PDA

View Full Version : Радвайте се на ЖИВОТА!



CrazyWitch
10-24-2006, 17:37
Възможността да се родиш е 1 на 10932198370219370921317203 и би трябвало да се радвам че живея, а в същото време си задавам въпроса за какво аджеба съм се родила и какво ще рече: "Живей си живота". Човека е същество което не оценява това което има... Винаги гледа благото на другия и винаги се стреми към повече и повече. Бе седни си на задника и се порадвай на това което имаш. Най-страшното е когато тръгвам да се замислям колко нищожни сме ние хората --> тогава пропадам в някаква дупка... Това сериозно. Не съм луда. Не ви ли се е случвало да седите .. да се унесете и ... w0w!
Ценете живота си. Съумявайте да го изживеете по най-подходящия начин за самите вас! Моя най-голям страх - смъртта. Всичко това го пиша поради тая мисъл, че един ден ще умра като.. куче =(, а така не ми се иска. Обичам този свят. Обичайте го и вие.

koalka
10-24-2006, 17:46
Права си за това,което казваш!И аз наскоро осъзнах,че трябва да ценя живота си,че трябва да се радвам на всяка радост-било то малка или голяма.В момента съм адски щастлива,защото срещнах единствената си любов и не се опитвайте да ми казвата,че не е така,защото аз просто го ЗНАМ(това просто го вмъкнах).Според мен човек трябва да намери любовта си,да направи кариера до колкото може.

HopeLesss
10-24-2006, 17:50
Съгласна съм, че човек трябва да цени и да се радва на всичко, което има, НО това определено не значи, че трябва да седим на едно място и просто да се радваме на живота си. Човек трябва да се развива, да иска още и още, да постига целите си и да следва мечтите си, иначе определено живота ни ще е сив и скучен и колкото и да му се радваме, никога няма да бъде достатъчно добър за нас...

iiirish
10-24-2006, 17:52
живота винаги е пълноценен стига обаче ние да го осъзнаваме, защото колкото и лош и несправедлив да ни се струва понякога, той винаги и след всяко изпитание ни показва и хубавата си страна.
за мен дупката в която човек пропада е неизвестното - една бездънна, черна пропаст в която няма светлина, както няма как да знаем какво е бъдещето ни, какво ще стане утре дори. ние сякаш вървим по дълъг, тъмен тунел и ту виждаме светлина, ту потъваме в мрак. чудя се обаче защо така забързано вървим към тази светлина?! няма ли да се окаже накрая, че тя всъщност не е щастието и съвършенството, а просто края! смъртта!
но смъртта идва при всеки. тя никой не е отминала и именно затова няма логика да се страхуваме от нея, защото колкото и да бягаме, тя все някой ден ще ни настигне и ще ни дръпне в пропастта заедно със себе си.
затова за мен е по-важен края, а това как ще стигнем до него! бездната за която ти говориш за мен е Самотата! и аз се стахувам повече от нея отколкото от смъртта!

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-24-2006, 17:52
Ami az po princip sym na tfoq princip dokato ne stane neshtu mn kofti koeto me kara da si kaja 4e jivota e skapan i togava si4ku mi se sriva

PerfectStrang3r
10-24-2006, 17:59
Аз се радвам на живота си - имам си всичко - любов, 1-2 истински приятели, добро финансово състояние... нищо не ме кара да не обичам този свят. Не ме е страх от смъртта, но смятам да живея живота си достойно и да не се предавам пред нищо. Искам като умра, поне на 1 човек да му е мъчно и тежко и да ме запомни с нещо добро. Това за мен е достоен живот !

Girl-of-Sin
10-24-2006, 18:05
Това човека е странно същество :) Да, живота е краткотрайно явление.Да има си и хубавите моменти...но..винаги има едно НО.
Човек осъзнава какво е имал, чак когато го изгуби!
Аз например съм на 17..тая възраст се води като "най-хувавите години", имам страхотно семейство, близки хора, които обичам.. и точно тук най-ненадейно се появява това НО...липсата на нещо мъничко, която ми пречи да се радвам пълноценно на живота и не ми дава мира...
Тъй, че в така хубавият ни живот винаги има по едно голямо НО :wink:

tX
10-25-2006, 08:05
Възможността да се родиш е 1 на 10932198370219370921317203 и би трябвало да се радвам че живея, а в същото време си задавам въпроса за какво аджеба съм се родила и какво ще рече: "Живей си живота". Човека е същество което не оценява това което има... Винаги гледа благото на другия и винаги се стреми към повече и повече. Бе седни си на задника и се порадвай на това което имаш. Най-страшното е когато тръгвам да се замислям колко нищожни сме ние хората --> тогава пропадам в някаква дупка... Това сериозно. Не съм луда. Не ви ли се е случвало да седите .. да се унесете и ... w0w!
Ценете живота си. Съумявайте да го изживеете по най-подходящия начин за самите вас! Моя най-голям страх - смъртта. Всичко това го пиша поради тая мисъл, че един ден ще умра като.. куче =(, а така не ми се иска. Обичам този свят. Обичайте го и вие.
Пак ли си пушила трева ? :-s

BeBcHeTo
10-25-2006, 08:48
Съгласна самм с тебе.....4овек трабва да цени това което има

6_sense
10-25-2006, 08:59
da opredeleno si prava.az moga da kaja (ot lichen opit)che kogato si pred smurtta te obladava edin strah jestok strah
izpadala sam v takava situaciq na kosam sam bila no
kogato osuznah kvo e jivota...malko ili mnogo se opitvam da go ocenqvam.

BeBencEto
10-25-2006, 09:58
ne me e strah ot smurtta...strah me e,che moje da ne napravq vsichko,koeto iskam predi da umra...i zatova cenq vsichko,koeto imam..vqrno e vseki ot nas se stremi kum neshto po-dobro..no spored men v tova nqma nishto losho....drugoto,koeto e,che ponqkoga se sluchva primerno da ne znaem,kakvo iskame ili dori da pravim greshka sled greshka...i to povtarqiki q po hilqda puti....

CrazyWitch
10-25-2006, 10:11
Пак ли си пушила трева ? :-s

Мислех да добавя в темата си : "Не си мислете, че съм пишила или пила нещо."

П.С. До сега е съм употребявала трева... и други леки наркотици.

Viktoriq_
10-25-2006, 10:22
ДА , съгласна съм с теб , но има и друго нещо ...
Хората са устоени така , винаги да искат все повече и повече ... по - малко за повече (във всяко отношение !)А ако не беше така ... щяхме все още да живеем в пещерите и да гоним някое животно ...
А кога си щастилив , бе момиче .. ако си мислиш , че имаш всичко то тогава за какво живееш !? ... Да се радваш - да , но как !? Как да спреш да искаш по - голямо щастие , как да се задоволиш с това което имаш , колкото и много да е то !? Как !?
Как когато си в преградките на някое момче , да не искаш да си с него за винаги ... Как да се радваш , че му званни друга ... Как !? Как да се радвам на 5 по информатика ... или пък как да се радвам , че косата ми не е руса .... очите ми не са сини , а аз естествено искам да са ... Да се радваш ... това е състояние , в което си ... Но не си в него за винаги ... Нито си щастлив за винаги ... а има и една приказка ... едва когато загубиш нещо го осъзнаваш ....
И така много е хубаво посланието ти , но е нереално ... Няма вечна радост , нито вечна мъка ... И така не го мислете ,а Живейте и Изживявайте всеки миг от живота си , каквото и да ви дава той - радост или мъка ! няма да имате втори шанс да сте тук сега , в този момент на тази земя ... Може и да няма утре , вчера вече е далеч , но вие имата Сега ...
Много успех на всички ...СЕГА !!!

CrazyWitch
10-25-2006, 10:33
Няма вечна радост.., но не може и всеки да се оплаква, че няма няма няма. Не е, нормлано бе момиче . За мене естествено.

Viktoriq_
10-25-2006, 10:35
Е като не си пушила , ами да си ...
А за смърта ... Всеки ще умре , нищо не е вечно ... Не ме е страх нито от живота , нито от смърта ... Важното е да разберем , че докато сме живи трябва да живеем така , че умрем с усмивка ... Да сме взели всичко което живота ни е предложил , но и да не сме пропилели дните си ... Да има кой да дойде да ти остави 2 цветя и да се сети за теб ... Но не да те проклина до сетния си дъх ...
Живот / Смърт .... Начало /Край и двете са наши , а какво ще има между тях , решаваш само ти ...
А дали ще постигмнеш тоеа което искаш е само в твойте раце ...Няма време и място в което да правиш всичко ... " Живей така , като че ли ще умреш утре , а умри така , че да те помнят Завинаги " Което не значи да се самоубиете утре ! А дали има време да си жив ... Не !!! На някой не има стигат 100 години да са щастливи поне и ден , а други осмислят живота си за ден , час , минута ... Не е важно да си копие на Айнщаин , инто на който и да е друг ... Защото вссички велики неща не ги прави един човек , а многото преди него , знайни и незнайни ... Всеки има място на този свят ... само го намерете ... ТЪРСЕТЕ го ...
От кой тип сте вие ... За какво се борите ... как ще умрете ... !? Само това решавате вие ... Всичко е във вашите раце ... Решете !!!

Viktoriq_
10-25-2006, 10:38
ако се оплакваш за всичко , проблема си е твой , но не може и да се радваш на всичко и да се кълнеш , че живота е песен ...
И , че няма гадни неща , и че всичко е розово ... (поне ако не си винаги нашушен или надрусан де ;) )

alkobalko
10-25-2006, 11:25
Човек наистина трябва да цени живота и да знае колко е прекрасен. Понякога обаче се случват неща, които ни карат да се замислим дали е толкова прекрасен и добър. Какъвто и да е животът трябва да го живеем.

kobrichka
10-25-2006, 16:38
Е като не си пушила , ами да си ...
А за смърта ... Всеки ще умре , нищо не е вечно ... Не ме е страх нито от живота , нито от смърта ... Важното е да разберем , че докато сме живи трябва да живеем така , че умрем с усмивка ... Да сме взели всичко което живота ни е предложил , но и да не сме пропилели дните си ... Да има кой да дойде да ти остави 2 цветя и да се сети за теб ... Но не да те проклина до сетния си дъх ...
Живот / Смърт .... Начало /Край и двете са наши , а какво ще има между тях , решаваш само ти ...
А дали ще постигмнеш тоеа което искаш е само в твойте раце ...Няма време и място в което да правиш всичко ... " Живей така , като че ли ще умреш утре , а умри така , че да те помнят Завинаги " Което не значи да се самоубиете утре ! А дали има време да си жив ... Не !!! На някой не има стигат 100 години да са щастливи поне и ден , а други осмислят живота си за ден , час , минута ... Не е важно да си копие на Айнщаин , инто на който и да е друг ... Защото вссички велики неща не ги прави един човек , а многото преди него , знайни и незнайни ... Всеки има място на този свят ... само го намерете ... ТЪРСЕТЕ го ...
От кой тип сте вие ... За какво се борите ... как ще умрете ... !? Само това решавате вие ... Всичко е във вашите раце ... Решете !!!


=D> =D> няма какво повече да се добави =D> =D>

carevi4noto_momi4e
10-25-2006, 19:09
mi da i az se kefeh da jivota dokato ne doide taq 6ibana godina deto promeni si4ki i si4ko stana s glavata nadolu...jivei si jivota ako si dovolen ot nego...ama az ne sum...

Shaly
01-28-2007, 12:16
:wink: Какво съм написала на профила си? Loving life...откакто съм родена :wink: !!!

The-Cult
01-28-2007, 12:26
Човек трябва да се радва на това което има а именно животът...Не е казано че ще умреш като куче примерно аз съм решил ако доживея над 70 години...с колата която от сега искам да си взема с още двама мой приятели се качваме и се хръврялме от някаде не мога да изтрапя аз да се напикавам и секви подобни ексцесии тогава то няма да е живот а мизерия :!: ЗА това че се радвам на живота щото мога да ходя и без бастун :wink: За това че горе главата не мислете за смърта толко често тфа е формулата :-D