PDA

View Full Version : Moderated:Той ме обича, а аз него - не



10-24-2006, 18:05
MoLq VI pomognete mi toi me obicha a az nego Ne!!!??? kakvo da pravq???
MnOgO sym oburkana i neznam kakvo da pravq ](*,) :-k :-k


Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

MrAsNiKa
10-24-2006, 18:07
Кажи му не те обичам и не мога да съм с теб
Дано не си направила грешката само да му кажеш ОБИЧАМ ТЕ !!!
Огромна грешка !!! :twisted:

Papagal4e
10-24-2006, 18:14
много е гадно и аз съм..бях скоро де.. в такова положение..еми да ти кажа аз го игнорирах и подейства обаче сега аз го обичам..затва внивай мила и помисли добре !

Magurancheto
10-24-2006, 18:14
Кажи му не те обичам и не мога да съм с теб
Дано не си направила грешката само да му кажеш ОБИЧАМ ТЕ !!!
Огромна грешка !!! :twisted:
Напълно съм съгласна с теб!Ако не го обича смело да му каже истината, че ще е наранен, ще е, ама ще му мине!По-добре човек да е откровен и честен, от колкото да лъже!
Пследвай съвета на MrAsNiKa и няма да сбъркаш ;)

cvetityy
10-24-2006, 18:17
тая тема не е за тук, а за раздел Любов

по темата няма друг начин освен да му кажеш че не изпитваш нищо към него

koalka
10-25-2006, 12:46
Единственото,което можеш да му кажеш е че не го обичаш.Може да е много наранен,но все пак човек трябва да мисли и за себе си(не да е егоист де).Ако много те обича ще иска да си щастлива.

Smiley_Girl
10-25-2006, 12:48
Кажи му,че не го обичаш.Може да изглежда жестоко,но е много по-добре от това да го лъжеш или да си мълчиш и да му даваш напразни надежди.

solveig_m
10-25-2006, 13:38
[Виж сега зависи от колко вереме сте заедно ако е от скоро може да му го кажеш, но ако имате дулго минало се постарай да си възвърнеш чувствата,защото ще го нараниш жестоко.
А ако все пак нищо не излезе се опитай да поговориш с него и той душа носи [-X

iskamTe_vednaga
10-25-2006, 13:45
тая тема не е за тук, а за раздел Любов

по темата няма друг начин освен да му кажеш че не изпитваш нищо към него
а ако мога да попитам в кой раздел сме

nasty_f
10-25-2006, 14:28
Nai-dobre mu kaji istinata i da se prikliu4va.Az bqh v su6toto polojenie,nqkude 1 mesec ne mu govorieh s nadejdata da e razbral,4e ne iskam da sum s nego,a toi si misli,4e sum mu surdita.Nakraq me drupna i me popita iskam li o6te da sum s nego,za6toto az se durjah mn gadno s nego posledniq mesec(za koeto mn se mrazq,poneje ne sum gadnqrka nqkva)i mu kazah,4e ne mu se surdq za ni6to,no prosto ne go haresvam.Ama si pomisli da ne se okaje na kraq,4e go haresva6,no ne si osuznala.Za4akai o6te malko,sedmica i,ako ti stane po-priqtno prisustvieto mu zna4i,4e predi tova ne si osuznala,4e go haresva6.Ako ne napravo si mu kazvai,ako si sigurna 100%,4e ne go haresva6,taka 6te e po-dobre i za nego....vqrvai mi,6te mu mine :wink:

dream_for_you
10-25-2006, 18:52
позната ситуация :cry: аз така бях до скоро с бившия си... виждах,че тои ме обича, а аз не изпитвах същото към него ](*,) .Изчаках за да разбера дали наистина е така и с времето проумях,че щом я няма онази побъркваща тръпка не трябва да съм с него...не е честно спрямо двамата [-( ...и реших да му дам възможността да си намери момиче,което ще го обича както той нея.
Ще те посъветвам да си помислиш мн хубаво какво наистина искаш,да прецениш как би била най-щастлива....и ако наистина не искаш да си с него просто му го кажи,според мен така е най-добре :smt006

santRi
10-25-2006, 18:58
амии защо не го обичаш пък ти :-D сега нямаше да си имаш проблеми. кажи му съжалявам не те харесвам.. но ще се виждаме пак, ще си излизаме понякога и всичко ще си е наред