PDA

View Full Version : Играе си с чувствата ми



PaMit0
10-23-2006, 21:03
Има едно мом4е от сьседното даскало което мн ми харесва,излизали сме 2 пьти и си прекарахме много добре,но той си има приятелка.За мен тва не е голям проблем щото не сьм от тия които биха свили гаджетона някое моми4е,но просто мом4ето мн ми харесва и се дьржи много странно на моменти по4ва да ме зака4а ала бала демек флиртува и в другия момент по4ва да ми говори за приятелката си,а той знае 4е сьм хльтнала до уши по него,а по този на4ин ме дразни и ме наранява.Не мога да сьбера сили за да го оставя,защото секи пьт като си кажа 4е пове4е няма да се занимавам с него продьлжавам,просто не мога без него,харесвам го адски много и мисля да 4акам докато се раздели с приятелката си,a до тогава да продьлжа да поддьржам отношенията си с него както до сега,излизания ала бала и така.Вие какво бихте ме посаветвали да направя :)

iiirish
10-23-2006, 21:12
след като между вас има флирт, съществува привличане и симпатии, тогава каква роля има тук приятелката му?! в крайна сметка една връзка никога не може да е вечна, защото в един момент тя все ще свърши по една или друга причина. дали тази причина ще е охладняване на чувствата, изневяра или нова любов, това не е от значение. изобщо като цяло е без особено значение защо една връзка се е разпаднала, важно е, че края е поставен и той не може да се предотврати.
така че да не те притеснява приятелката му. бъди напориста и може би малко по-директна за да се получат нещата между вас. а това, че ти говори за нея... ми и на теб самата ти е пределно ясно, че го прави за да те накара да ревнуваш.
айде успех ти желая ;)

tosti
10-23-2006, 21:15
anito kaza vsi4ko nqma kvo da kaga pove4e ;-)

MalKa_BLuDnica
10-23-2006, 21:36
mi spored men te ima samo zap riqtlka kum koqto mojebi izpitva ne6to...govori s nego i go pitai dali izpitva ne6to..ako izpitva togava she skusa s gadjeto si-ako ne zna4i ne se zanimavai s nego [-X

Pr0sTak
10-23-2006, 23:34
Anito.sl не съм съгласен със това твое изречение """""""""""""" а това, че ти говори за нея... ми и на теб самата ти е пределно ясно, че го прави за да те накара да ревнуваш.
айде успех ти желая """""""""""""

А помисли ли над версията : че като говори постоянно за нея - може да я обича и да я цени адски много и да го споделя така на това момиче (афторката) Обича си приятелката и не му е за другите :wink:

Просто я приема като приятелка :wink:

.п.п недей да ставаш от поредните малки кучки дето гледат да скарат някое момче със приятелката му !!!!!

Ясно е че те 2-та се обичкат и толкоз а това че говори за нея е доказателството :smt008 аз ако свалям друго момиче няма да говоря за приятелката си или ако и говоря ще е да покажа че си я обичам

Sazi
10-24-2006, 06:36
Emi ako naistina ima simpatii kam teb i te haresva pove4e ot svoqta priqtelka togava 6te q zareje :) A ti kato vidi6 udoben moment deistvai ;-)

PaMit0
10-24-2006, 09:07
Еми аз тва казах,че не сьм от тия дет биха свили гаджето на някой,за тва мисля да изчакам сами да скьсат и тогава да действам,но за сега само излизания ала бала и така :!:

BeBencEto
10-24-2006, 09:59
i ako ne e taina kak shte gi ostavish da se razdelqt pri polojenie che se svalqsh na momcheto i izlizate i tn i tn!? .... #-o

CrazyWitch
10-24-2006, 10:12
По подписа разбирам, че и ти си имаш приятел.

Та по темата: Не бъди мръсница. Явно обича приятелката си. Примери се с това. Ти си само временно увлечение за него. => Това виждам аз от страни.

koalka
10-24-2006, 10:28
Не им се бъркай в онтошенията.Това момче май не сериозно и към двете,а това трябва да ти говори много.И какво като тръгнете?Убедена ли си,че няма да флиртува с друга?Колкото и за някои да е нормално,определено не е приятно.Поставе се на мястото на приятелката му.Говори с него и му обясни,че така не може да продължава и ако иска да е с теб трябва да скъса с гаджето си или поне да избере една от вас.Ако продължи да те разиграва по-добре наистина спри,защото после ще си наранена много повече.

Slave4You
10-24-2006, 11:51
след като между вас има флирт, съществува привличане и симпатии, тогава каква роля има тук приятелката му?! в крайна сметка една връзка никога не може да е вечна, защото в един момент тя все ще свърши по една или друга причина. дали тази причина ще е охладняване на чувствата, изневяра или нова любов, това не е от значение. изобщо като цяло е без особено значение защо една връзка се е разпаднала, важно е, че края е поставен и той не може да се предотврати.
така че да не те притеснява приятелката му. бъди напориста и може би малко по-директна за да се получат нещата между вас. а това, че ти говори за нея... ми и на теб самата ти е пределно ясно, че го прави за да те накара да ревнуваш.
айде успех ти желая ;)
=D> =D> =D>