PDA

View Full Version : какво да направя ????



10-24-2006, 12:43
значи има едно момче с което сме в един клас от тази година(понже сега сам 8-ми клас)та с него станахме гаджета преди 1 седмица- много го харесвам, но проблема е ,че когато не сме сами той забравя за мен:( в даскало в междучасията е заобиколен от други хора най-вече момичета вместо да стои при мен той е при тях!преди да тргнем беше то4но обратното-непрекасното беше с мен ,всеки ден ми прашташе смс-и ,в които пишеше, че ме харесва и т.н.!
когато сме само двамата е толкова миличък и си личи ,че изпитва нешто,но когато е сред други.......вчера се ядосах и го накарах да ревнува като и аз постъпвам така спрямо него както той с мен и той побесня :( никой никога не го беше виждал в такова сътояние!обясних му защо направих така той започна да сажелява обеща ми повече да не прави така защото наистина ме обичал ,но днес......беше сащото :(

Nadelina
10-24-2006, 12:47
Mnogo e malak oshte.. oshte dori ne znae kakvo e istinskoto znachenie na dumata "gadje" .. Tfa e prichinata da se dyrji taka..

CrazyWitch
10-24-2006, 12:47
Лапешка му работа. То и той не знае ко иска! Прави се, че не ти пука за това какво прави той. Хили му се на среща.

CrazyWitch
10-24-2006, 12:49
Mnogo e malak oshte.. oshte dori ne znae kakvo e istinskoto znachenie na dumata "gadje" .. Tfa e prichinata da se dyrji taka..

Едно е да имаш гадже, друго - връзка. Така, че когато пораснат и двамата ще се докоснат до истинския смисъл на думата обич.

iiirish
10-24-2006, 12:56
разделете се за да осъзнае какво е изгубил! ако това стане значи наистина държи на теб, ако ли не - не съжалявай за направения избор. успех

IKisseDAGirL
10-24-2006, 12:58
ее ми постоянно вързан за теб ли да седи?

е да, има момчета, за които гаджетата им са единственото интересуващо ги нещо, но повечето много държат на общуването и с други хора, обичат понякога малко да позабравят за връзките си и да се отпуснат в чисто приятелска компания - да се посмеят, да обсъждат хората, да се позакачат, да се лигавят, да се направят малко на голямата работа.. :mrgreen:

важното е, че когато сте си двамата, той се държи добре, заеби останалото..
дай му свобода, защото започнеш ли да претендираш за постоянното му внимание, мн лесно можеш да го изгубиш :?

tosti
10-24-2006, 13:21
xaxa boje reji go ;) ti tva ako mu vika6 gadje to i gadje mai ne e ;-)

koalka
10-24-2006, 13:59
Постъпва по детски.Трябва да настояваш да престане,но май нещата не са сериозни от негова страна...може и да те харесва и да си се закача с други,да флиртува.

Smiley_Girl
10-24-2006, 14:43
Може да го е срам да е се до тебе пред други хора.Явно не знае как да се държи с гаджето си.Ще порасне :-D

Hypn0tiC
10-24-2006, 16:17
Maluk e o6te...neznae kakvo da pravi i kak trqbva da postupi kum teb....ili vie se kriete...kogato ste sami ...toi te pregru6ta celuva...a kogato e sys priqtelite si...ne smee da si priznae 4e hodi s teb!
Ufff lape6ka rabota ti si hvani nqkoi batko...i mu pravi napuk na malkiq! :D

PerfectStrang3r
10-24-2006, 18:21
Детска работа. Кажи му, че искаш повече внимание да ти обръща в междучасието :)