PDA

View Full Version : Згреших! Помогнете ми!



gre6nata
10-23-2006, 22:03
Ще го карам на право - ходя с едно момче от година и половина (той ми беше 1-я с който съм правила секс) и мойто "детско" любопитство,така да се каже, ме подтикна да разбера как е да си с друг.Спах с друг.Гаджето ми разбра, а даже и да не беше - щях да му кажа.Все още сме заедно (3 дни...). Той е далече от мен - на около 200 км.Студент е. Помогнете ми - кажете мога ли да си го върна обратно? Дали всичко може да е както преди? А и да кажа само че не беше само пт любопитство.Преди него преживях много тежка връзка (момчето за което си продавах и душата на Дявола ми заби нож в гърба) и незная дали щеше да преживея ако и той ме предаде,затова го предадох аз...
Помогнете ми! Кажете ми мога ли да си го върна отново?Някой преживял ли го е?

Sazi
10-24-2006, 06:42
Emi sorry ama za men si kurva.Za kvo iska6 sega da si vra6ta6 gajeto???Ve4e si spala s drug! Q mi kaji ako toi taka iska6e da vidi kvo e da spi6 s druga i be6e s pal s dr momi4e ti kak 6te6e da reagira6???Postavi se negovo mqsto ebasi.Az mrazq iznevqrata mislq 4e si postapila ujasno. :-#

LSD^Lady
10-24-2006, 06:49
Emi sorry ama za men si k***a.Za kvo iska6 sega da si vra6ta6 gajeto???Ve4e si spala s drug! Q mi kaji ako toi taka iska6e da vidi kvo e da spi6 s druga i be6e s pal s dr momi4e ti kak 6te6e da reagira6???Postavi se negovo mqsto ebasi.Az mrazq iznevqrata mislq 4e si postapila ujasno. :-#


suglasna sum ... postavi se na negovo mqsto.. ako toi beshe spal s druga ti kak 6te6e da se 4uvstva6 ? tova koeto si napravila e mnogo lo6o ... neznam kak da si go vurne6 no az opredeleno ako nqkoi mi izneveri nqma da go pogledna kolkoto i da go obi4am

sladinkoto
10-24-2006, 06:54
Az sam v sa6toto polojenie-izneverih na gadjeto mi s nai-dobriq mu fr-prespah s nego,za da ne me narani toi!Az bqh takava dokato nerazbrah kolko mn go obi4am!No sega ne sme zaedno razdelihme se za izveno vreme,za da si po4inem edin ot dr i da re6im kakvo 6te pravim!Ne sam go vijdala ot nqkolko dena,ma4no mi e!I osaznah kolko mn go obi4am!Zatova te savetvam da pogovori6 s nego i da mu se izvini6 iskreno!Sled tova go ostavi da si pomisli dali iska da ste zaedno!Toi ako te obi4a 6te ostane s teb!Uspeh!

PerfectStrang3r
10-24-2006, 06:55
Еми защо реши да спиш с другия ? Ти на 15 ли си ? Щом си наранявана... защо реши да нараниш неточния човек ? Поговори си с гаджето ти и го питай какво мисли да направи, но не го вини, ако те зареже, защото никой не иска такова отношение :)

gre6nata
10-24-2006, 07:25
На 17 съм.Да знам че изневярата е лошо нещо,но аз не съм нито най-хубавата която е видял,нито най-стройната,нито най-умната... Аз не съм нищо! Исках да съм сигурна че няма да го направи а дори и да го стори,да му кажа че съм спала с друг преди време и да го заболи и него не само мен.Беше един вид застраховка...
Не той все още е с мен.Но има много условия който трябва да спазвам,да не ходя на дискотека (без него), да съм от училище-дом и от дом-на училище,и най-важното ДА СИ ПРЕКЪРША ВОЛЯТА (да изпълнявам като ми каже нещо,да не се отговарам...) За мен характерът ми е единственото нещо,което харесвам в себе си,а той иска да го прекърши... Е знаете ли какво? Не го прекърши той, аз сама го направих и му го "поднасям на тепсия" пък каквото ще да става.....

gre6nata
10-24-2006, 07:53
Мразя се за това което направих !

Cosmo
10-24-2006, 07:57
Postypila si kato dete!Ot liubovpitstvo....pfuuu [-X
Ako bqh na mqstoto na priqtelq ti za nishto na sveta nqmashe da sam s teb...ti si mu izneverila,po tozi nachin si izgubila doverieto mu...a vryzka bez doverie e kato spalnq bez leglo... :-k
Da spechelish doverieto na chovek koito vednyj si predala e mnooooogo trudno! :smt012

gre6nata
10-24-2006, 08:11
Аз в момента съм нито момиче нито жена.Правя и от двете неща - и глупави детински дрешки и зрели разсъждения.Е това е да си тинейджър - НЕ ИСКАМ !!! Искам или да съм дете или да съм жена !!! Това не се търпи !!!

blood_dodo
10-24-2006, 08:21
Куха лейка. Презастраховала се била... Браво на тебе, давай в същия дух.
"На мене може да ми е гадно, ама на другия - повече..."
Предполагам това ти е девизът.

PerfectStrang3r
10-24-2006, 08:26
На 17 съм.Да знам че изневярата е лошо нещо,но аз не съм нито най-хубавата която е видял,нито най-стройната,нито най-умната... Аз не съм нищо! Исках да съм сигурна че няма да го направи а дори и да го стори,да му кажа че съм спала с друг преди време и да го заболи и него не само мен.Беше един вид застраховка...
Не той все още е с мен.Но има много условия който трябва да спазвам,да не ходя на дискотека (без него), да съм от училище-дом и от дом-на училище,и най-важното ДА СИ ПРЕКЪРША ВОЛЯТА (да изпълнявам като ми каже нещо,да не се отговарам...) За мен характерът ми е единственото нещо,което харесвам в себе си,а той иска да го прекърши... Е знаете ли какво? Не го прекърши той, аз сама го направих и му го "поднасям на тепсия" пък каквото ще да става.....

Първо не се подценявай. Не казвай " Аз не съм нищо ", защото разсъждавайки така, доказваш обратното. Това, което е било в предната ти връзка е ужасно. Но сега си сгрешила, но човек се учи от грешките си. Стегни се и НЕ СИ ПОТЪПКВАЙ ДОСТОЙНСТОВОТО ! Бъди поне малко човек, свободен, независещ. Не се прекършвай. Сбъркала си, голяма работа. Продължи нататък, забрави за всичко.

He3HauKa
10-24-2006, 08:43
Stiga se napadali momicheto bahti zlobnite deto ste.Napravila e greshka v karai na smetka hora sme i vseki moje da sgreshi.
Milichka napalno te razbiram,znam kolko e gadno da te predadat i e normalno da iskash da se predpazish ot novo razocharovanie.Mislq ch trqbva da otidesh pri nego,vzemi pari hvani vlaka i otidi,shte go iznenadash priqtno sigurna sam.I pogovorete i mu obqsni..... :wink:

BeBencEto
10-24-2006, 10:02
i da uspeesh da si go vurnesh nishto nqma da e sushtoto..plius tva ne go zaslujavash!

CrazyWitch
10-24-2006, 10:08
Предполагам, че ще можеш да си го върнеш, но нищо след изневяра не е както преди!

CrazyWitch
10-24-2006, 10:09
i da uspeesh da si go vurnesh nishto nqma da e sushtoto..plius tva ne go zaslujavash!

Никой не е безгрешен!

iiirish
10-24-2006, 10:12
казваш, че това което си направила е било един вид застраховка. но, мила, това пак не е гаранция, че той няма да ти изневери. някой хора обичат да си го връщат по същия начин по който са ги наранили. не казвам, че момчето с което си сега е такова, но помисли, че е било напълно безполезно и глупаво да си правиш подобни експерименти. може би наистина много си страдала за бившия, но пък не всички са като него!
а колкото до условията, които ти поставя приятеля ти мисля, че са меко казано абсурдни! не можеш да "вържеш" един човек до себе си, най-малкото което е нямаш право да му отнемаш свободата, както прави той с теб. според мен колкото и да искаш нещата да са като преди, те няма да станат. той никога няма да ти има същото доверие както преди изневярата. според мен най-добре се разделете, защото така нараняваш и него (като го караш непретъснато да те следи) и себе си (като не можеш да живееш свободно и пълноценно живота си) :!:

koalka
10-24-2006, 10:32
Той ли ти е изневерявал,че не можах да разбера?Ако е така,няма право да ти поставя условия или да ти се сърди.Ако чука всяка,която му пусне.Не можах да разбера дали говориш за него!

X boy
10-24-2006, 10:56
Nemojah da razbera za koi stava vapros 4e 4uka vsqka. Za biv6iq ili nastoq6tiq stava duma. Vse pak i nastoq6tiq spored men ne e cvete za mirisane 6tom ti postavq usloviq. A3 primerno sam s edna(delqt ni 500km), no nemoga da i kaja kvo da pravi i kvo ne a3 ne sam i gospodar tq pak rob. Nameri si drug i zapomni ot men NE PRAVI NE6TA KOITO NEISKA6 DA TI SE SLU4AT a3 sam na to3i princip. NO TI RE6AVA6 KAKVO 6TE PRAVI6.

Reich_06
10-24-2006, 12:05
изневерила си му(без значение каква е причината)=> не го обичаш!!!за какво ти е тогава да се връщаш при него???ако бях на негово място нямаше и да те погледна!!!не се хаби! [-X

nikinkaaa
10-24-2006, 12:42
Много интересна история няма как и аз да не се включа
:arrow: Първото което искам да ти кажа както каза PerfectStrang3r Не се подценявай! . Тва е супер тъпо заради гршките на друг да казваш "Аз съм боклук" ( примерно)

Да не спиш с месеци, като значе че твоята истинска любов чука която му пусне? Идвала ли е твоя роднина и заставала ли е пред теб с думите "спах с гаджето ти,знаеш ли бог е в леглото"? Премивала ли си кървавите си раце след като си била с юмруци в стената когато пак ти е изневерявал? Вадила ли си си стъкла от рацете, защото си чупила бутилка и си стискала стъклата?Наранявала ли си себеси, защото сърце не ти дава да нараниш него или пък да си тръгнеш? Плакала ли си сама някъде по улиците, цяла нощ????
Това беше в период 3 години. 3 години мъка. 3 години....
Просто тогава си се хванала с грешно момче и си мислила че ходите . Той е простак!.
:arrow: Наистина е дтска работа да изневериш от любопитсво :smt011
Стигнах до извода , че повтаряш грешките на бившияти :smt011

tosti
10-24-2006, 13:43
K***a i K***ar se sabrali i vsi4ko zdravata us*ali :lol: da izneveri6 ot lubopitstvo si e smotana rabota a 4e toi si e tapak i ti xodi6 s nego si e tvoi problem i dvamata da gorite v ada :twisted:

gre6nata
10-24-2006, 16:49
Зная че няма да е същото, зная го и с риск през целия си живот да страдам за това нещо (че нищо няма да е както преди) аз пак искам да съм с него.На мен ако не ми пукаше щеше да кажа "майната ти да не мислиш че ми е зор ?!" Да ама не... Аз нямаше да съм още с него ако не ми пукаше! Аз щеше да съм всяка вечер с различен и знаете ли какво - не ми е зор дали някой ще каже нещо за мене - аз не се влияя от чуждото мнение,плаша се от мойто спрямо себе си...

gre6nata
10-24-2006, 16:59
koalka бившия ми ги въртше тези номера, а настоящия... Точно това беше че аз незнаех той какво прави,нямах никаква представа само мой ли е или не. Да изчукаш някой и да се скатаеш после никой да не разбере е най-лесно. Ако и той беше направил така? Не не не не не.... Исках да му вярвам но като зня как боли като вярваш и в един момент излиза точно обратното - неможах. Няма да мога да му вярвам и за напред, но няма да му го показвам.
Мамка му целия ми живот прилича на сапунен сериал..... С малката разлика че краят не е "розов" ....

vvs_go
10-24-2006, 17:02
Ще го карам на право - ходя с едно момче от година и половина (той ми беше 1-я с който съм правила секс) и мойто "детско" любопитство,така да се каже, ме подтикна да разбера как е да си с друг.Спах с друг.Гаджето ми разбра, а даже и да не беше - щях да му кажа.Все още сме заедно (3 дни...). Той е далече от мен - на около 200 км.Студент е. Помогнете ми - кажете мога ли да си го върна обратно? Дали всичко може да е както преди? А и да кажа само че не беше само пт любопитство.Преди него преживях много тежка връзка (момчето за което си продавах и душата на Дявола ми заби нож в гърба) и незная дали щеше да преживея ако и той ме предаде,затова го предадох аз...
Помогнете ми! Кажете ми мога ли да си го върна отново?Някой преживял ли го е? i si negramotna sy6to

gre6nata
10-24-2006, 17:06
Колко съм грамотна,мойто момче ХИЧ НЕ МИ Е ЗОР !!! Казах и ще повторя не се влияя от чуждо мнение, а камо ли за нещо за което не ми пука к'во мислят другите. Питам само за това за което ми пука. А незнам как грамотността ще ми помогне да си го върна? Е кажи ми как ще ми помогне?

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-24-2006, 17:49
Kaji mu tfa koeto kaza na nas tfa koeto chuvstvash ako te obicha dostatychno she te razbere :]

gre6nata
10-24-2006, 18:10
Разбере може би,но прости и повярва... И без това ще го изненадам в петък,не се знае какво ще заваря де (след това което аз направих) ама те - ще опитам. Е дано имам успех и дано потръгне работата,пък докаде ще стигне - божа работа... [-o<

VeSna
10-29-2006, 09:31
Незнам.........

KuReC
10-29-2006, 17:47
e kvo stana we mozuk sq e nedelq ... kvo stana v petuk ?

BeBcHeTo
10-29-2006, 17:58
Много тапо си постапила

Elektra_x
10-29-2006, 18:05
Ще го карам на право - ходя с едно момче от година и половина (той ми беше 1-я с който съм правила секс) и мойто "детско" любопитство,така да се каже, ме подтикна да разбера как е да си с друг.Спах с друг.Гаджето ми разбра, а даже и да не беше - щях да му кажа.Все още сме заедно (3 дни...). Той е далече от мен - на около 200 км.Студент е. Помогнете ми - кажете мога ли да си го върна обратно? Дали всичко може да е както преди? А и да кажа само че не беше само пт любопитство.Преди него преживях много тежка връзка (момчето за което си продавах и душата на Дявола ми заби нож в гърба) и незная дали щеше да преживея ако и той ме предаде,затова го предадох аз...
Помогнете ми! Кажете ми мога ли да си го върна отново?Някой преживял ли го е?
Оф, абе хора що преди да напрайте някоя голяма глупости не помислите поне малко за последствията,а не после да тичате по форумите и да се оплаквате.Ми едвали ше си го върнеш камоли сичко да е както преди...ти си виновна и не можеш нищо да направиш...най малко да искаш да ти прости.

10-29-2006, 18:48
Kakto si po4nala 6e stane6 sled 1-2 godini basi elitnoto kurve...Xaxax i sa kvo qkata rabota zastrahovka ala bala xaxaxa jalka si mi mili4ka ima6 uma na 12 godi6na :lol:

assd
10-29-2006, 20:46
даже и в заглавието си Сгрешила, пише се Сгреших