PDA

View Full Version : Как мислите



baby girl
10-24-2006, 07:35
Не пазя диета ,но ям само по 2-3 хапки и вече нямам апетит мама каза ,че това въобще не е хубаво.

Вие какво мислите..

Ganxta*Girl
10-24-2006, 07:42
6to da ne e hubavo? mnogo sie dobre daje. ozna4ava 4e si s mnogo dobro fizi4esko i nai-ve4e psihi4esko zdrave.

Cosmo
10-24-2006, 07:49
ami nai dobre da otidesh na lekar....trqbva da razberesh kakva e prichinata za zagubata na apetita ti :)

SINDEL
10-24-2006, 08:30
Ми ако не ядеш щот просто не ти се яде, а не щото се пазиш да не дебелееш, на4и си4ко е ок. Плюс тва сега със смяната на времето организмът се пообърква и като нищо липсата на апетит да е от това

{}
10-24-2006, 10:33
еми ако първо си яла по 2-3 хапки на ден и после ти се е изгубил апетита .. нормално ,той организма
ти свиква без храна и после не само, че няма да ти се яде, но
каквото хапнеш ,ще го повръщаш ..
може да стигнеш до анорексия зависи ..
пък ако просто нямаш апетит и ядеш по малко , това се случва понякога
и липсата на апетит може да има много причини
но поне както си написала ти, аз го разбирам като първото :-k

CrazyWitch
10-24-2006, 11:06
Почти всички родители са така. Притесняват се.
Карат те да се тъпчиш. За това и сега съм като кит...
Нямаш апетит.. Не яж. Не може да се тъпчиш я.
Все пак похапваш... не е без хич.

CrazyWitch
10-24-2006, 11:09
Ми ако не ядеш щот просто не ти се яде, а не щото се пазиш да не дебелееш, на4и си4ко е ок. Плюс тва сега със смяната на времето организмът се пообърква и като нищо липсата на апетит да е от това

Напротив.
Със смяната от лято... зима.. (както всички виждаме есента ни се губи вече, като сезон) организма иска колкото се може повече храна. И аз това щях да напиша в поста си, но също така знам, че хората започват да ядът доста преди зимата пък и по-време на нея.
Обикновенно липсата на апетит се забелязва преди лятото.

Slave4You
10-24-2006, 11:13
според мен това е нещо временно...и на мен ми се е случвало само че обратното :arrow: да се тъпча като ненормална хаха :) ами минава след време.ако не мине до няколко дена отиди на лекар но не мисля че ще се наложи.

П.П.:Една моя фр сега е 8 клас и я помня още от 1 клас че никога нищо не ядеше и сега пак-просто няма апетит.Ама си е напълно здрава и няма проблеми

baby girl
10-27-2006, 05:40
на мен от месеци не ми се яде

™bLaCk`RoSe™
10-27-2006, 10:23
Познато.И при мене така.Даже съм сваляла по 3 кг на седмица или дори за 3-4 дни.Яж дори и малко,но по често.Така ще си сита и няма да пълнееш.Определено не се тъпчи с вафлички и такива глупости. :D

Rush_girl
09-27-2007, 14:48
Не пазя диета ,но ям само по 2-3 хапки и вече нямам апетит мама каза ,че това въобще не е хубаво.

Вие какво мислите..

Да ве... виждали сме те колко по "2-3" ядеш..!!! От тея 2-3 хапки вече си напрайла и корем, и гъз!!!