PDA

View Full Version : hi



mi6etto_555
10-24-2006, 12:11
Няма какво да правя и затова реших да напиша няклоко смс- дано не се разсърдите....

1. Пожелавам ти да намериш това което търсиш, когато го видиш да го разпознаеш, да имаш огромно щастие, да го получиш, и най важното да го запазиш до себе си.

2. Мисля за теб постоянно, обсебил си ме тотално, искам те моментално, дори и да е фатално.

3. Прави секс с дявола, за д имаш връзки в ада, но не забравяй че на този свят дявола съм аз...

4. Най-трагичното нещо е смъртта. Най-студеният отговор е Не. най-топлото изречение - Обичам те. Най-обичаното същество - ТИ!

5. Ако бях птица щях да пея за теб, ако бях поет щях да пиша за теб, но не съм нито птица нито поет, а съм момичето което те обича.

6. Дали ще мога някога да те забравя? И твоите очи красиви които си играеха с мен и моето сърце.

7.Когато видиш сутрин слънцето, то ти изпраща огнени целувки вместо мен, когато видиш луната тя те прегръща за лека нощ от мен.

8. Ако със изгрев започва деня - ти си моя изгрев.
Ако със залез започва ноща - ти си моя залез.
Ако живота е изгрев и зализ . ти си моя живот.

9. Ако не вярваш че те обичам, разбии сърцето ми на парчета, но знай всяко парче те обича повече от хиляди сърца.

10. Ревнувам те от слънцето, защото те топли, ревнувам те от луната защото те гали, мисля за теб когато не мисля, обичам те дори когато не обичам.

11. Не ме е страх да ти призная че те обичам, не ме е страх да призна че любовта си към се вричам, страх ме е от едно - някой ден да не си отидеш.

12. Ако има любов това си ти, ако има обич това си ти, ако има бог това си ти, ако няма кои да ти кажа обичам те- аз ти го казвам..

13. Ако някой ден чуеш вятъра да свири, то знай че ти шепне колко те обичам, ако някой ден завали силен дъжд, то знай че щом не си до мен денонощно ми липсваш много.

14. Часовникът се смее от стената, пропуснала съм най-щастливия си част, когато някой ме е дълго чакал, а аз съм чаала да чуя твоя глас.

15. Научих се без да гледам, да те виждам, без да слушам да те чувам, научих се със сълзи да живея, но без теб немога да живея.

16. Аз знам, че ти не ме обичаш, аз знам че твоето сърце мълчи, за туй ще викна обичам те не ме мъчи.

17. Отне ми минута да те срещна, отнеми ден да се влюбя, а сега ми трябва цял живот за да те забравя.

18. Не се влюбвай в очите, защото те ослепяват, не се влюбвай в косите - те побеляват, влюби се в сръцето защото то е което обича истински.

19. Обичам те тук няма тайна, а истина и горчива болка и мъка безкрайна че ти не разбираш моята любов голяма.

20. Искам да ти подаря луната, но през деня се губи
искам да ти подаря слънцето - но рез ноща се губи
затова ти давам любовта си, която НИКОГА, да се загуби.

21. Случайно те срещнах, случайно те спрях, случайно открих в теб любовта, случайна усмивка, а после тъга обичам те - но ти така и неразбра.

22. Не питай защо изчезна светът наоколо, в моя ум сега живееш само ти. В късна зима азще те сгрея и щети шепна "Моя живот - това си само ти".

nikinkaaa
10-24-2006, 12:14
има 145834394764967489 такива теми ](*,)

PerfectStrang3r
10-24-2006, 18:27
Поредната такава тема, но текстчетата са яки :)

simemel
10-24-2006, 18:54
mmm da biva si gi sms-4etata ! O:)