PDA

View Full Version : pls..help.me :(



Blo0dG1rl
10-24-2006, 12:11
:( am..zna4i..ima edno mom4e...koeto haresvam ot 4 godini..i..hodihme..do skoro (7 meseca)..oba4e..ne6tata mnogo se poobyrkaha..!na 14 fevruari (denq na vlubenite..)toi se napi i se celuva s edna moq fr..na konkurs za nai dylga celuvka..sled kato razbrah..skasah s nego..i posle toi mi se mole6e da se saberem..i az prieh..no bqh re6ena da mu otmystq po nqkakav na4in..i stana tova koeto si bqh naumila..spah s edno mom4e..no nikoi ni6to ne znae6e..pone samo az i toi znaehme..az bqh udovletvorena 4e sam mu otmystila makar 4e ne be6e po sa6tiq na4in po koito trqabva6e..sled tova prodaljihme da si hodim vse edno ni6tu ne e stanalo..(razbira se toi ne znae6e za drugoto mom4e..). hodihme dalgo..i kogato az zaminah na more..toi mi pisa sms..v koito pi6e6e 4e e razbral..za...vaprosnoto..mom4e..s.koeto sam mu otmystila..skasahme...posle pak se sabrahme za okolo sedmica..No..nakraq az razbrah 4e i toi e spal s druga..tova na men ne mi pre4i oba4e za6toto az super mnogo si go obi4kam..i iskam...pak da se saberem..toi se darji lo6o..s men..no petak i sabota..kato se sabirame nqkade da piim..toi se idva i me celuva..i t.n. kazva 4e ve4e nqama 4ustva kam men..ama..se drazni..kogato..az sam si govorq..ili ako nqkoi me zaka4a..spah s nego nqkolko pyti sled kato skasahme..ama..ni6tu ne se promeni..zna4i..problema..mi e ..4e..toi me obyrkva..mnogo..a.s nego ne moje da se govori..6oto...toi se si izmilsq..nqkafi..opravdaniq..edna..ve44er..pyrvo.. me obidi..posle doide da mi se izvini..posle..pyk..mi kaza 4e ne iska da imam 4ustva..kam nego..i nakraq..kato otivahme na diskoteka..me..drypna..i trygna da me celuva..a.az mu kazah da prestane..!otg..mu be6e..otkade znae6 4e o6te ne te obi4am!a pak ot druga strana prez denq se darji ujasno s men..a i nai vajnoto ima golqmo samo4ustvie..pls..pomognete mi i mi kajete..dali imam 6ans da se saberem..kakfo trqabda da napravq..i...ima li 4utva kam men :cry: :cry: :cry:

Nadelina
10-24-2006, 12:27
Trqbva da go hvanesh i da govorish s nego.. Kazvash mu vsichko koeto izpitvash.. Vsichko koeto ti teji.. Vsichko koeto ti e na syrceto.. Izlivash si dushata pred nego bukvalno! .. I go pitash dali ima shans da se saberete.. Da si pomisli dobre.. Zashtoto ako kaje che nqma da se saberete.. nikoga poveche nqma da te ima.. Nikoga! .. I ako toi naistina te obicha.. shte trygne s teb!

nikinkaaa
10-24-2006, 12:30
Trqbva da go hvanesh i da govorish s nego.. Kazvash mu vsichko koeto izpitvash.. Vsichko koeto ti teji.. Vsichko koeto ti e na syrceto.. Izlivash si dushata pred nego bukvalno! .. I go pitash dali ima shans da se saberete.. Da si pomisli dobre.. Zashtoto ako kaje che nqma da se saberete.. nikoga poveche nqma da te ima.. Nikoga! .. I ako toi naistina te obicha.. shte trygne s teb!
Така е наистина изеснете си всичко има и още нещо
:arrow: Аз мисля че с играе с тебе , но тва е лично мнение

iiirish
10-24-2006, 12:31
по отношение на държанието му има два варианта: той или е прекалено наранен от случилото се между вас, а от там и не иска да си признае чувствата, .... или и той не знае какво иска в крайна сметка!
според мен, което и от двете да е причината за поведението му, не трябва да търсиш начин да се събирате отново. дори и още да изпитвате чувства един към друг вие прекалено много сте се наранили взаимно до този момент и от сега нататък връзката ви ще бъде изпълнена със съмнения, догадки, следене и недоверие... а да бъдеш с един човек на тази цена е глупаво!

Blo0dG1rl
10-24-2006, 12:36
ami...toi mi se zakle 44e ne si e igral s men..i principno toi kato se zakylne..ne laje..
sa6to mislq..4e.ako obi4a6 edin 4ovek dostaty4no bi mu prostil vsi4ko kakto az napravih..i men me boli i me bole6e no go..napravih..toi kaza sa6to 4e mu e omryznalo da hodim!ot druga strana nqkoi ot moite fr..si mislqt 4e toi ima o6te 4ustva kam men no ne iska da se saberem za6oto..go interesuva kakfo 6te kajat drugite..a te se podigravat kakto na nego taka i na men

Nadelina
10-24-2006, 12:42
Za kfo vi se podigravat? Btw az mislq che toi ne si igrae s neq shtoto vse pak 7 meseca ne sa malko vreme.. a neshtata iz edin pyt ne mogat da se promenqt v syrceto mu :P

CrazyWitch
10-24-2006, 12:54
Просто с тия изневери сте си умърсили връзката... След това нищо не е същото.
Той е объркан. Не може без тебе, обича те.. То се вижда. В същото време има някаква рана в него.. както и в тебе, но явно той е най-объркания тук.

tosti
10-24-2006, 13:25
ebati lubovta nemam dumi izneverqvat si po cel den i se kusat i nakraq se obi4at abe mn tupo go praite i dvamata ina4e i dvamata ste kato deca ili se obi4aite ili se zarezvaite kvo samo si izneverqvate :evil:

koalka
10-24-2006, 13:56
Това,че сте си изневерили е съсипало всечко,ако питаш мен.Какво означава да го "обичкаш"???Това да му отмъщаваш ли?Не мога да приема,че го обичаш.Просто го харесваш.Отмъщението не е любов.Поредния тийнейджър,мислещ си,че обича.

Smiley_Girl
10-24-2006, 14:40
С ваште отмъщения и изневери много сте навредили на връзката си.Поговорете си откровено,опитайте се да си простите (ама наистина,без повече отмъщения) и ако мислите,че след всичко,случило помежду ви, можете да сте заедно и всичко да е почти както преди - давайте.Явно чувствата ви са много силни след като толкова гадности не са ги заличили.Струва си да опитате :wink:

summer_04
10-24-2006, 15:31
skupo moe milo momi4e ,nz kolko se obi4ate s tova mom4e ,oba4e se pravite na maimuni!po moe mnenie po -dobre se razdelete ,za da jiveqt vsi4ki mirno ili se suberete ,no predi tova izqsnete vsi4ko i sprete da se durjite kato nqkakvi de4ica,za6toto predpolagam ne ste!:)

Reich_06
10-24-2006, 15:33
skupo moe milo momi4e ,nz kolko se obi4ate s tova mom4e ,oba4e se pravite na maimuni!po moe mnenie po -dobre se razdelete ,za da jiveqt vsi4ki mirno ili se suberete ,no predi tova izqsnete vsi4ko i sprete da se durjite kato nqkakvi de4ica,za6toto predpolagam ne ste!:)

Super`girl
10-25-2006, 12:07
wow mn kofti situaciq.Moeto mnenie e da ne pravi6 ni6to ostavi ne6tata takiva kakvito sa vupreki 4e neiska6,ako toi naistina te OBI4A(a ne e privle4en ot teb) sam 6te doide da ti kaje 4e iska da se opravite a ako stane obratnoto zna4i naistina si igrae s teb i si misli 4e e nepovtorim i nemoje6 da go zameni6 s dr..tova sa pulni gluposti ako naistina misli 4e e taka.Taka 4e ako ne6to se zaka4i6 s nqkoe mom4e i na nego mu stane gadno i posle doide da ti se mazni ne mi obru6tai vnimanie ami go otreji,ako bqh na tvoeto mqsto 6tqh da go napravq..no nz ti si re6ava6,napravi togava koeto misli6 4e 6te e nai dobre za teb! uspeh..

IKisseDAGirL
10-25-2006, 12:41
уфф кви са тия отмъщения.. направо са ви провалили връзката :smt011
един път се е целувал човека с няква си и от там ти си почнала с изпълненията.. спах с едно момче, ма после скъсахме, че му простих и пак се събрахме, пак скъсахме, ама аз спах няколко пъти с него.. целуваме се като сме пийнали.. :shock:

май е време да приключиш с тази история =; :-k
нещата са прекалено объркани и вместо да се опитваш да ги оправяш (едва ли някога ще успееш), най-добре забрави всичко и започни на чисто с друго момче.. просто няма смисъл да задълбаваш с това, при положение, че е казал, че вече няма чувства към теб - той само те използва, а ти се примиряваш като някоя ***** на повикване

порасни ](*,)

assd
10-25-2006, 14:18
абе аре научете се да пишете на кирилица бе! уважавайте си езика, е тва младото поколение съвсем се развали...

бр
02-17-2007, 16:16
пф! хахаха таа е от димитровград не от пловдив!:))))))
най-големата курва на града хахахахахха
тъпа руса курва хахаха не и обръщайте внимание бе:)аз 4ак сега виждам слу4айно тоа сайт:))))))

Blo0dG1rl
02-28-2007, 16:22
ne6tu se byrka6 moito mom4e..ne sam ot dimitrovgrad nito pak sam rusa..ako iska6 da razbere6 koq sam vlez v www.Blo0dG1rl.piczo.com Paola se kazvam i...Pls ako ima ne6tu ne pribyrzvai s izvodite si za6toto moje vinagi da sa ti vqrni no v slu4aq gre6i6 :evil: :smt013 :smt019 :smt018 :smt014

alkobalko
02-28-2007, 16:35
Темата е стара!