PDA

View Full Version : Мн ме е яд



10-23-2006, 21:10
Значи какво стана...тръгнах с едно момче,вече месец стана.Попринцип той си пада малко бройкаджия,но аз все пак си мислех,че е свестен.Отначало не повярвах,че ме харесва,но с времето си го втълпих.Питах го много пъти дали не ме лъже,дали не съм му поредната,която само чака да я зареже.С течение на времето,заопчнах да мисля,че не е такъв какъвто го изкарват всички.Почти всички приятелки ми казваха,че правя грешка,че съм се захванала с него,че много ще се разочаровам и т.н.
И днес беше просто върха-той ме заряза.И по начина по който най-много ме заболя.Чрез едно момиче.Той беше там,видя ме и все пак прати някой друг да ми предаде,че ме реже.Нищо не ми каза.Само дето аз се ядосах,отидох и му казах"значи може един месец да се занимаваш с мен,да ме баламосваш,а накрая не можеш да ме отрежеш,така ли?Не ти се занимава?(защото не му се занимавало повече с мен,не съм го кефела вече)."Аз какво да прая,правя се,че нищо не е станало,опитвах се да се държа весело,че не ме интересува...питал моя приятелка дали му се сърдя,не да дойде...поне това,не можа ли да направи?
На всичкото отгоре с него ми беше първата целувка.аз съм на 14,той на 15.Вярно,че още съм малка за тея любовни мелодрами,но бях започнала да се влюбвам в него...а тий...нз.Просто най-много ме е яд,че скъса така смен,иначе може би бих го преодоляла по-лесно.

tosti
10-23-2006, 21:15
em 6ans broikadjiqta si e broikadjiq vinagi takav 6e si bude sry :?

iiirish
10-23-2006, 21:17
да ти кажа честно аз и друго не очаквам от 15-годишен дрисльо, който с извинение още задника си не може да обърше, а вече се фука наляво и надясно, че стига да поиска той всяка може да му е в краката. :? ей точно такива дето са правят на голямата работа най-много ги мразя. още по-малко такива боклуци, които още си изживяват детството

ама и на теб се чудя къде си тръгнала да му се връзваш на глупостите?! :-s то колкото единия сега го хваща пубертета, толкова и другия :?

MalKa_BLuDnica
10-23-2006, 21:30
mi micko..az popadnah v tvoita situraciq samo 4e moq me zarqza sus sms..koeto puk e o6te po-gadno :| i sega mi tipa po gazy...karame da izlizame,ama nqmaaa...sega az go unijavam po na4ina po koito toi men..taka 4e ne se qdosvai vsi4ko se vru6ta v toq jivot..a i ti si malka (sigurna sum i karasiva) 6te ima6 mnogo po-dobri ot toq ! uspeh

avtorkata
10-24-2006, 06:36
Аве знам,че сама съм си виновна....сама се набутах и сама сега тр да се оправям.Но просто адски ме боли от факта,че го направи по тоя начин...поне в очите да ми го беше казал,а се оказа страхлив на всичкото отгоре....

Sazi
10-24-2006, 06:39
"Valkat kozinata si meni - no nrava ne" jenkar e i vinagi 6te si ostane.sama su vadi zaklu4eniqta

PerfectStrang3r
10-24-2006, 07:00
Той си е такъв и такъв ще си остане. На всичкото отгоре е и страхлив... Щом те е зарязал, голяма работа, еби му майката и продължавай напред. Малка си... имаш време за момчета много ;)

He3HauKa
10-24-2006, 08:45
Da me ti puka.Vdigash glava i go podminavash.Osven tova ,tova sa lapeshki prostoii.

DevilWish
10-24-2006, 08:52
Значи какво стана...тръгнах с едно момче,вече месец стана.Попринцип той си пада малко бройкаджия,но аз все пак си мислех,че е свестен.Отначало не повярвах,че ме харесва,но с времето си го втълпих.Питах го много пъти дали не ме лъже,дали не съм му поредната,която само чака да я зареже.С течение на времето,заопчнах да мисля,че не е такъв какъвто го изкарват всички.Почти всички приятелки ми казваха,че правя грешка,че съм се захванала с него,че много ще се разочаровам и т.н.
И днес беше просто върха-той ме заряза.И по начина по който най-много ме заболя.Чрез едно момиче.Той беше там,видя ме и все пак прати някой друг да ми предаде,че ме реже.Нищо не ми каза.Само дето аз се ядосах,отидох и му казах"значи може един месец да се занимаваш с мен,да ме баламосваш,а накрая не можеш да ме отрежеш,така ли?Не ти се занимава?(защото не му се занимавало повече с мен,не съм го кефела вече)."Аз какво да прая,правя се,че нищо не е станало,опитвах се да се държа весело,че не ме интересува...питал моя приятелка дали му се сърдя,не да дойде...поне това,не можа ли да направи?
На всичкото отгоре с него ми беше първата целувка.аз съм на 14,той на 15.Вярно,че още съм малка за тея любовни мелодрами,но бях започнала да се влюбвам в него...а тий...нз.Просто най-много ме е яд,че скъса така смен,иначе може би бих го преодоляла по-лесно.
Imah sy6tiq priqtel kato tvoq hodihme 3 dni i me skusa 4rez 1 moq fr. /s koqto posle hodi6e no kakto id da e :smt017 / s predtekst ,4e v na4aloto e bil mnogo zariben ,no ve4e sym mu omryznala.
Typaci sa teq det sa imat za playboy4eta ,no 6e se nameri nqkoi da gi svali ot zemqta.

BeBencEto
10-24-2006, 10:01
ne se qdosvai..prosto ne e porasnal oshte..nqkoi den shte sujalqva za vsqka edna svoq postupka :-)

CrazyWitch
10-24-2006, 10:05
Еми това момче.. не е постъпил никак мъжки.
Както си е женкар.. ми бие и на женчо. Повечето женкари са така.
Ти си само на 14. Няма за какво да страдаш. Живота е пред теб. Спкойно. :)

mechtaq_za_teb
10-24-2006, 10:32
nqma za kakvo da se qdosvash! nai se nervq na takiva kato nego,koito se mslqt za golemite playboy4eta!na puk mu pokaji 4e ti e vse edno!sigurna sam 4e toi ne e edinstveniq za teb,nameri si drug i se radvai na jivota :-D

koalka
10-24-2006, 10:34
АМи гадно се е получило,но занапред да знаеш,че като знаеш,че е бройкаджия не тръгвай с него!Просто тези момчета си се забавляват за сметка на момичетата.

white_chik
10-24-2006, 18:47
Мноо кофти,е такива момчета заслужават и аз не знам какво.Колкото и да е гадно аз бих започнала да свалям най-близкия му приятел,за да му го върнеш поне малко.Знам,че отмъщението не е решение,ама ще ти стане малко по-леко.