PDA

View Full Version : Rozofki keckiii!!!{}



10-24-2006, 16:07
Vai hora naposledak mnogo po4nah da se kefiq na kecove!!mnogo vi molia nqkoi da mi kaje ot kade ot burgas moga da si vzema i da sloji snimki na negovite lubimi

p.p.-pls zaduljitelno da sa rozyfkii ili pone ne6to rozofky da ima po tqh :smt007 ...durja na tozi cviqt,smqtam 4e 6te sa mn sexy i sladki.pls puskaite snimki

Just`Different`
10-24-2006, 17:19
Ami kvo da ti kaja i az NAPOSLEDUK(gledam 4e stava moderno da se no sqt kecove)...taa se zaribih po kecki...i est e zaduljitelno da sa ROZUFKIII i ako moje sus sur4ica i peperudki po tqh...6toto ako ne sa rozovi nqma da mi vurvqt s rozovata poli4ka i nqma da buda tolkova SEXY I SLADKA....puk az za tva gi iskam de...Taa ako nameri6 mi kaji 6toto mnoyy mi trqqt...nqqm s kfo da hodq na kafe...

10-24-2006, 17:23
TOCH4NO! :D razbiram te "just`diferent`" i az sum v su6toto polojenie...dano tuka osven nqkfi metuli ima i hora koito 6te ni pomognat. "drawers" pls kaji kade e toq magazin v bs li e 6tot to4no takia si tarsiq :wink:

machoka
10-24-2006, 18:35
Moderated by me.

От тук нататък или постове по темата, или бан за спам.

:arrow:

white_chik
10-24-2006, 18:43
Еми виж сега за Бургас не мога нищо да ти кажа ама 100% има магазини,откъдето да си ги купиш.Аз сега съм с http://www.top-trendy.com/images/Adio%2520Womens%2520Classicm1.jpg] (http://images.google.bg/images?q=tbn:H4p5G2o298L4ZM:[url) Тези[/url] и съм много доволна иначе няма да ти викам за розовото,всеки си има право на вкус,ама ако си решила да си взимаш кецове,си вземи оригинални,просто са по-качествени и не се съсипват лесно

In4iTu_
10-24-2006, 20:33
[b][i] http://www.alyon.org/~gdelorme/my_html/etude_doc_convers_signe.jpg

[img]http://nomanblog.free.fr/blog/images/nouv

10-25-2006, 14:12
www.shoes.com/product.asp?p=5019115%7EWomens%7CAthletic%7EADIDA&sc=WOMENS&variant_id78435 Тея не са лоши разгледай по магазините :|

Rastabreeder
11-07-2006, 21:43
Ami kvo da ti kaja i az NAPOSLEDUK(gledam 4e stava moderno da se no sqt kecove)...taa se zaribih po kecki...i est e zaduljitelno da sa ROZUFKIII i ako moje sus sur4ica i peperudki po tqh...6toto ako ne sa rozovi nqma da mi vurvqt s rozovata poli4ka i nqma da buda tolkova SEXY I SLADKA....puk az za tva gi iskam de...Taa ako nameri6 mi kaji 6toto mnoyy mi trqqt...nqqm s kfo da hodq na kafe...

male rumi ti naistina si golqma ufca ma ... taq macka sa ebava s tebe ne te pou6trqva pa4a dolna prosta takava , zaradi hora kato tebe ima GADNI METALI NARKOMANI 6toto edin 4ovek kat te vidi kva si prosta fe6anka 4algarka i 6te mu ostane edinstveno metal da stane ... az kato te gledam kva si tupa ami te mai mai priqtelite ti gi e sram da si priznaqt 4e te poznavat a , az ako ti bqh priqtel 6tqh da te grumna da spestq na roditelite ti mukata da imat du6terq ufca ... gorkite :cry: mnogo mi e jal , molq se na boga da ne mi se rodi takova "umno krasivo fe6an4e 4algar4e" kato tebe 4e 6te si ubiq vsi4kite deca i cqloto semeistvo napravo ta e*a v ufcata prosta selska maina , zaradi takiva pa4i kato tebe me e sram da kaja 4e sam bulgarin ama ti trqbva da si 6tasliva 6toto to4no tva se iska za da stane6 4alga pIvIca i da si izvestna , samo malko da pod**a6 i vs 6te e na 6 ai hoi se e*i

11-08-2006, 10:20
hahahah

11-08-2006, 11:15
Vai hora naposledak mnogo po4nah da se kefiq na kecove!!mnogo vi molia nqkoi da mi kaje ot kade ot burgas moga da si vzema i da sloji snimki na negovite lubimi

p.p.-pls zaduljitelno da sa rozyfkii ili pone ne6to rozofky da ima po tqh :smt007 ...durja na tozi cviqt,smqtam 4e 6te sa mn sexy i sladki.pls puskaite snimki

я кажи къде учиш и на колко годинки си

XePouH
11-08-2006, 11:47
айда пак тая мода,ако е модно да си обръснеш главата ша го напрайш ли ?

PiLeto~UbieC
11-08-2006, 14:07
Vai hora naposledak mnogo po4nah da se kefiq na kecove!!mnogo vi molia nqkoi da mi kaje ot kade ot burgas moga da si vzema i da sloji snimki na negovite lubimi

p.p.-pls zaduljitelno da sa rozyfkii ili pone ne6to rozofky da ima po tqh :smt007 ...durja na tozi cviqt,smqtam 4e 6te sa mn sexy i sladki.pls puskaite snimki

Една точна дума имам за тебе - КИФЛА ! :smt019

quench
11-08-2006, 14:09
Бххххх! Анатема,анатема!

n0 CoNnEc7i0n =)
11-08-2006, 15:16
TOCH4NO! razbiram te "just`diferent`" i az sum v su6toto polojenie...dano tuka osven nqkfi metuli ima i hora koito 6te ni pomognat. "drawers" pls kaji kade e toq magazin v bs li e 6tot to4no takia si tarsiq

mmm mislq 4e momi4eto te ironizira6e...

ne6to ne se kupuva za6toto e moderno ili za6toto si vidqla nqkoi s takiva i si se izkefila...tfa e super povurhnostno ot tvoq strana

WILD__BOY
11-08-2006, 15:35
TOCH4NO! razbiram te "just`diferent`" i az sum v su6toto polojenie...dano tuka osven nqkfi metuli ima i hora koito 6te ni pomognat. "drawers" pls kaji kade e toq magazin v bs li e 6tot to4no takia si tarsiq

mmm mislq 4e momi4eto te ironizira6e...

ne6to ne se kupuva za6toto e moderno ili za6toto si vidqla nqkoi s takiva i si se izkefila...tfa e super povurhnostno ot tvoq strana

Защото тя е много дълбока и емоционална натура. :-$

11-11-2006, 21:52
http://www.shoes.com/category.asp?c=WOMENS&brand=GALLA
eto kecove kolkoto iskash
nai qko e kolko shitvat cenite v bg

n0 CoNnEc7i0n =)
11-12-2006, 13:38
TOCH4NO! razbiram te "just`diferent`" i az sum v su6toto polojenie...dano tuka osven nqkfi metuli ima i hora koito 6te ni pomognat. "drawers" pls kaji kade e toq magazin v bs li e 6tot to4no takia si tarsiq

mmm mislq 4e momi4eto te ironizira6e...

ne6to ne se kupuva za6toto e moderno ili za6toto si vidqla nqkoi s takiva i si se izkefila...tfa e super povurhnostno ot tvoq strana

Защото тя е много дълбока и емоционална натура. :-$

emi kato ne e da stane :P

oTPoBHa
11-17-2006, 22:06
Rastabreeder... евалата :P ебаси да*ба и смотаните пикли фешански, тва просто на някои се превърна в мода.. то нали тва е целта да си антифешан пък те всичко изчалгаряват.. напоследък и било модерно да се носят смъкнати панталонки с нарисувани цветенца и пеперуди, пък и една розовка блуза просто перфектно...оооо и РОЗОВКИИИИИИИ КЕЦКИНКИИИИ малееей всичко отива по дяволите..

ErinEverly
11-17-2006, 22:30
Ужас... И после защо кецовете са модерни. Седнала една потенциална бъдеща чалга певица да иска кецове. Слегаи токченцата, бе, "муци".

rosskata
11-17-2006, 23:14
Абе да носи кецове като иска момичето...
Аз също не спадам към някоя субкултура но нося кецове защото са удобни... и да, имам едни сето имат розово... Не че съм фенка на розовото, но модела е супер и така...

BornFromPain
11-17-2006, 23:23
Абе вие сте яко зле!! Как може да носите кецове, като това е част от униформата на нас стрийт пънк скейтъро байкъро свлечовете от паметника? Не се ебавайте с т'ва защото скоро ще обявим война на всеки скапан позьор, който носи кецове без нужното за това вероизповедание!!!

RAWRRR
11-17-2006, 23:55
Абе вие сте яко зле!! Как може да носите кецове, като това е част от униформата на нас стрийт пънк скейтъро байкъро свлечовете от паметника? Не се ебавайте с т'ва защото скоро ще обявим война на всеки скапан позьор, който носи кецове без нужното за това вероизповедание!!!

Загубена кауза,те имат в пъти числено превъзходство.. :roll:

rosskata
11-17-2006, 23:58
:lol: Ще се изразя в стил МС ФАРАОНА:

:arrow: Ще нося каквото си искааааааам :!: :!: :!:

BornFromPain
11-18-2006, 00:03
Абе вие сте яко зле!! Как може да носите кецове, като това е част от униформата на нас стрийт пънк скейтъро байкъро свлечовете от паметника? Не се ебавайте с т'ва защото скоро ще обявим война на всеки скапан позьор, който носи кецове без нужното за това вероизповедание!!!

Загубена кауза,те имат в пъти числено превъзходство.. :roll:

Ние пък сме мизерници и ще нападаме по петима един или най-малкото в гръб :twisted:
Тебе да те броя ли към нашта секта.. Все пак трябва да се надигнем срещу т'ва безразборно носене на кецове от безверници!

П.С. хахахахахахаха... ох олекна ми... не можех да не напиша малко смях :П

BornFromPain
11-18-2006, 00:06
Хаха експлойтед леле ти си пънк и скинхед енциклопедия ;П И да не е казал някой после че дъртите пънкове са смотани :П

Amayo
11-18-2006, 00:07
Абе вие сте яко зле!! Как може да носите кецове, като това е част от униформата на нас стрийт пънк скейтъро байкъро свлечовете от паметника? Не се ебавайте с т'ва защото скоро ще обявим война на всеки скапан позьор, който носи кецове без нужното за това вероизповедание!!!
Ти нали беше с кубинки бе лошия. Май не си случил на истински скинари (тия дет ги възхваляваш) да те понабият едно хубаво и да ти теглят един пишок в дупето, щото скинарите знаеш ли как ги обичат скейтбордистите (единствено затва ги уважавам скиновете че котролират популацията на наркоманите дето грозят софия с дъските си)

RAWRRR
11-18-2006, 00:09
Абе вие сте яко зле!! Как може да носите кецове, като това е част от униформата на нас стрийт пънк скейтъро байкъро свлечовете от паметника? Не се ебавайте с т'ва защото скоро ще обявим война на всеки скапан позьор, който носи кецове без нужното за това вероизповедание!!!

Загубена кауза,те имат в пъти числено превъзходство.. :roll:

Ние пък сме мизерници и ще нападаме по петима един или най-малкото в гръб :twisted:
Тебе да те броя ли към нашта секта.. Все пак трябва да се надигнем срещу т'ва безразборно носене на кецове от безверници!

П.С. хахахахахахаха... ох олекна ми... не можех да не напиша малко смях :П

Ем зависи,ако приемате във ваща секта изроди с кецове,струващи под 150 лева,на които не им се поддава етикетче GLOBE изпод крачолите..
Аз имам едни червени кецове,от тези олд скулки,мисля че струваха 15 лева и едни черно и бяло,вече толкова минали през погота,ще издишат горките :-D :-D :-D
P.S.Аз съм бойна натура без физически възможности :twisted:

BornFromPain
11-18-2006, 00:16
Абе вие сте яко зле!! Как може да носите кецове, като това е част от униформата на нас стрийт пънк скейтъро байкъро свлечовете от паметника? Не се ебавайте с т'ва защото скоро ще обявим война на всеки скапан позьор, който носи кецове без нужното за това вероизповедание!!!

Загубена кауза,те имат в пъти числено превъзходство.. :roll:

Ние пък сме мизерници и ще нападаме по петима един или най-малкото в гръб :twisted:
Тебе да те броя ли към нашта секта.. Все пак трябва да се надигнем срещу т'ва безразборно носене на кецове от безверници!

П.С. хахахахахахаха... ох олекна ми... не можех да не напиша малко смях :П

Ем зависи,ако приемате във ваща секта изроди с кецове,струващи под 150 лева,на които не им се поддава етикетче GLOBE изпод крачолите..
Аз имам едни червени кецове,от тези олд скулки,мисля че струваха 15 лева и едни черно и бяло,вече толкова минали през погота,ще издишат горките :-D :-D :-D
P.S.Аз съм бойна натура без физически възможности :twisted:

Хахах P.S.-а ти ми е доста позната история :П
А иначе за приемане - нямаш проблеми.. важното е да станеме повече.. Ето сега откакто и ти си вътре членовете сме два пъти повече отколкото преди 10 мин.. Е т'ва ако не е развитие :П

macy_day_parade
11-18-2006, 09:07
TOCH4NO! :D razbiram te "just`diferent`" i az sum v su6toto polojenie...dano tuka osven nqkfi metuli ima i hora koito 6te ni pomognat. "drawers" pls kaji kade e toq magazin v bs li e 6tot to4no takia si tarsiq :wink:

ПХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА !!!! :smt005 :smt005 :smt005
Тя май не разбира от сатира :smt005 :smt005 :smt005
оооо,съжалявам че използвам непознати за теб думи...

sherry
11-18-2006, 12:30
Всеки може да си носи кецове, няма значение какъв е. След като са му удобни и му харесват, какъв е проблемът? :smt011

oTPoBHa
11-18-2006, 15:40
Абе вие сте яко зле!! Как може да носите кецове, като това е част от униформата на нас стрийт пънк скейтъро байкъро свлечовете от паметника? Не се ебавайте с т'ва защото скоро ще обявим война на всеки скапан позьор, който носи кецове без нужното за това вероизповедание!!!

Загубена кауза,те имат в пъти числено превъзходство.. :roll:


Три дена как младите пънкари
Как зоната бранят . Варненски долини
трепетно повтарят на боя ревът
Чалгарии ужасни ! Дванайсетий път
мангалски орди лазят по урвата дива
и чалгари я стелят и пънк я залива .
Бури подир бури ! Чалгар след чалгар !
Азис педерасний сочи зоната пак
и вика : " Е**те , тамо са пънкариите !"
и "Азис" мощно въздуха разпра
Зоната отговори с други вик - Ой!Ура!
и с нов дъжд куршуми , боксове и бухалки ,
пънкарите наши раздават тупалки
ритат и блъскат без сигнал , без ред,
всякой гледа само да бъде напред
и гърди пънкарски на пого да изложи
и един мангал повеч мъртъв да положи
КОлоните екнат , чалгарите реват
и нападат , налитат , падат и мрат
идат като тигри , бягат като мишки
падат , мрат - мангали , виж ги
и пънкарите гордий-в страшний редут
не сещат ни пого ни болка ни труд .
Чалгарят е отчаян , пънкаря е луд ...
Три дни веч се блъскат , но помощ не иде
от никъде взорът скинари на види
и братските хардкорци не хвърчат към тях ...
*********************************

Нищо , пънкарите ще паднат , но с бой , човече
кат шъпа изроди без сили вече
мангалите идат , почва се вече ,
последното пого на пънка , човече
НО тогава Експлойтед , наший генерал
кресна гороломно " ОЙ! Пънкари ,
спасете страната от чалгарската сган
като Ерол кажете " Няма да се дам ,
Няма да се дам ,Няма да се дам ,
Няма да се дам ,Няма да се дам "
дори и да се боря срещу чалгата сам .
При тез думи силни , пънкарите горди
посрещат геройски чалгарсите орди ,
бесни и шумещи ! О , пънкарски час !
Метълите на помощ идат тогаз .
Молотовките липсват , скиновете траят ,
бухалка се чупи , боксовете остаят
и радостта до крак да измрат
мачкайки чалгата , на тоз славен кът
с една смърт пънкарска и с една победа
" Страната ни цяла сега нази гледа ,
трябва да посдигнема нашата победа ...
Ако би бегали , да скачаме по-добре ."
Няма веч оръжие .Има само пого !
И сяко дърво бухалка , всеки камък -бомба
всяко нещо молотов ,всяка душа-плам .
Камъни и дърве изчезнаха там
"Грабвайте колоните", някой се изкряска
И басове мощни хврънаха завчаска
кат демони черни над мангалский рояк ,
катърят и струпалят и пак ,и пак
А чалгарите тръпнат , друг път не скивали ,
ведно да се бият пънк и скинхед .
И въздуха цепят с уплашен крясък ,
боят продължава с гръм и трясък .
Пънкарите наши , като скали твърди
боя посрещат с пънкарските си гърди
и се хвърлят с ОЙ! в свирепата сеч
като виждат че силите ги напускат веч
Но вълни по-нови от ирди чалгарски
гълтат, потапят пънка юнашки
Още миг , ще падне зоната с трясък
Изведнъж скинове пристигат с крясък
***********************

И днес йощ зоната щом пого зафаща ,
спомня тоз ден , крещи и препраща
славата пънкарска , като някой ек
от колона на колона и от век на век

йеа :)

machoka
11-18-2006, 17:52
Спам.