинете, вие така ще връщате България на българите :smt005

BornFromPain
11-15-2006, 16:09
а за целта... политизирането на сцената от ИСД е едно от най-гадните неща, които можеше да се случат...
защото разни недоразвити хлапета като мен и вас почват да се вживяват в разни простотии...
Бих живял в АЕЦ-а 1 година само за да мога да подкрепя с 3 ръце, вместо само с 2 ;П

scion_of_Storm
11-15-2006, 16:27
Бе стига сте писали простотии бе :mrgreen: Нямал съм особено много срещи със скинари, за да кажа със сигурност какви са, защото въобще не познавам добре член на субкултурата. Със сигурност ще има и скинари, които са пичове, и такива, които не са. Така е навсякъде...

Victorya
11-15-2006, 19:26
Аз бях до тук,мамка му.И почвам да обиждам.Ето ви първите и последните обиди към хората дето пишат в тая тема:на празноглави и малоумни хора и целите думи на света да изприказваш пак мозък в главата няма да им налеш!Аз съм до тук драги.Вие продълавайте да обиждате,но някой ден ако видя някой от вас ще се погрижа да ме запомните!

scion_of_Storm
11-15-2006, 19:31
Спокойно сега де, всеки си има право на свобода на словото и лично мнение. Айде не заплашвай хората така, защото си противоречиш с всичко казано досега. И не мога да разбера как могат да те изнервят просто дискусии във форума, и то толкова лесно...

Victorya
11-15-2006, 19:39
Спокойно сега де, всеки си има право на свобода на словото и лично мнение. Айде не заплашвай хората така, защото си противоречиш с всичко казано досега. И не мога да разбера как могат да те изнервят просто дискусии във форума, и то толкова лесно...
ако и теб нападат по начина по който нападат мен и нещата които харсвам едва ли би седяла мирно и не би се ядосвала.Съжалявам за тва че заплашвам,но просто отвътре ми дойде да го кажа.Писна ми от обиди и щуротии-не само в тая тема ами и в други. (за метълите и пънкарите например) има някои неща,които прекрачват границите.Не че аз не ги прекрачих,но за нищо не съжалявам.Каквото повикало това се и обадило.Айде Sieg Heil и мир да има!

_donna_
11-15-2006, 19:52
Абре..
Защо всички с някви претенции
за мелета,анархии..
Всички мразещи,лоши,зли..
Всички,които всъщност НЯМАТ проблеми,
но доволно си ги намират
да се съберат някъде и да си спретнат
един як тупаник и да се изпоизбият..
ше се въздържа да не изтърся нещо още по-тъпо.

Така или иначе никой нищо не може да промени.
Е,да всеки може да си има теория,идеология,
всеки може да си 'фане компанийка и да трепе беззащитните
по улиците..но никога ЕДНА ИДЕЯ няма да промени света
по някакъв начин и хората които са били скинари на 17
сега си пият ракията пред телевизора.
защото никой не обича другия,
защото анархията не се постига с изпотрошаване на
прозорците на Народното Събрание ..
защото пънковете не са истински пънкове
а скинарите истински скинари..
седите и пишете за тва кой кого мрази по-напред
и как като не го мрази не е трю или обратното,ебах ли го.
знаете ли кво осъзнах?
не че ви грее ама..само чалгарите май са ИСТИНСКИ.
so many people so few bullets :smt016
/или нещо в тоя ред на мисли хахаа/

зайците не знаят кой е Йовков
ама знаят за амфетА
всички сме гъзари бе еееейй
хахаха

scion_of_Storm
11-15-2006, 20:02
Не съм момиче, и съм се оказвал в ситуация аз срещу цял един форум общо-взето. И не се нервирах, а се смеех с цял глас :) Верно, Зиг Хайл и мир не се връзват нещо, леееек оксиморон става :?

11-15-2006, 20:23
И като финал целия пост трябва да кажа само едно:не можете да обвинявате никой и да обиждате никой,защото отстоява целите си и идеалите си.Абе тва е много хубаво докато тоя дето си отстоява идеалите не почне да ги налага на другите и да им пречи да отстояват своите.А наците правят точно това.
Пък и тях никой не е тръгнал да ги напада,обикновено те започват да се заяждат и да налитат.Кой те рита та громаш...

Шишарка
11-15-2006, 20:24
И като финал целия пост трябва да кажа само едно:не можете да обвинявате никой и да обиждате никой,защото отстоява целите си и идеалите си.Абе тва е много хубаво докато тоя дето си отстоява идеалите не почне да ги налага на другите и да им пречи да отстояват своите.А наците правят точно това.
Пък и тях никой не е тръгнал да ги напада,обикновено те започват да се заяждат и да налитат.Кой те рита та громаш...Тва бях аз

BornFromPain
11-16-2006, 19:23
Къде са всичките мнения ве???
Или аз съм си ги изхалюцинирал или админите нещо са направили.. За което не ми се вижда основание... Освен ако от нас тука не се очаква единствено да се съгласяваме със всичко и да няма спорове..
Очаква се мненията да не нарушават правилата на форума!
3,9 и 10 точка от правилника.
moderated by Coki

BornFromPain
11-16-2006, 19:31
Абре..
Защо всички с някви претенции
за мелета,анархии..
Всички мразещи,лоши,зли..
Всички,които всъщност НЯМАТ проблеми,
но доволно си ги намират
да се съберат някъде и да си спретнат
един як тупаник и да се изпоизбият..
ше се въздържа да не изтърся нещо още по-тъпо.

Така или иначе никой нищо не може да промени.
Е,да всеки може да си има теория,идеология,
всеки може да си 'фане компанийка и да трепе беззащитните
по улиците..но никога ЕДНА ИДЕЯ няма да промени света
по някакъв начин и хората които са били скинари на 17
сега си пият ракията пред телевизора.
защото никой не обича другия,
защото анархията не се постига с изпотрошаване на
прозорците на Народното Събрание ..
защото пънковете не са истински пънкове
а скинарите истински скинари..
седите и пишете за тва кой кого мрази по-напред
и как като не го мрази не е трю или обратното,ебах ли го.
знаете ли кво осъзнах?
не че ви грее ама..само чалгарите май са ИСТИНСКИ.
so many people so few bullets :smt016
/или нещо в тоя ред на мисли хахаа/


Абе от къде се бръкна ти ве??
1. Да мразещи, лоши зли ако не ти харесва не живей на тоя свят.
"I am a monster but I WAS MADE
I am a beast that was BORN FROM PAIN"..

2. Моля те не ми обяснявай дали нямам проблеми..

3. Колкото до това, че никой нищо не може да промени - еми мога да ти кажа евала.. Едно истинско дете на модерния свят.. В който никой не вярва че може да промени нещо.. Винаги идеите са променяли света.. Това че на теб ти е втълпено че света не се променя не е от значение.. Пораженческото ти мислене въобще не ме интересува..

4. А това не е ли анархия?? Да покажеш че те има, че се бориш за нещо.. Защото ако само стоиш и си развяваш знамето от време на време няма да ти обърнат внимание.. Нима не са били нужни бомбени атентати за да се наложи 8 часовия работен ден вместо 12 часовия.. Ако едно време е имало само такива като теб, още щяхме да работим по 12 часа..

5. И последно.. Who are you to decide what is true?! Кой колко е истински не можеш да го определяш ти най-малкото щото даже не си наясно за какво става въпрос..

Шишарка
11-16-2006, 19:43
Къде изчезнаха мненията верно.Тамън щях сега вечерта да наппиша нещо по един пост на Queen_Victorya.Все едно, пак ще си го напиша.
Мила ми Queen_Victorya ,не мисля,че някой тук сериозно цели да те обиди.Това ,че ти се обиждаш си е твой проблем.На мен ми се струва много тъпо и несериозно ,когато някой приема неща написани във форум толкова навътре.
Вземи излез,обичайте се с приятеля ти и не се засягайте от всичко което ви кажат... или напишат

_donna_
11-16-2006, 20:30
Оо,извиняям се,госпоице целенасочена .. :smt005
Ше ме убиеш ве ей!



Абе от къде се бръкна ти ве??

Тва риторичен въпрос ли беше или да ти обяснявам
откъде идват децата?! :mrgreen:



1. Да мразещи, лоши зли ако не ти харесва не живей на тоя свят.
"I am a monster but I WAS MADE
I am a beast that was BORN FROM PAIN"..

Айде почна се с разни цитати.
Като те гледам не си кой знае кво чудовище.
Просто едно ламе пишещо по форуми.
Каквито сме всички.Но щом държиш да си жертва ..
Много хора ги боли за най-различни неща ама не си изкарват
проблемите чрез самоцелен пънкарски анархизъм .. дайте като ше се отличаваме поне с нещо добро да се отличаваме!



2. Моля те не ми обяснявай дали нямам проблеми..

Не че обяснявах на ТЕБ ама айде.
Щом страдаш от мания за показност можеш спокойно да ми обясниш
какви са ти проблемите,ако не го направиш не бих могла да си правя
извод,че имаш такива .. /е,да и на мен ми се запълва канала с косми/
бухаХАХахАХ..



3. Колкото до това, че никой нищо не може да промени - еми мога да ти кажа евала.. Едно истинско дете на модерния свят.. В който никой не вярва че може да промени нещо.. Винаги идеите са променяли света.. Това че на теб ти е втълпено че света не се променя не е от значение.. Пораженческото ти мислене въобще не ме интересува..

Айде когато ТИ промениш нещо,
или хората с идея като твойта променят нещо
в сегашното състояние на света да ми пратиш картичка,а?!
На мен нищо не ми е втълпено,аз сама решавам в какво да вярвам.
След 20 години ше те гледам на 8-часов работен ден,5 дни в седмицата в някоя смръдлива фирма за 300 лв. на месец.
И тогава ше дойда да ти завра анархистичните бълнувания там дет
слънце не грее! Твойто мислене също не ме интересува,но след като ти повдигна темата за моето.. Аз не пиша нещо,за да те интересува теб,скъпа.


4. А това не е ли анархия?? Да покажеш че те има, че се бориш за нещо.. Защото ако само стоиш и си развяваш знамето от време на време няма да ти обърнат внимание..
Кое е анархия,бре?
Абре,вие анархистите няма ли да разберете,
веднъж и завинаги,че това доколко обществото или нещо друго около вас ви ограничава зависи изцяло от вас.Вие искате анархия ама анархия на благата!Глупаци сте!Щото си голямата анархистка с големите идеи ама си живуркаш на топло и правиш точно това-развяваш си знамето от време на време и никой не те забелязва.
И скоро никой няма да го направи.Няма такова нещо като пълна анархия!Защото ако няма никаква друга власт освен тази на теб над самия себе си,ти пак ще си поставиш някакви граници!А има други хора,които не знаят как да ги поставят.Анархията,в този идеализиран вид,в който я представяте,който всъщност не може да се осъществи е разрушение!Само че не от хубавите и възраждащи разрушения ..
Плюс тва в България пишлеметата рапЕри на по 14 години си пушат трева в междучасията зад даскало.Е тва ако не е анархия здраве му кажи!Няма безплатен обяд,щото.



. И последно.. Who are you to decide what is true?! Кой колко е истински не можеш да го определяш ти най-малкото щото даже не си наясно за какво става въпрос..
Аз мога а определям за себе си каквото искам.
Нали си наясно,че не можеш да промениш мисленето на никого.
И не само че не можеш да промениш мисленето,но не можеш да промениш и знанието по въпроса.И това,защото си прекалено злобна,за да пласираш една идея щом като искаш тя да се осъществи.
Вместо да обясниш какво е анархия и как се постига,щом като аз толкова не разбирам ти си седнала да ми обясняваш кво съм недоносче.Така да е!И какво печелиш от тва,скъпа?!

_donna_
11-16-2006, 20:41
Ами да,всеки прави това,което иска за СЕБЕ СИ.

А за анархията,ами не,не съм чела за нея в тълковен речник.
Просто съм говорила с много пияни "анархисти" и такива
изводи съм си направила.Ако са погрешни то е по вина
на последователите на вашето философско учение..

..чийто ДЪЛБОК смисъл никой не се заема да разясни. :wink:

Иначе,и аз слушам Хиподил,споко.

BornFromPain
11-16-2006, 21:02
Уоу... Първо - нз от къде реши че съм F ама не съм..

1. Айде не ми обяснявай какво съм и какво не съм, щото тия неща дето аз съм ги видял въпреки че съм само на 18 ти само си чувала слухове за тях.. И не съм искал да ги виждам, което май наистина ме прави жертва защото не съм си избрал аз скапания живот.
И не искам да се отличавам с самоцелен пънкарски анархизъм защото нито съм пънкар, нито съм анархист, просто идеите са ми близки и мога да говоря за тях.

2. Това че за теб думата проблем се изразява в тия глупости, не си мисли че на всички са ни били предоставени приятни лигави животчета, на които само да се наслаждаваме..

3. За работата не ме мисли.. Достатъчно съм оправен за в бъдеще и образован за да не ти се налага да ме мислиш колко ше работя и колко ше изкарвам.. Но колкото и да изкарвам винаги си добре дошла да ми завреш анархистичните бълнувания където искаш.. Защото това че за теб думата свобода е бълнуване, не значи че и за мен е така, малка пачавро..

4. Ах.. обяснявай кой кво ти говорил за анархия.. Ама ти май криво си разбрала.. От 30 години насам пънковете не искат ПЪЛНА АНАРХИЯ, ако не си забелязала.. Анархия на благата съм искал... Дреме ми на кура за тия блага.. Да не мислиш че свободата се изразява в това да имап еди ква си кола, или да ядеш еди кво си месо?! Шибана материалистка

5. Ти можеш да определяш за себе си ама не ни го говори.. Защото всеки смотаняк като тебе, който не е наясно с нищо, определя разни работи ама повечето се стараят да си траят.. За разлика от теб която хем нищо не знаеш хем се опитваш да правиш изводи на основата на пълно незнание.. Еми не става!

6. Какво е анархия мога да ти обясня колкото мога да ти обясня и каквото е пънк.. Мога да ти преразкажа определенията от учебниците както явно са правили пред теб, но по-скоро бих ти казал че това са понятия които ти сам определяш за себе си.. Как ще интерпретираш понятията си е твоя работа.. И най-малкото - анархията и пънка остават неща които шибани материалисти като теб никога няма да разберат..

_donna_
11-16-2006, 21:09
@exploitedteen,докато не видя един нормален
представител на това философско учение,
мога ли да си правя изводите,че сте супер пичове?
Така или иначе не намирам смисъл в анархията ви.
Но няма значение..

@BornFromPain,не ти четох дългия пост,
/за да не ти се ядосвам на бумащината дето ше я избълваш :smt005 /
но мернах "шибана материалистка".
Само искам да ти кажа,че ти си точно толкова
материалист колкото и аз.Ако не вярваш питай майка си. :mrgreen:

Повече не смятам да споря с вас,
защото не ме интересувате,което е нормално. : )
Ай всите да сме живи и здрави.

ПП:

Как ще интерпретираш понятията си е твоя работа..
А защо преди малко не беше моя работа?!

Е,аз поне не те наричам шибан материалист.
Просто излагам виждането си по идеята,която следваш.
Ако ше минаваме на лични ХАРД обиди казвай. :smt005

BornFromPain
11-16-2006, 21:20
Ами от написаното по мой адрес не успях да видя дори 1 смислено изречение, така че дори не се чувствам длъжен да ти отговарям на тъпия пост..
Когато се научиш като започнеш спор, да можеш да се обосноваваш до край, без да се измъкваш с глупости от типа "не ти прочетох поста", тогава ела пак тука..

П.С. излагай виждания по някви идеи само когато знаеш нещо за тях.. така да стоиш и да говориш наизуст.. еми не става..

_donna_
11-16-2006, 21:22
само не ми говори от позицията на разбирач,
щото ми е ясно от къде си ги преписал тия думички.
ок?!

иначе,философията я почвам и без тва догодина
ше ви изуча анархистите и ше дойда тогава пак да ви
покритикувам,доста сте забавни.

а пък обективизма няма нищо общо с невежеството.

_donna_
11-16-2006, 21:31
хаХАХХаа..
Съвсем друго исках да кажа с "преписал"..
аз пък нещата дет' ги минавам
ги забравям. 8)

все едно..
живи и здрави.

BornFromPain
11-16-2006, 21:35
Ами честито.. Поредния разбирач и критик, дето подви опашка щото видя, че тука не са само невежи дето ще му се вържат на глупосите :>

11-16-2006, 21:44
Skinarite pak sa niaqkakuv vid metalI!!! :evil: :evil: [-X
exploitedteen sh6a dadesh6 li skype? :oops: [-o<

Amayo
11-16-2006, 21:47
Ами честито.. Поредния разбирач и критик, дето подви опашка щото видя, че тука не са само невежи дето ще му се вържат на глупосите :>
Ябу ти още ли продължаваш да разтягаш локуми ида се правиш на мисир? Мисля че достътъчно те посрамипх пред хората и те разбрах наъплон че си си най обикновен дрис дето навсичкото отгоре облвинява другите че не разбирали като всъщност си си най обикновен увиснал чур.

BornFromPain
11-16-2006, 21:59
Ами честито.. Поредния разбирач и критик, дето подви опашка щото видя, че тука не са само невежи дето ще му се вържат на глупосите :>
Ябу ти още ли продължаваш да разтягаш локуми ида се правиш на мисир? Мисля че достътъчно те посрамипх пред хората и те разбрах наъплон че си си най обикновен дрис дето навсичкото отгоре облвинява другите че не разбирали като всъщност си си най обикновен увиснал чур.

Хаха по дяволите пак ли ти бе.. Добре че вече знам да не ти се връзвам на глупостите дето пишеш щото можеш да задаваш тъпи въпроси по цяла нощ.. Пробвай да дразниш някой друг :>

Amayo
11-16-2006, 22:04
Ми естествено че не можеш да ми се връзваш, по простата причина че нямаш две капки мозък в главата и изобщо не си в час. Аз отдана предложих на админите да направят стандартен тест за ителигентност при регистрацията на членовете и който има под 3 точки да не го пускат, ама за съжаление ми казаха че така печелили повече пари и сега ше трябва сички тука да ти четат глупостите и да се бият по челото.

BornFromPain
11-16-2006, 22:10
Хахах е добре бе деба и като съм с 2.5 точки IQ да не може да пиша по форуми нали?
Айде стига с тия оффтопици, че ако се водя по тебе ще я направиме тая тема 1000 страници без да сме казали нищо :>

_donna_
11-17-2006, 09:55
хаХАХаха

ок,аз ще бъда подвилата опашка пред
неразбиваемите ви аргументи от рода на

"като се научиш да спориш до край ела пак"
"аз разбирам и тва си е факт"

и такива.

не,просто не ми се занимава точно с такива като теб,
Борн Фром Пейн хаХАхах..а смисъла щом не го намираш
не мога да ти помогна. :mrgreen:

@exploitedteen,
с "преписал" исках да кажа,че не е нужно да знаеш
историята на Rock'n'Roll -а по години,дати и групи,
за да слушаш тази музика
и тя да е твоя религия,идеология,философи я или
както там си го наречеш.
Така че не ми минавай с историйки от рода на
"ти не знаеш какво пише по книгите за анархията"
От книгите човек не се учи на вяра,мечти,целенасоченост
и точна преценка за света.Съжалявам,ако съм ти прозвучала надменно,изобщо нямам намерение да се взимам за нещо повече
от когото и да било.

_donna_
11-17-2006, 10:35
медицината не вреди на никого.:mrgreen:
пхх..какво пише,че всъщност представлява анархията
и какво тя наистина,в реалността Е са съвсем различни неща,
доколкото потвърди и ти.Значи не би трябвало да си вадя
изводи от разни боклуци,които срещам,а от книгите,в които
философското ви учение е представено както подобава.
Извиняям се,ама сега разбра ли за кво ти говоря? :mrgreen:
Не мисля да спорим повече наистина.
Щом смяташ,че не разбирам,ок,така да бъде.
Дай да прекратим тоя глупав спор,защото е очевидно,
че нито аз,нито ти ще променим по някъв начин позицията си.:wink:

_donna_
11-17-2006, 10:52
Не знаех,че философските учения могат да пребиват деца. :?

WeisseWut
11-17-2006, 17:07
еи макиа ви да еба виа сте едни такива гнусни пикочи аз съм от враца и иаскам само да кажа на тиа наште говниари които пишат тиа тъпотии че ако още един път видиа нещо такова нема да имат физическата възможност да пишат във скапания ви форум, защото ще бъдат брутално бити и ще бъда сам и ще ги пребия сички сам едновременно!!!! ЕБЕТЕ СИ МАЙКА СМРАДЕЛИ КОМУНИСТИ

maldini
11-17-2006, 17:10
еи макиа ви да е** виа сте едни такива гнусни пикочи аз съм от враца и иаскам само да кажа на тиа наште говниари които пишат тиа тъпотии че ако още един път видиа нещо такова нема да имат физическата възможност да пишат във скапания ви форум, защото ще бъдат брутално бити и ще бъда сам и ще ги пребия сички сам едновременно!!!! ЕБЕТЕ СИ МАЙКА СМРАДЕЛИ КОМУНИСТИ
бързо си смени местожителството а :lol: :lol: :lol:
путко много искам да ме набиеш.....

11-17-2006, 17:14
еи макиа ви да е** виа сте едни такива гнусни пикочи аз съм от враца и иаскам само да кажа на тиа наште говниари които пишат тиа тъпотии че ако още един път видиа нещо такова нема да имат физическата възможност да пишат във скапания ви форум, защото ще бъдат брутално бити и ще бъда сам и ще ги пребия сички сам едновременно!!!! ЕБЕТЕ СИ МАЙКА СМРАДЕЛИ КОМУНИСТИ
Като за начало се научи на чист книжовен български език, патриоте.

fake
11-17-2006, 17:41
еи макиа ви да е** виа сте едни такива гнусни пикочи аз съм от враца и иаскам само да кажа на тиа наште говниари които пишат тиа тъпотии че ако още един път видиа нещо такова нема да имат физическата възможност да пишат във скапания ви форум, защото ще бъдат брутално бити и ще бъда сам и ще ги пребия сички сам едновременно!!!! ЕБЕТЕ СИ МАЙКА СМРАДЕЛИ КОМУНИСТИ
като за начало се научи да пишеш верно :lol: смРАдел фашага...
я кажи кой си-име/прякор нещо;)
и земете си укротете тъпите пачи дето са ви гаджета да не пишат тъпотии по форумите а да прочетат по някоя книжка

gestapo
11-17-2006, 19:56
Хайде нацюги...


http://www.youtube.com/watch?v=vVHq0gViMLU&eurl=
Не се подигравай с фюрера :evil:

Communist
11-17-2006, 19:59
еи макиа ви да е** виа сте едни такива гнусни пикочи аз съм от враца и иаскам само да кажа на тиа наште говниари които пишат тиа тъпотии че ако още един път видиа нещо такова нема да имат физическата възможност да пишат във скапания ви форум, защото ще бъдат брутално бити и ще бъда сам и ще ги пребия сички сам едновременно!!!! ЕБЕТЕ СИ МАЙКА СМРАДЕЛИ КОМУНИСТИ
Нещастник, що вземеш да се разкараш от тука ](*,)
Нацистите на сапун!

i'm so excited!
11-17-2006, 20:30
Хайде нацюги...


http://www.youtube.com/watch?v=vVHq0gViMLU&eurl=

прекрасно клипче, как го намери ? :-D

11-17-2006, 20:40
ей на това му се вика хора без работа и връзка с главния :-)

oTPoBHa
11-17-2006, 21:11
хаах..едно не мога да разбера - на какво се гради тяхната любов към родината? върху това да мразиш хората ли? дАе*а и логиката..хаха макар че са яки хора ;) стига да не ги подразниш с нещо щото стават дяволи !!! и междодругото, говоря за обикновените скинари, не за ФА скинарите :)

BornFromPain
11-17-2006, 21:45
Че кои освен ФА скинарите обичат т'ва... деба как беше думата... а да бе - родината?
П.С. аз разлика между нацист и фашист не правя :П

BornFromPain
11-17-2006, 21:56
Е тия аполитичните не са тия дето само ходят да се бият с някой на расова, смъкнатова, растафарска, циганска и т.н. основи :> Демек пак не се връзва :>

BornFromPain
11-17-2006, 22:05
Абе мани те тебе.. Аз те знам че си от тия паметничните дето плашат децата колкото страх да има, ама да си бил някой от тях.. :П Не ми се връзваш :П
П.С. Ако беше от тия злите скинове дето само налитат на смъкнато както сме на 3 блока разстояние щях да съм те запомнил вече (все щеше да си ме засякъл);П

BornFromPain
11-17-2006, 22:11
Хаха да беше казал че стесняваш периметри :>
П.С. 422

BornFromPain
11-17-2006, 22:18
Хаха т'ва трябва да означава че се сети кой съм ли :>
БТВ май една сутрин преди даскало като ме замъкнаха да развеселявам някви пачаври май те засякох в Джедайски :> (не ме ебавайте - нарпавих го само щото после един ме закара до даскало :>)
Ама ако пак не си бил ти, се отказвам да се вглеждам в хората да те издиря хаха :>

BornFromPain
11-17-2006, 22:30
Дааа хаха.. не знаел блока :>
На тва бих ти повярвал само ако си от месец в квартала.. даже месец е много :>

BornFromPain
11-17-2006, 22:41
При тоя компютърния клуб.. Хаоса :> Зад него се пада :>

BornFromPain
11-17-2006, 22:49
Хаха добре малко капанче щото се замислих дали наистина си от селото :П
Точно до търговския е моя :> Срещу него е спирката за към 2 ;>

BornFromPain
11-17-2006, 22:57
Аа оня хилавия младеж с розовия гребен го знам и щях да му скоча като го видях.. С якенцето дийзел, маратончиците, дънчиците и розов гребен.. Фешънчето гадно..
А за боя - don't fuck with the mobb хаха :П Ебавам се :П

oTPoBHa
11-18-2006, 13:57
хаха..общи лафове :smt119

Amayo
11-18-2006, 20:09
Тоя обу чифт кубинки и почна да скача на секи хилав :-D . Първата крачка към световния анархизъм - втората е хроничен алкохолизъм и след нея всичко е ОК.

Amayo
11-18-2006, 21:46
По повод отварянето на досиетата на ДС се проведоха ожесточени дебати и изтече много информация за бивши престъпници. Ето една снимка на виден столичен разбойник по известен като експлойтед тийн.
http://www.tuning.bg/forum/images/avatars/15464889014545212269206.jpg

Amayo
11-18-2006, 21:55
Само гледай да не се замешаш в бизнеса с интимните буби.

Ziezi
11-19-2006, 22:34
Деба тука вси4ките са некви форумни убийци..Кат толкови дразнят що не се съберете и не си 4укнете една среща за да се разберете?Що като видите некой сам на улицата не отидете да ме плеснете един шамар,нали ги е страх като са сами?
Аре у лево!

BornFromPain
11-19-2006, 22:42
Ами ако го знам че ми е правил мизерии или че е бил приятели, и съм с някви хора директно му прилагаме скинска тактика "петима скачат в гръб" и готово.. Ама само ей така за кво.. Айде сички да сме баунсъри.. Пък и после нали ще ме намерят.. Т'ва е основния проблем :>

Ziezi
11-20-2006, 04:57
Ами ако го знам че ми е правил мизерии или че е бил приятели, и съм с някви хора директно му прилагаме скинска тактика "петима скачат в гръб" и готово.. Ама само ей така за кво.. Айде сички да сме баунсъри.. Пък и после нали ще ме намерят.. Т'ва е основния проблем :>

Ми аз не знам от къде сте решили,4е ска4ат само,като са пове4е...Срам ме е да си призная,но преди доста време ядох бой в Северния парк,щото двама приятели решиха,4е можем да набием една куп4ина(5-6 4овека) цигани,която мина наблизо..Така ги набихме,4е след тва ходих на един крак цела седмица..

Eleonora
11-20-2006, 08:20
Скинаритее :-D

WeisseWut
11-21-2006, 20:50
специално за всички антифа - песен на Landser - Weisse Patrioten


Пънкари,педераси и комунисти стоят в нашите черни списъци в деня Х в нула часа няма да ви спасят ченгетата!
Припев:Ние сме арийски бойци - бели патриоти -
Национал Социалисти - срещу чевените!
2.Марксистите управляват страната ни и интегрират негри и турците, но ние тук ще се вързправим на Изток и на Запад и ще се борим заедно срещу тази чума.Ала и бяла измет можем да видим как си отива от СПИН и дрога на тях им е все едно безразлично на нас обаче НЕ – защото имаме един идеал!

Communist
11-21-2006, 21:00
WeisseWut давай в същия дух
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

quench
11-22-2006, 08:43
Добре бе,разбрахме за деструктивността на идеите и убежденията ви,но след промяната на "света",след идването на "новия ред",какво ще стане?

pampers
11-22-2006, 12:13
за мен са фърлени хора... :mrgreen:

brain_stew
11-22-2006, 12:22
за мен са фърлени хора... :mrgreen:

демек? :smt017

machoka
11-22-2006, 19:20
Достатъчно по темата, каквото имаше се изказа, всичко останало е спам и обиди.