PDA

View Full Version : windows Xp-Linux



10-23-2006, 21:02
искам да попитам какъв пакет да си сваля за да може уиндоуса ми да заприлича на Linux. става въпрос за промяна на темата,бутоните,цветовете.. абе сетихте се :) днао успеете да ми помогнете [-o<

WILD__BOY
10-24-2006, 05:38
Windows-a никога няма да заприлича на Linux!

10-24-2006, 07:00
дам,така е ,ама все пак не говоря за някво пълно копие,а горе-долу ..Сигурен съм че имаше някъв такъв пакет,но му забравих името..КОйто знае да помага,плс :roll:

WILD__BOY
10-24-2006, 07:04
дам,така е ,ама все пак не говоря за някво пълно копие,а горе-долу ..Сигурен съм че имаше някъв такъв пакет,но му забравих името..КОйто знае да помага,плс :roll:
lindows?

Axxxel
10-24-2006, 08:17
lindows?
Линдолс-а е може би повече линукс...поне файловата му система е юникс базирана...+ тва аз съм виждал само лайф дистрибуции на линдолс...не съм се интересувал да видя дали има и други...

Forslor
10-24-2006, 14:45
искам да попитам какъв пакет да си сваля за да може уиндоуса ми да заприлича на Linux. става въпрос за промяна на темата,бутоните,цветовете.. абе сетихте се :) днао успеете да ми помогнете [-o<
Няма смисъл да натоварваш операционната система с глупости. Като искаш да ти прилича на Linux ,теглиш няколко Live -cd's различни дистрибуций и пробваш коя най ти допада след тва инстал и са спасяваш както можеш.
Препоръчвам ти UBUNTU . :wink: